برگزیده های پرشین تولز

بازي جنگي بسيار زيبا

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
در ضمن طرف از عراق هستش و جون ميده براي له و لورده كردن كشورش :blink: :D

7700 سرباز در مرحله 1 دارم - اتومبيل حمل و نقل 10 تا در مرحله 11 - هواپيماي حمل و نقل

2 تا در مرحله 5 - توپ 3 تا مرحله 11 - تانك 3 تا مرحله 7 - هواپيماي جنگي 25 مرحله 1

رادار 1 مرحله 4 :f34r: براي حمله كردن به طرف مناسبه ؟

بعد من الان يادم اومد اين بازي چيه . حدود 6 سال پيش در كشوري بودم كه اين بازي

رو ميكردن به صورت Online اما نه در كل اينترنت . بلكه خوابگاهي بود كه حدود 5000 هزار نفر

در اونجا بودن و حدود 3000 نفر اين بازي رو انجام ميدادن . دوست من كه اين بازي رو ميكرد

ميگفت يهو بعد 1 سال كه كلي چيز ميز داري يكي بهت حمله ميكنه و بيچارت ميكنه و از شدت

ناراحتي يهي نصف شب ميديدي يكي از خوابگاه اومد بيرون داره فرياد ميكشه :lol: بعد بهم گفت

مثلا اين يارو بعد 6 ماه كشورش داره نابود ميشه و يكي بهش حمله كرده :D

خلاصه بد جوري اعتياد آوره و خيلي هم ناراحت كننده اگر بعد مدتي نابود بشي :wacko:

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توي انتقال پول اجازه نميده ميگه اي پي يكي واجازه نداري
يعني پس چند تا كارخانه رو نابود كنم وتكنولوژي
الان براي من 3است يعني نابود كنم

نوسازي چيه؟تاثيري تو پول داره؟

نگفتي براي زياد شدن پول يعني توي جستجوي زمين الكي هي سرچ كنم؟ كه چرخش بره پول زياد بشه؟
چون گفتي فروش منابع روزي يكبار

سلام مهيار جان

خب اگر IP يكي باشه ظاهرا نميشه پول را انتقال بدي
كارخانه ها هم هر چقدر كه ميخواي نابود كن . البته بهتره كه فقط 1 كارخانه نابود كني . اگر به زمين خالي احتياج داشتي
نوسازي باري شما پول نمياره ولي مثلا اگر شهروندانت در يك زمين 100 شهروند زندگي ميكنند با ادامه تكنلوژي نوسازي هر 110 شهروند در يك زمين زندگي خواهند كرد
يعني با اين كار با همين شهروندان زمين خالي به دست مياري
براي زياد شدن پول بله الكي جستجو كني يكم پولت هم زياد ميشه و فروش منابع هر 3 روز يا دو روز يك بار بهتره

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از پاسخ
در ضمن حکومت من دموکراسی است.
لطفا اسم پیوستگی ات رو بگو تا بیاییم عضو بشیم.

سلام عزيزم
اسم پوستگي من LEBres2 و كلمه رمز هم 101 هستش
راه هاي پول به دست اوردن . ساخت كارخانه و فروش منابع . جستجو در زمين . راي دادن و رشوه گرفتن در سازمان بين الملل هستش
نه ايراد نداره بلكه وقتي سلاج قلابي ميخري مثلا سلاح قلابي 100 هستش ولي براي هر خريد 2 چرخش استفاده خواهد شد و براي استفاده از هر چرخش مثلا من 208,923,605 به دست ميارم
اينطوري هست و در ضمن اگر شهروندانت زياد بشند در هر چرخش پول بيشتري به دست مياري . چون شهروندان ماليات به شما ميدهند

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيدي من blackrose #109710 هستش . ميخوام بدونم كه فقط روزي 1 كليك ميشه كرد براي گرفتن چرخش ؟

يعني فقط امكان اضافه شدن 1 چرخش به حساب هست ؟

رتبه من 19149 . خيلي بده ؟ قدرت ارتشيم 94 ميليون . صنعتي 265 ميليون . كل زمين 1058 و قدرت كل 517 ميليون

چرخش 33 تا دارم و زمين 243 پول هم 79 ميليون . اما نميدونم چرا كارخونه كه ميزنم هي پولم زياد ميشه :blink:

حدود 20 تا كارخونه دارم . الماس . طلا . نفت . آهن . اورانيوم . براي روز اول آمار خوبه يا نه ؟

