برگزیده های پرشین تولز

بهترین داروی ضد ریزش و پر پشت کردن مو

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
بهترین روش PRP هست
گرونه ولی جواب میده

parsa_hhhh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چندوقت پیش رفتم دکتر به من محلول ماینوکسیدیل داده و 100 عدد کپسول
فعلا که راضیم در ضمن دکتر گفت که باید از ماینوکسیدیل 8 ماه به صورت مداوم استفاده کنی (روزی 2 بار)
سلام داداش میشه اسم کپسول هارو بنویسی ممنون میشم ازت

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
من سیستن ب 6 گرفتم
حالا داریم می خوریم ببینم چی میشه
دورش 3 ماهه هست

buy66

Registered User
لایک‌ها
19
قرص اکوفن و ریزش مو
ریزش مو یکی از مشکلاتی است که خیلی‌ها با آن درگیر هستند و برای قطع آن ممکن است هر روشی را تجربه کرده باشند. یکی از درمان‌هایی که برای پیشگیری و کند کردن روند ریزش مو به کار می‌رود درمان دارویی آن توسط قرص اکوفن می‌باشد. اگر اولین بار است نام این دارو را شنیده‌اید و یا قصد مصرف آن را دارید بهتر است با آن آشنایی کافی داشته باشید.عوامل مختلفی در سفید شدن و ریزش موها دخیل هستند. به طور کلی می‌توان گفت حالات روحی و عاطفی مانند ترس، استرس، مصرف کافئین و الکل، استعمال سیگار (سبب نرسیدن خون به فولیکول مو می‌شود)، اختلالات هورمونی (که در زنان در مقایسه با مردان بیشتر است) و سابقه ارثی و خانوادگی از عوامل تاثیرگذار در ریزش و سفیدی مو‌ها محسوب می‌شوند.

قرص اکوفن و مو
یکی از دلایل نسبتا مهم ریزش موی سر کمبودهای تغذیه ای می باشد.تامین این کمبودها از راههای مختلفی امکانپذیر بوده که از آن جمله میتوان به **** غذایی مناسب و حاوی عناصر ومینرالهای مورد نیاز بدن اشاره نمود.امروزه با وجود اشکالات فروان در نوع تغیه ،نحوه تغذیه و…که از شرایط خاص زندگیهای مدرن و امروزی منجمله شرایط اجتماعی ،فرهنگی وعموما اقتصادی و…ناشی میشود،سعی بر آنست که از موادی که بمنظور تامین این عناصر مورد نیاز بدن ،از جمله مو؛بصورت مصنوعی و با عنوان محصولات طبیعی!(که این روزها بیشتر مد شده)سنتز وساخته میشود ،بهره گرفته شود.البته شرایط زمانی ،اکنون اقتضا میکندکه از مصرف این پروداکتها بی نصیب نمانیم. *اما داروی اکوفن که این روزها سر وصدای زیادی بپا کرده است، تولیدی شرکت بایورگا و مشتمل برفرمولی است که تا حد امکان کمبود مینرالهای موثر بر ریزش مو را جبران نماید. اهم ترکیبات این داروشامل موارد ذیل می باشد:پروتیین گندم وکنجد،اسید آمینه سیستین،مالتو دکسترین،سیترات منیزیوم،فسفات کلسیم،سیترات روی، ویتامینهای ب کمپلکس ، ویتامین ای و بیوتین.

درمان ریزش مو با قرص اکوفن
شرکت سازنده بایول-بایورگا (Bailleul Biorga) کشور فرانسه قرص اکوفان محصولی شناخته شده برای درمان ریزش مو که با داشتن کراتین به عنوان محرکی برای رشد مو و ناخن نیز عمل می کند.داروی اکوفن (به انگلیسی: Ecophane) برای افرادی که از کمبود ویتامین‌های گروه ب رنج می‌برند می‌تواند مناسب باشد همچنین تأثیر آن بر عدم ریزش و تقویت مو انکار ناپذیر است

ferigheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
من خودم چند ماهه که ویتامین مو hairvit و یک محلول با شامپو استفاده می کنم

