برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
فقط بلاهای که توی 8 روز سر من اومده
دوستانی که از شرکت ماکس نت اینترنت میخوان بگیرند . فقط به گفته های من توجه کنند بعد تصمیم بگیرند
من الان حدود یک هفته ای هست که اینترنت دو مگ از ماکس نت خریدم . اولا که من تازه خط تلفن خریدم و بعد از اینکه ثبت نام کردم چند ساعت بعد یک اس ام اس به من از طرف ماکس نت که شما از سرویس دیگری اینترنت دارید و ما در حال انتظار برای جمع آوری سرویس دیگر شما هستیم .
تماس گرفتم با پشتیبانی ماکس نت 0414141 و موضوع رو اطلاع دادم به پشتیبانی . بار اول یک خانم گفت که شما حتما از سرویس adsl شرکت دیگری استفاده میکنید و من کلی توضیح دادم که من خط تلفنم رو تازه خریدم اصلا به شرکت دیگه ای برای اینترنت خریدن زنگ هم نزدم . خلاصه گفت به من مربوط نمیشه و باید منتظر بمونید . فرداش دوباره زنگ زدم یه آقایی جواب داد و وقتی کلی باهاش حرف زدم برگشت به من گفت که ما به تخصص خودمون واردیم و حرف مفت نمیزنیم که اینجا بعد گفت دوست عزیز شما صد در صد از سرویس اینترنت شرکت های دیگری استفاده میکنید . من هم دیگه عصبانی شدم و بلند شدم رفتم مخابرات .
اونجا بنده خداها به من گفتند که خط تلفن شما از هیچ سرویس اینترنتی در حال حاضر استفاده نمیکند اینم بگم که من کلی درد سر و ... کشیدم تا به مخابرات رفتم و تونستم به این نتیجه برسم که خط تلفن من از نت دیگه ای استفاده نمیکنه . بعد از این ماجرا من به شرکت ماکس نت دوباره زنگ زدم و اینبار کلا توضیح دادم که حتی به شرکت مخابرات رفته ام ولی پشتیبان ماکس نت باز هم اصرار بر این داشت که شما خطتون آزاد نیست و از سرویس اینترنت شرکت های دیگری استفاده میکنید . این ها در حالی بود که قبل از خرید کردن اینترنت با پشتیبانی ماکس نت جهت ارائه سرویس روی خط تلفن بنده تماس گرفته بودم ولی ....
بعد از کلی کلنجار رفتن و چندبار تماس و پاس دادن من از این داخلی به اون داخلی و .... بلاخره یک آقای فارس زبانی پیدا شد که گفت مشکل شما از طرف شرکت ماکس نت میباشد و شما صبر کنید مشکل شما حل میشود . بلافاصله بعد از قطع کردن اس ام اسی مبنی بر اینکه به زودی سرویس اینترنت شما وصل خواهد شد .
بعد از سه روز بی اینترنت ماندن بلاخره نت من وصل شد ( لازم به ذکر است که شغل و حرفه ی من بگونه ای هست که نیاز شدید به اینترنت دارم )
بلاخره بعد از اینکه اینترنت من وصل شد . در طی دو روز 2 گیگابایت اینترنت من تمام شد در حالی که من فقط وب گردی کرده بودم و معیار خودم دستمه و میدونم که من 500 مگابایت بیشتر اینترنت مصرف نکرده بودم جالبتر این بود که من 4 گیگابایت حجم اینترنت داشتم ولی بعد از مصرف 2 گیگابایت پیام اخطار به من نمایش داده میشد که حجم اینترنت شما به پایان رسیده است . :D
