برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
کلا برای بازی توصیه نمیشه.مخابرات بگیرید بهتره واسه پینگ و بازی

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
تهران می خوام و پینگ با خارج .برای بازی آنلاین زمان بازیم بیشتر 6 7 بعد از ظهره
هر شرکتی بخواهی اینترنت بگیری باید فاصلت رو با مرکز بسنجی ! و مهمتر اینکه باید تست بکنی تا بفهمی توی اون مرکز وضعیت چطوره ، همین شرکت های معروف بعضی جاها سرویسشون فاجعه است بعضی جاها عالی عالی !
البته الان اگه از شرکتی بگیری که پینگ داخلیش خوب باشه میتونی توی اینترنت اکانت کاهش پینگ تهیه کنی که مشکلی نداشته باشی !

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
اگه صرفاً برای گیم سرویس میخواهید و مصارف دیگه ندارید، هزینه کنید سرویس وایرلس بگیرید. گرونه ترافیکش ول کیفیت و پینگ .... حالشو میبری.

من خودم یه مدت داشتم تا این سرویس های کاهش پینگ راه افتاد، خوشبختانه مرکز مخابرات ما فوق العاده است و من تقریباً همون پینگ وایرلس رو (حالا 20 میلی ثانیه بیشتر) رو سرویس مخابرات الان دارم میگیرم با سرویس کاهش پینگ. ولی هستند دوستانی که در مرکزشون پینگ داخلی تا مخابرات نزدیک به 150 تا 200 هم میرسه که خوب افتضاحه.

شما تا نگیرید متاسفانه دقیقاً معلوم نمیشه که کدوم شرکت و با چه کیفتی اونجا سرویس میده. ولی در کل از نظر پینگ بهترین ها تو چند ماه گزشته اینها بودند: اول مخابرات (که بازهم به مرکز بر میگرده و شانس شما و کیفت خط شما) بعد سیستک (بازهم شانسیه و متاسفانه همه مراکز رو پوشش نداره) باقی سرویس دهنده ها حدوداً همشون سر و ته یه کرباس هستند و پینگ هاشون هم زیاد تعریفی نداره، بعضی وقت ها بدی نیست، بعضی وقت ها افتضاحه و اگه شانس هم یار باشه شاید نسبتاً مناسب باشه برای چند نفر در چند مرکز.

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
سلام.
دوستانی که اینترانت دارن و از اکانت v.p.n برای اینترنت استفاده میکن ، آیا تو این چند روزه مشکل قطع شدن v.p.n داشتین ؟
چون من حدس میزنم خود آسیاتک داره کرم می ریزه هر چند وقت یکبار ارتباط و قطع میکنه!

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان مگه میشه اینترانت بگیری بعد به اینترنت وصل شی؟ مثلا با اینترانت میشه فیسبوک رفت؟ به چه صورت؟

KSafari

Registered User
لایک‌ها
21
سلام.
دوستانی که اینترانت دارن و از اکانت v.p.n برای اینترنت استفاده میکن ، آیا تو این چند روزه مشکل قطع شدن v.p.n داشتین ؟
چون من حدس میزنم خود آسیاتک داره کرم می ریزه هر چند وقت یکبار ارتباط و قطع میکنه!
من که مشکلی ندارم

دوستان مگه میشه اینترانت بگیری بعد به اینترنت وصل شی؟ مثلا با اینترانت میشه فیسبوک رفت؟ به چه صورت؟
بله با استفاده از این سرویس

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
من که مشکلی ندارم

بله با استفاده از این سرویس
پس اشکال احتمالا از همون سزویسه!
من از اون تاپیکی که گفتی نمیگیرم و از کس دیگه یی میکیرم. ولی اگه اینی که شما میگی مشکل قطعی نداره سری بعد از همین بگیرم !؟
البته همیشه مشکل ندارم ولی خب انقدری هست که نشه بهش اطمینان کرد و با خیال راحت گذاشت برای دانلود!

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
پس اشکال احتمالا از همون سزویسه!
من از اون تاپیکی که گفتی نمیگیرم و از کس دیگه یی میکیرم. ولی اگه اینی که شما میگی مشکل قطعی نداره سری بعد از همین بگیرم !؟
البته همیشه مشکل ندارم ولی خب انقدری هست که نشه بهش اطمینان کرد و با خیال راحت گذاشت برای دانلود!

من از ابتدای کار آقا امین (فروشنده سرویس های iDownload و iGame) ازشون سرویس میگرفتم، یه دو سه جای دیگر رو هم امتحان کردم. ولی اکثراً چون سرویس هاشون رو پیشرفت ندادند (امین الان 7 تا سرور داره) فقط باهاشون تست انجام دادم، مشکل قطعی تو همه سرویس ها هست، حتی خود iDownload و iGame ها هم بعضی سرور هاشون بعضی وقت ها مشکل پیدا میکنه، اما چون تعداد سرور ها زیاده و تنوع سرویس دهنده ها هم توش مناسبه (پارس/شاتل/پارس پک/...) اگه پهنای باند یکی مشکل پیدا کنه، قطع میکنم به یکی دیگه وصل میشم. راحت.

