برگزیده های پرشین تولز

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سایتش www.hermes.ir هستش و داخلش بری تمام شعبه هاش هستش سمت غرب تهران شعبه بیشتر داره. برای من خوبه. شعبه شهران زبان آلمانی هستش و آیت اله کاشانی زبان انگلیسی هستش. خیابان دولت و ونک هم داره
ممنون شما خودت ثبت نام کردی

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سایتش www.hermes.ir هستش و داخلش بری تمام شعبه هاش هستش سمت غرب تهران شعبه بیشتر داره. برای من خوبه. شعبه شهران زبان آلمانی هستش و آیت اله کاشانی زبان انگلیسی هستش. خیابان دولت و ونک هم داره
ممنون شما خودت ثبت نام کردی

lisa_mandel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، من فکر میکنم اگر برای دوره های مکالمه دنبال کلاس هستید، بهتره علاوه بر self study سراغ کلاسهای نیمه خصوصی برید، چون معمولا بازدهی خیلی بیشتری دارند و مثل کلاسهای گروهی نیست که دانشجوها معمولا مستعد نیستند، من الان 2 ساله که توی موسسه نانونت به همین شیوه دارم درس می خوانم و خیلی هم راضیم، چون هم سریع پیش میریم هم معلم برامون به طور کامل وقت می گذاره

viator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
فکر کردم شاید منم نظرم رو بذارم بد نباشه
من چند تا موسسه زبان رو امتحان کردم حالا نظرم رو میگم دیگه انتخاب با خودتونه من ایران مهر ، ایران اروپا و هرمس رو رفتم.
ایرانمهر تعداد شعباتش خیلی زیاده اما متاسفانه توی کیفیت خیلی جالب نیست
ایران اروپا هم خوب بود هم مشاوره خوب می دن هم استادای با کیفیت و خوبی داشت فقط اشکالش شلوغیه توی تایم های جا به جایی کلاس ها خیلی شلوغ میشه ...
هرمس هم بدک نبود ...
حالا انتخاب دیگه با خودتونه...
البته به نظر خودم توی غرب تهران همون ایران اروپا خوب باشه ...

world15

Registered User
لایک‌ها
837
ی زمانی همه شهرها کانون زبان ایران و بعد شکوه معروف بود ...

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
هر آموزشگاهی که می رید تلاش و صبر داشته باشید و گمان نکنید که باید زبان رو ظرف 3 ماه یاد بگیرید.

در طول تاریخ همیشه یک زبان نسبت به دیگر زبان ها گستردگی بیشتری رو کسب کرده. امروزه نوبت به زبان انگلیسی رسیده.

شاید گره کار خیلی از ماها این باشه که عجول هستیم و دوست داریم در کمترین مدت بیشترین بازدهی رو کسب کنیم.

زبان انگلیسی پیچیده تر از اون چیزی هست که فکرش رو می کنید.

saray.333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من آموزشگاه گات میرفتم. 3 تا شعبه تو کاشانی و پونک داره. واقعا عالیه.. من شنیدم مرتب از استاداشون امتحان میگیرن که کیفیت کارشونو بسنجن.. برای من عالی بود.. نکته جالبش اینه که تقریبا برای همه زبانها دپارتمان دارن و توش قوی هستن.. به سایتش یه سری بزن دوستم: www.higlc.com

abpak

Registered User
لایک‌ها
11

viator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا به نظرم ایران اروپا خیلی خوب شده...
جدیدا هم گواهینامه های بین المللی ایزو رو گرفتن و همچنین یه تندیس کیفیت هم گرفتن فکر کنم بد نیست یه امتحانی بکنید ...
من هنوز دارم اونجا آموزش می بینم استاداش واقعا عالین کلاس های همیشه در حال کنترل شدن از لحاظ کیفیت آموزش هستند ...
نظر سنجی های زیادی می کنن تا کیفیت رو بالا ببرن نظر دانشجو ها خیلی براشون مهم هست
iran-europe.net

saray.333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین آموزشگاه زبان در تهران کدومه ؟
اسم ها و از خود تعریف کردن زیاده ولی کسی تا حالا تجربه داشته ؟

