• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اینترنت سیم کارت های ایرانسل و همراه اول

m4hd!

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
کسی تجربه استفاده ازاینترنت سیم کارت های ایرانسل و همراه اول رو داشته؟
سرعت چطوره؟
محدودیت هایی هم داره؟

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
من ایرانسل رو داشتم
سرعت بین 20 تا 28 KB
خیلی راضی بودم
طرح یک روزه رو زده بودم !

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من همین الان با ایرانسل وصلم
قطعی اصلا ندارم مگه به ندرت
سرعت دانلودم بین 20 تا 30
ولی واقعا حیف که طرح نا محدودشو برداشت

2 تا از همکارامم دارن از همراه اول استفاده میکنن اونام راضین ولی فکر میکنم ایرانسل بهتره ولی فعلا که طرح نامحدود نمیده
ولی همراه اول طرح داره

masi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام شما با گوشی راش انداختین و یا با مدم ها مخصوص هست که مثل فلش مموری هست با کدوم بعد قیمت فلش مموریهای که سیمکارت میخره چرا انقدر گرونه جایی ارزون سراغ ندارین

میشه لیست تعرفهارا بهم بدین ایرانسل و هراه اول ممنون میشم

kasr@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم از اینترنت سیم کارتم استفاده میکنم، هم از فلش مودم استفاده کردم و هم از موبایلم به عنوان مودم برای کامپیوتر استفاده میکنم. اگر فقط برای وب گردی میخوای استفاده کنی که عالیه. سرعتش هم شبها روی 256 و روزها روی 128 هستش. البته اگر اپراتور سوم مخابرات هم راه بیافته دیگه ADSL و وایمکس باید کنارگزاشته بشه.

قیمت فلش مودم هم از 65 هزار تومان هست تا 100 هزار تومانی ولی اگر یک موبایل بخری که EDGE و 3G رو ساپورت کنه بهتره بلاخره موبایل کارایش بیشتر از یک فلش مودم هستش. هزینه اینترنت هم چه همراه اول باشه و چه ایرانسل ماهی ده هزار تومانه که البته ایرانسل حجمی و همراه اول نامحدوده ولی سرعت ایرانسل از همراه اول بیشتره.

خوبیش اینه که مشکلات وایمکس رو نداره و همیشه و در همه حال حتی در حال حرکت به اینترنت دسترسی داری من خودم در تاکسی و اتوبوس هم با لب تابم به اینترنت وصل هستم. و توصیه میکنم بجای خریدن فلش مموری از گوشی موبایلت استفاده کنی.

سرعت واقعی دستگاههای EDGE MODEM :
سرعت اسمی این دستگاهها 460.8Kb/s بوده که زمانی این سرعت بطور کامل قابل استفاده می باشد که سرویس EDGE مخابرات کاملا فعال شده باشد ( در حال حاضر تمام مناطق تهران فعال میباشد )

poyol

Registered User
لایک‌ها
43
من متاسفم كه دوستان دارن تبليغ ايرانسل و همراه اول رو ميكنن كه ال وبل هستشو خوبه و....من يك تعرفه يك ماهه همراه اول نامحدود گرفتم جي ميل را باز نميكنه آي پي اون هر 3 تا 4 دقيقه عوض ميشه و اگه يه سايت داشته باشي مي فهمي كه فاجعه است و مسترت هر دفعه تو رو نميشناسه و كلاست تعطيله دذر ضمن سرعتش هم اتفتضاح هستش من با نوكيا n8 وصل مي شدم غش مي كرد سايت همراه اول 37 ثانيه تا لود شدن طول مي كشيد پس تا استفاده نكرديد تبليعغ نكنيد من تهران اصفهان و شيراز و رشت هم استفاده كردم مفت گروونه

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
من متاسفم كه دوستان دارن تبليغ ايرانسل و همراه اول رو ميكنن كه ال وبل هستشو خوبه و....من يك تعرفه يك ماهه همراه اول نامحدود گرفتم جي ميل را باز نميكنه آي پي اون هر 3 تا 4 دقيقه عوض ميشه و اگه يه سايت داشته باشي مي فهمي كه فاجعه است و مسترت هر دفعه تو رو نميشناسه و كلاست تعطيله دذر ضمن سرعتش هم اتفتضاح هستش من با نوكيا n8 وصل مي شدم غش مي كرد سايت همراه اول 37 ثانيه تا لود شدن طول مي كشيد پس تا استفاده نكرديد تبليعغ نكنيد من تهران اصفهان و شيراز و رشت هم استفاده كردم مفت گروونه

اینجا هم همراه1 مشکل داره و ادم رو دق میده تا یه page رو باز کنه، اما برعکسش ایرانسل خوب جواب داده، البته هر از چندگاهی ایرانسل هم کانکت میکنه اما Receive نداره! باز بهتر از همراه اول و دیالآپ هستش و میارزه!

