برگزیده های پرشین تولز

ایده های تجاری و سرمایه گذاری

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
Zolmat عزیز کامل توضیح بده دیگه :

الان همین لند کروز قیمتش اگه 50 هزار دلار باشه ... پول حمل چقدر میشه ؟ گمرک چقدر ؟ اوراق کردن ماشین قدیمی چقدر ؟ مالیات و اینا چقدر ؟ اون مجوز از ایر تویا چقدر ؟
دوست عزیز حدودش رو براتون مشخص کردم : برای لند کروز وی 6 سری 200 با موتور 4000 سی سی قیمت خرید از دبی از 140.000 درهم به بالا ( قیمت درهم آزاد 360)

برای لندکروز وی 6 4000cc
. 140.000 درهم برابر با 50.040.000 تومان
حمل از دبی 500 تا 650 هزار تومان
هزینه گمرکی 90 % ارزش + 4 % مالیات ارزش افزوده 132.300 برابر با 47.680.000
هزینه های ترخیص 2.500.000 تومان
هزینه پلاک گذاری و انتقال سند و ... 7 تا 9 میلیون بسته به نوع ماشین
هزینه حمل تا تهران 200.000 تومان

مجموع :
کل هزینه های ورودی و خرید ماشین :
109.070.000
مقایسه کنید با
قیمت ایرتویا

و می تونید مقایسه کنید با بازار

ارادتمند

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
دوست عزیز حدودش رو براتون مشخص کردم : برای لند کروز وی 6 سری 200 با موتور 4000 سی سی قیمت خرید از دبی از 140.000 درهم به بالا ( قیمت درهم آزاد 360)

برای لندکروز وی 6 4000cc
. 140.000 درهم برابر با 50.040.000 تومان
حمل از دبی 500 تا 650 هزار تومان
هزینه گمرکی 90 % ارزش + 4 % مالیات ارزش افزوده 132.300 برابر با 47.680.000
هزینه های ترخیص 2.500.000 تومان
هزینه پلاک گذاری و انتقال سند و ... 7 تا 9 میلیون بسته به نوع ماشین
هزینه حمل تا تهران 200.000 تومان

مجموع :
کل هزینه های ورودی و خرید ماشین :
109.070.000
مقایسه کنید با
قیمت ایرتویا

و می تونید مقایسه کنید با بازار

ارادتمند

قیمت بازارش بدون گارانتی ایر تویا چنده ؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
چی شد ؟ اطلاعاتی در لیت زمینه دارین ؟!

اوه ببخشید . والا واردات برنج که در حال حاضر ممنوعه ! یعنی مجوز می خواد از وزارت بازرگانی که اونم دست بعضیهاست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما چای هم واردتش به مج.ز وزارت کشاورزی نیاز داره . تعرفش بسته به نوعش از 15 تا 30 درصده برای هر کیلو .

سوالی بود در خدمتم

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
اوه ببخشید . والا واردات برنج که در حال حاضر ممنوعه ! یعنی مجوز می خواد از وزارت بازرگانی که اونم دست بعضیهاست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما چای هم واردتش به مج.ز وزارت کشاورزی نیاز داره . تعرفش بسته به نوعش از 15 تا 30 درصده برای هر کیلو .

سوالی بود در خدمتم

خواهش میکنم !
سپاس !
بزرگواری!

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
سلام خدمت دوست عزيز جناب ظلمت ،
آقا برا واردات ماشين به نظرتون از نمايندگي اقدام بشه بهتره ؟ يا خودمون از طريق دوستاني نظير شما بياريم ؟
در رابطه با واردات خودرو شركت هايي هم فعال هستن براي نمونه سايت يكيشون رو ميدم خدمتتون ببينيد كارشون درسته ؟
PIICO.IR
نكته مهم نه فقط قيمت تموم شده است بلكه ضمانت كار و بدون مورد بودن خودروست ... نه اينكه مثل ماه قبل نيروانتظامي بياد
و يهو چل پنجاه تا ماشين وارداتي رو يك روزه مصادره كنه ! و بعد به صاحباشون بگه غيرقانوني وارد شدن !
باتشكر

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام خدمت دوست عزيز جناب ظلمت ،
آقا برا واردات ماشين به نظرتون از نمايندگي اقدام بشه بهتره ؟ يا خودمون از طريق دوستاني نظير شما بياريم ؟
در رابطه با واردات خودرو شركت هايي هم فعال هستن براي نمونه سايت يكيشون رو ميدم خدمتتون ببينيد كارشون درسته ؟
PIICO.IR
نكته مهم نه فقط قيمت تموم شده است بلكه ضمانت كار و بدون مورد بودن خودروست ... نه اينكه مثل ماه قبل نيروانتظامي بياد
و يهو چل پنجاه تا ماشين وارداتي رو يك روزه مصادره كنه ! و بعد به صاحباشون بگه غيرقانوني وارد شدن !
باتشكر

