برگزیده های پرشین تولز

با حال ترین جاهای ایران برای ایرانگردی

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mosyhey1 :
با سلام
برادر شایان از یزد گفتند. بیابان ها و کویر ها یی که برای بعضی به جهنم می ماند با شب های مرموز و رویایی اش و بهشت هایی کوچک در میان این بیابان ها وسیع می تواند طبع روان هر گردشگری را ارضا کند. برادر شیان لطفاً از تجارب دیگر خود در این استان هم بفرمایند.
چشم حتما این کارو می کنم دوست عزیز :)

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يك جايي توي ايران نيست كار باكو رو انجام بده؟

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از BRADER SHIAN :
به نقل از ali-boofaloo :
چرا؟
یکم توضیح دربارش بده که چیه و کجاست؟
از اردکان یزد به سمت کویر حرکت کردیم بعد از صد کیلومتر یک روستا دیدیم از اونجا حرکت کردیم تا صد کیلومتر جلوتر همش کویر نمک بود! و به جندق مروارید کویر رسیدیم قبلا تو کتابهای زبان ILI راجع بهش خونده بودم ولی دیدن این محل از نزدیک جالب بود صد کیلومتر قبل و بعد(بعد از صدکیلومتر اول یه شهر کوچیکه وبعد ازچند ساعت رانندگی به دامغان میرسیم) از جندق کاملا کویر نمکه ولی خود این محل از لحاظ سر سبزی با شمال کشور قابل مقایسست مردم به کاشت گندم مشغولا و خب به نظر من بحز اینکه این محل از نظر طبیعی فوقالعاده عجیبه مردمش آدمای جالبین که تو دل کویر یه همچین چیزی بوجود اوردن! :)

شدیدا" تایید میشه !! فیلم خیلی دور خیلی نزدیکو اگه دیده باشین اونجا ها بازی کردن !
کویر خیلی زیباست . حتما یه سری بزنید مخصوصا به همین جندق و دریاچه نمک و مصر و بیانک - گرمه ( هتل آتشونیش معروفه )
1GrosserSalzseePisteDromedare.jpg

البته اصلیت خود منم اونجاییه !!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از bahal :
خوزستان اومدید شوشتر رو از دست ندید البته بهار بیایید چون بهار شوشتر خیلی قشنگه
هم آثار باستانی چند هزار ساله داره هم مناظر بکر و دیدنی زیادی داره
این هم عکسی از آسیابهای آبشاری شوشتر
m86.jpg

جاههای دیگه ای به همین قدمت هم داره
اگر دوست داشتید بقیه عکسها رو در این سایت ببینید
http://www.gallery.shushtarnama.com...=1&sessionid=ba2d6b19b4b770908dc453412a578e51
موفق باشید

واااااااااااااااااااااااي خوزستان خيلي عاليه!!!!

به من كه اونجا خيلي خوش گذش:rolleyes:

خوشبختانه به خاطر رشتم از طرف دانشگاه شهرهاي زيادي رفتيم
همشون عاي بودن

ولي پيشينه تاريخي خوزستان خيلي fantastic ه :p

god

Registered User
لایک‌ها
0
--------------------------------------------------------------------------------

چندی قبل مسافرتی به مشهد داشتم در رفت و برگشت با اتوبوس درجه یک بودیم که هر دو بار کولرهای اتوبوس در مسافت بسیار بسیار طولانی تا مشهد در این گرمای تیرماه تابستان یا خاموش بود یا درجه کم قرار داشت و چندان خنک نمی کرد خود راننده های اتویوس دریچه بالای سقف را باز می کردند که با باد هوا اتوبوس خنک شود نه با کولر بهرحال چون بلیط اتوبوس ما درجه یک باولوو بود و گرمای تیرماه تابستان هم بود واقعا عجیب بود می دانید که اتوبوس های درجه یک ولوو اصولا دریجه ورود هوا ندارند یعنی پنجره های آن باز نمی شود لذا تصور کنید با کولرهای خاموش در گرمای ظهر تابستان چه می کشیدیم چون پنجره ها باز نمی شود که لااقل اگر کولر روشن نیست باد وارداتوبوس شود و با باد خنک شود اعتراض مسافران هم هیچ تاثیری نداشت و اصلا راننده ها اعتنایی نمی کردند ظاهرا از بازرسی و پلیس و صنف خود مطمئن بودند که مشکلی درست نمی شود؟
کسی دلیل این مسایل را می داند؟ زیرا ظاهراهمه تعاونی های اتوبوسرانی کولرها راخاموش کرده اند؟

redjoker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به عنوان یک اصفهانی این بد آدرس دادن اصفهانیا را شدیدا تائید میکنم :)
خودمون هم آدرس از همدیگه نمپیرسیم :D

اول اصفهان ( کاری به نژادپرستی و اینا نداره ولی بین شهر هایی که از ایران دیدم اصفهان قشنگ بود)
بعدش شمال کشور
سوم اگه دیگه ساحلی باقی مونده باشه ساحل دریا

من کلا از شهرهای سر سبز شمال کشور بسیار لذت میبرم ....

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اینقدر حال کردم فرانسه باخت(البته از ایتالیا هم خوشم نمیاد ولی با فرانسویا مشکل شخصی دارم!;) )
من چون یزدو دوست دارم ههم راهها رو به یزد ختم می کنم!داشتم قبرستون زرتشتیا رو می دیدیم که یهو یه عالمه خروس فرنسوی دیدیم! هر چی گفتیم I AM A BLACKBOARD کسی محلمون نزاشت :(
من و داداشم نامید شدیم که یهو دو تا خانم خوشگل فرانسوی اومدن طرف ما
124.gif
خوب ما هم سلام علیکی کردیم ازمون پرسیدن شما زرتشتی هستید گفتیم نه و خب دیگه انگار مارو اصلا نمی دیدن !
258.gif

چقدر این فرانسویا بدن!;)
نتیجه اگه رفتید مسافرت و خارجی دیدید برید با هاش مودبانه گپ بزنید ولی اگر فرانسوی بود محلش نزارید ;)

بالا