برگزیده های پرشین تولز

ایرانسل (اخبار،بحث درباره خدمات،حل مشکلات و ...)

به ايرانسل نمره مي دهيم....

• 20

Votes: 40 12.3%
  • 19

Votes: 9 2.8%
  • 18

Votes: 55 16.9%
  • 15

Votes: 65 20.0%
  • 12

Votes: 27 8.3%
  • 10

Votes: 28 8.6%
  • 8

Votes: 14 4.3%
  • 5

Votes: 14 4.3%
  • 2

Votes: 12 3.7%
  • 0

Votes: 61 18.8%

• Total voters
    325

R@R#M@N

Registered User
لایک‌ها
2
چند تا سوال داشتم :
مثلا" اگه يدونه براي تهرانش رو بخريم به سمنان ميتونيم زنگ بزنيم (شماره خونه معمولي) ؟
و اگه اين ايرانسل سمنان بياد ميشه از اون خطي كه براي تهران هست استفاده كنيم ؟ و پول همون قدر مياد (499 ريال) ؟
بعد ميگم ام ام اس هم ميشه زد ؟ اگه ميشه زد هزينش چنده ؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دیگه برای خرید شماره های رندش دیر شده. من شماره خونمونو رزرو کردم.

فقط بدیش اینه که ماه به ماه آدم باید الاف بانک باشه اینش اصلا خوب نیست.

دمتون گرم بابا چرا زودتر اینجا اعلام نکردین:(
ولی ماکه یه شماره زند گرفتیم:cool:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چند تا سوال داشتم :
مثلا" اگه يدونه براي تهرانش رو بخريم به سمنان ميتونيم زنگ بزنيم (شماره خونه معمولي) ؟
و اگه اين ايرانسل سمنان بياد ميشه از اون خطي كه براي تهران هست استفاده كنيم ؟ و پول همون قدر مياد (499 ريال) ؟

جواب همه سوالاتتون مثبته

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دمتون گرم بابا چرا زودتر اینجا اعلام نکردین:(
ولی ماکه یه شماره زند گرفتیم:cool:

من فکر نمیکردم اینطور سریع السیر پر بشه. الان هم من که پول واریز کردم همیشه فکسشون اشغاله این چند روز! ببین چقدر فروختند. اما جای نگرانی نداره به چز یکسری شماره های خاص بعیده قیمت خط رند رندش هم از 200 بزنه بالا. تازه 0936 رو هنوز شروع نکردند

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من فکر نمیکردم اینطور سریع السیر پر بشه. الان هم من که پول واریز کردم همیشه فکسشون اشغاله این چند روز! ببین چقدر فروختند. اما جای نگرانی نداره به چز یکسری شماره های خاص بعیده قیمت خط رند رندش هم از 200 بزنه بالا. تازه 0936 رو هنوز شروع نکردند

البته هنوزم شماره های رند پیدا می شه ها:cool:
تازه اینم هست که نصف ملت سر 48ساعت پولاشون رو نمی ریزن، شماره هاشون آزاد می شه
73.gif

از دوماه دیگه راه می افته، هزینه اش مشخص نیست..

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
علي*رضا قلمبر دزفولي - مديرعامل ايرانسل - در گفت*وگو با ايسنا در پاسخ به اين پرسش كه چرا تعرفه*ي مكالمات ايرانسل برحسب دقيقه است، *اظهار كرد: هر يك از اپراتورها براساس رويكردي كه دارند از سيستم بيلينگ - صورت*حساب*گيري - برحسب دقيقه يا ثانيه براي محاسبه*ي تعرفه*هاي خود استفاده مي*كنند و اين امر به شكل*هاي مختلف انجام مي*شود.

او افزود: اپراتور دوم تلفن همراه در ابتدا، محاسبه*ي تعرفه*هاي خود را برحسب دقيقه قرار داد، چراكه بايد كار واگذاري سيم*كارت*ها*ي اين اپراتور آغاز مي*شد، از اين رو براي آنكه سيستم بيلينگ ايرانسل برحسب ثانيه تنظيم شود، به زمان بيشتري نياز داشتيم.

