برگزیده های پرشین تولز

بررسي وضعيت Wimax مبين نت

mr_mim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من دو عدد مودم مبین نت دارم
حول و حوش 4 سال میشه که مشترکشم ولی واقعآ یک دزد خالصه!!
تا 2 ماه پیش طرحی داشت یه اسم اینترنت 1 مگ نامحدود ( شیر 1 به 10 ) که در اصل یک اینترنت 128 شیر 1 به 8 بود!
سرعتش از دایل آپ کمتر بود و قیمتش 70 هزار تومن!
رفت تو پاچمون
حجم هایی که گم شد هم بذارید چیزی ازش نگم
قیمت هر گیگابایتش که شد 12000 تومنم نمیگم چیزی ازش
این بی خبر تغییر دادن ساعت دانلود رایگان باعث شد من یکی از مودم هام رو با 20 هزارتومن به ایرانسل تغییر بدم ( از طریق تماس با ایرانسل و طی 24 ساعت )
و الان هم اینترنت 2مگ نامحدود ایرانسل رو گرفتم!

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
من بعد از این ماه میرم ایرانسل میگیرم.
حداقل دانلود شبانه داره

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان مخابرات جدیدا رو خطوط فیبر نوری هم adsl میده . من خودم از مبین نت کوچ کردم به مخابرات . به شما هم توصیه میکنم مخصوصا اگر تهران هستید حتما این کار رو بکنید ... هر لحظه که از مبین نت سرویس میگیرید انگار دارید پولتون رو میریزید تو جوب ... مخابرات واقعا عالیه ..

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
دوستان مخابرات جدیدا رو خطوط فیبر نوری هم adsl میده . من خودم از مبین نت کوچ کردم به مخابرات . به شما هم توصیه میکنم مخصوصا اگر تهران هستید حتما این کار رو بکنید ... هر لحظه که از مبین نت سرویس میگیرید انگار دارید پولتون رو میریزید تو جوب ... مخابرات واقعا عالیه ..
تهران بله، اما اصفهان اینطور نیست. میخوام ایرانسل بگیرم

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
تهران بله، اما اصفهان اینطور نیست. میخوام ایرانسل بگیرم
من دو سال پیش ایرانسل داشتم ... اون موقع که دانلود شبانه رایگان نداشت
مطمئنی الان داره ؟ تو سایتش که چیزی نزده بود

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
من دو عدد مودم مبین نت دارم
حول و حوش 4 سال میشه که مشترکشم ولی واقعآ یک دزد خالصه!!
تا 2 ماه پیش طرحی داشت یه اسم اینترنت 1 مگ نامحدود ( شیر 1 به 10 ) که در اصل یک اینترنت 128 شیر 1 به 8 بود!
سرعتش از دایل آپ کمتر بود و قیمتش 70 هزار تومن!
رفت تو پاچمون
حجم هایی که گم شد هم بذارید چیزی ازش نگم
قیمت هر گیگابایتش که شد 12000 تومنم نمیگم چیزی ازش
این بی خبر تغییر دادن ساعت دانلود رایگان باعث شد من یکی از مودم هام رو با 20 هزارتومن به ایرانسل تغییر بدم ( از طریق تماس با ایرانسل و طی 24 ساعت )
و الان هم اینترنت 2مگ نامحدود ایرانسل رو گرفتم!

از همین نامحدودهای مبین تو پاچه منم کردن
نامحدودهای ایرانسل اینطور نیست؟

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
متاسفانه نامحدود ایرانسل از یک مقداری ترافیک بیشتر دانلود کنید بهتون هشدار میده که دارید زیاد دانلود می کنید و اگر تکرار شه ضریب اشتراکتون را افزایش میده

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
دولت جدید اومد با شعار ارزان کردن و افزایش سرعت اینترنت ولی الان میبینیم که قانون رو جوری تغییر دادن که دست شرکت ها برای شرط گذاشتن روی سرویس های نامحدودشون باز گذاشتن . مبین نت که دیگه اصلا نامحدود نداره ایرانسل هم افت سرعت بعد از دانلود چند گیگ رو شاهدیم . واقعا یعنی چی ؟ تنها جای دنیا که به مشتریهاش احترام نمیزاره همین جاست . بعدش مبین نت آخر همه ی نوشته هاش میزنه هدف ما جلب رضایت مشتریست و از این حرفا . مسخرس

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
دولت جدید اومد با شعار ارزان کردن و افزایش سرعت اینترنت ولی الان میبینیم که قانون رو جوری تغییر دادن که دست شرکت ها برای شرط گذاشتن روی سرویس های نامحدودشون باز گذاشتن . مبین نت که دیگه اصلا نامحدود نداره ایرانسل هم افت سرعت بعد از دانلود چند گیگ رو شاهدیم . واقعا یعنی چی ؟ تنها جای دنیا که به مشتریهاش احترام نمیزاره همین جاست . بعدش مبین نت آخر همه ی نوشته هاش میزنه هدف ما جلب رضایت مشتریست و از این حرفا . مسخرس

