برگزیده های پرشین تولز

ایرانسل (اخبار،بحث درباره خدمات،حل مشکلات و ...)

به ايرانسل نمره مي دهيم....

• 20

Votes: 40 12.3%
  • 19

Votes: 9 2.8%
  • 18

Votes: 55 16.9%
  • 15

Votes: 65 20.0%
  • 12

Votes: 27 8.3%
  • 10

Votes: 28 8.6%
  • 8

Votes: 14 4.3%
  • 5

Votes: 14 4.3%
  • 2

Votes: 12 3.7%
  • 0

Votes: 61 18.8%

• Total voters
    325

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

خواستم بپرسم، كيفيت و خدمات سيم كارت هاي دائمي ايرانسل چطوره؟ كسي تا حالا داشته؟ خريدش رو توصيه مي كنيد؟

با تشكر

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

خواستم بپرسم، كيفيت و خدمات سيم كارت هاي دائمي ايرانسل چطوره؟ كسي تا حالا داشته؟ خريدش رو توصيه مي كنيد؟

با تشكر
هم شمارش ضايع است (0935 ) هم نرخ مكالماتش گرونه به نظر من

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
اين دو تا، زياد برام مهم نيست، آنتن دهيش چطوره؟ توي همه شهرها آنتن ميده؟ با اين خانمه كه ميگه : « برقراري ارتباط مقدور نمي باشد» روزي چند بار بايد برخورد كنيم؟ مثل سيم كارت هاي شركت مخابرات، روزي ده بار؟ يا كمتر؟
كيفيت صدا خراب نيست؟ سرويس اس ام اس مشكلي نداره؟ ايراد خاصي به جز اون دو تا نداره؟

ضمناً براي خريدش بايد ثبت نام كنيم يا همين الآن اگه بريم در مغازه، موجود هست؟
ممنون

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من خيلي از مخابرات بهتره چون اولا خصوصيه و تازه كار بنابراين مثل مخابرات كرخت و بزرگ نيست .در ثاني خدماتي رو كه ميده قابل مقايسه نيست با مخابرات اول از همه اين كه سرويسش 2.75 است در حاليكه مخابرات قول داده تازه از نيمه دوم سال ديگه اين خدمات رو تنها براي 1.5 ميليون از 15 ميليون مشتركش فعال كنه(يعني بايد مثل sms بريد تو صف براي ثبت نام) .اما از بهمن با ايرانسل ميتو نيد ايمليتون رو از رو موبايلتون چك كنيد و يا با گوگل از خيابون سرچ كنيد (چه رويايي ;) )
شما مي تونيد شمارهاي رو كه ميخواهيد انتخاب كنيد مثلا 09352222222 و يا 09354444555 و همان لحظه گوشيتون فعال مي شه .
از لحاظ انتن دهي هم مطمئنا در جاييكه انتن بده خيلي از مخابرات بهتره چون شبكه علمي است نه مثل مخابرات كه كتره اي رشد كرده به خاطر 13 سال منوپلي.
الان هم شهرهاي اروميه تبريز ساري كرج مراغه مشهد و تمام تهران رو انتن ميده .و تا پايان اسفند هم هفتاد شهر رو و تا پايان شهريور 300 شهر .
در ثاني شما ميتونيد هر لحظه حساب خودتون رو از طريق سايت شركت چك كنيد و يا حتي صورتحساب رو طريق سايت بپردازيد (يعني صف بانك رو بي خيال )
البته يه نكات منفي هم داره مثلا نرخ مكالمه برحسب دقيقه محاسبه ميشه يعني اگه شما 1 ثانيه حرف بزنيد چه 59 ثانيه براتون 499 ريال حساب مي شه در حاليكه مخابرات ثانيه اي حساب ميكنه (البته سازمان تنظيم ومقررات بهشون گير داده و احتمال داره كه دطرز محسابسون رو ثانيه اي بكنن (تنها يك شايعه !) .
يه بدي ديگش هم اينه كه اين 150 هزار تومان 30 تومنش كه مي ره تو جيب دولت و 120 تومن بقيه هزينه كانكشن است يعني شما نميتونيد سيم كارت رو به شركت بديد و پولتون رو پس بگيريد در حاليكه در اپراتور اول از اون 340 هزار تومن بخشي زيادي از اون به عنوان وديعه است يعني ميتونيد بريد به مخابرات سيم كارتتون رو بديد و مثلا 200 هزار تون پس بگيريد (اين شيوه كپي رايتش ! براي ايران و مخابرات است و در هيچ كجاي دنيا سابقه ندارد !)
البته به جاي اين ايرانسل هزينه جابجايي نداره يعني چه شما در تبريز تماس بگيريد چه در مشهد چه در تهران براي شما تنها 499 ريال دقيقه اي محاسبه مي شه ولي اگه تعرفه مخابرات رو بخواييم با هزينه جابجايي محاسبه كنيم به طور متوسط بالا 600 ريال ميشه
هزينه sms هم 160ريال در ساعت پيك و 128 از ساعت 9 شب تا 7 صبح است
راستي نيم ساعت هم ماهانه مكالمه مجاني با موبايهاي ايرانسل ميتونيد داشته ياشيد
-----------------
از نوشته بالا تابلو است كه من ايرانسل دارم و فكر كنم برا اين نوشته بايد از ايرانسل طلب پول كنم به خاطر تبليغ !
ولي جدا از شوخي اين نوشته رو برا اين گذاشتم كه به شخصه من هر چه قدر گوگل كردم اطلاعات جامعي از ايرانسل كه جديد هم باشه پيدا نكردم اين هم ادرس سايت http://irancell.ir/

