برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11
90% این حرفا که میگن برو از دم در چک کن چرتو پرته
اگه خونتون نوساز باشه اصلا امکان نداره از سیم کشی داخلی باشه
اگرم خیلی روی این قضیه حساسی میتونی بری یه برقکار بیاری که یه سیم جدا از دم در خونه برات بکشه و مستقیم به مودمت وصل کنه
من خودم همین کارو کردم فرق زیادی روی نویزم نداشت
بیشتر این نویزها برای سیم کشی مخابرات تا دم در خونه شماست.
ولی در هر صورت نویز گیر برای مودمت و هر دستگاهی که به تلفن وصله لازمه و باید نصب بشه
الان نویز گیر چیه و چه مدلی و چه قیمت؟
کجا ها باید وصل کنم ؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
الان نویز گیر چیه و چه مدلی و چه قیمت؟
کجا ها باید وصل کنم ؟

تو جعبه مودمی که خریدی یه قطعه مکعبی شکل هست که یه ورودی داره و 2 تا خروجی ( میتونی تو گوگل سرچ کنی نویز گیر مودم تو قسمت تصاویر که بری عکس هست)
روی خود نویزگیرت نوشته Tell با سیم تلفن که سرو تهش سوکت خورده باشه یه سرشو به پیریز تلفن و یه سرشو یه نوزیگیرت بزن
حالا دوباره با یه سیمی که سرو تهش سوکت خورده یه سر سیمو به مودم و یه سرشو به نویگیرت بزن (روی نویزگیر نوشته Modem)
حالا اگر تو خونه تلفن داری همین کارو بکن به جای اینکه سیم دوم بزنی به خروجی مودم بزن به خروجی تلفن

به صورت خیلی ساده و فارسی اینجوری میشه که باید بین مودم با پیریز تلفن و تلفن با پیریز باید نویزگیر داشته باشی هیچ کدوم از وسایل مخابراتی نباید مستقیم به خط وصل باشن اگر 10 تا تلفن هم داشته باشی باید به تک تکشون نویز گیر بزنی.
فکر کنم از این ساده تر نمیشد گفت بازم اگه مشکلی داشتی سوال کن.

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
این شرح حال ما پس از 2 هفته پارس آنلاینی شدن
این شرکت کلا 5 ساعت دانلود شبانه داره که حدود 3 تا 6 گیگ میشه باهاش گرفت.
یک سیستم بسیار بسیار مزخرف نمایش مصرف هم داره که فقط موقع روشن خاموش کردن مودم بروز می شه.

امشب اومدیم خونه مودم رو روشن خاموش کردیم ببینیم دیشب چقدر گرفته دیدیم با کمال تعجب 4.4 گیگ دانلود شبانه رو از حجم روزانمون کم کرده. برای این حجم توی روز باید15-14 هزارتومان بپردازی.
زنگ زدیم پشتیبانی یک سری مزخرف تحویلمون داد آخرشم گفت سر ساعت شبانه مودمت رو خاموش روشن کن. گفتم خدا خیرت بده نمی دونستیم با همچین شرکت دله دزدی طرفیم.
زنگ زدیم شکایات هم تلفن گویا داشت برامون بوق زد.

خلاصه اینکه اگر خدایی نکرده گذرتون به این ISP افتاد، مودمتون رو سر ساعت شبانه خاموش روشن کنید وگرنه یک هو دیدید کل حجم شبانه رو از روزانه کسر کرد.تازه اگر خاموش روشن کردید و بازم از حجم روزانتون کسر کرد متعجب نشوید!!
از ما گفتن بود.

پ.ن: ایکاش حداقل یک رقابتی بین این شرکتهای ISP بود که اینقدر راحت سر کاربراشون رو کلاه نگذارند.

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
این شرح حال ما پس از 2 هفته پارس آنلاینی شدن
این شرکت کلا 5 ساعت دانلود شبانه داره که حدود 3 تا 6 گیگ میشه باهاش گرفت.
یک سیستم بسیار بسیار مزخرف نمایش مصرف هم داره که فقط موقع روشن خاموش کردن مودم بروز می شه.