باز هم تماس با 4141 و پشتیبانی و دعوا شروع شد که 2 گیگ من چی شده ؟
پشتیبانی ماکس نت هیچگونه پاسخگویی در قبال این موضوع نداشت و جوابشون هم این بود که مسئول رسیدگی اینجا نیست و از شانس شما امروز سر کار نیومده است . و بعد از پاس دادن من به این داخلی و اون داخلی و حدود یک ساعت پشت تلفن ماندن بلاخره من رو به یک اقایی وصل کردن که گفت نمیدونم چرا هنگام وصل شدن اینترنت شما از شما 2 گیگابایت کسر کرده اند حتما سرویس اضافه ای چیزی سفارش داده بودید . من هیچ سفارشی نداده بودم و مثل بچه ی آدم اینترنتم رو مصرف کرده بودم بعد از کلی بحث 2 گیگابایت به اینترنت من اضافه کرد و گفت استفاده کن . من هنوز هم نفهمیدم که اون 2 گیگابایت من کجا رفته بود و با این همه دانش و تخصص شبکه و برنامه نویس داشت باورم میشد که 2 گیگابایت رو خودم مصرف کرده ام . حالا اگه یک آدم عادی بود که هیچ دانشی در این مورد ها نداشت مطمعنا دنبال 2 گیگ نمی افتاد و فکر میکرد که خودش مصرف کرده . من نمیدونم اسم این کار شرکت ماکس نت رو چی بزارم ولی یکی از دوستان حرف خوبی زد
این شیوه ی نوین دزدی آنلاین هست :D
خب بلاخره دو گیگابایت من هم حل شد مشکل بعدی مشکل سرعت دانلود من بود . من سرویس 2 مگ خریداری کرده ام سرعت دانلود در روز بیشتر از 60 کیلوبایت نمیشد !!!! بازهم تماس گرفتم با پشتیبانی و گفتند سرویس های 2 مگ ما چند نوع هست شما نوع کم سرعت را انتخاب کرده اید خخخخ
یعنی این پشتیبانی ماکس نت قشنگ ما رو گوسفند فرض میکنه شروع میکنه هر چی که به ذهنشون میاد رو میگن
من بعد از یک هفته استفاده همین امروز تماس گرفتم و گفتم نمیخام من اینترنت نمیخام من غلط کردم ! اینترنت من رو جمع کنید من نمیخام اینترنت
یک زنه پشت تلفن ریلکس گفت که امروز پنجشنبه هست و مسئولش ساعت 12 رفته و شنبه صبح تماس بگیرید .! آخه پشتیبانی یعنی چی ؟
من میگم اسم من رو ثبت کن شنبه اومدن سرویس من رو جمع آوری کنند میگه به من مربوط نیست
این بود سرویس پر سرعت ماکس نت ؟ این بود بهترین اینترنت ؟
بابا جمع کنید مخابرات صد می ارزه به ماکس نت
من مشترک مخابرات بودم و ازشون شاکی میشدم گاهی ولی خداییش بهترین سرعت رو مخابرات با پشتیبانی عالی ارائه میداد به من
در ضمن من خیلی کم مصرف هم بودم مثلا میدیدی یک ماهه دارم اینترنت استفاده میکنم هنوز 3 گیگ نشده . الان یک هفته نشده ماکس نت 6 گیگ اینترنت منو خورده
اینا دارن دزدی آشکار میکنند.
کلمات کلیدی هم میزارم دوستانی که جستجو میکنند متن رو پیدا کنند و بخونند :
دزدی ماکس نت ، عدم پشتیبانی ماکس نت ، اینترنت بد ماکس نت ، شاکی ماکس نت ، شکایت از ماکس نت

