برگزیده های پرشین تولز

اینترنت بانک جدید بانک سامان (نت بانک) افتتاح شد

Y@SH@R

Registered User
لایک‌ها
0
شما یه نام کاربری داری که شماره مشتری شما هست و 6 رقم هست و دقیقا وسط شماره حسابتون به صورت یک بلوک 6تایی است.

یه رمز مخصوص ورود به اینترنت بانک دارید. این رمز رو باید از شعبه عنوان رمز استفاده از خدمات اینترنتی بگیرید. این رمز، رمز دوم کارت یا رمز حساب یا کد cvv نیست.

یه عدد captcha هم هست که باید به بزرگ و کوچک بودن حروفش دقت کنید.

اگه همه کارهای بالا رو انجام میدید، و باز هم نمیتوانید وارد بشید باید یا بهشون ایمیل بزنید که عمرا جواب بدن، یا تماس بگیرید... یا یه سر تشریف بیارید وطن این کارو انجام بدید! :D

بله دوست عزیز
بار اولم نیست استفاده میکنم این پلتفرم جدید بانک که کار من به مشکل بر خورده ، قبلا مشکل نداشتم ، من نمیدونم اینا چکار کردن ....

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
بله دوست عزیز
بار اولم نیست استفاده میکنم این پلتفرم جدید بانک که کار من به مشکل بر خورده ، قبلا مشکل نداشتم ، من نمیدونم اینا چکار کردن ....

پس زنگ بزنید شاید یه کاری کردن... هر چند بعید میدونم. اول و آخرش یکی از اقوام باید بره شعبه مشکل رو حل کنه.

شاید مرورگرتون مورد داره... مثلا اینترنت بانک ملی و صادرات با کروم کار نمیکنن. شما اگه با مرورگری به غیر از IE داری سعی میکنی که وارد بشی، با IE امتحان کن شاید یه فرجی حاصل شد. :blush:

mahdico

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان من هم مشکل داشتم با رمز عبور! من هم ایران نیستم ولی با مراجعه پدرم تونستم رمز جدید بگیرم و وارد نت بانک شدم! رمز رو تغییر دادم ولی از فردا باز رمز عبور کار نکرد!!! یه نکته ای که تو این 2 تا رمز عبور من بود این بود که تو قبلی و این جدیده من از SPACE استفاده کرده بودم!!! قبلا این محدودیت نبود و واسه همین من وارد میشدم به راحتی ولی جدیدا شما فقط حروف و عدد میتونین استفاده کنین و جالبی کار اینجاست که موقع تعویض رمز عبور هیچ ایرادی نمیگیره مبنی بر وجود فاصله ولی موقع ورود این مورد چک میشه به احتمال 99% !! مجبور شدم دوبازه رمز عبور بگیرم
حالا دوستان بگن اونایی که نمیتونن وارد شن آیا تو رمزشون Space یا کاراکتر غیر حرفی و عددی هست؟

Y@SH@R

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من هم مشکل داشتم با رمز عبور! من هم ایران نیستم ولی با مراجعه پدرم تونستم رمز جدید بگیرم و وارد نت بانک شدم! رمز رو تغییر دادم ولی از فردا باز رمز عبور کار نکرد!!! یه نکته ای که تو این 2 تا رمز عبور من بود این بود که تو قبلی و این جدیده من از SPACE استفاده کرده بودم!!! قبلا این محدودیت نبود و واسه همین من وارد میشدم به راحتی ولی جدیدا شما فقط حروف و عدد میتونین استفاده کنین و جالبی کار اینجاست که موقع تعویض رمز عبور هیچ ایرادی نمیگیره مبنی بر وجود فاصله ولی موقع ورود این مورد چک میشه به احتمال 99% !! مجبور شدم دوبازه رمز عبور بگیرم
حالا دوستان بگن اونایی که نمیتونن وارد شن آیا تو رمزشون Space یا کاراکتر غیر حرفی و عددی هست؟

سلام

من در رمزم از حرف استفاده شده بدون عدد و حروف بزرگ و کوچک اگر قرار بر مشکل بودن بود باید قبلا هم به مشکل بر میخوردم بدون فاصله هم هست

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
هورااا بالاخره تونستم واردش بشم:دی
مرسی از همه دوستانی که کمک کردن

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
روی کارت یه تاریخ انقضا هست، وقتی تموم میشه مراجعه میکنید بانک برای تعویض کارت. شماره کارت عوض میشه، ولی شماره حساب خیر! این متد قدیمی بانک سامان بود که شماره مشتری رو روی کارت میزد، جدیدا این کارو نمیکنه.

بحث این نیست که شما کارت همراته یا دفترچه، این روش شما روی کارتهای جدید جواب نمیده! نمیدونم چطوری بگم دیگه... :wacko:

جدیدا همه بانکها کارتی رو که صادر میکنن دیگه شماره مشتری ندارن و کاملا شماره ها عوض میشن.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
جدیدا همه بانکها کارتی رو که صادر میکنن دیگه شماره مشتری ندارن و کاملا شماره ها عوض میشن.

اشتباه کوت کردی، باید به اون دوستمون میگفتی! :p مضاف بر اینکه بانکهای درست و حسابی که امنیت مشتریهاشون براشون مهمه (مثل ملی) از اولش هم از شماره مشتری در شماره کارت استفاده نمیکردن... اصولا شماره کارت یه شماره محرمانه است، ولی در ایران باب شده که برای انتقال وجه، همگانی بشه... به هر حال اگه شماره مشتری در اون باشه دیگه طرف خودش هم شماره کارت رو لو نده میشه فهمید شماره کارتش چیه!

