برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

armandesign

Registered User
لایک‌ها
6
تنظیمات خاصی نداره PPPoE و NAt رو باید فعال کنید با همون تنظیم سپنتا برید فقط NAt و احتمالا فعال نکردن اونو فعال کنید حله بعد هر وقت چراق مودم ثابت شد بزنید به مسئول فروشی که شما باهاش قرارداد بستید وصل میکنه بهتون یوزر پسورد میدن سوالی هم در مورد تنظیماتش داشتید همونجا بپرسید میگن بهتون

تشکر ;)

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم مخابرات جعفری هستم و از پریروز این مشکل رو دارم، اگر ادامه پیدا کنه احتمالا معنی اش اینه که باند کم آوردن!

smk1981

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای منم از شنبه 9 صبح پوکید البته این سر شهر مرکز سعادتمند

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
وقتی یک ماه مجانی میدن مشتری جمع کنند همینه دیگه پهنای باند کم میارن

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
یه اسپلیتر خود شرکت روی مودم واسم فرستاده بودش منم همون رو نصب کردم امکانش هست مشکل از اون باشه؟

روی خط دیگه نباید تلفن داشته باشید فقط یدونه تلفن باید وصل کنی به اسیلیتر بیشتر یدونه هم فکر میکنم به ازای هر تلفن یه اسپلتر جداگانه باید بزارید بهرحال مودم حتما باید از راه اسپلیتر وصل بشه

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
من الان 3روز سرعت دانلودم روزا از 8 بیشتر نمیشه آیا کسی هم مشکل من رو داره؟ (مخابرات شهید جعفری)

من چطوری از سرعت اینترنت تست بگیرم .

شما ساعات خلوت شبکه مثلا 8-9 شب یا 2.5 نصفه شب به بعد یکبار مودم و خاموش کنید به فاصله 3-5 دقیقه صبر کنید دوباره روشن کنید و صبر کنید تا لینک ثابت بشه حالا سرعت خودتونو تست کنید اگر مطلوب بود توصیه میکنم مودم و روشن بزارید بمونه و حدالامکان دیگه خاموش نکیند سرعتتون stable تر و پایدارتر میشه ..

julian.mercer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ...
من تو مرکز امامت هستم ... ماله من هم از دو روز پیش ، دقیقا سرعتم نصف شده ..
هر چی زنگ می زنم به آسیاتک ، مارمولکا هی میگن ، نه ، مشکلی نیست ، از این ور همه چی درسته !!! :(

در ضمن از همون دو روز پیش تمام پورت های Peer2Peer (تورنت) بسته شده !!

من واقعا متاسفم که یکی دو هفته پیش تو همین تاپیک ازشون تعریف کردم :hmm:
خیلی خوبه که اگر هم مشکلی دارن و درست نمی تونن سرویس رو ارائه بدن ، حداقل به مشتری دروغ نگن .. :f34r:

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تجربه ي داتک نشون داده تو این مواقع تا جای ممکن باید اعتراض کرد. شما هم زنگ بزنید اعتراض کنید تا فکر نکنند همه مشتریان راضی اند.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
من که 64 دارم توی speedtest.net با هر سروری تست می کنم سند و رسیو رو 60 می زنه که خوبه ولی نمی دونم چرا سرعت تو eMule دیگه بالای 4 نمیره. فکر کنم محدودیت گذاشتن. تا هفته پیش سرعت eMule تا 6 می رفت. ولی آپلودش همش بالای 6 هست. آخه این چه سیاست مسخره ایه:(

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آسیا تک توی ایمول و تورنت مشکل داره نبستنش ولی محدودیت دانلود گذاشتن...
البته الان بهتر شده ولی بازم مثل اولش نیست...
ولی در کل به نظر منم بهتر از شرکت های دیگه هست...
کیفیتشم خوبه منم تایید میکنم بعضی مواقع تا 2 هفته هم اتصالت قطع نمیشه خیل یاز این لحاظ عالیه...
متاسفانه برخوردشون یکبار در بخش خرید با من بد بود ... یه جورایی هم بی درو پیکر هست فعلا مثلا قرار بوده به من زنگ بزنن که بیان پول رو بگیرن یک هفته گذشته هنوز نه زنگ زدن نه اومدن پول رو بگیرن...
در کل اول برو ببین تو منطقه مخابراتیت وظعشون چطوره خوب سرویس میده یا نه چون توی هر منطقه سرویسشون متفاوته... من منطقه توحید هستم... ازین به بعدم تاپیک خارج از تاپیک وظعیت ADSL نزن همه حرفا و سوالات رو توی اون تاپیک بپرس...
موفق باشی..

رفيق من الان مالك اشتر هستم صبا گرفتم خوبه فقط محدوديت داره نا فرم هستش البته من 7 صبح تا 4 بعد از ظهر اداره هستم براي يكماه خوبه. ولي كلا صبا نامحدود نداره البته 20 گيگ در ماه 256 ميشه ماهي 50 هزار سپنتا نامحدود 256 ميده 49 هزار البته صبا مركزش تهرانه ولي سپنتا يزد هستش چون من پسر عموي همكارم يزد هست گفت سپنتا نمايندگيشون هستش ميگن تا تهران از 8 تا سوئيچ رد ميشه سرعت تقسيم بر 8 ميشه. حالا اين آسيا تك مركزش كجاست؟؟؟ بعد تعرفه هاش چطوريه؟؟؟ ميشه سايتش رو بدين؟؟؟ بعد تورنت كدوم هستش من كار نكردم ولي ايمول رو كار كردم

