برگزیده های پرشین تولز

بهترین بانک یا موسسه مالی و اعتباری برای دریافت وام(40 - 50) م با بهره کم و اقساط بلند مدت کدام است؟

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
من 5 ماه پیش 10 موسسه نصر خوابوندم که بعد از 5 ماه 10 بهم وام بده
الان حساب میکنم که 5 ماه پیش پولمو طلا داده بودم الان بیش از 2 برابر شده بود و دیگه نمیخواست 3 سال هم قسط بدم !!!

hamidd_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
الان از اونجا برمیگردم.

"طرح مهر 3" هست که به ازای هر 4 ماه سپرده گذاری ، 1 برابر موجودی وام میده

یعنی مثلاً 5 میلیون 4 ماه بزاری ، 5 تومن بهت وام میدن.

حالا میتونی 8 ماه بزاری و 10 تومن بگیری

با هر ماه سپرده گذاری ، 6 ماه به اقساط اضافه میشود ؛ یعنی اگر 6 ماه پولتون بخوابه 36 = 6 × 6 بازپرداخت ، 36 ماه میشه

حداقل 3 تومن و حد اکثر 100 میلیون وام میدن و سود بین 11 تا 15 % تعیین میشه.

بالای 20 میلیون وام ، باید سند بره در رهن و از 10 تا 20 میلیون هم 3 نفر ضامن میخوان

شرایطش اونجوری هم که میگید خوب نیست . . .

وام های خود اشتغالی با درصد پایین 5% و مبلغ بالا کسی سراغ داره؟ پ.خ بده

مرسی ار اطلاعاتی که گذاشتی..........اطلاع داری که اگه سند در رهن بزاری ضامنم میخوتد باز یا نه؟

hamidd_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خوب این فرقش اینه که بلافاصله میدن یعنی امروز حساب باز میکنی فردا وام رو میگیری و نیاز به مدت نداره سودشم اینجوری که گفتن 5 درصد بود ضامن هم نمیخواد . به نظرتون اگه 4-5 بخوام کدوم بهتره ؟
یعد این که میگن 5 درصد یعنی من 5 بگیرم نهایتا طی 5 سال 6.5 میدم ؟ یا نحوه حسابشون فرق داره ؟

این شرایط برا کدوم بانکه

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
سلام

دوست عزیز شما باید تشریف ببری موسسه مالی و اعتباری مهر وطن

اگر این ارزش پول ملی که داره به مرور تضعیف میشه و 6 ماه پولت اونجا باشه مهم نیست همین مبلغ که میخوای وام میده
سود هم نداره و فقط کارمزد 2 درصد

فقط سمت زنجان و آذربایجانه

ممنون

من 5 ماه پیش 10 موسسه نصر خوابوندم که بعد از 5 ماه 10 بهم وام بده
الان حساب میکنم که 5 ماه پیش پولمو طلا داده بودم الان بیش از 2 برابر شده بود و دیگه نمیخواست 3 سال هم قسط بدم !!!

همه اگه یه کارایی رو قبلاً میکردن یا اگه یه کارایی رو انجام نمیدادن ، وضعشون خیلی خوب بود

منم اگه 1 ماه پیش یه حرکت میزدم سرمایم 2 برابر میشد :blush: اما چه فایده که آدم آینده رو نمیبینه

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دوستان اگه موسسه مالی مهر بانک بشه سودش کم میشه یعنی اگه حساب 5 ساله که قبل از بانک شدنش بازکردیم سودش کاهش پیدا میکنه یا تا پایان سررسید همونقدر میمونه؟

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
سلام
الان وام مضاربه تا 50 مليون كدوم بانكا ميدن؟البته بدون خوابوندن پول...و با سند ملكي
بهرش تا 30 درصد مورد نداره...

arash_hz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
امیر خان برو سمت بانک رسالت من وام گرفتم ازشون با سود 2%
پولتو 4 ماه میزاری تو حساب بعدش معادله پولتو 1 ساله بت وام میده با سود 2% یعنی برای 10 میلیون وام تو 1 سال فقط 200 هزار تومن سود میگیره
یا میتونی بعد 4 ماه نصف سپردتو 2 ساله وام بگیری یا 2 برابر سپردتو 6 ماهه اینا رو بری شعبه دقیق تر برات توضیح میدن.
در ضمن پولتو میتونی تا ریال اخر از حسابت برداری لازم نیست تو مدت باز پرداخت پولی تو حسابت باشه.

