برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
من تست کردم ، چرا اینطوری اومد ؟!؟!

162881960.png

hooman_ronin

Registered User
لایک‌ها
0
من که گفتم سرعت واقعی خیلی پایینتر از قرارداده و سند به نسبت رسیو خیلی بالاست جالب اینه که نماینده پارس انلاین شهرمون فکر میکرد این میزان سند طبیعیه زنگ هم که میزنم پشتیبانی میگن سیستمت ویروسیه
یه مساله جالب هم اینه که کسایی که تو پشتیبانی هستن احساس میکنن دکترای کامپیوتر دارن در حالی که بنسبت چیزی هم حالیشون نیست دلم واسه dial up گاهی اوقات خیلی تنگ میشه

hooman_ronin

Registered User
لایک‌ها
0

خیلی جالبه سرعته من ساعت 2 بعد از ظهر adsl 64

END_BOY

Registered User
لایک‌ها
5
خوش به حالت كه راضي هستي.
من الان سه ماهه كه تو ساري از پارس آنلاين به اجبار سرويس گرفتم و ماهي ٣٥٠٠٠ هزار تومن براي مثلا 128 دارم ميدم ولي سرعتم اينه :
http://www.speedtest.net/result/162563165.png
تازه اين خوبشه .
اصلا هم آدم حسابت نميكنن . تا بحال نزديك به ٢0 ايميل محترمانه و رسمي فرستادم . بعد از اينها يواش يواش تن صدامو بردم بالا و هر چي از دهنم در اومد گفتم ولي دريغ از يك عكس العمل . حدس زدم بايد حكومتي باشند چون تنها شيوه آقازادگان اينچنيني ست كه فقط و فقط به هر چيزي بي توجه باشند خودش حل ميشود .
با تلفن هم فقط ميگن مشكل از سيم كشي مخابراته / مودم رو خاموش كنيد و ....
متاسفانه هيچ مرجه رسمي هم براي اين پيگيري اين دزدي وجود نداره . تنها كار اينه كه دوستاني كه اينجا از سرويس اين شركت ناراضي هستند لطف كنند آدرس ايميل و شماره اشتراكشون رو به من بدن تا به صورت رسمي بتونيم ازشون شكايت كنيم . من كه اين كا رو به صورت جدي پيگير هستم و تا ريال اخر از حلقوم اين از خدا بي خبرها بيرون ميكشم .
با ده ها سيستم تست هم سرعتشون را امتحان كردم نهايتش به 20 ميرسه . شما هم امتحان كنيد :
http://www.speedtest.net/
http://www.dslreports.com

ميبينم كه همشهري ها همه جا هستند
منم هستم. اين پارس انلاين پدر من يكي رو كه در اورده.روز ها كه هميشه قطع ميشه خط. فقط شب ها 2 به بعد اونم بعضي شبه ها خوبه سرعتش كه اون موقع همه خوابند
از موج گويا گرفتي يا خزر موج. موج گويا 358 رو فكر ميكنم ميده 77400 تومان سرعت هم 54 كيلوبايت
من كه 2 ماه بيشتر 128 استفاده نكردم با 128 كه كاري نميشه كرد. ولي خيلي گرون ميگيرند نامردا
پايين نره از گلوشون اين پول هاي زور

saman100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پارس آنلاين دزده استثناي شهري هم وجود نداره من در كرج هستم اينطوري بود بعضي از دوستانم در تهران هستند همينطور!

از صبانت بگيريد خيال خودتون رو راحت كنيد كيفيت و سرعتش بيسته.

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
پار آنلاین افتضاح شده و دیگه قابل تحمل نیست
یک بار نشد من به پشتیبانی زنگ بزنم 20-25 دقیقه صبر نکنم
بگذریم از پشتیبانی که خودت به کارشناس بودنشون شک می کنی
قیمت بالا قطعی زیاد من هر روز قطعی دارم اصلاً از راپیدشیر نمی تونم حجم بالا دانلود کنم
حد اقل میگید بیشترین کاربر adsl دارید کیفیت رو در حد مطلوب نگهدارید
خدا .........