امشب اومدیم خونه مودم رو روشن خاموش کردیم ببینیم دیشب چقدر گرفته دیدیم با کمال تعجب 4.4 گیگ دانلود شبانه رو از حجم روزانمون کم کرده. برای این حجم توی روز باید15-14 هزارتومان بپردازی.
زنگ زدیم پشتیبانی یک سری مزخرف تحویلمون داد آخرشم گفت سر ساعت شبانه مودمت رو خاموش روشن کن. گفتم خدا خیرت بده نمی دونستیم با همچین شرکت دله دزدی طرفیم.
زنگ زدیم شکایات هم تلفن گویا داشت برامون بوق زد.

خلاصه اینکه اگر خدایی نکرده گذرتون به این ISP افتاد، مودمتون رو سر ساعت شبانه خاموش روشن کنید وگرنه یک هو دیدید کل حجم شبانه رو از روزانه کسر کرد.تازه اگر خاموش روشن کردید و بازم از حجم روزانتون کسر کرد متعجب نشوید!!
از ما گفتن بود.

پ.ن: ایکاش حداقل یک رقابتی بین این شرکتهای ISP بود که اینقدر راحت سر کاربراشون رو کلاه نگذارند.

چه جالب که امروز یعنی دیشب هم این بلا سر من اومد، در کمال ناباوری دیدم شارژم که میدونستم بالائه ۲ گیگ داره امروز زد تموم شده :) واقعا تف با این شانس که تو این خراب شده ای هستیم که وضعمون در همین حد هست.
یه چیز جالبی که وجود داره تو سایتش تا اونجایی که من دیده بودم زده بود نیازی نیست مودم رو روشن خاموش کنید ، نمیدونم الان هست یا نه. ولی من از بس سرعتم شبا قشنگ میشه باید یه بار زورکی خاموش روشن کنم. من ساعت ۴ ریست کردم و بعد ساعت ۴:۰۵ گذاشتم رو دانلود تا ساعت ۷. که کلا ساعت ۶:۵۹ idm هم خودش خاموش نکنه یه برنامه دیگه خاموشش میکنه. بعد تو گزارش زده از ۴:۰۵ تا ۷:۱۵
۲ گیگ گرفتی. ای لعنت به وجدان و ذاتتون :|
بهونه ریست شدن مودم هم دیگه در کار نیست . دوست دارم ببینم فردا چی دارن بگن :)
به نظرم شمام کوتاه نیا اگر هنوز تو سایت زدن که نیازی به خاموش روشن کردن مودم نیست. در هر صورت خیلی اعصابم به هم ریخت. اگر قبول هم نکن همین قدر اعصابشون رو به هم میریزم.

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11
چه جالب که امروز یعنی دیشب هم این بلا سر من اومد، در کمال ناباوری دیدم شارژم که میدونستم بالائه ۲ گیگ داره امروز زد تموم شده :) واقعا تف با این شانس که تو این خراب شده ای هستیم که وضعمون در همین حد هست.
یه چیز جالبی که وجود داره تو سایتش تا اونجایی که من دیده بودم زده بود نیازی نیست مودم رو روشن خاموش کنید ، نمیدونم الان هست یا نه. ولی من از بس سرعتم شبا قشنگ میشه باید یه بار زورکی خاموش روشن کنم. من ساعت ۴ ریست کردم و بعد ساعت ۴:۰۵ گذاشتم رو دانلود تا ساعت ۷. که کلا ساعت ۶:۵۹ idm هم خودش خاموش نکنه یه برنامه دیگه خاموشش میکنه. بعد تو گزارش زده از ۴:۰۵ تا ۷:۱۵
۲ گیگ گرفتی. ای لعنت به وجدان و ذاتتون :|
بهونه ریست شدن مودم هم دیگه در کار نیست . دوست دارم ببینم فردا چی دارن بگن :)
به نظرم شمام کوتاه نیا اگر هنوز تو سایت زدن که نیازی به خاموش روشن کردن مودم نیست. در هر صورت خیلی اعصابم به هم ریخت. اگر قبول هم نکن همین قدر اعصابشون رو به هم میریزم.