بعد كلا الان بايد چي كار كنم ؟ يعني فردا كه شد شروع كنم چي بدست بيارم ؟

اين گردش حد اكثر روزي چند تا زياد ميشه ؟ حكومت من هم شاهنشاهي هستش :)

سلام عزيزم
براي گرفتم چرخش ها بايد بريد افزايش هاي بازي و و در انجا لوگوهاي بازي هاي ديگري هست و شما بايد به ان لوگوها بري و راي بدي . بايد اين كار را هر روز يك بار انجام بدي تا چرخش به دست مياري
البته فقط يك بار به همه لوگوها راي بده
البته رتبه و قدرت شما براي روز اول خيلي خوبه . كارخانه زياد بساز و در هر 3 روز يك بار منابعت را بفروش
الان بايد اسلحه بخري . سرباز . توپ . تانك . اتومبيل حمل و نقل . هواپيماي حمل و نقل . موشكهاي ضد هواپيما و غيره..... بخر
يادت نره هم در جستجو . جستجوي اسلحه . تكنلوژي سربازها و توپ ها و اتومبيل هاي حمل و نقل را زياد كني
حكومت شما شاهنشاهي هم خوبه

فعلا به كشوري حمله نكن بايد از لحاظ تكنلوژي اسلحه بيشتر بشي بعد ميتونيد به كشورها حمله كني

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن طرف از عراق هستش و جون ميده براي له و لورده كردن كشورش :blink: :D

7700 سرباز در مرحله 1 دارم - اتومبيل حمل و نقل 10 تا در مرحله 11 - هواپيماي حمل و نقل

2 تا در مرحله 5 - توپ 3 تا مرحله 11 - تانك 3 تا مرحله 7 - هواپيماي جنگي 25 مرحله 1

رادار 1 مرحله 4 :f34r: براي حمله كردن به طرف مناسبه ؟

بعد من الان يادم اومد اين بازي چيه . حدود 6 سال پيش در كشوري بودم كه اين بازي

رو ميكردن به صورت Online اما نه در كل اينترنت . بلكه خوابگاهي بود كه حدود 5000 هزار نفر

در اونجا بودن و حدود 3000 نفر اين بازي رو انجام ميدادن . دوست من كه اين بازي رو ميكرد

ميگفت يهو بعد 1 سال كه كلي چيز ميز داري يكي بهت حمله ميكنه و بيچارت ميكنه و از شدت

ناراحتي يهي نصف شب ميديدي يكي از خوابگاه اومد بيرون داره فرياد ميكشه :lol: بعد بهم گفت

مثلا اين يارو بعد 6 ماه كشورش داره نابود ميشه و يكي بهش حمله كرده :D

خلاصه بد جوري اعتياد آوره و خيلي هم ناراحت كننده اگر بعد مدتي نابود بشي :wacko:

بله له كرن عربا خيلي حال ميده مخصوصا عراقي ها . ولي با اين تعداد اسلحه كه داري اصلا نميشه به كشوري حمله كرد . بايد حد اقل از هر كدام توپ . تانك . اتومبيل حمل و نقل . هواپيماي حمل و نقل و غيره ... 50 يا 60 داشته باشي
در ضمن بايد سلاح ها را بهترين تكنلوژي بخري . مثلا سربازها 5 نوع هست شما بايد سرباز كوماندوز رو بخري . و يا توپ بايد تكنلوژي 21 بخري
درسته كه گران هستند ولي خيلي بهتر از توپ تكنلوژي 5 يا 6 هست
ويادت نره كه مينهاي زميني و دريايي هم بخري
فعلا هم ديگه هواپيماي جنگي نخر فقط توپ و تانك و اتومبيل حلم و نقل . هواپيماي حمل و نقل و موشكهاي ضد هواپيما
بله من يك باري تقريبا 18 كشور به من حمله كردن . در رتبه 121 بودم ولي بعد از حمله و اشغال كردن زمينم رتبه ام شد 370
اين بازي هم خيلي اعتياد اوره و خيلي هم اعصاب ادم رو خورد ميكنه چون بعضي وقتها كشوري زمييم رو اشغال ميكنه ولي من نميتونم :(
موفق باشي عزيزم