hooman_ronin

Registered User
لایک‌ها
0
یه چیزی اون وره افتضاح اینجوری بخواد پیش بره از این ماه دیگه نمیگیرم

absoonoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميبينم كه همشهري ها همه جا هستند
منم هستم. اين پارس انلاين پدر من يكي رو كه در اورده.روز ها كه هميشه قطع ميشه خط. فقط شب ها 2 به بعد اونم بعضي شبه ها خوبه سرعتش كه اون موقع همه خوابند
از موج گويا گرفتي يا خزر موج. موج گويا 358 رو فكر ميكنم ميده 77400 تومان سرعت هم 54 كيلوبايت
من كه 2 ماه بيشتر 128 استفاده نكردم با 128 كه كاري نميشه كرد. ولي خيلي گرون ميگيرند نامردا
پايين نره از گلوشون اين پول هاي زور

از خزر موج و تو مرکز انقلابم .
جالبه بهت بگم که لينک اين پست رو که براي حضرات ايميل کردم ، بعد از يک ماه يکي زنگ زد و خيلي محترمانه صحبت کرد که : آره من به شما ايميل زدم . به دستتون نرسيد ؟ گفتم نه .گفت : مشکل ما اينه که مخابرات درخواست پول اضافه کرده و داره ناحق از ما پول ميگيره . در عين حال چون مرکز انقلاب ساري از بابل تامين ميشه و بابلي ها با ساروي ها دشمني ديرينه دارن ؛ درست و حسابي بهشون سرويس نمي دن .
خلاصه يه مشت دري وري تحويل من داد و محترمانه خداحافظي کرد و يه ايميل مشکوک داد که هر مشکلي دارم به جز کمي سرعت به اون ميل ايميل بزنم . مرتيکه فکر کرد که من مشکلم گرفتم سوراخ توالت خونمه که به اونا ايميل بزنم بيان بازش کنن .
با اين اوصاف که همه شاکي هستن و عملا ما به واسطه نيازمون همين آب باريکه رو هم مجبوريم داشته باشيم ؛ بهترين فکر از نظر من بمباران ايميلي تمامي ايميل هاي سايت پارس آنلاينه و اون هم با يک متن مشترک و روزانه بتونيم تا هزارتا ايميل براشون بفرستيم . البته بايد از شگردهاي خاص اين کار استفاده که موثر باشه . هر کس هم که خواهشن راه حلي پيشنهاد ميکنه پاش وايسته , ناسلامتي رسما و علني دارن تو پاچمون ميکنن و دارن پول بي زبون مارو که با هزار بدبختي درمياريم دود ميکنن .
يا حق

hadihama1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من adsl 128 پارس آنلاین داشتم و به دلایل زیر آن را پس دادم 1-کیفیت پایین و سرعت پایین2- نوسان زیاد سرعت 3-پشتیبانی ضعیف که در طی 2 روز به زحمت تونستم یک بار با پشتیبانی فنی تماس بگیرم همش اشغال بود 4-قطعی های فراوان که در 2 ماه که از این سرویس استفاده میکردم بیش از 5 یا 6 بار قطعی چند ساعته و حتی 24 ساعته داشتم 6- قیمت بالای adsl پارس آنلاین که آیا این قیمتهایی که از مردم بابت adsl میگیرد بالا نیست؟

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
من تو کرج دارم ! زاضیم!
چرا همه ناراضی هستن؟

hooman_ronin

Registered User
لایک‌ها
0
با بمباران ایمیلی کاملا موافقم لطفا بگین از چه برنامه ای استفاده کنیم ایمیل های پارس افلاین رو هم همینجا بزاریم موافقا ومخالالفهای بمباران ایمیلی همینجا نظر بدن لطفا

absoonoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با بمباران ایمیلی کاملا موافقم لطفا بگین از چه برنامه ای استفاده کنیم ایمیل های پارس افلاین رو هم همینجا بزاریم موافقا ومخالالفهای بمباران ایمیلی همینجا نظر بدن لطفا

چي شد؟ فقط هومن بود؟ همه از پارس آنلاين راضي ان ؟ به خدا هر چي سرمون مياد حقمونه . حالا که حضرات از اين تايپيک ترسيدند و شايد هم بشه با يک کار جمعي حق و حقوقمون رو بگيريم جا زديد؟بابا ايول :(
بخدا راحت ميشه حداقل اينها رو کمي راه انداخت و يا اينکه در خواست کنيم با اين پول ناحقي که ميگيرن زمان بيشتري رو به سرويس دهي شون اختصاص بدن .
به هر حال ما هستيم .