خب اینطور فقط به اندازه 7 -7:15 از حجمت کم میشه دیگه !؟؟

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
از کسی اگر حجمی از ساعت ۲ تا ۷ کم شده زنگ بزنه پیگیرش باشه. من زنگ زدم بعد ۱۰ دقیقه علافی طرف گفت حق با شماست ! مشکل از سیستم ما بوده ، داشتن تغییرات میدادن ولی اشتباهی از شارژتون کم شده. تا اخر هفته پیگیر هستیم درست میشه ، بر میگرده به حسابتون.
نمردیم و دیدیم یکی تو این کشور گفت حق با شماست :))

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11
سرعت شما چنده
من تو روز 200 و خورده ای و شب 50 تاست !

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
سرعت شما چنده
من تو روز 200 و خورده ای و شب 50 تاست !

دو نکته هست که میخام به شما بگم که اینقد بالا پایین میپری!:
۱- زنگ بزن پشتیبانی بگو سرعتتو زیاد کنن.برا من که خیلی فرق کرد(که ظاهرا انجام دادی تاثیری نزاشته!)
۲- سرعت شبانه من با سرویس یک مگ متفاوته.ابتدای اغاز رایگان شبانه یعنی دوروبر ۲ دوروبر ۱۰۰ هست.اما هر چی به صبح نزدیک‌میشم بالاتر میره.
۳- بعضی وقتا میشه که سرعت تو یه دانلود کمه شاید مشکل از هاستشه شایدم از پارس انلاین.تو این مواقع چند تا دانلود رو باهم میزارم .سرعت در کل بالا میشه اونموقع
(به زمان دقت كنيد! جمع سرعت 194. سعي ميكنم يه سرعته م چن ساعت بعد بدم
Screenshot 2014-07-16 02.28.28.png
)
امیدوارم این نکات براتون مفید باشه

Last edited:

hektorinhall

Registered User
لایک‌ها
21
در ک من هیچ جوره نتونستم با پارس آنلاین کنار بیام
اول و مهمتر از همه این که دزدی شارژ داره به صورت خیلی زیاد
یعنی سر جات وایستادی sent و recive داری
دوم به خاطر سرعتی که داره
و سوم به خطر هزینه هاش
و چهارم به خاطر عدم پاسخگویی قانع کننده
نمیدونم اونایی که از پارس آنلاین سرویس میگیرن از چیش خوششون اومده
به نظر من آسیاتک بهنرین سرویس دهنده اینترنت هست
تبلیغ نباشه چون من از اکثر شرکتا نت گرفتم و قیمت و پینگ توی بازی و سرعت دانلود همشون رو دیدم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
من هم کامنت دوستانو خوندم رفتن گزارش مصرف گرفتم بله دوشنبه 4.5 گیگ برام ساعات غیر رایگان زده در صورتیکه 3 روز بخاطر خودشون قطع بودم فقط روز دوشنبه بعد سحری روشن کردم کامپیوترو دیدم به به با سرعت 9 مگ میشه دانلود کرد من هم شادان و خندان زدم تو ی.و.ت.ی..و.ب چند تا کلیپ دانلود کردم تو همون سه ساعت تا ساعت 7 نزدیک 4.5 کیگ دانلود شد.
الان میبینم زده تو ساعات غیررایگان 4.5 گیگو
زنگ زدم کارشناس اولی گفت هک شدی و . . . گفتم من مک آدرس لپ تاب و گوشیمو دادم امکان نداره اینقدر هم رمزش سخته که خودمم یادم میره بعضی وقتها دید نمیتونه بپیچونه قطع کردم ولی برخورد محترمانه!
به یکی دیگه زنگ زدم دید طرفش مثل خودشون زرنگ بعد از کلی پشت خط نگه داشتن گفت شما مثل بعضی ها این مشکل براتون پیش وامده ارجاع دادیم بچه های بالا و حل میشه