وي با اشاره به اينكه در حال آماده*سازي سيستم بيلينگ اپراتور دوم براي محاسبه*ي تعرفه*ها بر حسب ثانيه هستيم، گفت: درتلاشيم با برنامه*ريزي* نرم*افزاري و سخت*افزاري سيستم بيلينگ ايرانسل را از دقيقه* به ثانيه تبديل كنيم، تا به*زودي بتوانيم محاسبه*ي تعرفه*ها را مانند اپراتور اول بر حسب ثانيه قرار دهيم كه اين امر به محض آماده شدن در محاسبه*ي صورت*حساب*هاي مشتركان انجام مي*گيرد

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
من سيمكارت ايرانسلم رو به كمترين پيشنهاد مي فروشم!!!
حالا ممكنه دوستان بپرسن: "از كي تاحالا؟!"

من بايد در جوابشون بگم: از وقتي قبض ايرانسل اومده!!!

توضيح اينكه من قبل از اومدن قبض تاحدودي از سرويسهاي ايرانسل راضي بودم و خيلي جاها سنگ ايرانسل رو به سينه مي زدم ولي از وقتي قبض ايرانسل اومده نظرم رو به كلي پس گرفته ام و دنبال يه نفر مي گردم كه اين سيم كارتم رو بهش قالب كنم.(حتي شما دوست عزيز!!!)
علتش هم اينه كه چون ايرانسل هزينه مكالمه رو دقيقه اي حساب ميكنه، در صورتي كه مثلاً 2 دقيقه و چند ثانيه زمان مكالمه شما باشه باشه؛ بايد به جرم اينكه چند ثانيه ديرتر تماستان را قطع كرده ايد، هزينه 3 دقيقه مكالمه يعني حدوداً 3*53 تومان (با عوارض و ماليات) پياده بشين. و اين در نظر اول شايد زياد به نظر نياد ولي وقتي قبض ايرانسل به دستتون ميرسه، اون وقت متوجه ميشين كه در شرايط مشابه قبض اپراتور اول (TCI) خيلي پائين تر بوده و آنجاست كه مي فهمين :" از كي تا حالا؟!!!"
در ضمن اگه از مشكلات ديگه اي كه با ايرانسل داشتم براتون بگم ديگه بهم حق ميدين كه بگم " من سيمكارت ايرانسلم رو به كمترين پيشنهاد مي فروشم!!!"
1) CLIP يا به عبارتي همون نمايشگر شماره بسيار با كلاس كه در مواقع حساس كه يكي مي خواد مزاحمتون بشه با مزاحم همكاري كرده و شماره رو نشون نميده. توضيح اينكه، اگه كسي از تلفنهاي ثابت بعضي شهرها بهتون زنگ بزنه، شماره مشترك مورد نظر مخفي ميمونه و ميتونه براحتي مزاحمتون بشه و گاهي اوقات حتي وقتي از موبايلهاي TCI هم باهاتون تماس ميگيرن شماره نشون داده نميشه.
2) وقتي ميخواهيد از شهر خود خارج شويد؛ با خدمات مشتركين ايرانسل تماس بگيريد، چون ممكن است به جائي برويد كه گوشي شما خارج از دسترس آنتن ها باشه و تفاوتي با يه گوشت كوب (البته از نوع كم دوام !!!) نداشته باشه. توضيح اينكه شهر از ديدگاه شركت ايرانسل فقط مركز شهر محسوب ميشه و اگه از مركز شهر خارج شويد و مثلا محل زندگي يا كار شما در يكي از شهرك ها يا شهرهاي جديد مجاور شهرهاي بزرگي كه تحت پوشش ايرانسل هستن قرار داشته باشه، آنتن در آنجا وجود خارجي نخواهد داشت و حتي قادر به فرستادن sms هم نخواهيد بود.
3) وقتي قبض ايرانسل به دست شما رسيد و هزينه مكالمه خود را با آنچه كه گوشي شما نشان ميدهد و زمان واقعي مكالمه شماست مقايسه كنيد مغز شما بخاطر هزينه واقعي كه شما براي يك دقيقه بايد پياده شويد ( هزينه واقعي يك دقيقه مكالمه = هزينه تماسهاي شما كه در قبض نوشته شده/ زمان مكالمه انجام شده كه گوشي شما نشان ميدهد ) سوت كشيد!!، اصلاً نگران نباشيد!! فقط با خدمات مشتركين تماس بگيريد تا در مورد نداشتن هزينه جابجائي برايتان سخنراني كنند.
4) Connection Error: گاهي، وقتي كار واجبي داريد و مي خواهيد با جائي تماس بگيريد و آنتن گوشي Full است و وقتي شماره ميگيريد با پيغام زيباي Connection Error!!! مواجه ميشويد – در اين زمان، كساني هم كه با شما تماس ميگيرن با بوق اشغال مواجه ميشوند- و چاره اي نداريد مگر آنكه يا يك تلفن عمومي پيدا كنيد يا يكي دو ساعت صبر كنيد تا مشكل حل شود.(البته از حق نگذريم كه اين مشكل فقط يه بار واسه من پيش اومده. ولي زماني بود كه من كار واجب داشتم و اعصابم خورد شد!!!)
5) وقتي ميخواهيد تماس بگيريد بايد بعد از فشار دادن Call كلي منتضر بمانيد تا بوق زنگ را بشنويد و اين در حالي است كه در شرايط مشابه اين زمان براي TCI خيلي كمتر است.
6) شايعاتي كه در مورد بيشتر بودن حجم اين سيمكارتها هست با پيگيري هائي كه اينجانب انجام دادم، رد شد. چون اين سيمكارتها توانائي ذخيره 250 شماره تلفن دارن كه طبق بررسي هاي انجام شده حداقل سيمكارتهائي كه 2 سال پيش توسط TCI توزيع شده نيز همين ظرفيت رو دارن!!!
7) اگه كسي مثل من بخواد سيمكارنش رو بفروشه، خريداري وجود نداره. چون سيمكارت صفر به وفور موجوده و هركسي ميتونه از سوپرماركت سر كوچه اش در 5 دقيقه سيمكارت اش رو تحويل بگيره.