ولی ریزش مو دلیلش بیشتر از این چیزیه که فکر میکردم

لینکی اینجا براتون میزارم که خیلی کمکم کرد و اطلاعات بدست آموردم

عوامل ریزش مو سر

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
هیرویت دیگه نیست تو بازار
من خودم بهمن سال پیش مو کاشتم . به جز کاشت مو پولتونو برای هیچ دارویی دور نریزید
6ماه فینستراید 1میلی خوردم .
صبح ها هیرویت همراه صبحونه
ساعت 11 صبح نصف قرص ویتامین سی کره ای
همراه نهار قرص آهن امریکایی
2ساعت قبل از خواب شب هم فینستراید
الانم توپ توپ شدم

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
هیرویت دیگه نیست تو بازار
من خودم بهمن سال پیش مو کاشتم . به جز کاشت مو پولتونو برای هیچ دارویی دور نریزید
6ماه فینستراید 1میلی خوردم .
صبح ها هیرویت همراه صبحونه
ساعت 11 صبح نصف قرص ویتامین سی کره ای
همراه نهار قرص آهن امریکایی
2ساعت قبل از خواب شب هم فینستراید
الانم توپ توپ شدم
داداش خودتون هیرویت استفاده کردین ؟؟وقاعا" اینجور که بعضی دوستان میگن کیفیتش عالیه ؟؟ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایین

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
داداش خودتون هیرویت استفاده کردین ؟؟وقاعا" اینجور که بعضی دوستان میگن کیفیتش عالیه ؟؟ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایین
عالیه ولی خب من با قرصای دیگه مصرف کردم . بتنهایی مصرفش فایده ای نداره . البته نه اینکه نداشته باشه > یه کپسول مایع هست که توش تمام ویتامینهای مورد نیاز مو داخلشه

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
عالیه ولی خب من با قرصای دیگه مصرف کردم . بتنهایی مصرفش فایده ای نداره . البته نه اینکه نداشته باشه > یه کپسول مایع هست که توش تمام ویتامینهای مورد نیاز مو داخلشه
داداش برای جلوگیری از ریزش و تقویت می خوام استفاده کنم با چه قرص دیگه ای مصرف کنم که بهترین عملکرد رو داشته باشه ؟به تنهایی عملکردش عالی نیست؟؟

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
داداش برای جلوگیری از ریزش و تقویت می خوام استفاده کنم با چه قرص دیگه ای مصرف کنم که بهترین عملکرد رو داشته باشه ؟به تنهایی عملکردش عالی نیست؟؟
ریزش مو بیشتر هورمونی هست
چاره اصلی قرص فینسترایده که تستسترون رو تبدیل به هیدروتستسترون کنه . خیلی خودمونی بگم . روابط جنسی . خروج منی . خود ارضایی یا هرچی مهمترین و اصلی ترین عامل ریزش مو هست . پیشنهاد من مصرف یه دوره 6 ماهه فینستراید 1 میلی هست به همراه قرص اکوفان یا هیرویت که هیریت ناپدید شده گیر نمیاد تو بازار و همچنین مصرف روزی 500 میلی گرم ویتامین سی

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
ریزش مو بیشتر هورمونی هست
چاره اصلی قرص فینسترایده که تستسترون رو تبدیل به هیدروتستسترون کنه . خیلی خودمونی بگم . روابط جنسی . خروج منی . خود ارضایی یا هرچی مهمترین و اصلی ترین عامل ریزش مو هست . پیشنهاد من مصرف یه دوره 6 ماهه فینستراید 1 میلی هست به همراه قرص اکوفان یا هیرویت که هیریت ناپدید شده گیر نمیاد تو بازار و همچنین مصرف روزی 500 میلی گرم ویتامین سی
برای بهترین راه تقویت (صرف نظر از ریزش) بازم همین دستورالعمل رو پیشنهاد میکنید؟؟

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
برای بهترین راه تقویت (صرف نظر از ریزش) بازم همین دستورالعمل رو پیشنهاد میکنید؟؟
بهتره برید پیش دکتر متخصص داخل کلینیک های کاشت نه متخصص های بیرون . تجربیاتشون بهتره
من با مصرف اینا موهام ضخیم شد جون گرفت . هم موهای کاشته شده م و هم موهای قبلیم

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان لطفا مطالب این تاپیک رو ببنید و نظرتون رو بگین در مورد ریزش مو

علت ریزش مو

banihashemrazavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه قرصی مصرف کنیم برا ریزش مو :general503: