برگزیده های پرشین تولز

اگه دنبال بهترین آنتی ویروس دنیا هستین اینجا به جوابتون میرسین !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
این عکسا با این قیمتها یعنی چی اونوقت ؟!! :blink:

يعني توو ايران نسخه ارجينال آنتي ويروس ها رو به اين قيمت مي تونين تهيه كنين ! و اينها رو گزاشتم تا بتونين بعد از اين بحثها و بعد از بررسي قيمتها ( كه كمي جنم برنامه رو نشون مي ده !‌) انتخاب بهتري كنين !

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان طرفدار بیتدیفندر :دی
من هر چه گشتم برا دانلود ، BitDefender Business Security رو نیافتم
کمکی ، رهیافتی، چیزی ؟

bahramechoubin

Registered User
لایک‌ها
0
فکر کنم آنتی ویروسی نباشه که رو pc نصب نکرده باشم.
از فایروال zone alarm خیلی خوشم اومد.
kis,kav,nod32 سبک و راحتن.
ولی بهتون پیشتهاد میکنم iolo رو امتحان کنید.کفم برید:lol:
تو یه پک نرم افزاری به نام system mechanic .
System Mechanic 7.5.10.5 Professional
System Mechanic 7.5.10.5 Professional
bitdefender bitdefenderکه دوستمون خواسته بود.نمی دونم key*gen کار میکنه یا نه ها:D

amir_nz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

roohi_rsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من بیت میتونه بهترین باشه من خودم تغریبا حدود 2 یا 3 ساله ازش استفاده میکم هم قوی هم خیلی سریع تو اسکن

بعضی از بچه ها میگن کسپر اما من این کسپرو تو یک سیستم که ماله مغازه یکی از دوستام بود که مغازش موبایل بود امتحان کردم میدونید که بدترین ویروس ها تو همین موبایل ها یا فلش مموری ها جابه جا میشه
خلاصه ما اینو نصب کردیم این سیستم بس که ویروس داشت حتی موقعه نصب برنامه کسپر به اون چسبیده بود و وقتی خواستم اسکن کنم فایل خودشو هم پاک کرد احمق:blink: حالا ببینید چه چقدر این ویروس کش تخمیه حالا بعدش چی شد آقا هر کاری کردم بالا نیومد و هر کاری کردم دوباره نصب بشه یا رپیر بشه نشد ببین لامذهب عجب ویروسای خوفی داشت :f34r:
اما تا بیت رو نصب کردم همه رو کشت خیلی هم خوب :D

اما یه چیزی که این آنتی ویروس بیت دیفندر داره اینه که سریالش نیست یا اگه هست میخوای آپدیت کنی اررور میده میگه سریال تغلبی هست اگه به نظر من تو ایران یک نمایندگی داشت که حداقل لسانسشو 10 تو من میخریدیم خیلی خوب بود:cool:

amir_nz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من بیت میتونه بهترین باشه من خودم تغریبا حدود 2 یا 3 ساله ازش استفاده میکم هم قوی هم خیلی سریع تو اسکن

بعضی از بچه ها میگن کسپر اما من این کسپرو تو یک سیستم که ماله مغازه یکی از دوستام بود که مغازش موبایل بود امتحان کردم میدونید که بدترین ویروس ها تو همین موبایل ها یا فلش مموری ها جابه جا میشه
خلاصه ما اینو نصب کردیم این سیستم بس که ویروس داشت حتی موقعه نصب برنامه کسپر به اون چسبیده بود و وقتی خواستم اسکن کنم فایل خودشو هم پاک کرد احمق:blink: حالا ببینید چه چقدر این ویروس کش تخمیه حالا بعدش چی شد آقا هر کاری کردم بالا نیومد و هر کاری کردم دوباره نصب بشه یا رپیر بشه نشد ببین لامذهب عجب ویروسای خوفی داشت :f34r:
اما تا بیت رو نصب کردم همه رو کشت خیلی هم خوب :D

اما یه چیزی که این آنتی ویروس بیت دیفندر داره اینه که سریالش نیست یا اگه هست میخوای آپدیت کنی اررور میده میگه سریال تغلبی هست اگه به نظر من تو ایران یک نمایندگی داشت که حداقل لسانسشو 10 تو من میخریدیم خیلی خوب بود:cool:

کرک و سریال بیت هست، آپدیت هم میشه و توی لیست سیاه هم نمیره :p

virusworld

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز سلام.

شمت وقنی می گوئید نرتون و مک آفی خوب نیستند که پر فروش ترین و معتبرترین شرکتهای امنیتی هستند چه انتشار می توان از شما داشت ؟؟
1- مک آفی روی ایران قابل استفاده نیست .( ثبت - بروزرسانی) ندارد .
2- نورتون محصول کمپانی سایمنتک جزء معتبرترین - بهترین - با کیفیت ترین محصولات ضد ویروس دنیا است و نیازی به تعریف من و شما ندارد .

3- کسپرسکی خودش لایسنس میده تو نت ، برای اینکه راه درست تبلیغات رو بلد نیست . مثل نود32 .
این شرکتها اعتبار درست حسابی ندارند .
4- یک آنتی ویروس خوب باید همه ویژگی ها رو کنار هم داشته باشه : سبک - سریع - پر فروش - معتبر - با امکانات خوب - با کیفیت که تو ایران 2-3 تا محصول بیشتر نمیشه انتخاب کنی : ترندمیکرو - سایمنتک - وب روت

5- شما برو ببین ASUS - GIGABYTE - LENOVO - TOSHIBA - SONY - ACER - DELL - HP - IBM - CISCO - LINKSYS - FUJITSU با کی همکاری دارند . ( ترندمیکرو - مک آفی - سایمنتک - وب روت - سوفوس )

فقط گیگابایت با کسپرسکی قرارداد داشت که 1 سالی میشه قراردادش رو فسخ کرده و ترندمیکرو و سایمنتک الان پیشنهاد میده .

6- وب روت هم ببین - فوق العاده و عاشقش میشی . همکار تجاری سیسکو هستش .

موفق باشی دوست عزیز
نیما

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
باز تاپیکه عصر یخبندان آوردین بالا

durantash

Registered User
لایک‌ها
1
جواب این سوال خیلی راحته .

محصول هم باید سبک باشه - هم معتبر - هم شرکتش معتبر و قابل اطمینان باشه هم روی ایران ثبت و آپدیت بشه - هم شرکتهای معتبر پیشنهادش بدن .

ترندمیکرو ( پی سی سیلین )

نورتون ( سیمانتک )

وب روت

اصلا هم جای بحث نداره :D

tcp/ip

Registered User
لایک‌ها
72
بنده هم نظر شما رو دارم. ۲ سالی هست که از BitDefender استفاده میکنم ... هیچ وقت ویروسی نبوده که بتونه دورش بزنه ... البته اگر همیشه آپدیت باشه ... ( بعضی وقتها تا ۵ بار در روز آپدیت میشه ... البته با حجم های خیلی کم ) ...

پیشنهاد هم مکینم اگر ازش راضی بودید ، یه نسخه بخرید ... یکی دو سالی ( هر چه قدر که بخرید ) دیگه هیچ نگرانی در مورد ویروس نخواهید داشت ...

با عرض احترام به نظر شما

من این موسسه رو اصن قبول ندارم این موسسه تبلیغاتی هست و زیر نظر بیت دفندر اداره میشه

معتبر ترین موسسه ها که تمام شرکتهای امنیتی اونو قبول دارن و خودشون میرن در خواست تست میدن AV-Comparatives هست و بعدش av-test این دو موسسه معتبر هستن بقیشون به هیچ عنوان معتبر به حساب نمیان

برای شرکت کردن در تست موسسه
AV-Comparatives هر شرکت اگه اشتباه نکنم باید مبلغ 3000 یورو پرداخت کنه تا در این تستها شرکت داده بشه

بالا