بنظر من مرکز زبان گات بهترینه.. مخصوصا تو غرب تهران

lastiki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم گات رفتم هم ایران اروپا هم سفیر
تو غرب تهران به نظر من ایران اروپا زمین تا آسمون با بقیه فرق داره ...
کیفیت آموزش ، نوع مشاوره برای دانشجو ها ، طرز برخورد پرسنل توی ایران اروپا عالیه... حداقل توی این چند تا آموزشگاه که رفتم خیلی خوب بوده...
به قدری خوب راهنمایی و مشاوره می کنند .. یعنی بر اساس هدفی که داری خوب راهنماییت می کنن تا الان یک ساله که میرم با 5 تا استاد مختلف کلاس داشتم کیفیت تدریس واقعا خوب بود..اساتید همه رده بالا هستن و روی آموزششون نظارت دقیقی هست...
الکی نیست تندیس رضایت مشتری گرفتن ...
ببخشید پر چونگی کردم...
به هر حال اگر غرب تهران هستید ایران اروپا بهترینه 2 تا شعبه هم داره...
اینم سایتش iran-europe.net

saray.333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم گات رفتم هم ایران اروپا هم سفیر
تو غرب تهران به نظر من ایران اروپا زمین تا آسمون با بقیه فرق داره ...
کیفیت آموزش ، نوع مشاوره برای دانشجو ها ، طرز برخورد پرسنل توی ایران اروپا عالیه... حداقل توی این چند تا آموزشگاه که رفتم خیلی خوب بوده...
به قدری خوب راهنمایی و مشاوره می کنند .. یعنی بر اساس هدفی که داری خوب راهنماییت می کنن تا الان یک ساله که میرم با 5 تا استاد مختلف کلاس داشتم کیفیت تدریس واقعا خوب بود..اساتید همه رده بالا هستن و روی آموزششون نظارت دقیقی هست...
الکی نیست تندیس رضایت مشتری گرفتن ...
ببخشید پر چونگی کردم...
به هر حال اگر غرب تهران هستید ایران اروپا بهترینه 2 تا شعبه هم داره...
اینم سایتش iran-europe.net
خیلی جالبه که منم قبل از گات ایران اروپا میرفتم.. ولی واقعا اساتیدی که تو گات داشتم قابل مقایسه با اونجا نبود.. شنیدم گات سالی چند بار از استاداش آزمون میگیره و سطحشونو چک میکنه.. من گات رو تو غرب تهران ترجیح میدم.. باز بیشتر تحقیق کن..

lastiki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی جالبه که منم قبل از گات ایران اروپا میرفتم.. ولی واقعا اساتیدی که تو گات داشتم قابل مقایسه با اونجا نبود.. شنیدم گات سالی چند بار از استاداش آزمون میگیره و سطحشونو چک میکنه.. من گات رو تو غرب تهران ترجیح میدم.. باز بیشتر تحقیق کن..
شاید گات تغییراتی داده باشه ولی این یکسالی که ایران اروپا هستم واقعا نسبت به گات که قبلا بودم خیلی بهتره و همین طور بهتر هم میشه ... و روی این موضوع خیلی تحقیق و مقایسه کردم ... ایران اروپا به آزمون از اساتید اکتفا نمی کنه و کلاس ها رو مدام نظارت می کنه و علاوه بر نظر سنجی از دانشجو ها مسئول نظارت هم اگر اشکالی در تدریس ببینه به اساتید گوشزد می کنه این رو به عینه دیدم ... علاوه بر اون با جلسات و ورکشاپ هایی که برای اساتید میگذاره شیوه های جدید تدریس هم بهشون آموزش میده ... آزمون ها شاید سطح سواد مدرس رو مشخص کنه اما نحوه تدریس رو نمیشه با آزمون سنجید ... این رو از بقیه همکلاسی هام و سایر دانشجو های ایران اروپا هم بپرسید بهتون می گن.
و از همه مهمتر ایران اروپا فقط روی زبان انگلیسی کار میکنه و تمرکزش روی یک زبان هست و این کیفیت رو تا حد زیادی بالا می بره...