hektorinhall

Registered User
لایک‌ها
21
من هم کامنت دوستانو خوندم رفتن گزارش مصرف گرفتم بله دوشنبه 4.5 گیگ برام ساعات غیر رایگان زده در صورتیکه 3 روز بخاطر خودشون قطع بودم فقط روز دوشنبه بعد سحری روشن کردم کامپیوترو دیدم به به با سرعت 9 مگ میشه دانلود کرد من هم شادان و خندان زدم تو ی.و.ت.ی..و.ب چند تا کلیپ دانلود کردم تو همون سه ساعت تا ساعت 7 نزدیک 4.5 کیگ دانلود شد.
زنگ زدم کارشناس اولی گفت هک شدی و . . . گفتم من مک آدرس لپ تاب و گوشیمو دادم امکان نداره اینقدر هم رمزش سخته که خودمم یادم میره بعضی وقتها دید نمیتونه بپیچونه قطع کردم ولی برخورد محترمانه!
به یکی دیگه زنگ زدم دید طرفش مثل خودشون زرنگ بعد از کلی پشت خط نگه داشتن گفت شما مثل بعضی ها این مشکل براتون پیش وامده ارجاع دادیم بچه های بالا و حل میشه
این که شما میگید با سرعت 9 مگ دانلود کردین یه چیز واقعا غیر واقعی هست
و برخورد کارکنان پارس آنلاین کاملا محترمانه هست فقط قانع کننده نست

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
من اینترنم 2 مگه ولی عادی تا 4 مگ هم میره و بودن بعضی بچه ها همینجا که سرعت خریداری شده از سرعت ارائه شده کمتر بوده و این حسن پارس آنلاینه شاید
ولی اون شب واقعاً 9 مگ بود با سرعت 1000 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میشد این هم مدعا
68104553269337186669.png

hektorinhall

Registered User
لایک‌ها
21
پس منظورتون مگابیت بوده
خوب منم از آسیاتک 1 مگابیت دارم ولی دانلودم بین 400-680 کیلوبایت هست
این چیز طبیعیه
ولی این که این وسط شارژ کجا میره خدا میدونه

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379

طرف رو چه حسابی گفته هک شدی :)))))) اخه ادم هک هم بشه مگه تو ساعات شبانه هم اقای هکر دانلود کنن، باید شارژ کم بشه :))

اون رفتار محترمانشون فکر میکنم به خاطر اینه که صداشون رکورد میشه. وگرنه یارو جواب تا جایی هم که میتونست میپیچوند.
سرعت هم ۹ مگ در شرایط ایده ال هست. فاصله با مرکز کم. کیفیت خط عالی و جدید. نویز نزدیک به صفر. ۹ مگ رو جواب میده. رو سرویس های محدود هم براشون چه فرقی داره سرعت. ۲۵۶ گرفتم، ۲ مگ دادن، خطم نویز داره وگرنه بالاتر هم میرفت سرعت.
از نظر شارژ دزدی من نظری ندارم.
چون گزارش مصرف داره. یکی که سرش تو حساب کتابشه باید بگه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
خب فکر کنید طرف حالیش نباشه این پشتیبانی فنی چطور راحت میپیچونن؟ مخصوصا اکثریت دیدم رمزو شماره موبایل میزارن یا نهایتاً یه عدد چند رقمی . . . باورشون میشه به زودی.
فقط تو اینجا نیست همه کارهاییکه داریم همینطوریه. بری س.و.پ.ر حواست نباشه کلی میکشه روش. یا مثل امروز من میوه فروشی فاکتور داده 86 تومن میگم خدایا این دیگه چیه. کمی نگاه کردم دیدم هندونه رو زده کیلوم 8000 تومن و به قول قدیمیها قص علی هذا . . . .
بعد هم واقعا این سیستم گزارش گیریش مسخره است همش تو یه محدوده خاص میده. قبلا سرویسهای دیگه داشتم خیلی روتین تر بود دسترسیها و همینطور گزارش گیری!

