برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

poshtiban

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان موقع ثبت نام اینترنتی از طریق سایت 1544 یه صفحه میاد که باید مدرک براشون آپلود کنی ولی ننوشته چه مدرکی...
دوستان می شه راهنمایی کنید.
با توجه به اینکه من سرعت 10 مگ می خوام آیا یاید نامه از شرکت یا اینجور چیزا براشون بفرستم ؟!
من سفارش دادم ولی هنوز پرداخت نکردم اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم تا اگه مطمئن بشم مدرک خاصی نمی خواد مبلغش رو پرداخت کنم... ضمن اینکه از تهزان با شماره 0211544 صبح با من تماس گرفته بودم ولی miss call شده بود و دیگه نمی تونم این شماره رو با گوشی یا خط ثابت از اصفهان بگیرم... کار خاصی داشتن یا صرفا فقط می خواستن پیگیر سفارش بشن ؟! آیا شماره دیگه ای دارن که من بتونم باهاشون تماس بگیرم ؟ منظورم شماره های معمول 8 رقمی هست که با گوشی یا از شهرستان بشه راحت گرفت.
ممنوم می شم دوستان پاسخ کمک کنند...

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان موقع ثبت نام اینترنتی از طریق سایت 1544 یه صفحه میاد که باید مدرک براشون آپلود کنی ولی ننوشته چه مدرکی...
با توجه به اینکه من سرعت 10 مگ می خوام آیا یاید نامه از شرکت یا اینجور چیزا براشون بفرستم ؟!
من سفارش دادم ولی هنوز پرداخت نکردم اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم تا اگه مطمئن بشم مدرک خاصی نمی خواد مبلغش رو پرداخت کنم... ضمن اینکه از تهزان با شماره 0211544 صبح با من تماس گرفته بودم ولی miss call شده بود و دیگه نمی تونم این شماره رو با گوشی یا خط ثابت از اصفهان بگیرم... کار خاصی داشتن یا صرفا فقط می خواستن پیگیر سفارش بشن ؟! آیا شماره دیگه ای دارن که من بتونم باهاشون تماس بگیرم ؟ منظورم شماره های معمول 8 رقمی هست که با گوشی یا از شهرستان بشه راحت گرفت.
سلام مدارک خاصی نمیخواد شما پرداخت کنید
شماره تماس0218244444

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
ممنون از پاسختون ، اطلاع دارم از این مورد ولی میخوام این سرعتی که رو مودم بسته شده افزایش پیدا کنه که این دوستمون میگه قابل انجامه و کار نشد نداره ، طبق اطلاعی که از مرکز خودم دارم پهنای باند اضافی زیاد داره
اگر زیاد داشته باشه روی سرعت مناسبی میبندند.
البته اطلاع شما با واقعیت تفاوت داره.
اگر امکان داره شماره رو برای بنده پ.خ کنید. یا مرکز مخابراتی رو.

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
با سلام

ممنون از پاسختون. آخه این برای من جالبه که نیم بها حساب کرده ولی رایگان خیر! در صورتی که من اصلا توی بازه رایگان دانلودم شروع شده بود. یعنی این کار اگر که عمدی باشه واقعا نیت اونها رو میرسونه. من توی 6-7 سالی که ADSL دارم توی صبانت گهگاهی از این مشکلات برای ترافیک داشتم ولی کلا مثلا سالی 2 بار یا 3 بار میشد که بالاخره هر نرم افزاری باگ داره و پیش میاد. پارس آنلاین هم یک یا 2 بار پیش اومد که البته اونها حجمش رو بعد از یک مدت 1 یا 2 هفته ای برگردوندند. اگر بخواهند مداوم از این بازیها دربیاره که باز هم باید برم دنبال یک شرکت دیگه.

جالبه که ساپورت شهر واستان میگه شانس آورده اید تمامش رو حساب نکرده!!!

در کل من همیشه به دوستان توصیه میکنم که سرویس نامحدود خریداری کنند.
در کل حتی با قیمت های موجود سرویس های حجمی با وجود سرعت دانلود بهتر خیلی گرانتر هستند و کاربر صرفاً فکر میکنه که ارزونتره اما در عمل این مساله توجیهی نداره.

