برگزیده های پرشین تولز

بازي جنگي بسيار زيبا

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام مهيار جان
اگر تلفون بزني 10 چرخش به دست مياري و روي تلفونت هم پول بسياري ميات چون اين تماس خارج هست
10 چرخش ميشه در 4 ساعت به دست مياري و بهتره كه پولتو حروم نكني . البته يك جايي هم ميشه به چرخش دست پيدا كني برو روي افزايش هاي بازي و بعد استخدام سيستم و بعد اولين لينك را انتخاب كن و براي من با پيغام خصوصي بفرست و اگر من به لينك وارد شدم به يك چرخش دست پيدا خواهيد كرد
اگر در انجمن بذاري متاسفانه كشورت قفل خواهد شد . ميتوني به همه كاربران سايت با پيغام شخصي بفرستي و انها روي لينك وارد ميشوند و به يك چرخش دست پيدا كني

نميشه جنگ را كنسل كرد ولي شما به كشوري حمله نكرديد . چون اول بايد مثلا اشغال زمين رو انتخاب كني و بعد چندين عمليات وجود دارد اشغال بالاي تپه و غيره

موفق باشي

منظورت از تلفن نفهميدم يعني الان برام پول مياد مودم adsl است شماره گير نيست كه:blink:

اي ديت چيه ؟
من توي سايتم (يعني توي خبرنامه فرستادم كه به ايميل افراد رفت)گذاشتم پس كشور رو ميبنده:(
الان تازه فهميدم چطوري الان 5تا باز كردم
الان ديگه فقط روي يكي كارميكنمendland #109037
بازي زمان بره يعني توي 1سال شايد قوي بشي
هرچند وقتت رو روزي 20 دقيقه بگذاري كافيه:D

راستي يكي واسط بشه براي انتقال پول خوبه ها چون اونطوري ميگه IPيكي است
راستي فعلا قدرت صنعتي رو زياد كنم خوبه؟ دوبرابر سه برابر كننده باحاله:D

حيف زمين كمه والا كارخانه بيشتر درست ميكرديم اونم الماس

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورت از تلفن نفهميدم يعني الان برام پول مياد مودم adsl است شماره گير نيست كه:blink:

اي ديت چيه ؟
من توي سايتم (يعني توي خبرنامه فرستادم كه به ايميل افراد رفت)گذاشتم پس كشور رو ميبنده:(
الان تازه فهميدم چطوري الان 5تا باز كردم
الان ديگه فقط روي يكي كارميكنمendland #109037
بازي زمان بره يعني توي 1سال شايد قوي بشي
هرچند وقتت رو روزي 20 دقيقه بگذاري كافيه:D

راستي يكي واسط بشه براي انتقال پول خوبه ها چون اونطوري ميگه IPيكي است
راستي فعلا قدرت صنعتي رو زياد كنم خوبه؟ دوبرابر سه برابر كننده باحاله:D

حيف زمين كمه والا كارخانه بيشتر درست ميكرديم اونم الماس

نه مهيار جان بايد به شماره اي زنگ بزني و بعدا به كشورت 10 چرخش ميدهند اينطوريه
البته فعلا زياد كارخانه بساز . چوب فقط يكي بساز چون پولش زياد نيست و در ضمن تا منابعت زيادتر بشند بر روي جستجو . ازمايشگاه . كارخانه شهري (صعنت شما دوبرابر خواهد شد )

و يادت نره كه وقتي منابعت زياد شد انها را بفروش و سرباز و توپ و تانك و هواپيماي حمل و نقل و غيره بهترين تكنلوژي را بخر
در ضمن سلاحهاي بي فايده نخر مثل موشك . گشت هوايي . هواپيماي هوايي الكتروني . هواپيماي جاسوسي . كشتي حمل و نقل . كشتي حمل و نقل هليكوپترها . كشتي حمل و نقل هواپيما

يادت نره هم مينها بخري مين زميني و مين دريايي و قاعده و انبار هم بخر . سلاحهاي قلابي هم 1000 توپ و تانك و اتومبيل حمل و نقل بخر

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
آقا ساختمان دفاعی نمیشه ساخت؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
یه سوال دیگه ببخشید.
کلا منابع به چه دردی میخورن؟
خودمون نمیتونیم با استفاده از منابع نیرو بسازیم؟
زمین رو نمیشه زیاد کرد؟
ساختمان نمیتونیم بسازیم؟
جندیس جان لطفا جواب بده.

