برگزیده های پرشین تولز

ایرانسل (اخبار،بحث درباره خدمات،حل مشکلات و ...)

به ايرانسل نمره مي دهيم....

• 20

Votes: 40 12.3%
  • 19

Votes: 9 2.8%
  • 18

Votes: 55 16.9%
  • 15

Votes: 65 20.0%
  • 12

Votes: 27 8.3%
  • 10

Votes: 28 8.6%
  • 8

Votes: 14 4.3%
  • 5

Votes: 14 4.3%
  • 2

Votes: 12 3.7%
  • 0

Votes: 61 18.8%

• Total voters
    325

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
یکی از آشناهای ما يه یشته ايرانسل گرفته 150000 تومان که توش علاوه بر سیم کارت یه فرم و یه دفترچه هم هست که صفحه اول دفترچه اينطور نوشته :

بنام خدا
طرح پرداخت ماهيانه

باسلام، به ام تي ان ايرانسل شبکه برگزيده ايران خوش آمديد.

اين سيم کارت به گونه اي طراحي شده است که شما مي توانيد از روش "پرداخت ماهيانه" استفاده کنيد. روشي
آسان براي شما که مي خواهيد همواره در دسترس باشيد. در اين روش هر ماهه براي شما يک
صورتحساب ارسال مي شود که بايد آن را پرداخت نماييد.

براي استفاده از اين سيم کارت شما ابتدا مبلغي بابت اشتراک سرويس مي پردازيد و سپس مبلغي بابت
"حد اعتبار ماهيانه" بدلخواه خود مشخص و پرداخت مي کنيد. براي مثال اگر مبلغ اوليه حد اعتبار
ماهيانه شما 1000000 ريال باشد شما قادر خواهيد بود حداکثر تا اين مبلغ تماس تلفني داشته باشيد.
البته اگر اين مبلغ کافي نباشد شما مي توانيد بسادگي آنرا افزايش دهيد براي اين منظور شما مي توانيد
با مرجعه به مراکز ارائه خدمات يا با رجوع به سايت اينترنتي ما به نشاني www.irancell.ir و استفاده
از سرويس اينترنتي E-care از خدمات شبکه بهره مند شويد. شما مي توانيد از هر يک از روشهاي
پرداخت ماهيانه براي پوشش مخارج اشافي استفاده کنيد.

یعنی برای استفاده اول باید حساب کنی بعد حرف بزنی
چندتا روش دیگه داره
اگه کسی میدونه یه توضیح کامل بده

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
براي استفاده از اين سيم کارت شما ابتدا مبلغي بابت اشتراک سرويس مي پردازيد و سپس مبلغي بابت
"حد اعتبار ماهيانه" بدلخواه خود مشخص و پرداخت مي کنيد. براي مثال اگر مبلغ اوليه حد اعتبار
ماهيانه شما 1000000 ريال باشد شما قادر خواهيد بود حداکثر تا اين مبلغ تماس تلفني داشته باشيد.
البته اگر اين مبلغ کافي نباشد شما مي توانيد بسادگي آنرا افزايش دهيد براي اين منظور شما مي توانيد
با مرجعه به مراکز ارائه خدمات يا با رجوع به سايت اينترنتي ما به نشاني www.irancell.ir و استفاده
از سرويس اينترنتي E-care از خدمات شبکه بهره مند شويد. شما مي توانيد از هر يک از روشهاي
پرداخت ماهيانه براي پوشش مخارج اشافي استفاده کنيد.

"حد اعتبار " و 10000 هزار تومن موجودی الان برداشته شده و هیچ سقفی برای مکالمات شما وجود نداره .
کلا مطالب اون دفترچه اصلا درست نیست و اصلا دفترچه رو بیخیال شید (این دفترچه ها با سیم کارتها رو این طور که من شنیدم 6ماه قبل تهیه کردن )و برای همین 90% از کدهایی که تو دفترچه نوشته کار نمی کنه .

