برگزیده های پرشین تولز

بهترین بانک یا موسسه مالی و اعتباری برای دریافت وام(40 - 50) م با بهره کم و اقساط بلند مدت کدام است؟

locki

Registered User
لایک‌ها
34
امیر خان برو سمت بانک رسالت من وام گرفتم ازشون با سود 2%
پولتو 4 ماه میزاری تو حساب بعدش معادله پولتو 1 ساله بت وام میده با سود 2% یعنی برای 10 میلیون وام تو 1 سال فقط 200 هزار تومن سود میگیره
یا میتونی بعد 4 ماه نصف سپردتو 2 ساله وام بگیری یا 2 برابر سپردتو 6 ماهه اینا رو بری شعبه دقیق تر برات توضیح میدن.
در ضمن پولتو میتونی تا ریال اخر از حسابت برداری لازم نیست تو مدت باز پرداخت پولی تو حسابت باشه.
سلام.
مطمئنید 2 درصرد میگیره ؟ من شنیدم میگن -16-14 درصد پای آدم تموم میشه اخر

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
من سوال کردم واقعا 2 درصد می گیره خوبی بانک رسالت اینه که روی طلا هم وام میده یعنی طلا رو به عنوان ضمانت قبول می کنه که البته ضامن کسر از حقوق و چک هم میخواد دوباره.......

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان

یه وام 5 یا 7 میلونی میخوام برای راه انداختن کسب و کار چه وامی برای من خوبه؟ شرایطش چیه؟

mr.kazemi

Registered User
لایک‌ها
62
موسسه مهر که تا پارسال وام پنجاه میلیونی با سود 28 درصد میداد امسال بدلیل قانون دولت شرایط وام را تغییر داده و سود را با قانون جدید دولت کرده 21 درصد ولی به شرط بلوکه کردن معادل بیست درصد وام تا پایان دوران اقساط در بانک.
دقیق محاسبه نکردم اما فکر کنم سود وام سی درصد شده.

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
موسسه مهر که تا پارسال وام پنجاه میلیونی با سود 28 درصد میداد امسال بدلیل قانون دولت شرایط وام را تغییر داده و سود را با قانون جدید دولت کرده 21 درصد ولی به شرط بلوکه کردن معادل بیست درصد وام تا پایان دوران اقساط در بانک.
دقیق محاسبه نکردم اما فکر کنم سود وام سی درصد شده.
من سوال کردم. 21 درصد و 20 درصد باید بمونه تا پایان قسط. مثلا 50 تومن 10 تومن باید بمونه! خیلی مسخره هست!!! همون مثل قبل شد که!!!
اقساط هم حداکثر 60 ماه

بالا