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
بلي. من هم امروز زنگ زدم ايرانسل سوال كردم، همه مطالبي كه شما گفتيد رو ذكر كردند. به خصوص اين كه مكالمه برون شهري، هزينه اش با مكالمه درون شهري فرقي نمي كنه برام جالب بود.
هر كس اطلاعات بيشتري خواست مي تونه با شماره 0935130 و 0935140 (روابط عمومي ايرانسل در تهران) تماس بگيره.

به نظر من هم ميشه روش حساب باز كرد.

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
من هم يك ايرانسل گرفتم در كرج
واقعا بايد بگم عالي داره كار ميكنه و انتظارش رو نداشتم
آنتن دهي در داخل شهر واقعا عاليه
در مترو هم آنتن ميده
سرعت بسيار بالا و كيفيت صداي بالا از مزاياي ديگه اشه
منتظر اينترنتش هم هستيم بشدت!
imslow.gif

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
تنها ایرادی که بعضی از دارندگان ایرانسل بهش اشاره میکنن, روش محاسبه هزینه مکالمه است که حتی مکالمه های

کمتر از یک دقیقه ,مثلا" 20 ثانیه با هزینه 1 دقیقه محاسبه میشه که این روش محاسبه در اپراتور اول بصورت تعداد

پالس مکالمه اس

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
حالا دو تا سوال ديگه:
1- اگر سيم كارت بگيريم و اصلاً مكالمه نكنيم يا خيلي كم حرف بزنيم، چقدر هزينه ثابت ماهيانه برامون مياد؟
2- اگر هزينه ماهيانه را طي 30 روز مهلت تعيين شده پس از صدور قبض نپردازيم، چه اتفاقي مي افتد؟ آيا راهي هست كه به جاي ماهي يك بار، دو ماهي يك بار قبض پرداخت كنيم؟

خيلي ممنون

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
حالا دو تا سوال ديگه:
1- اگر سيم كارت بگيريم و اصلاً مكالمه نكنيم يا خيلي كم حرف بزنيم، چقدر هزينه ثابت ماهيانه برامون مياد؟
2- اگر هزينه ماهيانه را طي 30 روز مهلت تعيين شده پس از صدور قبض نپردازيم، چه اتفاقي مي افتد؟ آيا راهي هست كه به جاي ماهي يك بار، دو ماهي يك بار قبض پرداخت كنيم؟

1-اشتراك ماهي 7500 ريال است
2-حتما بايد صورتحساب را ظرف مدت تعيين شده پرداخت شه و گرنه خط برا 21 روز يك طرفه مي شه بعد از 21 روز هم خط براي 2 ماه قطع مي شه و اگه باز هم پول رو پرداخت نكنيد ديگه شما صاحب خط و شماره نيستيد يعني 150 هزار تومن پر!
البته من يك جا خوندم كه مدير عامل ايرانسل گفته بود كه ما با مشتريهامون راه مي اييم و اين مقررات رو در حال حاضر قصد نداريم اجرا كنيم (ولي در هر حال پشت قبض ها ي صورتحساب اين تذكرها اومده) :blink:

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
20 روز وقت داري پرداخت كني
و چون هزينه جابجايي نداره خيلي در هزينه ميتونه صرفه جويي بشه

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
تنها 499 ريال دقيقه اي محاسبه مي شه ولي اگه تعرفه مخابرات رو بخواييم با هزينه جابجايي محاسبه كنيم به طور متوسط بالا 600 ريال ميشه
هزينه sms هم 160ريال در ساعت پيك و 1280 از ساعت 9 شب تا 7 صبح است
راستي نيم ساعت هم ماهانه مكالمه مجاني با موبايهاي ايرانسل ميتونيد داشته ياشيد
-----------------
از نوشته بالا تابلو است كه من ايرانسل دارم و فكر كنم برا اين نوشته بايد از ايرانسل طلب پول كنم به خاطر تبليغ !
ولي جدا از شوخي اين نوشته رو برا اين گذاشتم كه به شخصه من هر چه قدر گوگل كردم اطلاعات جامعي از ايرانسل كه جديد هم باشه پيدا نكردم اين هم ادرس سايت http://irancell.ir/

اس ام اس گفتي 1280 ريال:eek: اشتباه صفرنذاشتي!

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ایرانسل خودش ادعا میکنه که هر کس میتونه شماره شو خودش انتخاب کنه ، اما من هر تلاشی کردم نتونستم یک شماره خالی پیدا کنم .

در واقع سر کاریه .
چه خدماتی داره ؟ MMS ، اینترنت ..

h53067

Registered User
لایک‌ها
0
ایرانسل خودش ادعا میکنه که هر کس میتونه شماره شو خودش انتخاب کنه ، اما من هر تلاشی کردم نتونستم یک شماره خالی پیدا کنم .

در واقع سر کاریه .

سر کاری که نه
ولی شماره های رند رو رزرو کردن خودشون
من دیروز چک کردم خیلی شماره میشه رزرو کرد

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

در واقع سر کاریه .

دیگه برای خرید شماره های رندش دیر شده. من شماره خونمونو رزرو کردم.

فقط بدیش اینه که ماه به ماه آدم باید الاف بانک باشه اینش اصلا خوب نیست.

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دوشنبه 4 صبح بود که تازه رو سایتش انتخاب شماره را گذاشته بود رفتم و 5 تا شماره رند توپ برا خودم و چند تا از دوستام رزرو کردم و بعد تحویل گرفتم یکیش اینه :09359.44444

اون موقع چون هنوز کسی نمی دونست خیلی شماره توپ رند میشد رزرو کرد و الان خیلی کم مونده .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
يعني كلا 150 تومان ميديم براي هميشه؟ همين كارهاي سيم كارت قبلي رو ميكنه؟

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله کاملا مثل همین سیم کارتهای مخابرات هست و دایم هست . البته ایرانسل قول داده به زودی با بانک سامان و پارسیان قرار می بنده که بتونیم قبض را آنلاین پرداخت کنیم و دیگه نیازی به رفتن به بانک نباشه .

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
يعني كلا 150 تومان ميديم براي هميشه؟ همين كارهاي سيم كارت قبلي رو ميكنه؟

همونطور كه دوستان گفتند دقيقاً همون كارهاي سيم كارت هاي قبلي رو ميكنه، فقط دو تا ايراد نسبت به قبلي ها داره:
1- (فعلاً) فقط در 5 شهر تهران، مشهد، ساري، كرج و تبريز فعال هست و اگر به شهر ديگري مسافرت كنيد سيم كارت شما آنتن دهي نخواهد داشت.
2- بر خلاف سيم كارت هاي معمولي، محاسبه هزينه مكالمه، به جاي اين كه بر حسب ثانيه باشد، دقيقه اي است. مثلاً اگر 20 ثانيه صحبت كنيد، بايد هزينه 1 دقيقه را بپردازيد. اگر 1 دقيقه و 20 ثانيه، بايد هزينه 2 دقيقه را بپردازيد.

در عوض هزينه تماس به موبايل يا تلفن خارج از شهر به اندازه تماس به موبايل داخل شهر (دقيقه اي 50 تومان) هست. (البته از نظر ما 50 تومان هست، ولي خودشون اصرار دارند 499 ريال بيشتر نيست)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
برای پرداخت فیشش چه بانکهایی میشه رفت؟ نکنه فقط ملته؟

بالا