برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
سلام دوستان...میخواستم ببینم اپلود توی پارس انلاین هم رایگانه یا خیر....و این که در حال حاضر کدوم شرکت اینترنت شبانش به طور کامل رایگانه؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دو روزه سرعن اینترنت تو مرکز جماران خیلی افت کرده زنگ میزنم میگن خطوط ارتباط بین المل و زیر ساخت مشکل داره
بقیه دوستان سرعتشون چطوره ؟
ping 4.2.2.4 Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data: Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=208ms TTL=47 Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=202ms TTL=47 Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=211ms TTL=47 Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=211ms TTL=47 Ping statistics for 4.2.2.4: Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss), Approximate round trip times in milli-seconds: Minimum = 202ms, Maximum = 211ms, Average = 208ms C:\Users\ALI>

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
اومدم این رو بگم و دیگه حتی اینجا هم نیایم تا این محل تبلیغات این شرکت رو رونق بدم... به شدت از این شرکت ناراضی هستم و از همه چیز بیشتر از رفتار خودم در این 7 سال!!!! بیخیالیم و ساده انگاریم متاسفم که چرا حتی وقتی یک بار قراردادمو فسخ کردم دوباره برای استفاده از ADSL به این شرکت بی کیفیت گران فروش روی آوردم... حاضر نیستم ذره ای قبول کنم که خدمات این شرکت کیفیت و برتری از هر کدام از شرکتای دیگه داره و حالا که بعد از مدتها میخوام استفاده جدی از اینترنت بکنم واقعاً متاسفم که زودتر شرکتم رو عوض نکرده بودم ولی در اولین فرصت این کار رو خواهم کرد...! اینها عین خیالشونم نیست پهنای باند 16 مگابایتی فقط برای من و خیلیا فقط یه عنوان دروغینه و باید برای دانلود شدن یه فیلم با سرعت 200 به بالا خون دل بخوریم و دست آخرم حجممون تموم بشه چون آقایون محترم تصمیم گرفتند شبانه هم پولی کنند چی میشه گفت هر روز بدتر از دیروز تو این مملکت که ادعای مسلمان بودن هم میکنند مشتری چون ضعیفه باید توسری بخوره و واقعاً مملکت ما نه تنها عقب افتادس بلکه قرون وسطاییه یادمه از سال 89 دیگه بیخیال پیگیری بی کیفیتی سرویسام شدم یه بار 90 تومان ازم عملاً خورده شده و یک ماه تمام با سرویس 2مگی با سرعت 10کیلوبایت در ثانیه دانلود داشتم و این مسئله به اثبات هم رسید و متاسفانه قبول کردند که این سرویس همیشه همین شکلیه و باز هم متاسفانه برای جبرانش فقط یک هفته از همون سرویس رو به اعتبارم اضافه کردند شما به این چی میگید...؟ شرکتی که خیلی راحت با تبلیغات دهان پرکن افراد رو ترغیب میکنه و بیشترین سود رو میبره ولی واقعاً چیزی جز نارضایتی . سرخوردگی کاربرانش نداره و من این رو بگم که متاسفانه در سه منطقه سکونت داشتم تو این 7 سال و هر سه منطقه سرویس من با مشکل پینگ بالا دست به گریبان بود نمیتونم خشمم رو از ادعاهای پوچ و دروغین پارس آنلاین و این همه تبلیغش پنهان کنم و فکر میکنم دیگه کافیه حتی اگر بقیه سرویس دهندگان کشور از اینم بدتر باشند و حتی اگر مجبور باشم تا آخر عمرم از اینترنت استفاده نکنم اما هیچوقت با کسایی معامله نمیکنم که به واسطه نبود رقیب یا داشتن تبلیغات اینطور به شعور و حقوق مشتری شون توهین میکنند و اعتبار این ضرب المثل که همیشه حق با مشتری هست رو در عمل در حد یه جوک مسخره پایین آورده اند و از همه بدتر گفتار بظاهر متواضعانه ای هست که کارشناسان فنیشون تو این 7 سال همیشه باهاش میخواستند بیکیفیتی خودشون رو توجیه کنند.

دم همه دوستان گرم بابت روشن کردن ذات کثیف این شرکت :general502:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
واقعا افتضاحه . 2 روزه خیلی خیلی اوضاعش خرابه.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان وضعیت پارس آنلاین چجوریه ؟
من میخوام 512 نامحدود بگیرم
زده سرعت 512 قابل ارتقا تا 4 Mbps سرعت دانلود . میخواستم بدونم یعنی چی قابل ارتقا ؟ یعنی باید سرویس رو بگیرم و بعدش بگم ارتقا بدن ؟
بعدش زده که :
حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی این سرویس (اینترنت پرسرعت ۵۱۲Kbps با ترافیک نا محدود)، ۶۶ گیگابایت می باشد
حداقل یعنی چی ؟ بیشتر از 66 گیگ دانلود کنیم چی میشه سرعتمون رو خیلی کم میکنن ؟

mehdiek

Registered User
لایک‌ها
325
دوستان وضعیت پارس آنلاین چجوریه ؟
من میخوام 512 نامحدود بگیرم
زده سرعت 512 قابل ارتقا تا 4 Mbps سرعت دانلود . میخواستم بدونم یعنی چی قابل ارتقا ؟ یعنی باید سرویس رو بگیرم و بعدش بگم ارتقا بدن ؟
بعدش زده که :
حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی این سرویس (اینترنت پرسرعت ۵۱۲Kbps با ترافیک نا محدود)، ۶۶ گیگابایت می باشد
حداقل یعنی چی ؟ بیشتر از 66 گیگ دانلود کنیم چی میشه سرعتمون رو خیلی کم میکنن ؟