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال دیگه ببخشید.
کلا منابع به چه دردی میخورن؟
خودمون نمیتونیم با استفاده از منابع نیرو بسازیم؟
زمین رو نمیشه زیاد کرد؟
ساختمان نمیتونیم بسازیم؟
جندیس جان لطفا جواب بده.

سلام عزيزم

منابع براي اين هست كه آنها را بسازي و بعدا پول در بياري
ميشه از منابع اسلحه ساخت . براي ساخت اسلحه بايد بيشتر اهن . زغال . نفت داشته باشيد
هر 20 دقيقه 1 زمين به دست مياري . اگر ميخواي زمينت زياد بشه بايد به كشورهاي ديگه حمله كنيد و زمين انها را اشغال كنيد تا زمين بيشتري به دست بياري
البته شايد حكومت شما كمونيسم يا فاشيسم هست . به خاطر همين نه ميتوني وارد سازمان بين الملل بشي و نه ميتوني از بازار جهاني اسلحه بخري
بهتره كه يك كشور ديگري بسازي با حكومت دموكراسي + يا دموكراسي يا شاهنشاهي
اينها بهترين نوع حكومت ها هستند هم از لحاظ نظامي كردن شهروندان و هم از لحاظ به دست اوردن پول

موفق باشي

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
نه مهيار جان بايد به شماره اي زنگ بزني و بعدا به كشورت 10 چرخش ميدهند اينطوريه
البته فعلا زياد كارخانه بساز . چوب فقط يكي بساز چون پولش زياد نيست و در ضمن تا منابعت زيادتر بشند بر روي جستجو . ازمايشگاه . كارخانه شهري (صعنت شما دوبرابر خواهد شد )

و يادت نره كه وقتي منابعت زياد شد انها را بفروش و سرباز و توپ و تانك و هواپيماي حمل و نقل و غيره بهترين تكنلوژي را بخر
در ضمن سلاحهاي بي فايده نخر مثل موشك . گشت هوايي . هواپيماي هوايي الكتروني . هواپيماي جاسوسي . كشتي حمل و نقل . كشتي حمل و نقل هليكوپترها . كشتي حمل و نقل هواپيما

يادت نره هم مينها بخري مين زميني و مين دريايي و قاعده و انبار هم بخر . سلاحهاي قلابي هم 1000 توپ و تانك و اتومبيل حمل و نقل بخر

من چند تا كارخانه ساختم الماس وطلا بيشتر
شما ميگيد يعني منابع رو نفروشم
هرچي چرخش دارم اينطوري صرف ميكنم هي ميزنم همه را بفروش؟يعني اشتباه ميكنم؟ازپولش اسلحه و... ميخرم هرروز
صنعتم كه دوبرابر شده اما هنوز مال گزيينه شهري رو نگرفتم
پس اينارو نخرم

چيا بيشتر بگيرم؟تانك وسرباز وتوپ وموشك وضد موشك واتومبيل حمل نقل
راستي چرا براي اتومبيل تعداد ماشين هايي كه ميده كمه هي ميگه درهربار ميتواني 4 تا بگيري اينطوري خيلي طول ميكشد

راستي چطوري خودمون سلاع ميسازيم يعني پولي كم نميشه كجا بايد رفت؟

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند تا كارخانه ساختم الماس وطلا بيشتر
شما ميگيد يعني منابع رو نفروشم
هرچي چرخش دارم اينطوري صرف ميكنم هي ميزنم همه را بفروش؟يعني اشتباه ميكنم؟ازپولش اسلحه و... ميخرم هرروز
صنعتم كه دوبرابر شده اما هنوز مال گزيينه شهري رو نگرفتم
پس اينارو نخرم

چيا بيشتر بگيرم؟تانك وسرباز وتوپ وموشك وضد موشك واتومبيل حمل نقل
راستي چرا براي اتومبيل تعداد ماشين هايي كه ميده كمه هي ميگه درهربار ميتواني 4 تا بگيري اينطوري خيلي طول ميكشد