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
وقتي ميگيه زمين كافي براي رشد جمعيت نخواهيد داشت , پس نميتونيد چيزي بسازيد بايد چي كار كرد ؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام عزيزم
اسم پوستگي من LEBres2 و كلمه رمز هم 101 هستش
راه هاي پول به دست اوردن . ساخت كارخانه و فروش منابع . جستجو در زمين . راي دادن و رشوه گرفتن در سازمان بين الملل هستش
نه ايراد نداره بلكه وقتي سلاج قلابي ميخري مثلا سلاح قلابي 100 هستش ولي براي هر خريد 2 چرخش استفاده خواهد شد و براي استفاده از هر چرخش مثلا من 208,923,605 به دست ميارم
اينطوري هست و در ضمن اگر شهروندانت زياد بشند در هر چرخش پول بيشتري به دست مياري . چون شهروندان ماليات به شما ميدهند
ممنون.باز هم سوال:D
1-پیوستگی شما چند عضو داره؟
2-راستی اون سوال رو جواب ندادی که من هر چقدر منابع میفروشم همون 11000000 پول رو به دست میارم حتی اگه 1 واحد چوب بفروشم.برای شما هم اینجوریه؟نمیشه بیشتر به دست آورد؟
3-من در آزمایشگاه تکنولوژی سرباز رو جستجو کردم و اونجا الان سطح تکنولوژی سرباز رو زده 2 ولی توی وضعیت ارتش که لیست نیروها رو نوشته تکنولوژی سرباز رو زده 1.باید چیکار کنم؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اين Package پيشرفت كشور هم خيلي خوبه ها . اگر بشه پول فرستاد عالي ميشه . مخصوصا ماله Gold

كه 750 ميليون پول اضافه ميشه , 750 تا زمين و 275 تا چرخش . كسي اين كارو كرده تا حالا ؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
Gindis جان :

من سرباز 7700 خريدم اما با تكنولوژي 1 - چطوري ميتونم سربازها رو عوض كنم و كماندو كه شما گفتي بخرم ؟

من همه چيز رو اونجوري كه گفتي بهترينش رو ميخرم . . مثلا اتومبيل حمل و نقل نكنولوژي 12

موشك ضد هواپيما 20 - هواپيماي حمل و نقل 5 - توپ 21 - تانك 9 و مينهاي زير زميني هم خريدم

اما چرخش من 3 شده . و فقط در روز 20 تا چرخش ميشه گرفت با كليك كردم بر روي اون لوگوها ؟

كل قدرت من هم 718 ميليون شده در 1 روز - قدرت ارتشي هم 322 ميليون - صنعت هم 273

به نظرت خوبه ؟ :cool:

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتي ميگيه زمين كافي براي رشد جمعيت نخواهيد داشت , پس نميتونيد چيزي بسازيد بايد چي كار كرد ؟

سلام
اگر گفت زمين كافي براي رشد نداريد يا بايد كارخانه نابود كنيد و يا بايد بري جستجو . ازمايشگاه . تكنلوژي نوسازي را ادامه بدي

اين Package پيشرفت كشور هم خيلي خوبه ها . اگر بشه پول فرستاد عالي ميشه . مخصوصا ماله Gold

كه 750 ميليون پول اضافه ميشه , 750 تا زمين و 275 تا چرخش . كسي اين كارو كرده تا حالا ؟

اصلا اينها رو نخر من بدون اين چيزها الان رتبه من جزو 100 هست

Gindis جان :

من سرباز 7700 خريدم اما با تكنولوژي 1 - چطوري ميتونم سربازها رو عوض كنم و كماندو كه شما گفتي بخرم ؟

من همه چيز رو اونجوري كه گفتي بهترينش رو ميخرم . . مثلا اتومبيل حمل و نقل نكنولوژي 12

موشك ضد هواپيما 20 - هواپيماي حمل و نقل 5 - توپ 21 - تانك 9 و مينهاي زير زميني هم خريدم

اما چرخش من 3 شده . و فقط در روز 20 تا چرخش ميشه گرفت با كليك كردم بر روي اون لوگوها ؟

كل قدرت من هم 718 ميليون شده در 1 روز - قدرت ارتشي هم 322 ميليون - صنعت هم 273

براي عوض كردن سربازها . اول بايد بري وضعيت ارتش . سرباز . صرف
همه سربازها خواهند رفت و بايد دوباره سربازهاي كوماندو رو بخري
وضعيت ارتشت هم خوبه و بيشتر توپ و اتومبيل حمل و نقل بخر

موفق باشي

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون.باز هم سوال:D
1-پیوستگی شما چند عضو داره؟
2-راستی اون سوال رو جواب ندادی که من هر چقدر منابع میفروشم همون 11000000 پول رو به دست میارم حتی اگه 1 واحد چوب بفروشم.برای شما هم اینجوریه؟نمیشه بیشتر به دست آورد؟
3-من در آزمایشگاه تکنولوژی سرباز رو جستجو کردم و اونجا الان سطح تکنولوژی سرباز رو زده 2 ولی توی وضعیت ارتش که لیست نیروها رو نوشته تکنولوژی سرباز رو زده 1.باید چیکار کنم؟