دوست عزیز

خب به هر حال تو هر صنفی یه عده دست به کارهایی می زننند که شایسته نیست . اما جهت اطلاعتون تو تاپیک ترخیص هم توضیح دادم ، این شرکتها خودشون که واسه ترخیص ، مستقیم ترخیص کار ندارند . از ترخیص کارهایی مثل من و شما استفاده می کنند . شما کافیه ماشینمورد نظرتون رو انتخاب کنید و هزینش رو بپردازید ،در واقع ما واستون ترخیص و ارسال می کنیم . خب شما در این موضوع با دست اول تو ترخیص سر و کار دارید . نه با فلان شرکت که اونا خودشون دست دومنند و یه هزینه ای هم بابت ترخیص می گیرند .

سوالی بود در خدمتم
پایدار باشید

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
بابت تاخیر در پاسخ به پ خ های دوستان ، عذر من رو بپذیرید . مدتی برای مسائل کاری در سفر بودم .

ارادتمند

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان عزیز

به نظر می رسه با رشد تحریمها ، روند صعودی در قیمتها رو در اینده پیش رو داریم . دوستان که قصد واردات دارند فکر می کنم جواب خوبی از بازار بگیرند . مخصوصا در بخش کالاهای مصرفی .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
دوستان عزیز

به نظر می رسه با رشد تحریمها ، روند صعودی در قیمتها رو در اینده پیش رو داریم . دوستان که قصد واردات دارند فکر می کنم جواب خوبی از بازار بگیرند . مخصوصا در بخش کالاهای مصرفی .

مسنجر آنلاین نمیشی ؟

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
برای من همیشه مسئله به بعد ازوارد کردن جنس ختم میشه یعنی گاهی جنسو انتخاب می کنم سرمایه هم جور میکنم ولی می مونم که اگه بیارم کجا آبش کنم
لطفا بچه ها هرکی هر بازار خرید عمده ای را میشناسه معرفی کنه

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
میتونی اطلاعاتی در مورد وارد کردن برنج و چایی بدی ؟!

به یه سری مجوزها نیاز داره : مجوز بهداشت ، تاییدیه استاندارد و گواهی قرنطینه

تعرفه اش 30 درصد و کد تعرفه هم 09024090
ارزش چایی بر این اساس هست ، برای هر کیلو :
چای کنیا : 2.5$
چای سریلانکا : 3.5 $
چای هندی : 4.2 دلار
یعنی بر اساس تعرفه 30 درصدی شما برای هر کیلو چای وارداتی به این صورت حقوق گمرکی می پردازید :
چای کنیا : 0.75 $
چای سریلانکا : 1.05 $
چای هندی : 1.26 $
توجه داشته باشید که به این هزینه ها 4 % مالیات ارزش افزوده و 0.5 % عوارض به همراه هزینه های حمل و بیمه و هزینه های ترخیصیه تعلق می گیرد .

ارادتمند

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
باسلام
من 20تومن دارم میخوام لوازم تحریر بیارم مثل دفتروخودکار وهدایای تبلیغاتی چقئر میتن بیارم یک کانتینر میشه؟؟؟؟؟؟؟
میگم 16تومن بیارم با هوارض و......بشه 20تمن یا نه ارزش خالص خریدم میخوام 15تومن باشه هزینه هارو تو همین جا بی زحمت بدین

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
باسلام
من 20تومن دارم میخوام لوازم تحریر بیارم مثل دفتروخودکار وهدایای تبلیغاتی چقئر میتن بیارم یک کانتینر میشه؟؟؟؟؟؟؟
میگم 16تومن بیارم با هوارض و......بشه 20تمن یا نه ارزش خالص خریدم میخوام 15تومن باشه هزینه هارو تو همین جا بی زحمت بدین

دوست من برای تعیین هزینه ها می بایست لااقل نوع محصولی که قصد واردات دارید و یا پرفرمایی که از تولید کننده گرفتید رو برای من بفرستید . چون حقیقتا به این صورت تنها کلیات گفته می شه . برای واردات هم اگه 20 میلیون سرمایه کلیتون هست . می تونید یک تا 2 کانتینر 40 فوت کالا وارد کنید . البته منوط به اینکه هزینه خریدتان چقدر است و حجم کالا به چه مقدار می باشد .
البته در صورت مشخص نمودن نوع کالا و قیمت مورد نظرتان و در صورت خرید از کشور چین می توانیم ، پرسه خرید را هم از طریق دفتر چین انجام دهیم . این آفر شما را از هزینه های سفر به چین معاف می نماید . امکان خرید از کشور امارات نیز هست .
سوالی بود در خدمتم