راستي چطوري خودمون سلاع ميسازيم يعني پولي كم نميشه كجا بايد رفت؟

سلام مهيار جان
كارخانه بساز . البته شما چون نوع حكومتت كمونيسم و يا فاشيسم نيست بهتره كه كارخانه هاي الماس . يورانيوم و همه چيزو بسازي
اگر به پول احتياج داشتي منابع را بفروش و در ضمن براي فروش فقط در روز يك يا دو بار همه را بفروش انتخاب كن
براي جستجوي كارخانه شهري بايد چرخش و پول كافي داشته باشي
سلاح ها هم بيشتر سرباز . توپ . اتومبيل حمل و نقل . تانك . موشكهاي ضد هواپيما . هواپيماي جنگي و هواپيماي نابود كننده (كم بخر) . هواپيماي حمل و نقل . هليكوپتر ضد زيردريايي
وحتما در جستجو . جستجوي اسلحه . تكنلوژي سربازها . اتومبيل حمل و نقل . توپ . تانك . هواپيماي حمل و نقل را زياد كن
البته اول تكنلوژي سربازها را به حد اقل 10 يا 15 برسان
در ضمن فقط 2 زيردريايي و كشتي بخر و حتما مينهاي زميني و دريايي و انبار و قاعده هم بايد بخري
در ضمن يادت نره كه موشكهاي ضد موشك را بخري . اين نوع موشكها بعضي وقتها فقط در بازار سياه هست و يا ان را ميسازي

براي ساخت سلاح بايد منابعي مثل . آهن . زغال . نفت خيلي زياد داشته باشي تا بتوني بسازي
بهتره كه سلاح ها را از بازار جهاني بخري بهتره

موفق باشي

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
lمن حکومتم کومونیستیه . چی بسازم بهتره ؟

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
سلام مهيار جان
كارخانه بساز . البته شما چون نوع حكومتت كمونيسم و يا فاشيسم نيست بهتره كه كارخانه هاي الماس . يورانيوم و همه چيزو بسازي
اگر به پول احتياج داشتي منابع را بفروش و در ضمن براي فروش فقط در روز يك يا دو بار همه را بفروش انتخاب كن
براي جستجوي كارخانه شهري بايد چرخش و پول كافي داشته باشي
سلاح ها هم بيشتر سرباز . توپ . اتومبيل حمل و نقل . تانك . موشكهاي ضد هواپيما . هواپيماي جنگي و هواپيماي نابود كننده (كم بخر) . هواپيماي حمل و نقل . هليكوپتر ضد زيردريايي
وحتما در جستجو . جستجوي اسلحه . تكنلوژي سربازها . اتومبيل حمل و نقل . توپ . تانك . هواپيماي حمل و نقل را زياد كن
البته اول تكنلوژي سربازها را به حد اقل 10 يا 15 برسان
در ضمن فقط 2 زيردريايي و كشتي بخر و حتما مينهاي زميني و دريايي و انبار و قاعده هم بايد بخري
در ضمن يادت نره كه موشكهاي ضد موشك را بخري . اين نوع موشكها بعضي وقتها فقط در بازار سياه هست و يا ان را ميسازي

براي ساخت سلاح بايد منابعي مثل . آهن . زغال . نفت خيلي زياد داشته باشي تا بتوني بسازي
بهتره كه سلاح ها را از بازار جهاني بخري بهتره

موفق باشي
منظورت رو نفهميدم چطوري بدون فروش منابع ميشه پول دراورد
وجستجوي كارخانه شهري يعني كجا؟
مثلا از هركارخانه 4تا دارم بعضي ها هم 5تا
يعني توي جستجوي زمين الكي جستجو كنم ديگه زمين ندارم همه پره

حكومتم هم جمهوري است

يه سئوال ديگر اين قدرت كلي ملاكش چيه؟

قدرت كلي1,550,777,718 قدرت ارتش638,630,000 19,500,000قدرت صنعتي
اين براي يكي است از نگاه رادار ديدم چرا قدرت كليش زياده درحالي كه ارتش وصنعتي من خيلي بيشتر ازاون است؟
الان تعداد شهروندان من
شهروندان: 37,458

ميتونيد نظامي كنيد: 392

اين تعداد كه ميتوان نظامي كرد بايد زياد باشه يا كم؟الان خوبه يا بد؟

راستي دوستان لينك هارو به هم خصوصي بديم وهركدام روي لينك ديگري كليك كنيم چرخش گيربياد

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورت رو نفهميدم چطوري بدون فروش منابع ميشه پول دراورد
وجستجوي كارخانه شهري يعني كجا؟
مثلا از هركارخانه 4تا دارم بعضي ها هم 5تا
يعني توي جستجوي زمين الكي جستجو كنم ديگه زمين ندارم همه پره

حكومتم هم جمهوري است

يه سئوال ديگر اين قدرت كلي ملاكش چيه؟

قدرت كلي1,550,777,718 قدرت ارتش638,630,000 19,500,000قدرت صنعتي
اين براي يكي است از نگاه رادار ديدم چرا قدرت كليش زياده درحالي كه ارتش وصنعتي من خيلي بيشتر ازاون است؟
الان تعداد شهروندان من
شهروندان: 37,458

