برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
حرومزاده تر از اینا خودشونه و بس، آسیاتررر!

R@min

Registered User
لایک‌ها
43
شبانه رایگان و از بعضی سرویسها حذف کردن اگه بخوای همون سرویس قبلی رد داشه باشی و حجم اضافه بخری سرویس گرونتر از قبل پات در میاد

@حامد@

Registered User
لایک‌ها
71
حذف کردن شبانه رایگان از طرح های با حجم 10 گیگ و بیشتر و محدود کردنش به طرح های 2 و 4 گیگ رو میشه گفت پیشرفت در بهبود ارائه اینترنت یک شرکت ؟!

" خبر های خوشی در راه هست " که اسیاتک این چند روز مطرح می کرد یعنی این واقعا ؟

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
حذف کردن شبانه رایگان از طرح های با حجم 10 گیگ و بیشتر و محدود کردنش به طرح های 2 و 4 گیگ رو میشه گفت پیشرفت در بهبود ارائه اینترنت یک شرکت ؟!

" خبر های خوشی در راه هست " که اسیاتک این چند روز مطرح می کرد یعنی این واقعا ؟
یعنی میخواهیم کلاه های گشاد تری سرتون بگذاریم . قبلا گفته بود فلان ساعت تا فلان ساعت رایگان ... الان گفته نامحدود ... احتمالا ساعت رایگانشم سرعت کم کنن با توجه به این

R@min

Registered User
لایک‌ها
43
قبلا 10 مگ 10 گیگ در میومد 50 تومن الان اگه بخوام شبانه رایگان مثل قبل داشته باشم سرویس 4 گیگ با 6 گیگ حجم بابد بگیرم که میشه 55 تومن . الان این ارزون شدن اینترنت که میگفتن یعنی این؟ دارم چک میکنم که تخلیه کنم اسیاتک و برم جای دیگه چون واقعا کلاهبردار شده اوایل از همه شرکتها به صرفه تر بود ولی دیگه بدرد نمیخوره

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
هر موقع خبر اومده که قرار کاهش بدن تعرفه هارو ، شرکت ها به نفع خودشون عمل کردن و گیگ اضافه کردن به سرویس تا علاوه بر کم نکردن تعرفه یه چیزی هم اضافه کنن بهش . اینست کاهش تعرفه ها ...

AHG737

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام...آقا سرعت دانلود رایگان شبانم که تقریبا ۱۳۰۰ کیلو بود از دیشب از ۱۲۸ بالاتر نمیره!! چی شده باز این آسیاتک سر ما کلاه گذاشت؟ :mad:

ariux

Registered User
لایک‌ها
36
سلام...آقا سرعت دانلود رایگان شبانم که تقریبا ۱۳۰۰ کیلو بود از دیشب از ۱۲۸ بالاتر نمیره!! چی شده باز این آسیاتک سر ما کلاه گذاشت؟ :mad:
درود ، همینطوره ، یه کلاه بزرگ و بد بو ، من تا آخر این ماه در این شرکت دزد باقی میمانم و پس از اون احتمالأ به سمت های وب خواهم رفت .

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
سرویس ها به شدت افتضاح شده، به معنی واقعی کلمه:
* قیمت ها رو بالا بردن
* سرعت شبانه و تایم رایگان به نصف کاهش پیدا کرده
* روزانه هم که دیگه گفتن نداره. از 30روز شاید نهایتا 8 روز سرعتش خوب باشه، بقیش همش کندی سرعت.

یه شب تا صبح سیستم روشنه، قبلا 1200 مگابایت می گرفت، الان نهایتش 550مگابایت. پول برق و استهلاک سیستم از قیمت ترافیک بیشتر میشه (صرفه جویی در برق!!)

آیا دوره ADSL به سر آمده است!؟ بریم سمت 3G و 4G؟

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
سرعت تایم رایگان رو بسیار بسیار کم کردن، اسمش هم از رایگان به نامحدود تغییر دادن!
الآن قشنگ میتونن این شبانه رو تا جایی که راه داره محدود کنن . چون وقتی رایگان بود مجبور بودن تا حداقل 1/8 سرعت بدن . الآن راحت میتونن بگن که نامحدوده و سرعتش دست ما نیست .