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
دوست من برای تعیین هزینه ها می بایست لااقل نوع محصولی که قصد واردات دارید و یا پرفرمایی که از تولید کننده گرفتید رو برای من بفرستید . چون حقیقتا به این صورت تنها کلیات گفته می شه . برای واردات هم اگه 20 میلیون سرمایه کلیتون هست . می تونید یک تا 2 کانتینر 40 فوت کالا وارد کنید . البته منوط به اینکه هزینه خریدتان چقدر است و حجم کالا به چه مقدار می باشد .
البته در صورت مشخص نمودن نوع کالا و قیمت مورد نظرتان و در صورت خرید از کشور چین می توانیم ، پرسه خرید را هم از طریق دفتر چین انجام دهیم . این آفر شما را از هزینه های سفر به چین معاف می نماید . امکان خرید از کشور امارات نیز هست .
سوالی بود در خدمتم

لطفا به ریز هزینه ا رابگویید پرفوی من بهپول ایران14/800درمیاید

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
سلام دوست عزیز من یه سوال دارم خدمتت
ما یه دوست داریم تو کار خریدو فروش پوشاکه شامل لباس مردانه و زنانه که الان رو بورسه لباس فروشیها زیاده و میگن پول توشه...میگه هرجنسیو خواستید از سایتای چینی کدو سفارش میدید من تو چین ادم دارم میخره وارداتشم
میگه ادم دارم قاچاق وارد میکنه 20٪ سود میگیره دیگه گمرکی و مطلیم نداره مبلق چنسم بیمه میکنه و پول کل رو ابتدا میریزه تو حساب ما بعد جنسو تحویل میده پولیکه ریخترو بهش میدیم + 20٪ سودشو همون موقه میگیره هرکجای ایران هن تحویل میده حتی تهران خود طرف با همین سیستم داره جنس وارد میکنه این هفته ام میره چین 150 میلیون جنس بخره و بده اون طرف قاچاق بیاره ///
اینکار خیلی تو کشور میشه جنس قاچاق بدونه کمروکی اما ما مینونیم به نظرت به اینجور افراد عتماد کنیم ؟؟؟؟؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
ما یه دوست داریم تو کار خریدو فروش پوشاکه شامل لباس مردانه و زنانه که الان رو بورسه لباس فروشیها زیاده و میگن پول توشه...میگه هرجنسیو خواستید از سایتای چینی کدو سفارش میدید من تو چین ادم دارم میخره وارداتشم
میگه ادم دارم قاچاق وارد میکنه 20٪ سود میگیره دیگه گمرکی و مطلیم نداره مبلق چنسم بیمه میکنه و پول کل رو ابتدا میریزه تو حساب ما بعد جنسو تحویل میده پولیکه ریخترو بهش میدیم + 20٪ سودشو همون موقه میگیره هرکجای ایران هن تحویل میده حتی تهران خود طرف با همین سیستم داره جنس وارد میکنه این هفته ام میره چین 150 میلیون جنس بخره و بده اون طرف قاچاق بیاره ///
اینکار خیلی تو کشور میشه جنس قاچاق بدونه کمروکی اما ما مینونیم به نظرت به اینجور افراد عتماد کنیم ؟؟؟؟؟

حقیقتش ، این کار انجام می شه اما به این صورت .
طرف جنسو میاره دبی با کانتینر . اونجا جنسو می ده لنجها میارن جنوب . البته قاچاق . بعد به وسیله کامیون البته به صورت قاچاق میارتش تهران . خب من تا حالا ندیدم یه کسی بیاد پول نقد بده جای ضمانت . البته چک معموله اما اینجوریش به نفع مشتریه . البته خب فرقی نمی کنه شما در واقع پولو زمانی می دی که جنس دستته . گزینه اعتماد فکر نمی کنم درصد زیادی رو اینجا داشته باشه . چون اصولا کلاهی قرار نیست سر کسی بره . اگه بگیرن اونو بدبخت می کنن . باید 2 برابر قیمت جنسش جریمه به دولت بده . لبته که جنس هم توقیف می شه . حالا اگه شما ارزش جنستو به یارو بیشتر بگی و اونم همون مقدار رو بریزه حسابتون . خب به نظر می رسه اگه شما اراده کنید ، می تونید یارو رو خیلی اذیت کنید ؟ جسارت نباشه البته .
اگه دوستتون باهاش کار کرد به همین روالی که فرمودید . خب پس پیشنهاد می کنم شماهم کار کنید . اگر دیدی بین کار داستان داره عوض می شه بدونید ، کاسه ای زیر نیم کاسست .
در هر صورت هزینه 90 درصدی گمرک برای واردات لباس کجا و 20 درصد کجا . یه مسئله دیگه هم اینکه در واقع لزومی نداره بار اول 100 میلیون جنس بیارید با 10 تا 20 تومن شروع کنید . بسنجید طرف رو .

ارادتمند

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29

دوست عزیز

در این زمینه که فرمودید به نتیجه ای رسیدید ؟

لطفا اینجا بفرمایید چه نتایجی مذاکراتتون در بر داشت .

بالا