ميتونيد نظامي كنيد: 392

اين تعداد كه ميتوان نظامي كرد بايد زياد باشه يا كم؟الان خوبه يا بد؟

راستي دوستان لينك هارو به هم خصوصي بديم وهركدام روي لينك ديگري كليك كنيم چرخش گيربياد

سلام مهيار جان
جستجوي كارخانه شهري در >>> جستجو . ازمايشگاه . كارخانه شهري . بعد از اينكه كارخانه شهري را جستجو كني منابعت دو برابر خواهد شد و هر چقدر كه بيشتر كردي بهتره
در ضمن تكلنوژي ضد جاسوسي . تكنلوژي ضد شورشيان . تكنلوژي ضد مينها . تكنلوژي نوسازي رو هم ادامه جستجو كن
اگر ميخواي دوباره با اين زميني كه داري كارخانه بسازي . بايد اول بري جستجو . ازمايشگاه . تكنلوژي نوسازي را ادامه بده(ميتونيد زمين زيستگاه كشورت را در اطلاعات كشور ببيني)

قدرت كلي هم ملاكش قدرت ارتشي و قدرت صنعتي در مجموع ميشه قدرت كلي
در رابطه با نظامي كردن . هر چقدر كه شهروندانت بيشتر بشه ميتونيد بيشتر نظامي كنيد و اسلحه و سرباز بخريد و هر حكومتي در حد معيني ميتونند شهروندان را نظامي كنند
مثلا حكومت من دموكراي + هست ولي فقط 5٪ از شهروندان را ميتونم نظامي كنم
ولي حكومت جمهوري فكر كنم 15 ٪ باشه
در ضمن لينكت هم به همه كاربران سايت بفرست تا كمكت كنند من خودم 660 نفر از لينكم امدند:p

موفق باشي مهيار جان

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
سلام مهيار جان
جستجوي كارخانه شهري در >>> جستجو . ازمايشگاه . كارخانه شهري . بعد از اينكه كارخانه شهري را جستجو كني منابعت دو برابر خواهد شد و هر چقدر كه بيشتر كردي بهتره
در ضمن تكلنوژي ضد جاسوسي . تكنلوژي ضد شورشيان . تكنلوژي ضد مينها . تكنلوژي نوسازي رو هم ادامه جستجو كن
اگر ميخواي دوباره با اين زميني كه داري كارخانه بسازي . بايد اول بري جستجو . ازمايشگاه . تكنلوژي نوسازي را ادامه بده(ميتونيد زمين زيستگاه كشورت را در اطلاعات كشور ببيني)

قدرت كلي هم ملاكش قدرت ارتشي و قدرت صنعتي در مجموع ميشه قدرت كلي
در رابطه با نظامي كردن . هر چقدر كه شهروندانت بيشتر بشه ميتونيد بيشتر نظامي كنيد و اسلحه و سرباز بخريد و هر حكومتي در حد معيني ميتونند شهروندان را نظامي كنند
مثلا حكومت من دموكراي + هست ولي فقط 5٪ از شهروندان را ميتونم نظامي كنم
ولي حكومت جمهوري فكر كنم 15 ٪ باشه
در ضمن لينكت هم به همه كاربران سايت بفرست تا كمكت كنند من خودم 660 نفر از لينكم امدند:p

موفق باشي مهيار جان

خوب اين دوبله ميكنه صنعت زدم
ديگه پول ندارم كه شهرسازي رو بگيرم

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اين دوبله ميكنه صنعت زدم
ديگه پول ندارم كه شهرسازي رو بگيرم

ميتوني مثلا چند كارخانه چوب . اهن . روغن . يورانيوم را نابود كني . زمينت خالي ميشه و بعدا ميتوني دوباره كارخانه هاي بهتري بسازي و پولت هم زياد ميشه و ميتوني تكنلوژي كارخانه شهري را ادامه بدي من خودم تا تكنلوژي 7 ادامه دادم
براي نابود كردن كارخانه ها برو روي بازار . منابع . كارخانه ها . كارخانه ها را نابود كن
در ضمن اگر به زمين احتياج داشتي بهتره فقط يك كارخانه نابود كني

اگر ميخواي پول رو انتقال بدي برو روي ارتباطات و بعدا پول را بفرست و بعدا هم پول را بفرست
درضمن پول هايي كه ارسال ميكنيد فقط 10٪ از كل پولت
مثلا اگر پولت 100 بود فقط 10 خواهد فرستاد