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
مطمئنا گفته و نوشته ها در این تاپیک طبق دانش و تجربه ای هست که اتفاق افتاده پس هرکسی میتونه نظری متفاوت با نظر دیگری داشته باشه و مطمئنا نظرش هم محترمه
نظر همه دوستان محترمه اما هر شخص و نمایندگی بر اسا منطقه جغرافیایی که تو اون کار کرده اظهار نظر میکنه پس تایید یا رد کردن نظری نمیتونه کار درستی باشه هر چند توی این انجمن نتیجه بر اساس همفکری به دست میاد
توی هر 31 استان مشتری داریم و حرف بنده نه تنها از روی تجربه بلکه با اطلاع از سیاست های خود شرکت آسیاتک هست.

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
02182144000
آسیاتک مدارک لازم نداره.
اگر از طرف ما ثبت کنید براتون ماهانه 5 درصد تخفیف روی سرویسها لحاظ میکنیم.

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
اگر زیاد داشته باشه روی سرعت مناسبی میبندند.
البته اطلاع شما با واقعیت تفاوت داره.
اگر امکان داره شماره رو برای بنده پ.خ کنید. یا مرکز مخابراتی رو.
منظورم اینه که از حرفایی که زدید ; اطلاع دارم ،
یعنی حرفای خودتون رو زیز سوال میبرید ؟
زیاد هم باشه بنظر نمیرسه بالای دوازده ببندن به صورت معمول چون نهایت تعرفه شون ده مگابیت هست ، محدودیت اینترانت ندارن حداقلش و پهنا بازه
براتون پخ زدم

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
توی هر 31 استان مشتری داریم و حرف بنده نه تنها از روی تجربه بلکه با اطلاع از سیاست های خود شرکت آسیاتک هست.
سیاست های هر شرکت در استان های مختلف متفاوت هست مثل قیمت هاش
چون برای همفکری و کمک وارد تاپیک شدیم کلا از بحث های حاشیه ای که هیچ نفعی نخواهد داشت پرهیز میکنیم و حق رو به دوست عزیزمون میدیم و امیدواریم همه کمک کنیم تا مشکلی از دوستان حل بشه

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
دوستان من یه مودم دلینک گرفتم کارت تخفیف 200/000 ریالی داره گسی خواست میفروشم با تخفیف ویژه

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
منظورم اینه که از حرفایی که زدید ; اطلاع دارم ،
یعنی حرفای خودتون رو زیز سوال میبرید ؟
زیاد هم باشه بنظر نمیرسه بالای دوازده ببندن به صورت معمول چون نهایت تعرفه شون ده مگابیت هست ، محدودیت اینترانت ندارن حداقلش و پهنا بازه
براتون پخ زدم

سیاست های هر شرکت در استان های مختلف متفاوت هست مثل قیمت هاش
چون برای همفکری و کمک وارد تاپیک شدیم کلا از بحث های حاشیه ای که هیچ نفعی نخواهد داشت پرهیز میکنیم و حق رو به دوست عزیزمون میدیم و امیدواریم همه کمک کنیم تا مشکلی از دوستان حل بشه

متوجه نشدم زیر سوال میبرم؟

ببینید روی 12 مگ نمیبندند.
شما براتون سرعت دانلود مهمه.
شرکت ممکنه روی 12 مگ ببنده که شما سرعت دانلود 1536 در بهترین حالت عایدتون بشه اما این ظاهر قضیه هست.
پورتهای دیگه هم مهمه.

تمام پورتهای شما تا این حد باز نمیشه.

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
دوستان من یه مودم دلینک گرفتم کارت تخفیف 200/000 ریالی داره گسی خواست میفروشم با تخفیف ویژه
ببخشید جسارت میکنم.
این جور مواقع برای تمدید سرویس استفاده کنید به صرفه هست.