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
خوب ماکس نت الان چه ربطی به آسیاتک داره ...؟ o_O

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
خوب ماکس نت الان چه ربطی به آسیاتک داره ...؟
ماکس نت زیر شاخه ی آسیاتک هست . بعدشم دیدم دوستان در مورد ماکس نت هم حرف زدند من هم خواستم حرفمو بگم . بعدشم مگه تو مدیر انجمنی یا استارتر تاپیک

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
همه نمایندگی ها همینند، من از پویانت یه مدت سرویس گرفتم برای کسی، اطلاع نداشتم که نمایندگی هست و نه فروشنده مستقیم. دردسرها داشتیم باهاشون. پشتیبانی صفر و البته نصف روز به غیر از تعطیلات، خدمات که خوب معلومه صفر چون خودشون هیچ کاری به غیر از گرفتن مدارک از ما و تحویل اون به شرکت سرویس دهنده انجام ندادند، سرویس هم اصلاً ربطی بهشون نداشت. برای هر کاری هم (حتی تخلیه) میخواستیم اقدام کنیم، سرویس دهنده میگفت زنگ بزنید به نمایندگی ای که ازش سرویس گرفتید، حالا دفتر سرویس دهنده اصلی 10 دقیقه با منزل اون دوستمون فاصله داشت، ولی باید یک ساعت میرفتیم که برسیم به نمایندگی....

تا میتونید، از نمایندگی ها سرویس نگیرید.

jlk135

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
رفیقم یک مگ خریده میگه سرعت شبانه 2 تا 8 صبح با یک مگ دانلود میکنم :\
نمیدونم قضیه از چی قراره؟؟؟

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
دوستانی که اسیاتک دارن نظرتون درباره این لینک چیه؟
http://www.asiatech.ir/ارایه-خدمات-درون-شبکه-ای-به-کاربران-آسیاتک-همزمان-با-روز-جهانی-ارتباطات
منظورم در ساعات رایگان شبانه هست.دوستانی که 10 مگ دارن لطفا جواب بدن سرعتشون از سایت میهن دانلود چه قدر هست؟
یعنی این محدودیت سرعتی که گفتن برمیدارن برای سایت هایی که در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی میشن در ساعات رایگان هم بدون محدودیت هست؟ یا مثل قبل سرعت چه خارجی چه داخلی 1 چهارم هست ؟
با تشکر

MoriX

Registered User
لایک‌ها
106
دوستانی که اسیاتک دارن نظرتون درباره این لینک چیه؟
http://www.asiatech.ir/ارایه-خدمات-درون-شبکه-ای-به-کاربران-آسیاتک-همزمان-با-روز-جهانی-ارتباطات
منظورم در ساعات رایگان شبانه هست.دوستانی که 10 مگ دارن لطفا جواب بدن سرعتشون از سایت میهن دانلود چه قدر هست؟
یعنی این محدودیت سرعتی که گفتن برمیدارن برای سایت هایی که در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی میشن در ساعات رایگان هم بدون محدودیت هست؟ یا مثل قبل سرعت چه خارجی چه داخلی 1 چهارم هست ؟
با تشکر

سلام من 10مگ دارم، با 10گیگ حجم ماهیانه. که ساعات رایگانش از 4صبح تا 10 صبح هستش.

الان هم که تو ساعات رایگان هستم، این اسکرین شات رو از برنامه IDM داشته باش:

IDM.jpg

سرعتش به 300 هم میرسه ولی خب به صورتی نیست که پایدار بمونه روش. در کل همینِ از هر سروری هم که دانلود کنی همین رِیت رو میده بهت چه سرور داخلی باشه چه خارجی.

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
پس در حقیقت همون مل قبل هست.منم زمانی که 10 مگ داشتم سر ساعت رایگان تقسیم بر 4 می شد.فرقی هم نداشت داخلی باشه یا خارجی.پس این قضیه که محدودیت سرعت رو برداشتن برای سرعت های پایین تر از 10 مگ و در ساعات غیر رایگان هست.:|

MoriX

Registered User
لایک‌ها
106
پس در حقیقت همون مل قبل هست.منم زمانی که 10 مگ داشتم سر ساعت رایگان تقسیم بر 4 می شد.فرقی هم نداشت داخلی باشه یا خارجی.پس این قضیه که محدودیت سرعت رو برداشتن برای سرعت های پایین تر از 10 مگ و در ساعات غیر رایگان هست.:|
آره . فکر نکنم چیزی رو بخوان دستکاری و یا تغییر بدن. هر چی هم که باشه به صورت اسمی تغییر میدن. مثل همون قضیه نامحدود های الان هستش دیگه که خیلی خیلی محدودیت داره. مثل سابق نیست که من 512 نامحدود داشتم ماهی 250گیگ دانلود داشتم باهاش... یادش بخیر... :(

