برگزیده های پرشین تولز

بازي جنگي بسيار زيبا

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه عزيزان:D
ميخوام يك بازي جنگي بسيار زيبا براي شماها معرفي كنم (بازي به صورت آنلاين در اينترنت)
در اين بازي ميتونيد به كشورهاي ديگر حمله كنيد و اسلحه بخريد و زمين كشورهاي ديگر را اشغال كنيد و اسلحه بفروشيد منابع پيدا كنيد و منابع بفروشيد و در سازمان بين الملل هم راي بدهيد و يا درخواست ايجاد كنيد
در كل اين بازي بسيار زيبا هست و من عاشق اين بازي هستم و دوست دارم ايراني ها در اين بازي بيشتر بشند و اميدوارم كه در اين بازي ثبت نام كنيد و بازي كنيد
در ضمن اين بازي اسراييلي هست ولي با چندين زبان ميشه بازي كرد با انگليسي . فارسي . فرانسوي و غيره
بازيكنان اين بازي از همه جهان هستند

سايت بازي با زبان فارسي : www.persian.gindis.com

در ضمن بعد از ثبت نام بريد روي فرمانده جهان تا وارد شويد

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
باید جالب بشه ، من میرم بازی کنم :)

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
خیلی باحاله ، من الان دارم بازی میکنم ، حتما یه سری بزنید بهش

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اسم كشور چي بزنيم؟
گير ميده ميگه اشتباهه؟
iran
مگه درست نيست
زدم endland
107.gif

رفت

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين اسم كشورم هست BlueStars #91336 من در حال حاضر رتبه من 44 هست :p
اسمهاي كشورتان هم بذاريد

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
اين اسم كشورم هست BlueStars #91336 من در حال حاضر رتبه من 44 هست :p
اسمهاي كشورتان هم بذاريد

ميشه بگي كلا چطوري بازي يعني از اول اصلا بايد چي كرد من نفهميدم:(
65.gif

خيلي سرعت سايت پايين شايد مشكل اينترنت ماست adsl ما كم اورد

مثلا كشورد مورد نظر
با هويت كشور

اينا رو چي بزنيم
هي ميزنه خطا

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزيزم
اول بايد برويد " بازار " بعد " منابع " بعد " جستجو در زمين " جستجو كنيد و كارخانه بسازيد تا صنعتت قوي تر بشه البته بايد چرخش هاي كافي داشته باشيد پس نبايد همه چرخش ها را مصرف كنيد
بعد هم بريد به بازار و خريد اسلحه . در انجا ميتونيد سرباز . هواپيما . تانك و توپ و غيره بخريد
در ضمن مثلا اگر شهروندان شما 1000 باشند و حكومت شما دموكراسي + بود فقط 5٪ از شهروندان ميتونيد نظامي كنيد
اول بهتره كه سرباز . توپ . تانك . اتومبيل حمل و نقل . هواپيماي حمل و نقل بخريد

براي به دست اوردن چرخش ها اول بريد افزايش هاي بازي و بعد جايي هست كه بايد هر روزي بريد و روي لوگوهاي ديگري برويد و راي بدهيد هر روز اين كارو بكنيد تا چرخش به دست بياريد

و اما اصل بازي . بعد از گذشت 24 ساعت از عضويت شما در سايت ميتونيد به كشورهاي ديگه حمله كنيد تا زمينهاشون رو اشغال كنيد و يا با موشك به انها حمله كنيد و يا با هواپيما و غيره

البته نميتونيد به كشورهايي كه زياد قوي تر از شما و يا زياد ضعيف تر از شما حمله كنيد تا بدونيد به كدام كشورها ميتونيد حمله كنيد اول برو به بازار بعد خريد اسلحه و بعد رادار
ميتوني 3 يا چهار رادار بخريد و بعدش هم برو به مركز جاسوس و نگاه رادار و ميتونيد كشورهايي كه ميتونيد به ان حمله كنيد را ببينيد

البته اول ارتش شما را قوي تر كنيد . اول سرباز . توپ . تانك . اتومبيل حمل و نقل . هواپيماي حمل و نقل زياد بخريد
در ضمن هر سلاح تكنلوژي خاص خودش را داره و شما بايد بهترين تكنلوژي رو بخريد مثلا وقتي ميخواي سربازها را بخريد سربازهاي كوماندو را بخر

اگر كسي به كمك و توضيح احتياج داشت به من بگه و در ضمن اسم كشورهاتون رو هم بذاريد

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
ممنون
داريم كارخانه ميسازيم
راستي براي شما هم كنده
يعني خيلي طول ميكشه
رو اعصاب داره راه ميره سرعت هم پايين نيست نميدانم چرا روي اين سايت اينطوري ميشه:(

راستي اين كارخانه ها كه كالا توليد ميكنند ميشود فروخت هي توليد ميشه چون ديگه يعني صفر كرد چون يه حدي زده

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
میشه چند تا عکس از gameplaye بازی بگذازید

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
سلام ، من اسم کشورم PersianComon #109034 هست ، بیاید با هم متحد بشیم :)

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
چرخش ها چجوری اضافه میشه .

