• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بهترين كتاب و نرم افزار براي اموزش اكسل كدام است؟

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام

دوستان عزيز نياز به راهنمايي شما دارم خواهش مي كنم اگر اطلاعاتي داريد اينجا مطرح كنيد.
براي كمك به دوستي براي واحد درسي كامپيوتر نياز به راهنمايي دارم.
موضوعي كه بايد در موردش اطلاعاتي به دست بيارند مربوط به 7 مهارت ICDL و به طور خاص در مورد برنامه اكسل استاد اين دوست من تحقيقي را مشخص كرده اند كه يكي از قسمت هاي ان اين سوال
بهترين كتاب آموزشي براي اكسل چي؟
سوال سختي نيست قسمت مهمش اين كه استاد خودش چند كتاب و نرم افزار در نظر داره كه بايد در حين تحقيق حتما به اين چند عنوان كتاب برسند در غير اين صورت تحقيق در مورد اين سوال ناقص فرض ميشه
حالا مي توانم از دوستان خواهش كنم بهترين كتاب ها ، نرم افزارها[ يا حتي سايتهايي كه براي اموز اكسل استفاده كرده اند معرفي كنند؟ (البته حتي الامكان با حداكثر اطلاعات مثلا1- نام كتاب 2-نويسنده 3-قيمت 4-سال چاپ 5-مترجم 6-ادرس نشر 7-اينكه ايا اين كتاب وابسته به موسسه اي هم هست كه كلاس اموزشي هم داشته باشه يا در مورد نرم افزار ايا نرم افزار فارسي يا غير فارسي قيمت و شركت توليد كننده كدام (و هر چقدر اطلاعات جزئي ممكن )
البته شخصا از كتاب هاي مجتمع فني استفاده مي كنم ولي خب شايد براي اين مورد خاص كتاب و نرم افزارهاي شاخص ديگه اي باشن كه بيشتر مورد نظر ايشان باشن.

از همه دوستان به خاطر وقت و توجهشان متشكرم
متاسفانه كمي دير از اين موضوع با خبر شدم بنابراين زمان كمي يعني تا حدود 6 يا 7 صبح فردا(3 شنبه) در اختيار دارم تا در اين مورد مطلبي پيدا كنم اگر در اين مورد به من كمكم كنيد خيلي ممنون مي شم

با تشكر
ين ين

matrix1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

یه نگاه به اینها بنداز:

Microsoft Office Excel 2003 Step by Step

acr.excelsts.jpg

Book Description
Teach yourself how to use the data-presentation and number-crunching power in the latest version of Microsoft Excelone step at a time! Learn exactly the skills you need for Excel 2003 using easy, self-paced lessons and hands-on practice exercises.

MB 13 | ISBN 0735615187 | HQ Paperback | 382 Pages

اگر هم برای دانلود خواستید ، این هم لینک از راپید : لینک دانلود

این یکی هم یه مطلب آموزشی ، فارسی و رایگان ، از آقای سید محمد دستگردی ، در 53 صفحه و حجم حدود کمی بیشتر از 1 مگابایت :

بر اساس امتحانات Icdl و متناسب با Icdl جمع آوری شده (احتمالآ )

مستقیم و در مرحله اول ،از دانلود منیجر استفاده نکنید ، لینک دانلود

موفق باشید
.

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
از راهنايي تان خيلي ممنونم لينك دوم (براي اين موضوع خاص) خيلي مفيد بود ممنونم

matrix1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خواهش میکنم ، وظیفه بود...

جالب اینکه ، فکر میکردم ، لینک اولی بیشتر برای شما مفید باشه...، بهر حال خوشحالم که لینک دوم بدرد خورد و

کار شما رو راه انداخت.

موفق باشید
.

Yen Yen

كاربر فعال هنرهاي نمايشي
کاربر فعال
لایک‌ها
2
سلام

لينك دوم از اين جهت مفيد بود كه ميشد با كمي تغييرات براي اموزش مبتدي به صورت جزوه براي همه تدريس بشه در غير اين صورت كتاب اول خيلي مناسب و جامع بود باز هم ممنونم

بالا