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
یعنی خاک بر سر اسیاتک بکنم!:general502::general502::general502:
قیمتها رو افزایش دادن که هیچ. دلمون خوش بود که قیمتهای اینترانت رو تغییر نمیدن. ولی امروز با کمال تعجب دیدم 25درصد قیمت اینترانت رو گرون کردن و سرویس 2مگ اینترانتی حجمی رو که داشتم حذف کردن |:

ای کاش حالا که قیمت اینترنت رو گرون کردن یه کم به کیفیت هم اهمیت میدادن!همینه دیگه! یه شرکت وقتی مشتریاش رو جمع کرد طمع برش میدوره:general502:
اینم تست سرویس 10مگ برای حاج فاضل::general710:

3834318083.png

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
یعنی خاک بر سر اسیاتک بکنم!:general502::general502::general502:
قیمتها رو افزایش دادن که هیچ. دلمون خوش بود که قیمتهای اینترانت رو تغییر نمیدن. ولی امروز با کمال تعجب دیدم 25درصد قیمت اینترانت رو گرون کردن و سرویس 2مگ اینترانتی حجمی رو که داشتم حذف کردن |:

ای کاش حالا که قیمت اینترنت رو گرون کردن یه کم به کیفیت هم اهمیت میدادن!همینه دیگه! یه شرکت وقتی مشتریاش رو جمع کرد طمع برش میدوره:general502:
اینم تست سرویس 10مگ برای حاج فاضل::general710:

3834318083.png
آره بیشرفا. منم دیدم شاخ درآوردم. فکر نکنم قانونی باشه که اینترانت رو اینقدر گرون بدن! آخه یعنی پهنای باند داخلی که خیلی ارزونتر از خارجی می شه رو باید به این قیمت بفروشن؟ انگار هرزمان که عشقشون بکشه قیمتارو میبرن بالا، سرعتارو کم می کنن، ساعتای شبانه رو کم می کنن... اینم بازار رقابتی که همه می گفتن همه مشکلاتو درست می کنه و قیمتارو پایین میاره! زمانیکه همه شرکتا و ارگان دولتی بالاشون دزد و کلا بردار باشن وضع تنها بدتر و بدتر می شه...

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
توجه: برای سرویس هایی که جدیدا خریداری یا تمدید می کنید ساعت رایگان شبانه یک ساعت کم شده!

ساعت رایگان از 1 تا 8 صبح به 2 تا 8 صبح کاهش یافته

ضمنا قیمت برخی سرویس ها افزایش پیدا کرده

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
قابل توجه نمایندگان آسیاتک که در این فوروم فعالیت دارن...
هر دم از این باغ بری می رسد!!

اقدامات آسیاتک در یک سال اخیر که به ضرر کاربران بوده:
- محدود نمودن سرویس های نامحدود!
- کاهش ساعات رایگان.
- افزایش قیمت اکثر سرویس ها.
- حذف قابلیت بسیار خوب "برقراری موقت"
- عدم انتقال حجم باقیمانده به ماه بعدی. (شاید اکثر سرویس دهنده ها همین قانون رو دارن، ولی این قانون عادلانه نیست)
- تغییر ضریب اشتراک سرویس ها.
- و پینگ بالا که مشکل دائمی اش هست!

اما کاربر بیچاره، چاره ای نداره! در منطقه ما آسیاتک مثلا بهترین سرویس دهنده است!

Last edited:

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
سلام

منم چند ساله آسیا دارم

ولی اولاش خیلی خوب بود ولی حدود 6 ماهه افتضاح شده مخصوصا قطعی داره و پینگ بالا

دیگه کمکم دارم میرم سمت شاتل به خاطر پینگ

البته برقراری موقت رو هنوز هست

amir11395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Heloo My Friend :general406:
من اسیاتک دارم
2 مگابایت 10 گیگ در ماه

1تا8صبح رایگان

45 تومن هر ماه

تا چندروز قبل که حجمم تموم شد تمدید کردم سرعت روزانه و شبانم هیچ فرقی نداشت

طوری که هر شب 14 -15 گیگ دانلود میکردم

عکس میزان دانلود 35 روز منو از توکنترل پنلم تو اسیاتک نشون میده

280 گیگ دانلود با اینترنت 45 تومنی تو 35 روز :general307:

ولی از وقتی که حجم خریدم سرعتم شب ها از 120 بالاتر نمیره :general211: و تو کل شب 3 گیگ بیشتر نمیشه دانلود کرد :general704:چیکار کنم مثل قبل بشه ؟ :general208::general208::general111:2014-10-17_022317.png

بالا