توي افزايش هاي بازي برو
بعد
چرخش هاي اضاه
بعد روي هركدام از لوگو ها كليك كني 1چرخش ميده

من همه رو تمام كردم خوب بلد نبود همه رو هدردادم مواظب باشيد
به نظرم هرچي داريد كارخانه ميسازيد وجستجو ميكنيد رو ادد كنيد ولي حيف زود زمين كم مياد
الماس طلا نفره نفت زغال سنگ بهتره از همه چوب خوب نيست زياد پول نيست الكي جا ميگيره

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون
داريم كارخانه ميسازيم
راستي براي شما هم كنده
يعني خيلي طول ميكشه
رو اعصاب داره راه ميره سرعت هم پايين نيست نميدانم چرا روي اين سايت اينطوري ميشه:(

راستي اين كارخانه ها كه كالا توليد ميكنند ميشود فروخت هي توليد ميشه چون ديگه يعني صفر كرد چون يه حدي زده

سلام مهيار جان
نه براي من كند نيست . اميدوارم مشكل كندي زود حل بشه
وقتي كارخانه ميسازي . اين كارخانه ها منابع ميسازه و ميتونيد اين منابع را بفروشيد . وقتي ميخواي بفروشي گزينه همه را بفروش انتخاب كن . البته همه منابع را نخواهد فروخت بلكه فقط 10٪ از كل منابع
موفق باشي مهيار جان

این پیوستگی چیه ؟

سلام عزيزم
پيوستگي چندين كشور توي يك پيوستگي باهم جمع ميشوند و متحد ميشند و اگر كسي به يك كشور از همپيوستگي انها حمله كرد همه به ان حمله خواهند كرد
من خودم در يك پيوستگي بودم ولي چون رتبه من زير 100 شد به طور خودكار از پيوستگي خارج شدم ولي من پيوستگي LEBres2 را ساختم اگر ميخواهيد به پيوستگي بياييد برويد به پيوستگي ها و بعد جستجوي پيوستگي اسم LEBres2 بنويس و بعد كلمه رمز 101 هست
موفق باشي عزيزم

چرخش ها چجوری اضافه میشه .

سلام عزيزم
هر 20 دقيقه به طور خودكار 1 چرخش و 1 زمين به دست خواهيد اورد.....
همانطور هم كه مهيار گفت با اين راه ميتونيد به چرخش ها دست پيدا كنيد
راه ديگري هم هست . اول بريد به افزايش هاي بازي و بعد استخدام سيستم و بعد انتخاب اولين لينك
اين لينك بايد با PM به ما ارسال كنيد و ما به ان وارد بشيم و به يك چرخش دست پيدا خواهيد كرد
البته نميشه اين لينك ها را در انجمن ها پخش كنيم فقط با ايميل و يا PM
موفق باشي عزيزم

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
اين هويت كشور ها شماره رو ازكجا ميشه گير اورد
بعد ميگيد هر20دقيقه يكبار يعني تا فردا اگر وصل نشيم چرخش به همين مقدار زياد ميشه وزمين؟

فرستادن منابع .پول چيه؟
وبعد براي حمل نقل ميگه كشتي پذيرايي نيست يعني چي بايد كرد؟

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
اقا يه پيشنهاد همه حالا هرچند نفر جمع بشيم اول هركي تجربه كسب كرده قلقش رو بگه يا شما قلق رو بگيد چه كارهايي كنيم بهتره
بعد با هم جمع بشيم حمله كنيم به دشمنان:D

ترفندها وكدوم حكومت ...

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هويت كشور خب معلومه در صفحه اصلي مثلا اسم و هويت كشورم BlueStars #91336 هست
فرستادن منابع و پول . اگر ميخواي پول يا منابع را به بازيكن ديگري بفرستيد ميتونيد با وارد شدن به يكي از گزينه ها هر چقدر كه ميخواي منابع و يا پول به ديگري بازيكن بفرستيد
البته كشتي حمل و نقل نخريد چون فايده نداره و زياد لازم نيست براي كسي منابع بفرستي

در هر 20 دقيقه 1 چرخش و 1 زمين به به طور خودكار به دست مياريد يعني هر روز اين كار ميشه حتي اگر آنلاين نبوديد

البته به همه پيشنهاد ميكنم كه نوع حكومتشان را دموكراسي + يا دموكراسي و يا شاهنشاهي انتخاب كنند

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
راستي فروش چرخش ها چيه؟
من يه بار زدم 50 تارو معلوم نيست به كي فروخت:blink:

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واي 50 چرخش فروختي
ميتوني چرخش ها را بفروشي اگر به انها لازم نداشتي ولي به جاي فروش بهتره كه بري جستجوي زمين . و فقط جستجو كن تا هم پول به دست بياري و هم شهروندان بيشتر بشند
اصلا ديگه چرخش ها را نفروش بهتره
در ضمن مهيار جان شما PersianGulf #109105 هستي

بالا