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
این طرح در ابتدا به صورت آزمایشی و پایلوت مورد تست قرار گرفت و سپس از نیمه آذر ماه سال جاری برای استفاده عمومی تمامی مشتریان بانک سامان راه اندازی شده است

نت بانک سامان در راستای سه اصل سرعت، اعتماد و راحتی، امکاناتی جدید را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است

Y@SH@R

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان
در نت بانک جدید قسمت انتقال عادی زده حداکثر انتقال در امروز 100 هزار تومان ودر ماه 10 میلیون یعنی ما در یک روز نمیتونیم بیشتر از 100 تومن به حساب دیگران واریز کنیم؟

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان
در نت بانک جدید قسمت انتقال عادی زده حداکثر انتقال در امروز 100 هزار تومان ودر ماه 10 میلیون یعنی ما در یک روز نمیتونیم بیشتر از 100 تومن به حساب دیگران واریز کنیم؟

برای امنیت و به صورت پیشفرض:
حداکثر مبلغ قابل انتقال در امروز 10,000,000 ریال = یک میلیون تومان
حداکثر مبلغ قابل انتقال در این ماه 100,000,000 ریال = ده میلیون تومان
========
با مراجعه به شعبه بانک و با دادن در خواست به صورت کتبی می توانید مبالغ برداشت و انتقال روزانه و ماه هانه رو به دلخواه تغییر دهید

mr.dengo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام بچه ها خوبید ؟
بچه ها دیدم همه با این رمز نت بانک سامان مشکل دارید گفتم ازتون چندتا سوال کنم
نوشته رمز مشتری
من رمز مشتریمو وارد کردم که توی برگه ای که توش کارت بود نوشته شده
رمز ورود رو
رمز دومم رو وارد میکنم نمیره تو میگه یا نام کاربری یا رمز ورود اشتباه است
مشکل کار کجاست ممنون میشم جواب بدید :wub:

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
گندش بزنه این بانک فلان فلان شده
اصلا نمی زاره ساتنا بزنم همش می گه باید حداقل ۱۵ میلیون درخواست بدید.

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
گندش بزنه این بانک فلان فلان شده
اصلا نمی زاره ساتنا بزنم همش می گه باید حداقل ۱۵ میلیون درخواست بدید.
طبق دستور بانک مرکزی انتقال وجه 15 میلیون تومان به بالا از طریق ساتنا
و مبالغ کمتر از 15 میلیون تومان از طریق پایا صورت میگیرد
از گزینه انتقال بین بانکی و در آن گزینه انتقال پایا رو انتخاب کنید

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
سلام بچه ها خوبید ؟
بچه ها دیدم همه با این رمز نت بانک سامان مشکل دارید گفتم ازتون چندتا سوال کنم
نوشته رمز مشتری
من رمز مشتریمو وارد کردم که توی برگه ای که توش کارت بود نوشته شده
رمز ورود رو
رمز دومم رو وارد میکنم نمیره تو میگه یا نام کاربری یا رمز ورود اشتباه است
مشکل کار کجاست ممنون میشم جواب بدید :wub:
رمز ورود به اینترنت بانک با رمز کارت( رمز اول یا رمز دوم) فرق میکند ؛ از مسولش در بانک درخواست کنید تا اینترنت بانک رو برای شما فعال کنه و رمز ورود رو در اختیار شما قرار دهد

VIP Webmasters

Registered User
لایک‌ها
240
•انتقال وجه بین بانکی شامل ساتنا ( حساب به حساب ، در همان روز کاری ) ، سحاب (کارت به کارت ، آنی) ، پایا (حساب به حساب ، ظرف مدت 24 ساعت تا 48 ساعت به صورت های عادی ، مستمر و گروهی )

میشه کمی بیشتر در این باره و کارمزد هاش توضیح بدید ؟

برای واریز پول به حساب کاربرانمون هر هفته شاید بالای 100 انتقال وجه داشته باشیم و طبیعتا از هر بانکی شماره حساب یا کارت خواهیم داشت .

حساب ملی و سامان دارم و میخوام بدون کارمزد و آنلاین و مطمئن به حساب کاربران هر هفته بدون مراجعه به بانک واریزی داشته باشیم .

ممنون

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
میشه کمی بیشتر در این باره و کارمزد هاش توضیح بدید ؟

برای واریز پول به حساب کاربرانمون هر هفته شاید بالای 100 انتقال وجه داشته باشیم و طبیعتا از هر بانکی شماره حساب یا کارت خواهیم داشت .

حساب ملی و سامان دارم و میخوام بدون کارمزد و آنلاین و مطمئن به حساب کاربران هر هفته بدون مراجعه به بانک واریزی داشته باشیم .

ممنون
از انتقال پایا استفاده کنید( بدون هزینه و رایگان است) و می توانید گروهی وجه انتقال بدهید
فقط باید شماره شبا افراد داشته باشید
یکی از مزیتهاش اینکه می تونید این کار مستمر تنظیم کنید
مثلا فرض کنید شما باید در هرهفته یا ماه (تاریخ و ساعت مشخصی) مقدار معینی پول به حساب کسی واریز کنید اینکار رو میتوانید از طریق پایا انجام دهید

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان برای دریافت رمز نت بانک باید حتما کارت ملی ارائه بدیم؟

بالا