پس همينجا اعلام ميكنم : من سيمكارت ايرانسلم رو به كمترين پيشنهاد مي فروشم!!!
ممكنه بپرسين: چرا به "كمترين" پيشنهاد؟؟
بخاطر اينكه پيشنهاد دهنده پشيمون نشه و معامله حتماً انجام بشه!!

پيشنهادهايتان را به شماره زير از طريق پيام كوتاه بفرستين:

989352128208+

اگر در خريد شكي داريد با من تماس بگيريد تا در مورد مزاياي فوق العاده ايرانسل از جمله "MMS" و "سريس ذخيره شماره تماس گيرنده" و "پيام گير صوتي رايگان" كه وقت گل ني قراره راه بيفته واستون سخنراني كنم.
منتظر قالب كردن سيم كارتم هستم.

در پايان
با ما تماس بگيريد:

989352128208+

عجب دلي پري داشتي

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ایرانسل برای استفاده فعلا خیلی زوده هنوز پوشش آنتنش مناسب نیست روش پرداختش و همین دقیقه ای محاسبه شدنش امکاناتش هم هنوز راه نیوفتاده. حداقل تا آخر سال نمیتونه جای سیم کارت مخابرات رو بگیره. حالا سیم کارتم بیاد امتحان میکنم نتیجه رو خبر میدم بهتون. چون قرار داد داشتند مجبور شدند با عجله شروع کنند برای تصمیم گیری خیی زوده. ولی این سیم کارت مخابرات هم همچین تحفه ای نیست. حداقل با این وضع ترجیح میدم از سیستم دولتی الستفاده نکنم (تعرف گوشی + ممنوعیت اینترنت پر سرعت + ممنوعیت ماهواره و دشمنی با تمام تکنولوژیهای روز!)