یعنی اینترنت از نظر حجمی نامحدود هست و تا 66 گیگ دانلود سرعتت 4 مگ هست و بعد اون افتضاح میشه سرعتت

DJ.FAZEL

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان هر کسی امتیاز باشگاه مشتریان پارس انلاین داره به هر مقدار خریدارم ( از ۳۰ امتیاز به بالا )

لطفا پیام بدید

آیا شما هم در حال انجام همون کاری هستید که من دارم انجام میدم با پارس آنلاین ؟[emoji3]

Sent from my NOKIA 1100 using tapatalk

avands

Registered User
لایک‌ها
108
کرج.از صبح تا الان قطع

battman2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان کسی امتیاز باشگاه مشتریان پارس آنلاین نداره ک بخواد بفروشه؟

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
:( بیشتر از دو هفته شده، همش قطعی کم شدن سرعت، چندین بار هم پیگیری کردن هیچی که هیچی، بعد از این همه سال :general509:

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
دوستان منم خوزستانم ۶ سال هست که پارس آنلاین دارم...چند وقته که خیلی افتضاح شده و همش قطع و وصل میشه...احتمالا دیگه تمدید نکنم و برم سمت شاتل...

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

amir dragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این پارس آنلاین بیچاره کرد منو، 60 گیگ ترافیک 19 روز اخیر بوده و هی تموم میشه، حالا یک سوم شبانه بماند، وبگردی مگه چقد مصرف داره، اصلا مصرف به درک، انقد قعطی زیاد شده که کارمو لنگ کرده کل روز، روزی تا 3 بار قعطی دهن آدمو سرویس می کنه

آقا من 2مگ 65 گیگی خریدم توی 25 روز زد ترافیک شما تمام شده ولی من مطمئنم تو حجمم دستکاری کردن و من نصف این هم مصرف نکردم
تازه جالبش اینجاست که سرعتم هم به 2مگابیت نمیرسه که هیچ به 512 کیلوبیت هم به زور میرسه یعنی اینجوری که اینا حساب کردن یعنی من باید از صبح تا شب در حال دانلود کردن باشم ولی این ماه من کلا خیلی کم خونه بودم
از پارس آنلاین به سازمان تنظیم مقررات شکایت کنید که فکر نکنه مشتریاش گاون
زنگ زدم پارس آنلاین میگم چرا تو حجم من چرا دست بردید میگه ما اصلا نمیتونیم یه همچین کاری بکنیم انقدر سرش داد زدم گوشی رو داد به صدای مشتری گفتم من نمیپرسم که تو حجم دست بردید یا نه چون مطمئنم!!! ازتون شکایت میکنم تا آخرش هم هستم
واقعا هم تا آخرش هستم حقم رو از حلقومشون میکشم بیرون!!!
به قول حضرت علی: حق رو باید گرفت هرچقدر هم که کم باشه شما هم از حقتون نگذرید که اینا پررو نشن مردم اگه از همون اول جلوی اینجور آدمای در میومدن انقدر بی انصافی و کم فروشی و حق تو جامعه رواج پیدا نمیکرد
فکر کردن با گاو طرفن من که ولشون نمیکنم یه درسی بهشون بدم که دیگه از این غلطا نکنن
من خودم تا حالا حق کسی رو نخوردم ولی کسی بخواد حق منو بخوره پدرش رو در میارم

pedram.snb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چند روز پیش اس ام اس فرستادن جهت افزایش کیفیت چند روز اینترنت قعطه حالا که وصل شده سرعتم یک سوم قبلی شده زنگ زدم پشتیبانی میگن نویز خطت زیاده
تا دو سه روز پیش با 1.5 mb دانلود داشتم چطوری نویز انقدر زیاد میشه بنظرتون مشکل از کجاس؟
منطقه ولیعصر رودهن

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
سلام
چند روز پیش اس ام اس فرستادن جهت افزایش کیفیت چند روز اینترنت قعطه حالا که وصل شده سرعتم یک سوم قبلی شده زنگ زدم پشتیبانی میگن نویز خطت زیاده
تا دو سه روز پیش با 1.5 mb دانلود داشتم چطوری نویز انقدر زیاد میشه بنظرتون مشکل از کجاس؟
منطقه ولیعصر رودهن
سلام .
از صفحه Status مودمتون یه اسکرین بگیرید .

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
بعد از دو روز قعطی
نویز واقعا بالاست . استاندارترین ریت ممکن برا قطعی نداشتن رو گذاشتن براتون که 6 مگ هست . البته استاندارد از نظر اونها که نویز رو بالای 15 استاندارد میبینن .
ولی احتمالا تا 8 9 مگ هم مودم بتونه آپ کنه بدون مشکل . اگه با این ریت فعلی قطعی ندارید ، زنگ بزنید پشتیبانی و بگید بذارن روی 9 مگ ریت خط رو .
اگه گفت قطعی داره و اینا بگید با مسئولیت خودم بذارید . پارس چون تایم رایگان نداره بعید میدونم سخت گیری خاصی داشته باشن !

بالا