برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
داداش ما از نرم افزار کنترل حجم استفاده میکنیم [emoji41]
میدونم
ولی به هر حال این تجربه من بود که بهتون گفتم ، حالا بازم شما به این روش امتحان کنید شاید مشکلتون حل بشه
یه فایل 200-300 میگی دانلود کنید ببینین چقدر از حسابتون کم میشه
شاید مشکل حل شد.

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
دوستانی که میگن ما کمتر دانلود میکنیم بیشتر از ترافیکمون کم میشه توجه کنن که وقتی حجم فایل دانلودیشون توی کامپیوترشون میبینن حتما باید قسمتی رو ببین که مقدار کیلوبیت فایلشونو نشون میده ( نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه :))
حالا مثال میزنم.
من برای دانلود شبانه دیشبم طبق چیزی که توی سایت 1544 زده 4188 کیلوبایت دانلود کردم
حالا وقتی که توی کامپیوترم روی فایلهای کیلیک راست میکنم توی قسمت properties حجم فایلها رو میزنه 3.9G ولی توی اون پرانتزی که مقدار حجم فایلها رو به بیت زده نوشته (4,194,304,000 bytes) که دقیقا همون مقداری هستش که توی سایت از ترافیکم کرده.
حالا با توجه با این اعداد و ارقام ، حساب کتاب آسیاتک بر عکس ISP های دیگه کاملا درسته.

دوست عزیز همونطور که یکی دیگه از دوستان گفتند از نرم افزارهای کنترل حجم استفاده میشه. اون مورد شما هم مربوط به گرد کردن روی مگابایت و گیگابایت و اینهاست که در واقع مقدار درسته و در حد خرده ای هست و دوم اینکه اون کار یک خطای دیگه که اور هد پکتهای HTTP هست رو هم در نظر نمیگیره (در واقع موجب بیشتر شدن اختلاف میشه). نرم افزار های کنترل حجم بایت به بایت رد و بدل شده رو حساب میکنند مستقل از نوع پروتکل.من مشکلم اینه که حدودا 25 درصد بیشتر توی سایت میزنه. البته اینم بگم که مثلا مال امروز حدودا 17 درصد بیشتر بوده .من واحد نرم افزار کنتل حجم رو هم با واحد سایت یکی کردم (هر دو مگابایت هست). برای اطمینان بیشتر امشب یک نرم افزار دیگه هم که نصب کردم چک میکنم.

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
آسیا تک دیگه واقعا ضدحال شده بود واسم
پینگهام حداقل از 400 شروع میشد و تا 800 -900 هم میرسید!!!

چون با کنسول بازی آنلاین انجام میدم باید پینگم زیر 150 باشه، هیچی دیگه اینم زهرمارمون کرد رفت

فعلا که نقل مکان کردم شاتل، خدا کنه به اون حرفایی که زده پایبند باشه واقعا

ehsangomez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11

چون با کنسول بازی آنلاین انجام میدم باید پینگم زیر 150 باشه، هیچی دیگه اینم زهرمارمون کرد رفت

نتایج رو بعدا برامون گزارش کن شاید ماهم نقل مکان کردیم

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133

بعد از پنج ماه کیفیت داغون حدود سه یا چهار روزه خیلی خوب شده کیفیت ! امیدوارم دوباره خراب نشه ، فارس

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
سلام.آقا سرعت توی ساعت رایگانای آسیاتک چجوریاس.همون سرعتی که میخری رو میدن یا بیشتر؟قطعی نداره؟
چند صفحه خوندم فهمیدم دل خوشی ازasia ندارید.ولی نفهمیدم سرعت ها دقیقا چجوریه.

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام.آقا سرعت توی ساعت رایگانای آسیاتک چجوریاس.همون سرعتی که میخری رو میدن یا بیشتر؟قطعی نداره؟
من چند سالیه دارم از این شرکت اینترنت میگیرم و ازش راضی هستم
با تعرفه 2 مگ سرعت دانلود شبانه ام با دانلود منیجر روی 200 تا 220 هستش
حالا شاید شهرهای دیگه فرق بکنه.

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
سرعت شبانش آشغاله، من 10 مگ دارم روی 250 بستن بیشرفا.

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
ببنید باید یک نفر توی مرکز خودتون رو پیدا کنید. مال من هم 2 مگه ولی مثلا سرعت دانلود امروز در ساعت رایگان حدود 30-32 کیلو!

