برگزیده های پرشین تولز

بزرگترین مجموعه کارتون و انیمیشن های دوبله فارسی HD و Full HD در DVD 35

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
عزیز پ.خ زدم خدمتت.فرق این کم حجما با ریپهای اصلی 10 درصد نیست از کیفیت صدا بگیر تا بیت ریت تصویر کلی تفاوت دارن.ولی خب حجم کم کیفیت مناسب برای همچین پکیجی مخصوصا که دوزبانه هم هستن مسلما می ارزه
این سری ها هم لطفا مشخص کنید دوزبانه هست یا زبان اصلی!

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
عزیز پ.خ زدم خدمتت.فرق این کم حجما با ریپهای اصلی 10 درصد نیست از کیفیت صدا بگیر تا بیت ریت تصویر کلی تفاوت دارن.ولی خب حجم کم کیفیت مناسب برای همچین پکیجی مخصوصا که دوزبانه هم هستن مسلما می ارزه
این سری ها هم لطفا مشخص کنید دوزبانه هست یا زبان اصلی!

به جز سریال پاندای کونگ فو کار که فقط 16 قسمت آن از 36 قسمت دوبله هستش مابقی زبان اصلی میباشند، اما سری ها طوری هستند که در آنها صحبت کردن وجود نداره و طوری ساخته شده اند که مخاطب با تماشای آن متوجه اتفاقات ذاستان کارتون بشود
مثل:پلنگ صورتی و گوسفند زبل و....

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
اره عزیز یادم افتاد اون سریالها بی کلام هستن با موسیقی ماجرا توصیف می شه.

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
سفارشات دوستانی که دیشب درخواست داده بودن براشون ارسال شد
به دلیل کمبود DVD و حجم سفارش، دوستانی که امروز یا فردا سفارش بدهند، سفارش آنها کمتر از روز شنبه برایشان پست نخواهد شد

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
سلام خدمت آقای غلامی عزیز، راستش دو روز پیش عمده DVD میخریدیم دونه ای 440 تومن امروز شده 660 تومن وگرنه من آنچنان سودی از این پکیج نمیگیرم با توجه به کپی 35 عدد DVD و اتلاف 4 ساعت بابت رایت و غیره
مطمعنآ با دیدن آرشیو پی خواهید برد که با توجه به عناوین و کیفیت آنها ، ارزش آن به این قیمت را دارد

نخیر دوست عزیز تنها 5-6 مورد از آنها حجم 4-5 گیگ دارند و مابقی 720P در حجم های 600-750 مگ و 1080P در حجمهای 850-1600 مگ میباشند که دارای کیفیت قابل قبولی هستند و تفاوت کیفیت 1080P ریپ شده با نسخه اورجینال در حد ناچیزی مثلآ 10 درصد میباشند
در ضمن تمامی انیمیشن های دوبله HD و بالاتر ، صدای دوبله آنها با نسخه های اورجینال بلوری هماهنگی کامل دارند و قابلیت اضافه کردن صدای دوبله به نسخه اصلی 25 گیگی میباشند به جز 6 مورد که با نسخه سانسور شده هماهنگ شده اند

اوکی عزیز،پس یه پکیج برام بذار کنار تا یه وقت باز قیمت دی وی دی خام گرون نشده و شنبه زحمت پستش رو بکش الان آدرس رو برات پ.خ میزنم ..

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
بهروز جان سلام داداش خوبی ؟ داداش این پکیج من هنوز دستم نرسیده . فردا می رسه دیگه ایشالله ؟؟؟ نگو که میافته واسه شنبه چون دیگه طاقتم سراومده . یه مهمون از شهرستان برام اومده این بچه شون خواهرومادر ما رو با هم پیوند داده ( رضا مارمولک ) بلکه با این کارتون ها اروم بگیره خبرش
یه نکته دیگه هم بگم علت اینکه فقط خواهر و مادر با هم پیوند داده شدن اینه که من از صبح تا شب یا مغازه ام یا دفتر ، اگه خودمم خونه بودم به جمع بقیه می پیوستم . بهروز جان ما التماس دعا داریم زود باش فقط . فدات

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
لیست لطفا!!

Last edited:

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617

لیست در صفحه اول تاپیک موجود هست

بهروز جان سلام داداش خوبی ؟ داداش این پکیج من هنوز دستم نرسیده . فردا می رسه دیگه ایشالله ؟؟؟ نگو که میافته واسه شنبه چون دیگه طاقتم سراومده . یه مهمون از شهرستان برام اومده این بچه شون خواهرومادر ما رو با هم پیوند داده ( رضا مارمولک ) بلکه با این کارتون ها اروم بگیره خبرش
یه نکته دیگه هم بگم علت اینکه فقط خواهر و مادر با هم پیوند داده شدن اینه که من از صبح تا شب یا مغازه ام یا دفتر ، اگه خودمم خونه بودم به جمع بقیه می پیوستم . بهروز جان ما التماس دعا داریم زود باش فقط . فدات

محمد جواد جان با توجه به اینکه مشهد تشریف دارین این زمان ممکنه دو الی سه روز طول بکشه که برسه به دست شما
انشاا... فردا میرسه، چنانچه نرسید شنبه منتظر بسته پستی تان باشد. و راجع به مشکلتون فقط میتونم براتون توصیه کنم صبر ایوب پیشه کنید و خداوند اون بچه مهمان شما رو شفا بده...

Last edited:

reza7701

Registered User
لایک‌ها
19
سلام لیست لطفا

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
سلام لیست لطفا

attachment-214000d1349019280-cartoon-list.png
..........

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
دوست گرامی کلش با هزینه پست سفارشی برای کرج چقدر میشه؟

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
آپدیت...
پکیج روی dvd به 37 تومان کاهش یافت

Last edited:
بالا