برگزیده های پرشین تولز

اینترنت بانک جدید بانک سامان (نت بانک) افتتاح شد

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
با توجه به اینکه توی ایرانیه ...!
به نظرم خدماتش خیلی خوبه
یا بهتر بگم خیلی خوبه که می تونه خدمات در این سطح بده !

چند روز اول سرعتش خیلی مشکل داشت اما من آخرین باری که رفتم داخلش بسیار راحت تر شده و بسیار پر سرعت. اما خوب مشکلات خودش رو هم داره دیگه.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
قبلا که شماره کارت و رمز دوم رو میدادیم
الان شماره مشتری رو میزنم با رمز دوم همش میگه اشتباه است!!:(:(

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
خیلی بهتر از قبل شده، من که خیلی راضیم ازش

Y@SH@R

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

دوستان من هر کاری میکنم میگه کلمه کاربری یا رمز اشتباه در صورتی که قبل از اینکه اینترنت بانک جدید بشه من مشکلی نداشتم

به نظر شمامشکل از کجاست ؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
سلام

دوستان من هر کاری میکنم میگه کلمه کاربری یا رمز اشتباه در صورتی که قبل از اینکه اینترنت بانک جدید بشه من مشکلی نداشتم

به نظر شمامشکل از کجاست ؟
منم مشکلم همینه
الان یکی بیاد به ما بگه از 0 چیکار باید بکنیم؟:D

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
یه 24 ساعت رمزی وارد نکنید و مجددا امتحان کنید.
نام کاربری : همون شماره مشتری
رمز عبور : رمز اینترنت بانک هست (نه رمز دوم)

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
منم مشکلم همینه
الان یکی بیاد به ما بگه از 0 چیکار باید بکنیم؟:D

1- وارد سایت میشی :دی https://ib.sb24.com/
2- نام کاربریت رو که همون رقم های 10تا15 شماره کارت16رقمی سامانت هست وارد میکنی(6رقمیه :D)
3- اون پسوردی رو که https://www.sb24.com/webbank/resources/jsp/ib.jsp?UserN=000000 اینجا وارد میکردی باید تو صفحه گزینه1وارد کنی یعنی رمز عبور (6تا صفر همون مورد شماره 2هستش)

.

Y@SH@R

Registered User
لایک‌ها
0
1- وارد سایت میشی :دی https://ib.sb24.com/
2- نام کاربریت رو که همون رقم های 10تا15 شماره کارت16رقمی سامانت هست وارد میکنی(6رقمیه :D)
3- اون پسوردی رو که https://www.sb24.com/webbank/resources/jsp/ib.jsp?UserN=000000 اینجا وارد میکردی باید تو صفحه گزینه1وارد کنی یعنی رمز عبور (6تا صفر همون مورد شماره 2هستش)

.

دوست عزیز

شماره مشتری با شماره کارت فرق داره....
باید شماره کارت بزنیم ؟
شماره مشتری قبلا میزدیم 7 رقمه

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
دوست عزیز

شماره مشتری با شماره کارت فرق داره....
باید شماره کارت بزنیم ؟
شماره مشتری قبلا میزدیم 7 رقمه

این یه شماره کارت فرضی سامان

1234567891234567

6رقمی که مشخص شده (یعنی رقم های 10 تا 15) همون شماره مشتری هستش؛ که باید به جای نام کاربری وارد کنید

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
مرسی حالا میریم بانک رمز اینترنت بانک رو میگیریم...

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
این یه شماره کارت فرضی سامان

1234567891234567

6رقمی که مشخص شده (یعنی رقم های 10 تا 15) همون شماره مشتری هستش؛ که باید به جای نام کاربری وارد کنید

این روشی که شما میگید برای کارت اول من درست بود. برای کارتهای بعدی که صادر شدن، اینطوری نیست.

در واقع به این 6 رقم میگن شماره مشتری. قاشق رو نخوایم بچرخونیم همون 6 رقم وسط شماره حساب میشه! ;) مثلا 1-123456-800-800

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
این روشی که شما میگید برای کارت اول من درست بود. برای کارتهای بعدی که صادر شدن، اینطوری نیست.

