برگزیده های پرشین تولز

بازار ماهی فروشان / تهران و اصفهان

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
سلام

تو تهران و اصفهان بازار خاصی برای ماهی فروشان هست یا تو هر منطقه ای به صورت مغازه ای هست؟
دوستان اگه آدرسی چیزی دارن ممنون میشم آدرسُ اعلام کنن. هم تهران نیاز دارم هم اصفهان

تو تهران، بازارهای منطقه ای هم کسی بتونه راهنمایی کنه بدک نیست ...

- تاپیک رو نمیدونم جای درستی زدم یا نه! (فحش ندید لدفن) :دی

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
اصفهان - خیابان فروغی
یه بازار هم هست برای ماهی نزدیک به چهاراه وفایی و تختی

اما بیشترین تعداد فروشنده ها همون خیابان فروغی هست.

aliasghar1389

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تهران بهارستان قیمت هاش خیلی گرانه--هر کس خواست بره بخره ته خ 17 شهریور که به بزرگراه بعثت می خوره نمایشگاه و پخش ماهی تازه و یخ زده ایراین و خارجی به ویژه چینی در کشور است -ماهی منجمد که تمامی مغازه دارهای تهران از اونجا عمده ای می خرند مثلا میگو را در کارتن های بسته بندی شده 10 الی 15 کیلویی به قیمت 12ال 15 هزار می خرند بعدش کیلویی 25 به بالا می فروشند-که خودم قصد دارم با کسی شریکی یک کارتن سایز درشت بخرم-خیلی از ماهی های جنوب هم مغازه دارهای تهران بصورت یخ زده می خرندو می گذارند تا یخش آب بشه به عنوان تازه می فروشند--قیمت کلی ماهی هیا اونجا از سایر جاهای تهران پایین تر است -------

kh64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تهران بهارستان قیمت هاش خیلی گرانه--هر کس خواست بره بخره ته خ 17 شهریور که به بزرگراه بعثت می خوره نمایشگاه و پخش ماهی تازه و یخ زده ایراین و خارجی به ویژه چینی در کشور است -ماهی منجمد که تمامی مغازه دارهای تهران از اونجا عمده ای می خرند مثلا میگو را در کارتن های بسته بندی شده 10 الی 15 کیلویی به قیمت 12ال 15 هزار می خرند بعدش کیلویی 25 به بالا می فروشند-که خودم قصد دارم با کسی شریکی یک کارتن سایز درشت بخرم-خیلی از ماهی های جنوب هم مغازه دارهای تهران بصورت یخ زده می خرندو می گذارند تا یخش آب بشه به عنوان تازه می فروشند--قیمت کلی ماهی هیا اونجا از سایر جاهای تهران پایین تر است -------
سلام; ببخشید میشه یه شماره تلفن از مدیران یاقسمت خرید این عمده فروشی رو برای من بفرستید ممنون میشم[email protected]

sam6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان شاه میگو و ماهی جنوب تو تهران کجا میشه خرید؟

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
ارزش داره ما که جنوبیم ماهی بیاریم تهران و اصفهان بفروشیم؟شنیدم اونطرفا خیلی گرونه

بالا