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
بچه ها بعد از واریز پول چقدر طول میکشه تا سیم رو بفرستن؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دوستان خبری از MMS نيست !؟
298.gif

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه MMS هم راه اندازی بشه هیچ فایده نداره چون فقط ایرانسل به ایرانسل هست . هزینه هم بالاست . من هم کم کم دارم از این ایرانسل نا امید می شم . سویچ ایرانسل اصلا با مخابرات تلفن ثابت هماهنگ نیست و وقتی از تلفن ثابت به ایرانسل زنگ می زنم میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نیست و باید چند بار شماره گیری کنم تا بگیره .

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
آخه MMS هم راه اندازی بشه هیچ فایده نداره چون فقط ایرانسل به ایرانسل هست . هزینه هم بالاست . من هم کم کم دارم از این ایرانسل نا امید می شم . سویچ ایرانسل اصلا با مخابرات تلفن ثابت هماهنگ نیست و وقتی از تلفن ثابت به ایرانسل زنگ می زنم میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نیست و باید چند بار شماره گیری کنم تا بگیره .

عجب / پس این مشکلات رو هم برای برقراری ارتباط داره :wacko:

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
"حد اعتبار " و 10000 هزار تومن موجودی الان برداشته شده و هیچ سقفی برای مکالمات شما وجود نداره .
کلا مطالب اون دفترچه اصلا درست نیست و اصلا دفترچه رو بیخیال شید (این دفترچه ها با سیم کارتها رو این طور که من شنیدم 6ماه قبل تهیه کردن )و برای همین 90% از کدهایی که تو دفترچه نوشته کار نمی کنه .

مرسی
الان کدهاش چيه؟

mahmoudnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من خيلي از مخابرات بهتره چون اولا خصوصيه و تازه كار بنابراين مثل مخابرات كرخت و بزرگ نيست .در ثاني خدماتي رو كه ميده قابل مقايسه نيست با مخابرات اول از همه اين كه سرويسش 2.75 است در حاليكه مخابرات قول داده تازه از نيمه دوم سال ديگه اين خدمات رو تنها براي 1.5 ميليون از 15 ميليون مشتركش فعال كنه(يعني بايد مثل sms بريد تو صف براي ثبت نام) .اما از بهمن با ايرانسل ميتو نيد ايمليتون رو از رو موبايلتون چك كنيد و يا با گوگل از خيابون سرچ كنيد (چه رويايي ;) )
شما مي تونيد شمارهاي رو كه ميخواهيد انتخاب كنيد مثلا 09352222222 و يا 09354444555 و همان لحظه گوشيتون فعال مي شه .
از لحاظ انتن دهي هم مطمئنا در جاييكه انتن بده خيلي از مخابرات بهتره چون شبكه علمي است نه مثل مخابرات كه كتره اي رشد كرده به خاطر 13 سال منوپلي.
الان هم شهرهاي اروميه تبريز ساري كرج مراغه مشهد و تمام تهران رو انتن ميده .و تا پايان اسفند هم هفتاد شهر رو و تا پايان شهريور 300 شهر .
در ثاني شما ميتونيد هر لحظه حساب خودتون رو از طريق سايت شركت چك كنيد و يا حتي صورتحساب رو طريق سايت بپردازيد (يعني صف بانك رو بي خيال )
البته يه نكات منفي هم داره مثلا نرخ مكالمه برحسب دقيقه محاسبه ميشه يعني اگه شما 1 ثانيه حرف بزنيد چه 59 ثانيه براتون 499 ريال حساب مي شه در حاليكه مخابرات ثانيه اي حساب ميكنه (البته سازمان تنظيم ومقررات بهشون گير داده و احتمال داره كه دطرز محسابسون رو ثانيه اي بكنن (تنها يك شايعه !) .
يه بدي ديگش هم اينه كه اين 150 هزار تومان 30 تومنش كه مي ره تو جيب دولت و 120 تومن بقيه هزينه كانكشن است يعني شما نميتونيد سيم كارت رو به شركت بديد و پولتون رو پس بگيريد در حاليكه در اپراتور اول از اون 340 هزار تومن بخشي زيادي از اون به عنوان وديعه است يعني ميتونيد بريد به مخابرات سيم كارتتون رو بديد و مثلا 200 هزار تون پس بگيريد (اين شيوه كپي رايتش ! براي ايران و مخابرات است و در هيچ كجاي دنيا سابقه ندارد !)
البته به جاي اين ايرانسل هزينه جابجايي نداره يعني چه شما در تبريز تماس بگيريد چه در مشهد چه در تهران براي شما تنها 499 ريال دقيقه اي محاسبه مي شه ولي اگه تعرفه مخابرات رو بخواييم با هزينه جابجايي محاسبه كنيم به طور متوسط بالا 600 ريال ميشه
هزينه sms هم 160ريال در ساعت پيك و 128 از ساعت 9 شب تا 7 صبح است
راستي نيم ساعت هم ماهانه مكالمه مجاني با موبايهاي ايرانسل ميتونيد داشته ياشيد
-----------------
از نوشته بالا تابلو است كه من ايرانسل دارم و فكر كنم برا اين نوشته بايد از ايرانسل طلب پول كنم به خاطر تبليغ !
ولي جدا از شوخي اين نوشته رو برا اين گذاشتم كه به شخصه من هر چه قدر گوگل كردم اطلاعات جامعي از ايرانسل كه جديد هم باشه پيدا نكردم اين هم ادرس سايت http://irancell.ir/