در واقع به این 6 رقم میگن شماره مشتری. قاشق رو نخوایم بچرخونیم همون 6 رقم وسط شماره حساب میشه! ;) مثلا 1-123456-800-800

قضیه کارت های بعدیتون رو نمیدونم چیه، کارتتون رو گم کردید مجددا صادر شده ؟ اگر اینطوره که شماره حساب و ش کارت تون که همون باید باشه! نیست؟

معمولا روی کارت های عابربانک شماره کارت حک شده نه شماره حساب یا شماره مشتری! شماره حساب که همیشه همرات نیست.

حالا قاشق رو زیاد نچرخونیم!;)

.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
قضیه کارت های بعدیتون رو نمیدونم چیه، کارتتون رو گم کردید مجددا صادر شده ؟ اگر اینطوره که شماره حساب و ش کارت تون که همون باید باشه! نیست؟

معمولا روی کارت های عابربانک شماره کارت حک شده نه شماره حساب یا شماره مشتری! شماره حساب که همیشه همرات نیست.

حالا قاشق رو زیاد نچرخونیم!;)

.

روی کارت یه تاریخ انقضا هست، وقتی تموم میشه مراجعه میکنید بانک برای تعویض کارت. شماره کارت عوض میشه، ولی شماره حساب خیر! این متد قدیمی بانک سامان بود که شماره مشتری رو روی کارت میزد، جدیدا این کارو نمیکنه.

بحث این نیست که شما کارت همراته یا دفترچه، این روش شما روی کارتهای جدید جواب نمیده! نمیدونم چطوری بگم دیگه... :wacko:

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
روی کارت یه تاریخ انقضا هست، وقتی تموم میشه مراجعه میکنید بانک برای تعویض کارت. شماره کارت عوض میشه، ولی شماره حساب خیر! این متد قدیمی بانک سامان بود که شماره مشتری رو روی کارت میزد، جدیدا این کارو نمیکنه.

بحث این نیست که شما کارت همراته یا دفترچه، این روش شما روی کارتهای جدید جواب نمیده! نمیدونم چطوری بگم دیگه... :wacko:

زبان شیرین پارسی

اوکی، حتما همینجوره که میگید :) مرسی.

Y@SH@R

Registered User
لایک‌ها
0
منم قبلا شماره مشتریم همون شماره حساب بود و همینجوری استفاده میکردم الان نمیدونم چرا جواب نمیده

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
منم قبلا شماره مشتریم همون شماره حساب بود و همینجوری استفاده میکردم الان نمیدونم چرا جواب نمیده

با تبدیل اینترنت بانک به نت بانک، بعضیا پسوردشون دیگه کار نمیکنه... نمیدونم چرا اینطوریه ولی باید به بانک مراجعه کنید. پسوردتون هم باید از عدد و حرف تشکیل شده باشه.

Y@SH@R

Registered User
لایک‌ها
0
با تبدیل اینترنت بانک به نت بانک، بعضیا پسوردشون دیگه کار نمیکنه... نمیدونم چرا اینطوریه ولی باید به بانک مراجعه کنید. پسوردتون هم باید از عدد و حرف تشکیل شده باشه.

یعنی چی من که خارج کشورم چی؟!! کلی کار دارم با این حساب ...بانک داریم!!!

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
یعنی چی من که خارج کشورم چی؟!! کلی کار دارم با این حساب ...بانک داریم!!!

شما یه نام کاربری داری که شماره مشتری شما هست و 6 رقم هست و دقیقا وسط شماره حسابتون به صورت یک بلوک 6تایی است.

یه رمز مخصوص ورود به اینترنت بانک دارید. این رمز رو باید از شعبه عنوان رمز استفاده از خدمات اینترنتی بگیرید. این رمز، رمز دوم کارت یا رمز حساب یا کد cvv نیست.

یه عدد captcha هم هست که باید به بزرگ و کوچک بودن حروفش دقت کنید.

اگه همه کارهای بالا رو انجام میدید، و باز هم نمیتوانید وارد بشید باید یا بهشون ایمیل بزنید که عمرا جواب بدن، یا تماس بگیرید... یا یه سر تشریف بیارید وطن این کارو انجام بدید! :D

بالا