برگزیده های پرشین تولز

این عکس کیه؟ ->ورژن ورزشی

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
آقای Rax شرمنده من با تقلب اون نفر دوم رو هم کشف کردم
نور الدین مورسلی هست از الجزایر
شرمنده من یه کم تقلبم خوبه بخصوص اگه طرف مشهور باشه

تقلبت چی بود :D سوتی تو اسمی چیزی بود؟ رفتی تمام المپیکها دنده های مسلمون رو لیست کردی..:lol:

ولی قیافه اش خیلی شبیه به یوری ژورکاثف هست بخصوص اون عکس اولی که ازش گذاشتید

اره یکم شبیه..:happy:
پس اینطور که معلومه رفتم جزء پیرمردها :blush: مثل اینکه خیلی قدیمی شدم خودم خبر ندارم:(

والا از این عکسی که واسه مسابقه گذاشتید و سیاه و سفیده خدایش من کم اوردم..:blush::D

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
تقلبش زیاد سخت نبود
1-اولا که با حساب کارل لویس به این نتیجه رسیدم که باید تو همون دوره ها باشه از لحاظ زمانی
2- با توضیحاتی که دادید هم معلوم شد که
- دونده معروفی هست
- مسلمونه
3- از عکشش هم که معلوم بود سیاه پوست نیست پس نمیتونه مال کشورهایی مثل اتیوپی و کنیا و امثال اینا باشه خب فقط توی افریقا الجزایز و مراکش و تونس دونده های سفید پوست هم دارند که از این بین در زمان گذشته فقط الجزایری ها دونده خب داشتند
خب با این همه اطلاعات به راحتی میشد پیداش کرد

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
اون عکسه اونقدر ها هم که فکر می کنید قدیمی نیست من عمدا یک عکس ناجورش رو گذاشتم اگه یه کم توضیح بدم به راحتی میشه پیداش کرد حداقل با یک جستجوی ساده گیریش میارید
رشته ورزشی اش ژیمناستیک هست فکر کنم همین برای پیدا کردن اسمش کافی باشه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اون عکسه اونقدر ها هم که فکر می کنید قدیمی نیست من عمدا یک عکس ناجورش رو گذاشتم اگه یه کم توضیح بدم به راحتی میشه پیداش کرد حداقل با یک جستجوی ساده گیریش میارید
رشته ورزشی اش ژیمناستیک هست فکر کنم همین برای پیدا کردن اسمش کافی باشه

البته ژیمناست بودنش رو خودم با تقلب ( اسم عکاس) فهمیدم.. اگه شما هم همین اشتباه منو کرده باشین تو گذاشتن سوال ویتالی شربو هستش..:D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
تقلبش زیاد سخت نبود
1-اولا که با حساب کارل لویس به این نتیجه رسیدم که باید تو همون دوره ها باشه از لحاظ زمانی
2- با توضیحاتی که دادید هم معلوم شد که
- دونده معروفی هست
- مسلمونه
3- از عکشش هم که معلوم بود سیاه پوست نیست پس نمیتونه مال کشورهایی مثل اتیوپی و کنیا و امثال اینا باشه خب فقط توی افریقا الجزایز و مراکش و تونس دونده های سفید پوست هم دارند که از این بین در زمان گذشته فقط الجزایری ها دونده خب داشتند
خب با این همه اطلاعات به راحتی میشد پیداش کرد

خیلی عالی بود..معلومه نکته ها خوب میبینید..;) سومی هم اسونه..ولی 4 امی رو مردذ میخواد بتونه پیدا کنه..:)

در مورد سومی همین امشب بحث کردم پس حدس زدنش زیاد سخت نیست..:happy:

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
نه متاسفانه ویتالی شربو نیست ولی نزدیک شدید

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
نه متاسفانه ویتالی شربو نیست ولی نزدیک شدید

خوب دیگه..اگه قدیمیتره من بدبخت چطور بفهمم..فقط حدس زدم از رو پیرهنش که باید روس باشه..

حالا مال کدوم دوره هستش؟

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
آفا یه راهنمایی تابلو میکنم که فکر کنم دیگه راحت حدس بزنید
این بنده خدا یه زمانی قهرمان اول ژیمناستیک دنیا بود بعد در یک حادثه رانندگی پاهاش از 42 نقطه می شکنه !!! ولی با یک اراده عجیب و مثال زدنی دو باره برمیگرده و بازهم مدال کسب میکنم
حرکات ریسکی اش در بارفیکس تو زمان خودش نظیر نداشتت و آدم از تماشای کارش واقعا لذت می برد

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
خیلی عالی بود..معلومه نکته ها خوب میبینید..;) سومی هم اسونه..ولی 4 امی رو مردذ میخواد بتونه پیدا کنه..:)

در مورد سومی همین امشب بحث کردم پس حدس زدنش زیاد سخت نیست..:happy:

من فقط از روی تبلیعات روی لباسش فهمیدم که باید بازیکن یمی از باشگاههای فرانسوی باشه یه سرچ هم کردم که به نظرم باید مال یکی از این دو باشگاه در حدود سالهای 86-90 باشه
1- بوردو
2- اوسر