مبین نت فکر کرده اربابه، ما هم برده ایم، فقط باید گوش به فرمان باشیم، مدیر عامل شرکت صبح از خواب بلند میشه به سرش میزنه دانلود شبانه رو محدود کنه، بعد عروسی بچشه تعرفه ها رو گرون میکنه، احتمال میده سود کمتر نصیبش بشه، دانلود شبانه رو محدود میکنه، آخه هیچ جای دنیا دانلود شبانه علنا" محدود نیست، فقط اگه از یه حجمی بیشتر استفاده کنی اخطار میدن. ولی مبین نت راحت میگه 2 برابر حجم طرح انتخابی.
یعنی خداییش تا اواخر سال 92 بهتر از بقیه ارائه دهندگان وایمکس بود، ولی از وقتی همه چیز رو محدود کرد، و گرون کرد و سرعت ها رو هم کم کرد مزخرف شد. منم خسته شدم از دستش، رایتل گرفتم 1 ماه استفاده کردم، سرعت در حد متوسط کیفیت خوب، پینگ عالی، پشتیبانی هلو، فقط یکم گرون در میاد. برا همین ایرانسل گرفتم، از فردا هم وصل میشه ایشالا، به شما هم پیشنهاد میکنم اگه دانلود شبانه میخواید برید ایرانسل

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
ایرانسلم احتمالامحدودمیکنه...مواظب باشید

unipaper

Registered User
لایک‌ها
28
پس درد بچه های جنوب شهری رو چی میگید ساکن شهرری هستم
مبین نت افتضاحه تازه طرح من ازو ان یک ساله ها بود زنگ زدم میگن اشتراک الان یک به 4 شده من تعجبم وقتی میگن انتهای بی تی اس شهرری پر شده چه جوری میشه ضریب اشتراک رو تو منطقه ما کم کنن

iAR11

Registered User
لایک‌ها
28
اگر بین مبین‌نت و ایرانسل موندید، مبین‌نت بگیرید. من جفتشو دارم. ایرانسل مثل دایال‌آپ میمونه، ولی مبین‌نت همون سرعتو میده. البته بستگی به محل هم داره.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

unipaper

Registered User
لایک‌ها
28
بله و حالا مجدد مبین نت افتضاح گشت
دوستان که دانلود منیجر دارند دانلود بالای 100 مگ بکنند تا سه روز سرعت دانلودتون بعد سه روز میاد زیر 20 کیلوبایت البته منظورم سرعت 512 هست
عجب غلطی کردیم ما هم خطمون فیبر نوری هست نمیخوام از مخابرات بگیرم
دارن به غلط کردن میندازنمون
مردشورتو ببرن اینترنت مبین نت اه

p30film

Registered User
لایک‌ها
11
بله و حالا مجدد مبین نت افتضاح گشت
دوستان که دانلود منیجر دارند دانلود بالای 100 مگ بکنند تا سه روز سرعت دانلودتون بعد سه روز میاد زیر 20 کیلوبایت البته منظورم سرعت 512 هست
عجب غلطی کردیم ما هم خطمون فیبر نوری هست نمیخوام از مخابرات بگیرم
دارن به غلط کردن میندازنمون
مردشورتو ببرن اینترنت مبین نت اه

اخ اخ باهات کاملا موافقم راست میگی بخدا وقتی دانلود منیجر رو حذف کنم درست میشه برای منم سرعتم 512 هستش
من تو سازمان برنامه هستم انتن دهی داغون گذاشتم رو یخچان تازه یه چراغ ابی روشن میشه غلطی کردیم خداوکیلی
اینو چه جوری میشه بفروشیم دوستان خود مبین نت نمیخره
یه سرویس دهنده خوب نداریم من تعریف پارس انلاین رو زیاد شنیدم اما یک به 8 داره شلوغ میشه

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
مبین نت واقعا افتضاحه
1 مگ دارم در حد 20 میده ایرانسل 1 مگ گرفتم تا 120 هم دانلود دارم بدون قطعی و مشکل
مبین نت وافعا باید جمع کنه بساطشو با این اینترنت ضعیفش کلافه میکنه آدم رو تازه هر گیگ اضافی 8700 تومان انصافه این مگه !!!!

اشئهی12

Registered User
لایک‌ها
106
من اول ایرانسل داشتم واقعا سرعتش اشغال بود بعد مبین نت گرفتم سرعتش عالی بود ولی خیلی دزدن تو اولین فرصت حجم دانلود تموم میکنه الان 512 نامحدود مخابرات گرفتم واقعا راضیم خیلی از هر دوش بهتره

p30film

Registered User
لایک‌ها
11
نه من مخابرات داشتم افتضاحه
فقط به درد صفحه باز کردن میخوره نه دانلود

بالا