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
زنگ زدم به پشتیبانی عاسیا تک میگم من یک مگ نامحدود دارم سرعت دانلودم چرا ۳۰عه.میگه یک مگ را تقسیم بر ۸ نمایید بعد دوباره تقسیم بر هشت نمایید میشه ۱۶ ک ب.پس الان سرعت شما خیلی خوبه :|.
یه داد زدم یارو خجالت کشید گفت بیا سرویستو عوض کنیم.
یعنی دزد تر از اسیا تک نیس تو ایران.

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
برادرها الان سرعت آسیاتک خوبه؟
من مخابرات دارم سرعت 1024 موقع دانلود سرعتش به 130کیلوبات میرسه تازه سایتی رو هم بازنکنم؟

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
یه زمانی من 2 مگ مخابرات داشتم 70 میدادم نامحدود پینگش زیر 20 اصلا زندگی می کردم الان خیلی خرابه وضعیت.الان 85 باید واسه اینترانت اسیا بدی تازه 160 گیگ ترافیک

MoriX

Registered User
لایک‌ها
106
برادرها الان سرعت آسیاتک خوبه؟
من مخابرات دارم سرعت 1024 موقع دانلود سرعتش به 130کیلوبات میرسه تازه سایتی رو هم بازنکنم؟
تقریباً همه ISPها یه جورن الان. همین 1مگ نامحدودی که شما داری و به 130 هم میرسه رِیت دانلودت باید خدات رو شکر کنی. هفته قبل رفتم مخابرات ببینم نامحدودهاش چطوره، گفتش برو اون سمت روی میز چسبوندین تعرفه ها رو و دیدم دیگه بیشتر از 512 نامحدود نمیدن. گفتم پس 1مگ و 2مگ ـتون چی شد؟ من قبلاً ازتون سرویس داشتم. گفت که : الان دستگاه و سیستمهاشون رو دیگه نداریم که بخوایم سرویس بدیم. :|

زنگ زدم به پشتیبانی عاسیا تک میگم من یک مگ نامحدود دارم سرعت دانلودم چرا ۳۰عه.میگه یک مگ را تقسیم بر ۸ نمایید بعد دوباره تقسیم بر هشت نمایید میشه ۱۶ ک ب.پس الان سرعت شما خیلی خوبه :|.
یه داد زدم یارو خجالت کشید گفت بیا سرویستو عوض کنیم.
یعنی دزد تر از اسیا تک نیس تو ایران.

چرا یکم بیشتر فکر کنی بقیه ـشون هم دزد هستن...

jlk135

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
کلا سرویس های نامحدود اینطورین ولی سرعتی که به شما دادن کمه !
1024 نامحدود برنزی حداقل باید 120 Kb/s بده و پس دانلود حدودا 1 گیگ یا بارگذاری ویدیو یا بازی کردن و ... که پهنای باند شما تمام بشه سرعت میره روی 50 Kb/s من اینو حدود یک سال پیش قبل از گرون کردن سرویس ها داشتم :) !

jlk135

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
آره از نظر من اوناییم که قطعی دارن باید سیم کشی خونرو عوض کنن اسپلینتر وصل کنن
چون من اصلا قطعی ندارم و اگه داشته باشم ماله آسیاتک نیست

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
الان سرعت های دانلود آسیاتک چطوره؟

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
یک عدد پین سرویس شهاب , 100روزه با حجم(4 + 96) گیگ دارم که با قیمت خوبی میفروشم.هر کی خواست پ.خ بده.

بالا