حالا شما میتونی یک ماه بگیری خودت تست کنی، ولی هیچ کس نمیتونه تضمین کنه تو این مملکت که سرویس بدون قطعی میتونه بده، چون هیچ ارگانی روی پهنای باندش کنترل مستقیم نداره، چند ده تا چاله و چوله سر راه همشون هست.

فقط حتماً قبل از خرید با امین تو همون تاپیک فروشش مکاتبه کن، تا اونجا که من یادمه سرویس های ایشون یک محدودیت ماکزیمم پهنای باند برای هر کاربر داشت، نمیدونم 4 مگابیت ماکزیمم بود فکر کنم. شایدم دیگه نداشته باشه، باهاشون حتماً مشورت کن اگه سرویس اینترانت بالای 4 مگابیت رو میخوای به اینترنت تبدیل کنی.

mrouzbehi

Registered User
لایک‌ها
27
این آسیاتک سرعت سرورهای داخلو در ساعات شبانه دوباره کم کرد دیگه خیلی بد شد

tech n9ne

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان یه سوال داشتم این اسیاتک هنوز تو تهران شبانه رایگان میده ؟ من تحقیق کردم تقریبا همه ور داشتن شبانه رو من الان داتک دارم شبا 10 درصد حجمم میره هیچی نمیتونم دان کنم :(
الان تو سایت اسیاتک دیدم ده مگ داره 4 تا 10 صبح مجانیه با 10 گیگ حجم ماهی 43 تومن . کسی از این سرویسای شبانه رایگان داره یه راهنمایی بده کدوم خوبه ؟ من شبی دو گیگ هم دان کنم کافیمه سرعتش تو شبا خوبه ؟

mrouzbehi

Registered User
لایک‌ها
27
سرویسای حجمی بالای 10 گیگ ترافیک 2 تا 8 رایگان دارن ولی سرعت اسمی میدن مثلا 512 الان 64 میشه شبا و....

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
سرویسای حجمی بالای 10 گیگ ترافیک 2 تا 8 رایگان دارن ولی سرعت اسمی میدن مثلا 512 الان 64 میشه شبا و....

فکر کنم نصف سرعت اسمی میشه مثلا دو مگ شبانه روی 120 کیلو سرعت میده و چهارمگ روی 250 در صورتی که باید دوبرابر باشه

فروشگاه متفاوت ردز www.radz.ir

mrouzbehi

Registered User
لایک‌ها
27
بله حرف شما درسته ولی چون خودم 512 دارم گفتم سرعتم حوالی 60 تا 70 هست معمولا

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
دوستان بنده 10 مگ دارم روی 250 محدود میشه شب ها.حساب کتاب دقیقی نداره.یکی از دوستان هم 2 مگ داره اونم شبا 250 دانلود میکنه.هر دو هم مشهدیم.هر دو هم در یک مرکز مخابراتی.
بستگی به پهنای باندی داره که خط روش رانژه شده.مثلا دوست من 2 مگ داره ولی خطش رو 10 مگ بستن.منم 10 مگ دارم روی 12 مگ بستن ولی شبا هر دو 250 میده

tech n9ne

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان بنده 10 مگ دارم روی 250 محدود میشه شب ها.حساب کتاب دقیقی نداره.یکی از دوستان هم 2 مگ داره اونم شبا 250 دانلود میکنه.هر دو هم مشهدیم.هر دو هم در یک مرکز مخابراتی.
بستگی به پهنای باندی داره که خط روش رانژه شده.مثلا دوست من 2 مگ داره ولی خطش رو 10 مگ بستن.منم 10 مگ دارم روی 12 مگ بستن ولی شبا هر دو 250 میده

اره قیمت 10 مگ با 2 مگ هم زیاد فرقی نداره کلا تو سایتش که زده چیزی حدود 5 تومن فرقشه من خودمم تعجب کردم :D حالا باز خوبیش اینه شبانه هنوز رایگان میده . من فقط میترسم یازدهم که نتم تموم میشه تا بگم از رانژه در بیارن بعد از اسیاتک سفارش بدم بیفته تو عید بی اینترنت بمونیم :( ولی به هر حال عوض میکنم این داتک رو اصلا نمیشه هیچ کاری کرد .:(

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
سلام دوستان اقا این پشتیبانی اسیاتک چیه شمارش
1544 که به هیچ وجه نه با گوشی نه تلفن خونه نمیگیره
سه روزه چراغ dsl من چشمک زن شده.هنوز نتونستم پشتیبانی پیدا کنم ازش

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
همون 1544 جواب میده دیگه.البته می تونید به پشتیبانی شهرتون هم زنگ بزنید