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
امیر خان برو سمت بانک رسالت من وام گرفتم ازشون با سود 2%
پولتو 4 ماه میزاری تو حساب بعدش معادله پولتو 1 ساله بت وام میده با سود 2% یعنی برای 10 میلیون وام تو 1 سال فقط 200 هزار تومن سود میگیره
یا میتونی بعد 4 ماه نصف سپردتو 2 ساله وام بگیری یا 2 برابر سپردتو 6 ماهه اینا رو بری شعبه دقیق تر برات توضیح میدن.
در ضمن پولتو میتونی تا ریال اخر از حسابت برداری لازم نیست تو مدت باز پرداخت پولی تو حسابت باشه.
ممنون از لطفت . یه سر میزنم بهشون

Mr-4Mir

Registered User
لایک‌ها
0
لطفا در مورد وام موسسه مالی اعتباری مهر بیشتر توضیح بدین . با تشکر

shahin81

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
159
سلام دوستم از موسسه مالی مهر 80 میلیون وام گرفت اول بهش گفتند سند ملکی + 3 ضامن کارمند بعد رفت بازرسی بانک شکایتشون کرد بازرسی گفت فقط یک ضامن میخواد نه سه ضامن.تمام بانکهای خصوصی اگه رئیس بانک بخواد و آشنا باشه یک هفته ای بهت تا هر جقدر بخوای وام میدن . من خودم 10 تومن از بانک ثامن گرفتم با یک ضامن ، البته فیش حقوقیت رو نگاه میکنند اگه حقوقت بالا باشه زیاد به ضامن آوردن گیر نمیدن کلی بگم همش دست رئیس بانکه ضمنا بانک رفاه هم خصوصی شده وامهای خوبی میده البته با سود 27 درصد.

مهین

Registered User
لایک‌ها
48
سلام دوستان، تو وام گرفتن هیچ خیری ندیدم این وضعی هم که شما میگید ، اینهمه مهارت برای با سود پس دادن وامتون دارید بهتره حوصله کنید تا پولتون جمع شه عوض اینکه آش رو با جاش بدید دست بانک و قرض الحسنه

مهین

Registered User
لایک‌ها
48
یه موسسه مهر بود که بانک شد منم چند سال اونجا حساب داشتم گفتن چهار ماه پولت بخوابه همون اندازه وام میدیم من دو ماه هیجده تومن گذاشتم که عوضش نه تومن بگیرم اول قبول کردن بعد دوماه تازه توضیح دادن که باید زمان چهارماه تعریف شده هم بگذره ولی اگه خواستی میتونی پولتو برداشت کنی تا دوماه دیگه که گذشت وامو بگیری شد چهار ماه ضامن بردم چک و سفته و گواهی کسر حقوق ضامن هم بردم قبض آب رو بهانه کردن تازه اسباب کشی کرده بودیم هیچ قبضی نداشتم حالا براشون قبض تلفن و برق مهم شد، تا همه چیز جور شد پنج ماه طول کشید، بعد حدس بزنید اون آقای وام دهنده چی گفت؟!... بخدا هرکی درست بگه ، یه هدیه پیش من داره، منتظرم...

arashnitro

Registered User
لایک‌ها
1,224
دوستان اگه موسسه مالی مهر بانک بشه سودش کم میشه یعنی اگه حساب 5 ساله که قبل از بانک شدنش بازکردیم سودش کاهش پیدا میکنه یا تا پایان سررسید همونقدر میمونه؟

داداش هیچ جوره نمیشه مطمئن شد که شرایطشون چطور میشه
ممکنه وام کمتر بدن یا مبالغشون بیاد پایین یا سود کم بشه و یا....

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
استارتر وام هر چقد بخوای میدن حتی همون مهر 200 ملیونم میده ولی بهره کم اصلا فکرشم نکن ک درامد بانک از مابه اتفاوت بهره وام منهای سودی ک ب مردم میده در میاد

h67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
یه موسسه مهر بود که بانک شد منم چند سال اونجا حساب داشتم گفتن چهار ماه پولت بخوابه همون اندازه وام میدیم من دو ماه هیجده تومن گذاشتم که عوضش نه تومن بگیرم اول قبول کردن بعد دوماه تازه توضیح دادن که باید زمان چهارماه تعریف شده هم بگذره ولی اگه خواستی میتونی پولتو برداشت کنی تا دوماه دیگه که گذشت وامو بگیری شد چهار ماه ضامن بردم چک و سفته و گواهی کسر حقوق ضامن هم بردم قبض آب رو بهانه کردن تازه اسباب کشی کرده بودیم هیچ قبضی نداشتم حالا براشون قبض تلفن و برق مهم شد، تا همه چیز جور شد پنج ماه طول کشید، بعد حدس بزنید اون آقای وام دهنده چی گفت؟!... بخدا هرکی درست بگه ، یه هدیه پیش من داره، منتظرم...

...دادیم به گدا اولی؟
خوب فتوشاپ می کردی قبضو!

arashnitro

Registered User
لایک‌ها
1,224

این طرح دیگه تموم شده
شامل شما نمیشه چون پولتو زودتر برداشتی
اعتبار کافی نداریم
فعلا وام نداریم
آخر ساله دیگه ایشالا سال بعد
فلان دستور یا فلان بخشنامه برامون اومده و گفته......
و هزار بهونه دیگه که وام گیرنده رو از سرخودشون باز کنن

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
موسسه کوثر 6 ماه پول بخوابونی یک برابر پول میده با یک ضامن کسر از حقوق قرض الحسنه

بالا