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
توصیه اکید می کنم یک سرچی بزنید راه های مختلفی برای ریست مودم سر ساعات خاص وجود داره. قبل و بعد از ساعات رایگان مودمتون رو ریست کنید که اگر حجم خوردند مدرک دستتون باشه.

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
اره، بد دورو زمونه ای شده، متاسفانه کار زیادی هم نمیشه کرد، بلکه کلا ادم با همه درگیر شه که خیلی اعصاب میخواد :|

این حرف دوستمونم خوبه. من که قبل دانلود بر اساسه عادت یا سرعت کم ریست میزنم بعضی اوقات ولی اگر زیاد کم کنه و و مثلا ساعت اتصال مثلا از ۱۰ شب بوده باشه تا ۶ صبح. دیگه هیج جوره زیر بارش نمیرن.
این دفعه هم که قانع شدن چون من زمانه اتصالم از ۴ تا ۷:۱۵ صبح بود.
اون ۱۵ مین بعدشم هم نمیدونم ماجراش چی بوده. چون من سیستمم سر ۷ خاموش میشه ولی مودمم روشنه ، احتمالا خودش قطع شده که بازم به نفعم شد بود.

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11
من تا ساعت 11 خوبه
از اون به بعد دیگه همش قطع و وصل میشه
چراغ لینک هم همش ثابتع ولی نت همش قطع و وصل میشه و کار نمیکنه
زنگ میزنم پشتیبانی هی میگه این کارو کن و اون کارو کن اخرشم هیچی
الان نیم ساعته تو نوبتم
همش میگه نفر 22 وم

karamel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام دوستان
من از سرویس 256 نامحدود استفاده می کردم اول عالی بود اما بعد دو هفته استفاده قطعیش زیاد شد.و از 6.30 صبح تا 1 ظهر اصلا قطع نمیشه همچنین از 6.30 عصر تا حدود1 شب و از غیر از این ساعات هر 30 دقیقه الی 1 ساعت اینترنت قطع می شه.اما قطعیش اینطوره که مودم کانکته کامل اما هیچی باز نمی کنه و سند و رسیو نداره تا ریست بدم مودمو.اینم بگه که خط اصلا نویز نداره و snr بالاس مودم هم عوض کردم باز اینطوری بود. اول فکر کردم از سرویس نامحدوده و خود پارس قطع می کنه.از 246 U به محدود انتقال دادم اما بازم قطعی داره...بنظر من مشکل از پارس آنلاین باید باشه؟درسته؟

Alinarimanifar

Registered User
لایک‌ها
11
سلام دوستان
من از سرویس 256 نامحدود استفاده می کردم اول عالی بود اما بعد دو هفته استفاده قطعیش زیاد شد.و از 6.30 صبح تا 1 ظهر اصلا قطع نمیشه همچنین از 6.30 عصر تا حدود1 شب و از غیر از این ساعات هر 30 دقیقه الی 1 ساعت اینترنت قطع می شه.اما قطعیش اینطوره که مودم کانکته کامل اما هیچی باز نمی کنه و سند و رسیو نداره تا ریست بدم مودمو.اینم بگه که خط اصلا نویز نداره و snr بالاس مودم هم عوض کردم باز اینطوری بود. اول فکر کردم از سرویس نامحدوده و خود پارس قطع می کنه.از 246 U به محدود انتقال دادم اما بازم قطعی داره...بنظر من مشکل از پارس آنلاین باید باشه؟درسته؟
منم همینطوره
از ساعت حدود 12-1 شب تا خود صبح مدام قطع میشه و هر چی به صبح نزدیک تر میشه قطعی بیشتر میشه
مودمم کانکنته ولی سایت باز نمیکنه !

بالا