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
ميتوني مثلا چند كارخانه چوب . اهن . روغن . يورانيوم را نابود كني . زمينت خالي ميشه و بعدا ميتوني دوباره كارخانه هاي بهتري بسازي و پولت هم زياد ميشه و ميتوني تكنلوژي كارخانه شهري را ادامه بدي من خودم تا تكنلوژي 7 ادامه دادم
براي نابود كردن كارخانه ها برو روي بازار . منابع . كارخانه ها . كارخانه ها را نابود كن
در ضمن اگر به زمين احتياج داشتي بهتره فقط يك كارخانه نابود كني

اگر ميخواي پول رو انتقال بدي برو روي ارتباطات و بعدا پول را بفرست و بعدا هم پول را بفرست
درضمن پول هايي كه ارسال ميكنيد فقط 10٪ از كل پولت
مثلا اگر پولت 100 بود فقط 10 خواهد فرستاد

توي انتقال پول اجازه نميده ميگه اي پي يكي واجازه نداري
يعني پس چند تا كارخانه رو نابود كنم وتكنولوژي
الان براي من 3است يعني نابود كنم

نوسازي چيه؟تاثيري تو پول داره؟

نگفتي براي زياد شدن پول يعني توي جستجوي زمين الكي هي سرچ كنم؟ كه چرخش بره پول زياد بشه؟
چون گفتي فروش منابع روزي يكبار

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام عزيزم

منابع براي اين هست كه آنها را بسازي و بعدا پول در بياري
ميشه از منابع اسلحه ساخت . براي ساخت اسلحه بايد بيشتر اهن . زغال . نفت داشته باشيد
هر 20 دقيقه 1 زمين به دست مياري . اگر ميخواي زمينت زياد بشه بايد به كشورهاي ديگه حمله كنيد و زمين انها را اشغال كنيد تا زمين بيشتري به دست بياري
البته شايد حكومت شما كمونيسم يا فاشيسم هست . به خاطر همين نه ميتوني وارد سازمان بين الملل بشي و نه ميتوني از بازار جهاني اسلحه بخري
بهتره كه يك كشور ديگري بسازي با حكومت دموكراسي + يا دموكراسي يا شاهنشاهي
اينها بهترين نوع حكومت ها هستند هم از لحاظ نظامي كردن شهروندان و هم از لحاظ به دست اوردن پول

موفق باشي
ممنون از پاسخ
در ضمن حکومت من دموکراسی است.
لطفا اسم پیوستگی ات رو بگو تا بیاییم عضو بشیم.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
کلا چه راههایی برای برای پول در آوردن هست؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی فکر کنم ایراد هم داره بازیش.من سلاحهای قلابی میخرم عوض اینکه پول کم بشه زیاد میشه!!!
از هر منبعی و به هر مقدار که بفروشم فقط 11000000 پول اضافه میشه!!!
175.gif

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
آيدي من blackrose #109710 هستش . ميخوام بدونم كه فقط روزي 1 كليك ميشه كرد براي گرفتن چرخش ؟

يعني فقط امكان اضافه شدن 1 چرخش به حساب هست ؟

رتبه من 19149 . خيلي بده ؟ قدرت ارتشيم 94 ميليون . صنعتي 265 ميليون . كل زمين 1058 و قدرت كل 517 ميليون

چرخش 33 تا دارم و زمين 243 پول هم 79 ميليون . اما نميدونم چرا كارخونه كه ميزنم هي پولم زياد ميشه :blink:

حدود 20 تا كارخونه دارم . الماس . طلا . نفت . آهن . اورانيوم . براي روز اول آمار خوبه يا نه ؟

بعد كلا الان بايد چي كار كنم ؟ يعني فردا كه شد شروع كنم چي بدست بيارم ؟

اين گردش حد اكثر روزي چند تا زياد ميشه ؟ حكومت من هم شاهنشاهي هستش :)

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اگر من بخوام به كشوري حمله كنم و من رتبم 19000 باشه و اون 12000 و از هر لحاظ من بهتر باشم

يعني كل قدرتمون يكي باشه اما قدرت ارتشي من 150 ميليون هستش و ماله اون 34 ميليون

قدرت صنعتي من 265 ميليون هستش و ماله اون 8 ميليون

ميتونم پيروز اين جنگ باشم يا فعلا زوده حمله كنم ؟ :f34r:

بالا