vahid206

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها،
خوشحالم وب سایت شما رو پیدا کردم، من می خواستم مودم adsl comtrend خودم رو با یه مودم adsl معمولی USB تعوبض کنم بدون هیچ هزینه اضافی، البته برا کسی که مثه مال خودم کارکرده باشه، متاسفانه نمایندگی پارس آنلان اینجا مودم های USB تموم کردن و من به خاطر مشکل برق ناحیه مون (که الان یک ماه طول کشیده) و چون این مدل های comtrend لن هستند و آداپتور می خورند همیشه به خاطر ضعیفی برق دی سی می شم برا همین به مودم usb نیاز دارم که به برق ربطی نداره، مدل مودم من رو هم که می شناسین:
http://www.nscomshop.com/product_print.php/products_id/1166
برام فرقی نمی کنه مودم چی باشه فقط کار بکنه چون تا به حال به خاطر از دست دادن کانکشن در بازار بورس چندین معامله تو ضرر افتادم، دوستان می تونن با یاهو من تماس بگیرن، ممنون

saman100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو کرج دارم ! زاضیم!
چرا همه ناراضی هستن؟

دوست عزيز منم اول راضي بودم چون تازه از دايال آپ اومده بودم به اي دي اس ال و اين سرعت چندرغاز واسم بهشت بود ولي بعد از يك مدت(1 سال طول كشيد:blush:) كم كم فهميدم كه اينا با قيمت دو برابر شبكه هاي ديگه دارن نصف سرعتي كه اونا ميدن رو توي پاچمون ميكنن، پس بيدرنگ اومدم بيرون يك مدت توي چتد تا شبكه علاف بودم ولي بلاخره اومدم صبا آنلاين و الانم راضيم(كيه كه از سرعت ... بدش بياد:D)

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام من adsl 128 پارس آنلاین داشتم و به دلایل زیر آن را پس دادم 1-کیفیت پایین و سرعت پایین2- نوسان زیاد سرعت 3-پشتیبانی ضعیف که در طی 2 روز به زحمت تونستم یک بار با پشتیبانی فنی تماس بگیرم همش اشغال بود 4-قطعی های فراوان که در 2 ماه که از این سرویس استفاده میکردم بیش از 5 یا 6 بار قطعی چند ساعته و حتی 24 ساعته داشتم 6- قیمت بالای adsl پارس آنلاین که آیا این قیمتهایی که از مردم بابت adsl میگیرد بالا نیست؟

مگه میشه اشتراکو پس داد؟:blink:
من 64 دارم ، میخوام 512 بگیریم تا حداقل آیپیم ولید بشه ، بشه آنلاین بازی کرد
دوستان نظری پیشنهادی ندارند؟

saman100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه میشه اشتراکو پس داد؟:blink:
من 64 دارم ، میخوام 512 بگیریم تا حداقل آیپیم ولید بشه ، بشه آنلاین بازی کرد
دوستان نظری پیشنهادی ندارند؟
براي گرفتن آي پي وليد ميتونيد با پرداخت ساليانه 50000 تومان اقدام نماييد.

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میشه بیشتر توضیح بدین!
آخه من زنگ زدم پارس آنلاین میگه شما مرکز مخابراتتیون آی پی هاش لوکاله و کاری از ما ساخته نیست مگر اینکه پارس آنلاین تهران اینا رو درست کنه!

hooman_ronin

Registered User
لایک‌ها
0
براي گرفتن آي پي وليد ميتونيد با پرداخت ساليانه 50000 تومان اقدام نماييد.
محض اطلاع ip های پارس افلاین همه valid هستش اونی که شمه میگین ip staticو valid هستش
که گرونه و احتیاجی هم نیست

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
محض اطلاع ip های پارس افلاین همه valid هستش اونی که شمه میگین ip staticو valid هستش
دوست گرامی صحبت شما در همه ی مراکز صدق نمیکنه!
مرکز شهید خرازی اصفهان دارای آی پی های INVALID هستش که من از این مساله به شدت رنج میبرم!
9.gif

حتی حاضرم مبلغی بپردازم که آی پیم ولید شه! ولی ظاهراً مشکل برمیگرده به تهران!
33.gif

saman100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

كسي كه آيپيش اينوليد ميباشد تنها راهش اقدام براي گرفتن آي پي استاتيك است و اگر شما نمينوانيد از طريق شبكه اين كار را انجام بدين به من پي ام بدين تا براتون *** با آي پي dedicated جور كنم.

بالا