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
ببنید باید یک نفر توی مرکز خودتون رو پیدا کنید. مال من هم 2 مگه ولی مثلا سرعت دانلود امروز در ساعت رایگان حدود 30-32 کیلو!
کلا با توصیف شما و دیگر دوستان میانگین رایگان واسه 1مگابیت اگه 100 هم باشه (که ظاهرا نیست)اصلا خوب نیست.
با پارس 256kpbsراحت رایگانش تا 2مگابایت میرفت
دیگه تقریبا همه isp بدرد نمیخورن.فعلا به نظرم پارس برگردم بهتره هر چند گرونه و رایگان نداره.

ehsangomez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
کلا با توصیف شما و دیگر دوستان میانگین رایگان واسه 1مگابیت اگه 100 هم باشه (که ظاهرا نیست)اصلا خوب نیست.
با پارس 256kpbsراحت رایگانش تا 2مگابایت میرفت
دیگه تقریبا همه isp بدرد نمیخورن.فعلا به نظرم پارس برگردم بهتره هر چند گرونه و رایگان نداره.
من سرعت دانلود شبانم ۳۰۰ سرویس ۱۰ مگ دارم و شبی حداقل ۴ گیگ میگیرم در یک ماه ۱۲۰ گیگ میشه ،،،،،
شما با پارس انلاین بخوای این حجمو دانلود کنی کلی هزینه ات میره بالا مگر اینکه سرویس های بلند مدت بگیرین که شبانه داشته باشه
فعلا فقط فن اوا و های وب میتونن با اسیاتک رقابت کنن

Rakhsh

Registered User
لایک‌ها
37
سرعت شبانه سرویس کیمیا رو پیوست کزدم.
کیفیت افتضاح!!!! به معنای واقعی کلمه.
پینگ خارج حدود 450 تا 550 :general111::general111::general111::general111::general111:
پینگ داخل بین 90 تا 150 !!!!!!!!!! :general208::general208::general208::general208::general208:
زنگ هم میزنی اون پشتیبانی بیشعورش میگه پینگ 500 مطلوب!!! هستش! :general502::general502:
در کل اینکه شرکت بیشرف و دزدی هستش و کیفیتش هم آشغاله.

فایل های ضمیمه

• 2015-01-08_080228.png
    2015-01-08_080228.png
    26.6 KB · نمایش ها: 23
  • 2015-01-08_080318.png
    2015-01-08_080318.png
    20.5 KB · نمایش ها: 26

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
سرعت شبانه سرویس کیمیا رو پیوست کزدم.
کیفیت افتضاح!!!! به معنای واقعی کلمه.
پینگ خارج حدود 450 تا 550 :general111::general111::general111::general111::general111:
پینگ داخل بین 90 تا 150 !!!!!!!!!! :general208::general208::general208::general208::general208:
زنگ هم میزنی اون پشتیبانی بیشعورش میگه پینگ 500 مطلوب!!! هستش! :general502::general502:
در کل اینکه شرکت بیشرف و دزدی هستش و کیفیتش هم آشغاله.

جسارتاً مشخصات رو پ.خ کنید بنده براتون پیگیری کنم....

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
دوستانی که اخیرا نامحدود 1 مگ داشتن ممنون میشم سرعتشون رو بگن، اگه 1 مگ نداشتن و سرویس نامحدود دیگه ای هم داشتن بازم سرعتشون رو بگن. ممنون میشم. چون میخوام بدونم با این همه افزایش قیمت سرویسای ناحمدود، آیا سرعتشون هم بهتر شده یا نه.

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
دوستانی که اخیرا نامحدود 1 مگ داشتن ممنون میشم سرعتشون رو بگن، اگه 1 مگ نداشتن و سرویس نامحدود دیگه ای هم داشتن بازم سرعتشون رو بگن. ممنون میشم. چون میخوام بدونم با این همه افزایش قیمت سرویسای ناحمدود، آیا سرعتشون هم بهتر شده یا نه.

اگر توجه کنید نوشته بودند حداقل حجم دانلود n گیگ در ماه
اون افزایش یافته

هر حجمی بود تقسیم بر 30 کنید روزانه به همون میزان سرعت 1 به یک خواهید داشت.
مثلاً یک مگ نامحدود سرعتی برابر 128 یک به یک و حتی تا 160 رو تجربه میکنه...

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
اگر توجه کنید نوشته بودند حداقل حجم دانلود n گیگ در ماه
اون افزایش یافته

هر حجمی بود تقسیم بر 30 کنید روزانه به همون میزان سرعت 1 به یک خواهید داشت.
مثلاً یک مگ نامحدود سرعتی برابر 128 یک به یک و حتی تا 160 رو تجربه میکنه...
این اینترانت های شباب چرا فعال نمی شن ؟ شما میتونی فعالشون کنی ؟ سرعتش چقدره ؟ چون محدود هستن سرعتشون حداکثره ؟ یا همون سرعت نوشته شده هست ؟

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
این اینترانت های شباب چرا فعال نمی شن ؟ شما میتونی فعالشون کنی ؟ سرعتش چقدره ؟ چون محدود هستن سرعتشون حداکثره ؟ یا همون سرعت نوشته شده هست ؟
دقیقا منم به همین فکر میکردم. توی سایتشون هم ازشون پرسیدم اصلا نظرم رو تایید نکردن!!

بالا