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
عجب :D !!!؟؟؟

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
اقا من خط مخابراتم رو همین ماه میگیرم این سرویسای ایرانسل رو که آدم میشنوه میره فضا اما اون دوستمونم ازش گلایه داشت ! من خودم میخواستم بخرم ! چه کنم ؟

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
من فکر کنم بهتره فعلا یک شماره روند بگیرم چون از موبایل حداقلش تا موقع کنکور کم استفده میکنم اونم برای بین مدرسه و خونه و اس ام اس ! تازه اگر سیم کارت مخابراتم رو بفروشم میتونم گوشی بهتری هم بگیرم ! من فکر کنم کار اصلیم از تابستون باشه که تا اون موقع هم ایرانسل خوب شده...

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
S.T.S عزیز، این کای که گفتید با توجه به شرایطتون بهترین کار ممکنه!
20.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یک سوال از اونهایی که ایرانسل دارند. کارت من رو امروز با پست فرستادند ولی نه میتونم زنگ بزنم نه کسی میتونه تماس بگیره آنتن داره قضیه چیه؟ فرم رجیستر شدنش رو هم برام فرستادند.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یک سوال از اونهایی که ایرانسل دارند. کارت من رو امروز با پست فرستادند ولی نه میتونم زنگ بزنم نه کسی میتونه تماس بگیره آنتن داره قضیه چیه؟ فرم رجیستر شدنش رو هم برام فرستادند.

من سیم کارت دوستم رو که واسه اولین بار گذاشتم داخل ppc م یه برنامه ای به نام STK Tools یا یه همچین چیزی باز شد، قشنگ گذاشت که انتخاب کنم زبان رو و بعد یه پیغام فارسی داد و وقتی ok کردم یه sms فرستاد، بعد برنامه بسته شد و راحت می شد از خط استفاده کردش، فکر می کنم توی گوشی های معمولی این sms رو باید خودتون بزنید (نمی دونم به چه شماره ای!
169.gif
)
از 09351300000 چرا نمی پرسید (البته حداقل یه 3 دقیقه ای پشت خط علافی داره !!
184.gif
)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من سیم کارت دوستم رو که واسه اولین بار گذاشتم داخل ppc م یه برنامه ای به نام STK Tools یا یه همچین چیزی باز شد، قشنگ گذاشت که انتخاب کنم زبان رو و بعد یه پیغام فارسی داد و وقتی ok کردم یه sms فرستاد، بعد برنامه بسته شد و راحت می شد از خط استفاده کردش، فکر می کنم توی گوشی های معمولی این sms رو باید خودتون بزنید (نمی دونم به چه شماره ای!
169.gif
)
از 09351300000 چرا نمی پرسید (البته حداقل یه 3 دقیقه ای پشت خط علافی داره !!
184.gif
)

همه این مراحل رو گذروندم ولی میگه تلفن شما فعال نشده است.

یکی از مشکلاتشون همینه که تلفنی جواب درست نمیدن 130 زنگ میزنی میگه خطو از کجا خریدی میگم از این خطهای رند طلایی! میگه 140 رو بگیر اونو میگیریم میگه 130 رو بگیر. آخرم طرف گفت اگه تا 72 ساعت وصل نشد بیار ببینیم چیه!

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
من مشكل خاصي نداشتم
سيم كارت رو كه داخل گوشي گذاشتم بدون انجام هيچ تنظيم و پرس و جويي شروع به كار كردن كرد

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
نحوه محاسبه هزینه مکالمات مشترکین ایرانسل از ضریب دقیقه به ثانیه تبدیل شد.

مهندس محمود خسروی -معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- با اعلام این خبر به خبرنگار ایستنا گفت: از ایرانسل خواستیم تا **** محاسبه صورت حساب مشترکین خود را از ضریب دقیقه به ثانیه تبدیل کند که این اتفاق افتاده و تغییر مورد نظر اعمال شده است.

اما این خبر انگار تکذیب شد و مدیرعامل ایرانسل گفته در حال تغییرات هستیم و هنوز اعمال نشده :

مدير عامل ايرانسل همچنين گفت كه اين شركت اپراتور در حال آماده كردن سخت*افزاري و نرم*افزاري سيستم بيلينگ خود است تا به جاي محاسبه دقيقه*اي مكالمات، آنها را بر اساس ثانيه محاسبه كند.

بالا