دوست گران مايه جناب ياسر خان توضيحات خوبي دادند اما من در تاييد فرمايشات ايشان با اينكه شايد گفتن اين حرف خوب نيست بايد عرض كنم من در آن واحد از چندين خط موبايل استفاده مي كنم كه يكي از آنها ايران سل است و جالبه براتون بگم كه مدتي است تمام تماسهاي مهم و ضروري خودم رو روي ايران سل منتقل كرده ام و جدا خدمات خوبي داره اولاً توي سرعت بالا در رانندگي مثلاً 180 كيلومتر صدا و تماس قطع نميشه و ضمنا تقريبا با اولين تلاش مكالمه برقرار ميشه و كلي مزاياي ديگه البته قطع نشدنش تو سرعت بالا مهمترينش براي منه .......

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اهم اهم...مال ما هم راه افتاد
300.gif

5 روز بعد ثبت نام سیم کارت اومد (روز جمعه!!) و 5 روز بعدش هم (با یخورده پیگیری البته..) خط وصل شد...

آقا، من خیلی هیجان زده شدم
241.gif
آنتن دهیش خدااااست!!! حداقل توی خونه ی ما با خط مخابرات که حرف می زنی انگار رفتی زیر فویل آلومینیوم
242.gif

ماه پیش که خط یکی از دوستان رو امتحان کرده بودم شماره های دیگران رو خیلی کم نشون می داد همش unknown می داد، ولی این یکی خودم تا الان که همه چیش خیلی خوب و طبیعی بوده
264.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
اهم اهم...مال ما هم راه افتاد
300.gif

5 روز بعد ثبت نام سیم کارت اومد (روز جمعه!!) و 5 روز بعدش هم (با یخورده پیگیری البته..) خط وصل شد...

آقا، من خیلی هیجان زده شدم
241.gif
آنتن دهیش خدااااست!!! حداقل توی خونه ی ما با خط مخابرات که حرف می زنی انگار رفتی زیر فویل آلومینیوم
242.gif

ماه پیش که خط یکی از دوستان رو امتحان کرده بودم شماره های دیگران رو خیلی کم نشون می داد همش unknown می داد، ولی این یکی خودم تا الان که همه چیش خیلی خوب و طبیعی بوده
264.gif
برای شما چقدر دیر اومد.من از طریق اینترنت و شماره طلایی رزرو کردم.دو روز بعد اومد در خونه و تا گذاشتم تو گوشی کار کرد.دیگه وصل شدن و پیگیری و اینا نمیدونم چیه شماها میگید.
242.gif

