برگزیده های پرشین تولز

بررسي وضعيت Wimax مبين نت

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47
دوباره باید حجم بخرید تموم شه

Sent from my iPad using Tapatalk

happy_crow

Registered User
لایک‌ها
10
یه اینترنت وایرلس بگیرید از یه شرکت خوب... مودم وایمکس رو هم به عنوان اکسسپوینت وایرلس استفاده کنید. خیلی حال میده. گور پدر مبیننت.

Sent from my LT26i using Tapatalk

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
257
از مبین نت بهم زنگ زده بودن اما نتونستم جوابشون رو بدم رانندگی میکردم، فکر کنم اومده بودن بمالن
هم نتظیم مقررات رادیویی شکایت دادم هم به خودشون

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
از مبین نت بهم زنگ زده بودن اما نتونستم جوابشون رو بدم رانندگی میکردم، فکر کنم اومده بودن بمالن
هم نتظیم مقررات رادیویی شکایت دادم هم به خودشون
نخیرعزیزم ب من امروز 1خانمی متین ولی 1کوچولوتوهم وگفت از مبین نته و ازم شماره اشتراکموخاس تا براش بخونم کسی میدونه جرا؟همین بعدشم باهم بای مای کرددیم...فقط یادم رف فحش محش بدم جواسم جای دیگه بود اول شمارشم 021 کدتهران
همین ...

بنیامین

Registered User
لایک‌ها
40
لعنت بر مبین نت، دوستان حجم روزانه من تموم شده ،شبا 3 به بعد هم دیگه نمیره،اگه یه گیگ اضافه بگیرم شبانم فعال میشه؟

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
لعنت بر مبین نت، دوستان حجم روزانه من تموم شده ،شبا 3 به بعد هم دیگه نمیره،اگه یه گیگ اضافه بگیرم شبانم فعال میشه؟
با توجه به محدودیتی که واسه شبانه گذاشتن(حداکثر تا دو برابر حجم روزانه) و تغییراتی که کرده شما همون زنگ بزنی از خود دزدشون بپرسی بهتره.

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
نخیرعزیزم ب من امروز 1خانمی متین ولی 1کوچولوتوهم وگفت از مبین نته و ازم شماره اشتراکموخاس تا براش بخونم کسی میدونه جرا؟همین بعدشم باهم بای مای کرددیم...فقط یادم رف فحش محش بدم جواسم جای دیگه بود اول شمارشم 021 کدتهران
همین ...
کسایی که سازمان مقررات شکایت زده بودن با اونا تماس گرفته شده از خود مبین نت!
الانم برین تو صفحه کد پیگیری شکایتتون رو بزنین میبینین که زده شکایت شما بررسی شد...احتمالا اسامی رو دادن به مبین نت، این دزدا هم مثلا دارن رسیدگی میکنن..2 روز دیگه میگن با تمامی مشترکین که شکایت کرده بودن تماس گرفتیم و جلب رضایت کردیم!
مملکت $@&!
اینم از ************

Sent from my GT-I9300

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
خیلی مسخره اس بخدا .
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و غیره هم کشک .
من چاره ای ندارم واگرنه دیگه تمدید نمیکردم

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
257
چاره دارید! این همه سرویس دهنده!

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
مشکل اینجاست که خط تلفن ما اشتراکیه و ایرانسل هم شهر رو ساپورت نمیکنه

pejii

Registered User
لایک‌ها
724

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
بچه ها شکایتمون بطور جدی ودر اولویت گرفت وبزودی خبرهای خوشی درراه است..

امروز صبح سه شنبه ساعت 11 خانمی کاملا فهمیده وجدی بامن تماس گرفت شمارشم02195 واسمموپرسید بعد گفت شماشکایت کردید و شکایتتون در اولویت قرار گرفت منم بش گفتم خانم فقط مشکل من نیست خودش گفت میدونم مشکل خیلیهاست
اینکه واقعا شکایت ماچه سرنوشتی خاهدداشت نامعلومه ولی ان شالالله ک حل میشه یاحداقل بهترمیشه یابدترنمیشه!..
بازهم همه عزیزان خواهشمندم بیایید وشکابت کنید اگه هنواقدامی نکردید..
دوستان اگ اطلاع خاصی از این شماره واین موارددارند اطلاع رسانی کنند.
باز اعلام میکنم...
شرکت مبین نت در یک اقدام عجیب و بدون اطلاع قبلی به مشترکان از اول اسفند ... ، لینک زیر رو مطالعه کنید :
http://mobinnet.ir/freetimechange3to7
حال در بین ما کسانی هستند مثل خودم که به صورت یکساله و دو ساله مودم + طرح رو خریداری کردند فقط به خاطر شبانه رایگان و شاید از این خبر بی اطلاع باشند ، لطفا دوستانی که مبین نت دارند طرح شکایت و اطلاع رسانی کنند .
-------------------------------------------------------------------------------------
مشترکین مبین نت بدلیل محدود کردن دانلود شبانه به میزان 2 برابر حجم خریداری شده و نیز کاهش و تغییر ساعت شبانه به 3 تا 7 ! از طریق دو لینک زیر شکایت خود را به این موضوع ارسال کنید :
سامانه ثبت شکایات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی :
http://complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c
فریاد مشتریان مبین نت :
http://mobinnet.ir/voc
و همچنین شماره تماس :
دفتر نظارت بر سرويس هاي فناوري اطلاعات : 8812676, 88112584
باتشکراز کاربرعزیز
data4u
این طرح شکایت سامانه ثبت شکایات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خومن هست برای اون دسته داغدیده هاک حال نوشتن ندارن والبته شمام همینوبدین بهتره ک یک صداباشیم!
باسلام
متاسفانه شرکت مبین نت درمواردی ک عرض میکنم حق مشتری رورعایت نمیکنه هیچ تازشم کلی سرش کلاه میزاره
1-سرعت نامحدودمیده مثلا512 ولی سرعت بزورب 60 میرسه گاهیت سرعت 5تامیشه!
2-اطلاع رسانی ضعیفی داره نسبت ب تغییرساعت رایگانشو..
3-کم کردن سرعت دانلودرایگان شبانش از2تا8 به3تا7
4-محدود کردن دانلود شبانه به میزان 2 برابر حجم خریداری شده
5-ماکلن ناراضی هسیم
باتشکر