سلام
1 - پيوستگي من 18 عضو داره
2 - اگر كارخانه هاي الماس و يورانيوم بيشتر بسازي . در هر فروش بيشتر پول به دست مياري
3 - بايد سربازهاي كوماندو رو بخري و در ضمن براي بيشتر كردن تكنلوژي برو روي وضعيت ارتش . سربازها . پيشرفت دادن اسلحه‌(اگر پيشرفت دادن اسلحه كردي) ديگر نميتوني سربازها را بخري بلكه فقط ميتوني بسازي
براي ساختن سربازها . جستجو . جستجوي اسلحه . ساخت اسلحه ميتوني سرباز بسازي

موفق باشي

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
Gindis جان :

توي جستجو
بعد جستجوي اسلحه اونجا تكنولوژي سرباز رو بالاببر

eee
پس اين چيه؟
Gindis[جان

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
براي من قاطي كرده تو همه يوزرها

كشور شما جديد هست .... ميتونيد بعد از 3 روز از عضويتت در بازي درخواست به سازمان بين الملل ارسال كنيد !

الان 4يا 5 روز گذشته :(

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
اول تكنلوژي جاسوسي شما به 5 يا 6 برسانيد
براي بيشتر كردن تكنلوژي جاسوسي . جستجو . ازمايشگاه . جاسوس
و يادتان نره كه تكنلوژي ضد جاسوسي هم ادامه بديد
و در يك پيغامي شماره كشور دادم بعد از اينكه تكنلوژي جاسوسي شما بيشتر بشه
بر روي شماره كشور جاسوس بفرستيد

و خيلي ممنون

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
پيغام داديد زده پيغام اورژانسي؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من هم تو LEBres2 عضو شدم.اسم کشورم هست : zergland

Gindis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله مهيار جان . جاسوس ها را به كشوري كه شماره اش رو نوشتم بفرستيد و اگر ميتوني در سازمان بين الملل هم درخواست محاكمه فرمانده كشور ايجاد كن
در ضمن اگر ميتوني در سازمان بين الملل راي بدي اول برو روي سازمان بين الملل بعد
از درخواست و تصميمهاي سازمان بين الملل كه مربوط به كشورت هست جستجو كنيد :
اين شماره را جستجو كن 98846025 و بله راي بده

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
بله مهيار جان . جاسوس ها را به كشوري كه شماره اش رو نوشتم بفرستيد و اگر ميتوني در سازمان بين الملل هم درخواست محاكمه فرمانده كشور ايجاد كن
در ضمن اگر ميتوني در سازمان بين الملل راي بدي اول برو روي سازمان بين الملل بعد
از درخواست و تصميمهاي سازمان بين الملل كه مربوط به كشورت هست جستجو كنيد :
اين شماره را جستجو كن 98846025 و بله راي بده

پست 73 رو ببين
معلوم نيست براي هيچ كدام از يوزر ها نميگذارد راي بدم ميگه 3روز بايد بگذرد درحالي كه 5روز گذشته

% جاسوسيمون كمه كه درجا ميزنه شكست براي يه جارو تست كردم ديدم زد شكست
راستي جاسوس بفرستيم كلا يعني چي ميشه ؟سود داره براتون كلا ميخوام بدانم

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
Gindis جان :

من طاقت نيوردم و شروع كردم به حمله , مخصوصا عربها :f34r: يكي رو از عربستان پيدا كردم كه قدرت نظاميش

1 ميليون بود . مال من 377 ميليون شده . بعد زدم اشغال زمين . حالا يك چيزي اون بالا اومده كه زده :

اجراي عمليات - تلفون قرمز . حالا بايد اجراي عمليات رو بزنم ؟ اين تلفون قرمز چيه ؟

بعد Gindis جان اگر ممكنه اون منوهاي حمله رو توضيح بده

عمليات پوششي ؟

حمله محدود ؟

پرتاب ؟

اشغال زمين ؟

حمله با موشك ها ؟

عمليات آزادي ؟

كشتار جمعي ؟

ميشه هر كدوم رو توضيح بدي و اينكه هر كدوم چه وسايلي داشته باشن بهتره . مثلا براي اشغال

زمين سرباز بيشتر باشه بهتره يا چيز ديگه اي ؟

مرسي :)

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من هم نمیتونم رای بدم.میگه شما عضو جدید هستید.
175.gif

بالا