.

agric

Registered User
لایک‌ها
1
من که چند روز قبل از این مودمهای usb خریدم و ایرانسل انداختم روش سرعتش افتضاحه.
یه دقیقه زول میکشه یاهو رو باز کنه.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوست عزیز نمیخواد شما واسه کسی متاسف باشی
من خودم تو محل کارم تنها دسترسیم ایرانسله و واقعا هم با ۳۰ دانلود دارم و قطعی هم نداره معمولا
تبلیغشم نمیکنم
ولی خونمون اصلا وصل نمیشه

هرکسی باید اول جایی که هستو تست کنه بعد شارژ ماهانه بکنه

leila_t

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان من قبلا با گوشیم( سونی اریکسون مدل G900 ) با سیمکارت ایرانسل راحت میرفتم اینترنت اما الان چند روزه که گوشی من Gprs ش کار نمیکنه هر سایتی رو که میخوام برم مینویسه could not locate remote server تنظیمات gprs ایرانسل رو دوباره روش نصب کردم و امتحان کردم بازم خرابه. حتی با مرورگرهای دیگه هم امتحان کردم بازم کانکت نمیشه اصلا علامت سبز کره ی زمین که باید بالای صفحه بیاد کار نمیکنه ، لطفا کمک کنید خیلی ممنونم

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
من 14 روز از ماه رو از اينترنت موبايل استفاده مي كنم كه چون جايي كه هستم ايرانسل اصلا كار نمي ده از همراه اول استفاده مي كنم

هفته پيش با همين اينترنت سه قسمت قهوه تلخ رو گرفتم يه دونه فيلم 700 مگي هم دانلود كردم

سرعت دانلود ام بين 15 هست تا 27 البته جايي كه من هستم وسط بيابونه و همراه اول هم خيلي آنتن نمي ده ولي خوب جواب مي ده همه سايت ها رو سر مي زنم اگه كاري داشته باشم انجام مي دم و لنگ نيستم در كل

چيز خوبيه

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
طبق تجربه من بالا پایین زیاد داره. همانطور که دوستان میگن. خودم جایی استفاده کردم و عالی بوده با همون 25 تا 28 دانلود میکرده و جایی بودم که اصلا جی میلو باز نمیکنه. .بستگی به محلتون و دکل داره.

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
خب چرا از وایمکس با مودم USB استفاده نمیکنین. خیلی عالیه . من استفاده میکنم.

JEskandari

Registered User
لایک‌ها
0
خوب من از همراه اول استفاده میکنم . نمیدونم چرا بعضی دوستان میگن نمیشه از اون استفاده کرد
این قبض موبایل من که 30 روز اینترنتش فعال بوده حساب کنید که 13 میلیون تومان اینترنت چند گیگ
داونلود میشه .

avan

Registered User
لایک‌ها
207
خوب من از همراه اول استفاده میکنم . نمیدونم چرا بعضی دوستان میگن نمیشه از اون استفاده کرد
این قبض موبایل من که 30 روز اینترنتش فعال بوده حساب کنید که 13 میلیون تومان اینترنت چند گیگ
داونلود میشه .

یا خدا !!!!1
جریان اون تخفیف چیه؟

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
داونلود میشه .

:blink::blink::blink::blink:

کلا اینترنت ایرانسل رو توصیه میکنین یا همراه اول؟

من سیم کارتم همراه اول دائمی هستش برم یه ایرانسل بگیرم؟ یا اینترنت همین سیم کارت خودم رو فعال کنم؟

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزیزچه همراه اول چه ایرانسل خوب باید تعرفه یک ماه اون ها را فعال کنی مثلا همراه اول یک ماه 10 هزار تومان نامحدود با سرعت 115.2 است و ایرانسل 10 هزار تومان محدود 2.5 گیگ داره و سرعتش دوستان می زنند 460.8 ولی تا 236 است ببین کدام بهتره راستی بعضی از دوستان می گن ایرانسل متوسط 20 تا 40 و بعضی ها 40 تا 80 دانلود می کنه

JEskandari

Registered User
لایک‌ها
0
یا خدا !!!!1
جریان اون تخفیف چیه؟
خوب برای اون تخفیف باید بسته رویایی شماره 3 را فعال کنید اونوقت برای 1 ماه هرچی استفاده کنی
فقط 10000 حساب میکنه

:blink::blink::blink::blink:

کلا اینترنت ایرانسل رو توصیه میکنین یا همراه اول؟

من سیم کارتم همراه اول دائمی هستش برم یه ایرانسل بگیرم؟ یا اینترنت همین سیم کارت خودم رو فعال کنم؟

راستش این سوالی هست که فقط خود شما میتونی جواب بدی نه کس دیگه باید ببینی استفاده
خودت از اینترنت چطوری هست و وضع آنتن دهی هم برای GPRS توی منطقه شما چطور هست
خوب اگه مثل جایی که من هستم همینجوری 15-17 کیلوبایت داونلود داری مسلما همراه اول بهتر
خواهد بود بخصوص که بخواهی برای داونلود از موبایلت استفاده کنی

بالا