Last edited:

saray.333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید گات تغییراتی داده باشه ولی این یکسالی که ایران اروپا هستم واقعا نسبت به گات که قبلا بودم خیلی بهتره و همین طور بهتر هم میشه ... و روی این موضوع خیلی تحقیق و مقایسه کردم ... ایران اروپا به آزمون از اساتید اکتفا نمی کنه و کلاس ها رو مدام نظارت می کنه و علاوه بر نظر سنجی از دانشجو ها مسئول نظارت هم اگر اشکالی در تدریس ببینه به اساتید گوشزد می کنه این رو به عینه دیدم ... علاوه بر اون با جلسات و ورکشاپ هایی که برای اساتید میگذاره شیوه های جدید تدریس هم بهشون آموزش میده ... آزمون ها شاید سطح سواد مدرس رو مشخص کنه اما نحوه تدریس رو نمیشه با آزمون سنجید ... این رو از بقیه همکلاسی هام و سایر دانشجو های ایران اروپا هم بپرسید بهتون می گن.
و از همه مهمتر ایران اروپا فقط روی زبان انگلیسی کار میکنه و تمرکزش روی یک زبان هست و این کیفیت رو تا حد زیادی بالا می بره...
خب تو گات هم برای هر زبانی یه سوپروایزر هست که کیفیت کار اساتیدو چک میکنه.. برای ما هم تو طول ترم بارها نظرسنجی با تلفن و فرم نظرسنجی میکنن.. مطمینا گات هم فقط به آزمون اکتفا نمیکنه وگرنه نمیتونست اینقدر پیشرفت کنه

lastiki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب تو گات هم برای هر زبانی یه سوپروایزر هست که کیفیت کار اساتیدو چک میکنه.. برای ما هم تو طول ترم بارها نظرسنجی با تلفن و فرم نظرسنجی میکنن.. مطمینا گات هم فقط به آزمون اکتفا نمیکنه وگرنه نمیتونست اینقدر پیشرفت کنه
من به اندازه خودم که یک شاگردم توی این آموزشگاه این چیز ها رو اطلاع دارم و چیز بیشتری نمی دونم به هر حال با مقایسه و تحقیق و تجربه ای که خودم داشتم به نظر من سال ها تجربه و تمرکز روی یک زبان رو نمیشه نادیده گرفت و پیشنهاد من همچنان ایران اروپاست ...
ضمنا ممکنه این موضوع برای برخی دوستان سلیقه ای باشه که اگر اینطور باشه که اصلا صحبت در مورد کیفیت و ... بی نتیجه خواهد بود ...
موفق باشید

Last edited:

saray.333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به اندازه خودم که یک شاگردم توی این آموزشگاه این چیز ها رو اطلاع دارم و چیز بیشتری نمی دونم به هر حال با مقایسه و تحقیق و تجربه ای که خودم داشتم به نظر من سال ها تجربه و تمرکز روی یک زبان رو نمیشه نادیده گرفت و پیشنهاد من همچنان ایران اروپاست ...
ضمنا ممکنه این موضوع برای برخی دوستان سلیقه ای باشه که اگر اینطور باشه که اصلا صحبت در مورد کیفیت و ... بی نتیجه خواهد بود ...
موفق باشید
من هم بنا به تجربه ای که تو هر دو موسسه داشتم نظرمو گفتم.. آیتمایی که برای من مهم بود مثل تخصص و بروز بودن اساتید، کیفیت امتحانا.. تمرکز روی مکالمه و جو صمیمی و محترم آموزشگاه و خیلی چیزای دیگه تو گات بهش رسیدم.. تجربه شما ایران اروپا رو تایید میکنه و تجربه من گات رو.. هر دو نظر هم محترمن..

lastiki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من توی ایران اروپا تجربه های خوبی توی مکالمه و کیفیت آموزش و اساتید ... در یادگیری زبان انگلیسی به دست آوردم ...
البته آموزشگاه های دیگه هم که می رفتم بد نبودن نمی خوام ازشون بد بگم اون ها هم تلاششون رو می کردن و زحمت می کشیدن و تو یاد گیری زبانم بی تاثیر نبودن ولی واقعا توی ایران اروپا به چیز های می خواستم دست پیدا کردم...
البته این رو هم بگم خوندن و یادگیری زبان به تلاش خود آدم هم خیلی بستگی داره ...

بالا