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
کسی از این سرویس های « غیر حجمی » گرفته ؟ سرعتش سرعت اسمی هست یا بیشتر ؟ یا کمتر ؟ بعد از اینکه حجم تموم بشه هزینه خرید ترافیک اضافه اش چقدره ؟ ایا دو برابر ترافیک خارجی ترافیک داخلی داره یا نه ؟؟؟

R@min

Registered User
لایک‌ها
43
ما که تخلیه کردیم رفتیم شاتل . سرویس شاتل لند هم گرفتم هرچی بخوام مجانی دانلود میکنم دیگه لازم نیست شب کامپیوتر روشن باشه .

M_rey3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سرعت تایم رایگان رو بسیار بسیار کم کردن، اسمش هم از رایگان به نامحدود تغییر دادن!
ممنون میشم اگه بگین از چه سرعتی به چه سرعتی کاهش یافته

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ali diesel

Registered User
لایک‌ها
259
دوستان کسی از dsl box های اسیاتک استفاده کرده
من بسته دو ساله که 24 گیگ روزانه و 1200 گیگ شبانه ارائه میده میخوام بگیرم
دوستان اگر تجربه ای دارن لطفا در میون بزارن

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
دوستانی که از سرویس خود راضی نیستند ، لطفا زنگ بزنند پشتیبانی ، بپرسند که نویزشون چند هست ؟ نویز باید بالای 15 باشه .

من الان سرویس جشنواره عید رو دارم و صبح از ساعت 6 تا 10 ، 1395 گیگ رایگان دارم وسرعتم توی این تایم روی 700 هست

این هم تست از سرعت اینترنت بنده در تایم عادی :

18703147283082115708_Untitled.png

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
سلام
دوستانی که از سرویس خود راضی نیستند ، لطفا زنگ بزنند پشتیبانی ، بپرسند که نویزشون چند هست ؟ نویز باید بالای 15 باشه .

من الان سرویس جشنواره عید رو دارم و صبح از ساعت 6 تا 10 ، 1395 گیگ رایگان دارم وسرعتم توی این تایم روی 700 هست

این هم تست از سرعت اینترنت بنده در تایم عادی :

کدوم عوضی این حرف دروغ رو زده؟؟

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
کدوم عوضی این حرف دروغ رو زده؟؟
منظورتون رو متوجه نشدم از کلمه دروغ

شما با هر شرکت ADSL یا وایمکس تماس بگیرید و در مورد نویز ازشون بپرسید ، بهتون میگن که در یک حالت استاندارد ، نویز شما باید بالای 15 باشه

من برای یکی از دوستانم اینترنت گرفتم ، اما خط تلفشون کشش سرعت بالای اینترنت رو نداشت و خط مشکل داشت !

سرعتش روی 6 مگ بود و ناراضی بود و کندی سرعت زیاد داشت.

نویز خطش تقریبا 10 بود . کارشناس اومد و برسی کرد و سر خط رو هم چک کرد و به این نتیجه رسیدیم که مشکل از خط هست (زیرساخت های مخابراتی در اون خانه)

خلاصه سرعت رو روی 4 مگ بست و نویز روی 13 اومد، کندی سرعت رفع شد و الان از سرویسشون راضی هستند

هیچ هزینه ای هم بابت آمدن کارشناس دریافت نکردند !

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
منظورتون رو متوجه نشدم از کلمه دروغ

شما با هر شرکت ADSL یا وایمکس تماس بگیرید و در مورد نویز ازشون بپرسید ، بهتون میگن که در یک حالت استاندارد ، نویز شما باید بالای 15 باشه

من برای یکی از دوستانم اینترنت گرفتم ، اما خط تلفشون کشش سرعت بالای اینترنت رو نداشت و خط مشکل داشت !

سرعتش روی 6 مگ بود و ناراضی بود و کندی سرعت زیاد داشت.

نویز خطش تقریبا 10 بود . کارشناس اومد و برسی کرد و سر خط رو هم چک کرد و به این نتیجه رسیدیم که مشکل از خط هست (زیرساخت های مخابراتی در اون خانه)

خلاصه سرعت رو روی 4 مگ بست و نویز روی 13 اومد، کندی سرعت رفع شد و الان از سرویسشون راضی هستند

هیچ هزینه ای هم بابت آمدن کارشناس دریافت نکردند !
سیگنال به نویز (snr) باید میگفتید که باید بالا باشه.. نه نویز . نویز باید پایین باشه

بالا