همه چی خوبه.فقط سمت سعادت آباد و نزدیکای کوه آنتن دهیش جالب نیست.همینطور نزدیک بهشت زهرا.
امیدوارم به زودی درست بشه.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی کسی از این سرویسهایی که تو دفترچه اش نوشته میتونه استفاده کنه.مثلا برای استفاده از voice mail چی کار باید کرد؟من اون کدی رو که تو دفترچه نشته بود رو زدم ولی اتفاقی نیفتاد.نوشت request not complete یا یه همچین چیزی.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی یه امکان جالب که من خیلی باهاش حال کردم اینه که هر جا باشی اسم BTS ای که ازش سرویس میگیری رو تو گوشی مینویسه.شما هم دیدین؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
برای شما چقدر دیر اومد.من از طریق اینترنت و شماره طلایی رزرو کردم.دو روز بعد اومد در خونه و تا گذاشتم تو گوشی کار کرد.دیگه وصل شدن و پیگیری و اینا نمیدونم چیه شماها میگید.
242.gif

همه چی خوبه.فقط سمت سعادت آباد و نزدیکای کوه آنتن دهیش جالب نیست.همینطور نزدیک بهشت زهرا.
امیدوارم به زودی درست بشه.

آخه من یخورده دیر پولشونو ریختم قبول نمی کردن می خواستن پس بفرستن پولو!
39.gif
من نمی دونم اینا منظورشون ازین کارا چیه.. شماره رو توی رزرو نگه می دارن بعد که پولو می ریزی می گن چون بعد 48 بوده 10 روز دیگه پولتونو پس می فرستیم
164.gif

بعد هادی جان هنوز سرویس voicemail ش راه نیفتاده، ولی مجانیه
277.gif
یه سرویس جالب {م ظاهراً مجانی} دیگه هم داره خوندی؟ که وقتی گوشی دوباره می یاد توی نتورک شماره و زمان تماس کسایی که توی اون بازه زنگ زدن رو sms می کنه... باریکلا بهشون، خدا کنه همینطوری ادامه بدن
193.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
راستی یه امکان جالب که من خیلی باهاش حال کردم اینه که هر جا باشی اسم BTS ای که ازش سرویس میگیری رو تو گوشی مینویسه.شما هم دیدین؟

نه.. برای شما چی می نویسه مثلاً ؟
169.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
بعد هادی جان هنوز سرویس voicemail ش راه نیفتاده، ولی مجانیه یه سرویس جالب {م ظاهراً مجانی} دیگه هم داره خوندی؟ که وقتی گوشی دوباره می یاد توی نتورک شماره و زمان تماس کسایی که توی اون بازه زنگ زدن رو sms می کنه... باریکلا بهشون، خدا کنه همینطوری ادامه بدن
این سرویسش هم هنوز راه نیفتاده؟
ugly_confused.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
مثلا مینویسه komeyl-B یا aminolmolk-A یا Mi-aad یا...
البته من هنوز جاهای مختلف شهر زیاد باهاش نرفتم ولی هر جا بری مینویسه.
3925.gif
ای ی ی فل
170.gif
واسه من که نشون نمی ده...
این سرویسش هم هنوز راه نیفتاده؟
ugly_confused.gif
نه اینم هنوز راه نیفتاده ... الان تماس گرفتم گفتن سرویس voicemail رو انگار مخابرات باید زحمتشو بکشه.. گفت یه ماه دیگه راه می افته... ای مخابرات... ای چوب لای چرخ...ای بنده آزار.. اگه دست ما پاور یوزرا (
247.gif
) بهت برسه...
167.gif

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آنتن دهيش بهتر از اپراتور اوله
ام ام اس هم اول سال نو فعال ميشه
فقط بديش نوع محسبه صورتحسابه كه بر اساس دقيقه حساب ميكنه ولي اپراتور اول بر اساس ثانيه
يعني اگه شما با ايرانسل ا دقيقه و 30 ثانيه صحبت كنيد براي شما دو دقيقه حساب ميكنه!!!

بالا