ولی اینطور که شما راهنمایی کردید نکنه همون باسیله بولی هست من خودم بیشتر به ژان تیگانا شک داشتم

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
.ولی 4 امی رو مردذ میخواد بتونه پیدا کنه..:)

.:happy:
,این یکی واقعا شرلوک هولمز بازی میخواد تا بشه گیرش آورد خیلی مشکله شایدم چون من اطلاعاتم در مورد والیبال خیلی کمه برام سخته

تا به حال از روی اون عکسی هایی که گذاشتید اینو رو حدس میزنم
1- باید بازیکن یکی از کشورهای بلوک شرق سابق باشه
2-عکس های اول می خوره مال دهه 80 باشه
3- اگه دو حدس اول درست باشه تو اون مقطع فقط بلغارستان و شوروی و یک کمی هم یوگسلاوی تیمهای خوبی بودند

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من فقط از روی تبلیعات روی لباسش فهمیدم که باید بازیکن یمی از باشگاههای فرانسوی باشه یه سرچ هم کردم که به نظرم باید مال یکی از این دو باشگاه در حدود سالهای 86-90 باشه
1- بوردو
2- اوسر

ولی اینطور که شما راهنمایی کردید نکنه همون باسیله بولی هست من خودم بیشتر به ژان تیگانا شک داشتم

خوب.. اگه اون عکس اخری نبود که اینم نمیشد فهمید..ولی قیافش و سبک اصلاح موهاش کاملا تابلوش کرده..مخصوصا اینکه سالی 2 بار حداقل مردم تو بازهای حساس تو تی وی میدینش تا چند سال پیش.. ارتباطش با بولی درسته ولی بولی نیست...:happy:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
این یکی واقعا شرلوک هولمز بازی میخواد تا بشه گیرش آورد خیلی مشکله شایدم چون من اطلاعاتم در مورد والیبال خیلی کمه برام سخته

تا به حال از روی اون عکسی هایی که گذاشتید اینو رو حدس میزنم
1- باید بازیکن یکی از کشورهای بلوک شرق سابق باشه
2-عکس های اول می خوره مال دهه 80 باشه
3- اگه دو حدس اول درست باشه تو اون مقطع فقط بلغارستان و شوروی و یک کمی هم یوگسلاوی تیمهای خوبی بودند

1 غلطه..
2. غلطه..
3. غلطه..

1. شرقی نیست اینم راهنمایی
2. مال 2000 به این طرفه عکسا
3. تیمشم مالی نیست...
4. لباسش داد میزنه تو ایتالیا بازی میکنه و خوب شمارشم میگه بلند زن هستش..:D

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
بازیکن فوتبال :
خب با این توضیحات اخر باید همونی باشه که معروف بود به صخره

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بازیکن فوتبال :
خب با این توضیحات اخر باید همونی باشه که معروف بود به صخره

نه بابا.. اگه مارسلو میگی این نیست..قیافه تابلو این داد میزنه کیه.. هم بازی بولی و مارسل.. دیگه اخه بگین من چه راهنمایی بکنم؟:D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
نه بابا.. اگه مارسلو میگی این نیست..قیافه تابلو این داد میزنه کیه.. هم بازی بولی و مارسل.. دیگه اخه بگین من چه راهنمایی بکنم؟:D

خب دیگه با این همه راهنمایی فکر کنم همه راحت تشخیص بدند و جواب دادن هم خیلی ارزشی نداره ولی برای اینکه پرونده اش بسته بشه من جواب رو میزارم

این بازیکن آنگلوما هست

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خب دیگه با این همه راهنمایی فکر کنم همه راحت تشخیص بدند و جواب دادن هم خیلی ارزشی نداره ولی برای اینکه پرونده اش بسته بشه من جواب رو میزارم

این بازیکن آنگلوما هست

استاد دست کم نگیرید خودتونو.. اگه بقیه فهمیده بودن میگفتن.:D اون والیبالیسته رو مردین بگین.:cool:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خوب اون والیبالیسته بهترین بازیکن سابق لیگ جهانی و بهترین ابشار زن دنیا ( با توجه به قد نه چندان بلندش بلند زن خوبی هم بود) رافائل از اسپانیا معروف به بمب افکن..

زیادم سخت نبود..

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خوب..یه نفر دیگه.. چون یانم به نظر با این استعداد خفنی که دوستان نشون داده سخت باید باشه چند تا عکس میزارم شاید فرجی بشه:

این در حال بازی
144fs768271.jpg

این رو سکوها
144fs768666.jpg

اینم با زیر شلواری:D:

جوونیاش:
144fs768883.jpg

اینم عکسش با لباس تیم ملی ولی گرمکن تنشه..

144fs768912.jpg

نکته اصلی به عنوان راهنمایی همیشه موهاشو المانی میزد و معروف بود به تیغ ( بخاطر اینکه اگه مصودم نبود همیشه خطرناکترین مهاجم باشگاه و تیم ملیش بود..همینطور بخاطر سرعت برای فرار از خط افساید)

کلا بازیکن بزرگی بود ولی اینم بخاطر مصدومیت بیشتر عمر فوتبالش رو از دست داد..

بالا