این طرح شکایت فریاد مشتریان مبین نت خومن هست برای اون دسته داغدیده هاک حال نوشتن ندارن والبته شمام همینوبدین بهتره ک یک صداباشیم!
سلام
ب شدت از تغییرات مدام وبیجاتون ناراضی هستم اولن شبانه روبرگردونید ب 2تا8 دوما حتی بیشترش کنیدسوم طرحای ا نامحدود زیادتر یبزارین در آخربگم ک اگ اقدام ب جلب رضایت من وحتی بقیه دوستان نکنید برای همیشه من ودوستانم ازمبین نت میریم.
بی خداحافظی.

لطفا اقدام کنیدپشت گوش نندازین اگ همه یک صداشیم حتما جواب میگیریم باتششکرازهمکاری وهمدلی همه عزیزان داغدیده...

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
بلاخره مودمو باقیمونده اشتراک رو فروختم و از شرش خلاص شدم!
ما که رفتیم ولی اونایی که سرویس دارن بدونن که طرف حسابشون شرکتیه که ذره ای برای حقوق مصرف کننده ارزش قائل نیست!

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
بنده مودممو با60تومن ویکم دنگوفنگ 2شبکه ای کردموالان 2مگ ایرانسل دارمو باسرعت 250 تا 300 دانلود میکنم نامحدود وراحت البته گاهی سرهت کمتر وبیشترمیشه اونقد ک 1بارتا500 رفت بیشترمواردم زیر100میاد!درکل خوبه راضیم!اون طرح 512 1ساله مبین نتمم از بین نرفت هرموقع خاسم شبکه مودممو عوض میکنم
اینکار باکمک دوست عزیز اقای شجیراتی ک در همین سایت و فروم مخصوصشون انجام شد کاملا غیرحضوری
شما خاسین اقدام کنین مشاورم خاسین خودم در خدمتم
البته خود اقاشجیراتی خیلی صمیمانه شمارادر همه مراحل یاری میکنن فقط یکم دنگو فنگ داره دیگهههه
من اموزش تمام موارد تبدیل رو دارم وبصورت ویزه بهتون اموزشهایی ک خودم نوشتم در 1 فایل وورد بهتون میدم `

Last edited:

Ar3f

Registered User
لایک‌ها
568
اگه بخوام اطلاعات پرداخت و گزارش هام پاک بشه از مودم چی کار کنم؟

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
دویتان متاسفانه شکایتمون ب جایی نرسید و طی پیامکی بهم اطلاع دادن....کلن هوتوتوشدیم رفت.
البته اگ بجایی میرسید تعجب برانگیزبود

saman_z1384

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من میخوام مودم جیبی وایمکس مبین نت بگیرم. به نظرتون خوبه؟ adsl نمیتونم بگیرم.
از اصفهان

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
دویتان من به ناچار وایمکس مبین گرفته بودم چون خط تلفن نداشت خونم . امروز رد میشدم دیدم یکی از همسایه ها داره خط تلفن وصل میکنه پرسیدم گفتن انگار داره سیم کشی انجام میشه. من طرح نخریدم یعنی فقط مودم رو خریدم و ماه به ماه شارژ میکردم
حالا میخوام بدونم به نظرتون چاره چیه من این مودم رو بفروشم یا راهی هست بشه به سیم تلفن وصلش کرد و adsl گرفت , چون اینجا adsl ارزونتره و شبانه هم به راهه ؟

LG L7 II

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دویتان من به ناچار وایمکس مبین گرفته بودم چون خط تلفن نداشت خونم . امروز رد میشدم دیدم یکی از همسایه ها داره خط تلفن وصل میکنه پرسیدم گفتن انگار داره سیم کشی انجام میشه. من طرح نخریدم یعنی فقط مودم رو خریدم و ماه به ماه شارژ میکردم
حالا میخوام بدونم به نظرتون چاره چیه من این مودم رو بفروشم یا راهی هست بشه به سیم تلفن وصلش کرد و adsl گرفت , چون اینجا adsl ارزونتره و شبانه هم به راهه ؟

LG L7 II

مودم رو نگه دار، شاید یه روز دوباره لازمت شد. ولی مودم های وایمکس رو نمیتونی به عنوان مودم ADSL استفاده کنی، البته هنوز میتونی از امکاناتِ بی سیم و شبکه آنها استفاده کنی، اگه بیش از یک پورتِ LAN و Wireless خوبی داره شما میتونی یه مودمِ ارزونِ ADSL بخری که فقط یک پورتِ LAN دراه و اون رو به مودم وایمکست متصل کنی و از مودم وایمکس برای به اشتراک گزاری اینترنتتون روی wireless و lan استفاده کنی.

بالا