ممنونم كمكم كنيد

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها چرا سايت speedtest ميريم هميشه باكو ميده حالا استانبول دادش ؟!!! بعدش چرا جاهاي ديگه رو انتخاب ميكنيم سرعت دانلود و آپلود بيشتر ميشه؟؟؟ رو چه حسابي هستش؟؟؟؟؟ سرعت دانلود من بيشتر هستش آپلود پايينه من 256 گرفتم

الان استانبول شده بيشتر شده آپلود من باكو كه هميشه انتخاب ميشه سرعت آپلود 60 ميشه

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفيق من الان مالك اشتر هستم صبا گرفتم خوبه فقط محدوديت داره نا فرم هستش البته من 7 صبح تا 4 بعد از ظهر اداره هستم براي يكماه خوبه. ولي كلا صبا نامحدود نداره البته 20 گيگ در ماه 256 ميشه ماهي 50 هزار سپنتا نامحدود 256 ميده 49 هزار البته صبا مركزش تهرانه ولي سپنتا يزد هستش چون من پسر عموي همكارم يزد هست گفت سپنتا نمايندگيشون هستش ميگن تا تهران از 8 تا سوئيچ رد ميشه سرعت تقسيم بر 8 ميشه. حالا اين آسيا تك مركزش كجاست؟؟؟ بعد تعرفه هاش چطوريه؟؟؟ ميشه سايتش رو بدين؟؟؟ بعد تورنت كدوم هستش من كار نكردم ولي ايمول رو كار كردم

ممنونم كمكم كنيد

اين حرف تا اونجايي كه مي دونم صحت نداره ها .

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با گذشت نزدیک 5 روز از شروع مشکل، هنوز هیچ پیشرفتی که دیده نشده هیچ، اوضاع همین طور بدتر هم میشه! بقیه جاها سرعت چطوره ؟

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
من 128 دارم مركز مخابرات سعادتمند همه چيز عاليه به غير از P2P سرعت خيلي خوبه دانلود از لينك ثابت رو با 15 الي 16 انجام ميدم با رپيد شير و اينا هم مشكلي نيست ولي تورنت سرعتم بيشتر از 4 نميشه.;)

enigma2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا بخیر بگذرونه تا به ما رسید داره سرویسش بد میشه

اولا این ها با ICP های ایران کار نمی کنند
بلکه خودشون از open sky سند و رسیو دارن

هفته ایی پیش رفتم شرکتشون درخواست بدم
10 خانوم با شخصیت فقط به عنوان مسئول فروش نشسته بودند که فرق " ه " را از "ب " تشخیص نمی دادند
بند خدا ها با اینترنت اکسپلورر کار می کردنند :wacko:

2 تا از مسئول ها ی فنی شرکت اومدن انجا گفتم بزار 2 تا سوال بپرسم ببینم چقدر حالیشونه

از سخت به اسان شروع می کنم
سوال اول
من : ببخشید سرعت دانلود شما تو خود ISP چقدره
جواب : من اطلاعی ندارم

نفر دومی :
من : ببخشید سرعت دانلود شما چقدر تو خوده ISP
جواب : شما 128 هستید

من : من برای شما را می پرسم
جواب : کلی فکر کرد !!!!!! ما پهنای باند داریم

من : بله می دونم پهنای باندتون چقدره
جواب : کلی فکر کرد و گفت 6.8 گیگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من : چی !!!!!!!!!!!!!!!!! 6.8 گیگ دانلود شماست ببخشید شما اشتباه می کنید اون مگ نه گیگ
جواب : نه ما گیگ می گیریم پهنای باندمون بالاست
:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::(:(:wacko:

حالا خودتون دیگه حساب کنید مسئول فنی که فرق مگ را با گیگ نداند دیگه ...............

شبکه VOX با اون عظمتش داره 68 مگ در ثانیه می فرسته یعنی تقریبا 7 مگ دانلود خالص میشه
که هزینه ایی در ماه حدودا 100 هزار دلار داره

تو یه اداره دولتی بودم سرعتشون خیلی خوب بود از مسئولش پرسیدم شما چقدر در یافتی دارید گفت 20 مگ
گفتم هزینه گفت سالیانه 300 میلیون تومان

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من 128 دارم مركز مخابرات سعادتمند همه چيز عاليه به غير از P2P سرعت خيلي خوبه دانلود از لينك ثابت رو با 15 الي 16 انجام ميدم با رپيد شير و اينا هم مشكلي نيست ولي تورنت سرعتم بيشتر از 4 نميشه.;)
آخه در اون 128 مبلغ اضافه مالیت و عوارض مسخره هم باید پرداخت بشه !!

wazet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوال: این سرویس 64 اشون سرعت دانلودش چقدر هست؟

دوست گرامی اگر پهنای 64 اختصاصی باشه ترانسفر دانلود شما باید 8kb باشه . برای حساب کتاب هم هر چه قدر دانلود بهتون داد ضرب در 8 کنید میشه پهنای باند شما .

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
آخه در اون 128 مبلغ اضافه مالیت و عوارض مسخره هم باید پرداخت بشه !!

آره خوب باید پرداخت بشه ولی ظاهرا فعلا آسیا تک که روی بقیه سرویس هاش به استثنای این یکی مالیات و اینا نمیگیره، شرکت دیگه یی هم هست بگید ما هم بدونیم.

بالا