برگزیده های پرشین تولز

بهترین داروی ضد ریزش و پر پشت کردن مو

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
اديت شد

Last edited:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من از چند نفر شنیدم که ریوایوژن واقعا تاثیر داره و جواب گرفتن
یکی هم میگفت دکتر بهم دفعه اول دارو داده گفته اگه جواب نگرفتی بیا برات ریوایوژن تجویز کنم

Last edited:

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
من خودم شامپو alpecin c1 می زنم , آلمانیه
تونیکشم بعد حموم میزنم , الان 2 ماه شده. موهام داره در میاد , ضخیم تر هم شده!

samira_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يه داروي گياهي ميشناسم .

( اول بگم كه هيچ - هيچ اصـــراري ندرام بگم اين بهترين داروست )

اما

- توليد كننده اش رو مي شناسم ( توي كاشان توليد ميشه )

و توليد كننده اش مي گفت:

- تعداد فروشمون سال اول خيلي كم بود
- اما از سال دوم يكدفعه تعداد فروشمون خيلي بالا رفت ( به طوري كه ديگه اصلا تبليغ نمي كنيم - چون توان توليد بيشتر مقدور نيست )
- در يكي از داروخانه هاي تهران شيشه داروي ما را تعويض و به عنوان داروي تركيبي به چند برابر قيمت مي فروشند .
---------------

يادمه قيمتش حدود 5 هزار تومان بود ( البته الان چون خيلي وقته كه نديدمش ازش خبر ندارم )

من به حرف هاش تقريبا اعتماد دارم ( گفتم تقريباچون هيچ ماست بندي نميگه ماست من ترشه و هم اينكه ايشان را مي شناسم )
اما دارويش را مصرف نكردم ( چون بسيار موهاي پرپشتي دارم)

اگر كسي كنجكاو بود به صورت خصوصي اسم محصولش اعلام مي كنم .

باتشكر
رسولي

با سلام
من ساکن کاشانم. اگه ممکنه اسم این دارو و اینکه از کجا باید تهیه کنم رو بگید.
با تشکر

[email protected]

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
بر و بچه های آردن محصولات جدیدی را تحت نام فولیکا به بازار دادن که شخصا به خاطر اشتباهات علمی فاحش روی بسته بندی با آنها مخالف بودم. ولی جدیدا با تعریف بیماران شامپوش رو که حدود 3 تومن هست خریدم و بر خلاف تصورم در عرض یک هفته واقعا نتایج شگفت انگیزی در قطع ریزش پاتولوژیک موهام داشت! بعد هم نسبت به خریداری تونیک ضدریزش آندروژنیکش با قیمت حدود 10 تومن اقدام کردم که اون هم بگی نگی تاثیر مثبت داشت. ولی شامپوش (که با هیچ مرجع علمی جور در نمیاد) واقعا عالی است!

سینره هم مواد خوبی داره و اثری مشابه ماینوکسیدایل داره ولی از وقتی شده 7400 کمتر کسی بابتش پول میده.

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
اینو میگم برای همه اونایی که موهاشون داره میریزه

1. روغن و نمک رو به غذای روزانه اظافه کنید

2. دو تا حبه سیر درشت که خشک شده رو له کنید طوری که ریز ریز بشه با همون ابش یه قاشق مربا خوری عسل قاطیش کنید و هم بزنید - توی حموم بعد از شستن سرتون این معجون رو بمالید و با سرعت کاری کنید که به متن سرتون برسه - یه سوزش وحشتناکی رو متن سرتون کم کم شروع میشه که هرچی بیشتر تحملش کنید تاثیرش بیشتره و بعد از اینکه سرتونو گرفتین زیر اب دردش فورا میخوابه - با اینکار هم موهای حال حاظرتون قوی میشه هم اینکه موهایی که این اواخر ریخته شده دوباره در میاد

از دست کشیدن به سرتون زمان فکر کردن پرهیز کنید

من قول میدم با انجام این کارها سریعا تاثیرشو میبینید

این سیر و عسل رو کسی نمیدونه لطفا اگه نتیجه گرفتید فی سبیل الله پخشش کنید و جان خودتون قسم که بعدا به اسم خودتون در نیارید که اختراع کردید !!!

با احترام / حجت

Last edited:

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
اینو میگم برای همه اونایی که موهاشون داره میریزه

1. روغن و نمک رو به غذای روزانه اظافه کنید

2. دو تا حبه سیر درشت که خشک شده رو له کنید طوری که ریز ریز بشه با همون ابش یه قاشق مربا خوری عسل قاطیش کنید و هم بزنید - توی حموم بعد از شستن سرتون این معجون رو بمالید و با سرعت کاری کنید که به متن سرتون برسه - یه سوزش وحشتناکی رو متن سرتون کم کم شروع میشه که هرچی بیشتر تحملش کنید تاثیرش بیشتره و بعد از اینکه سرتونو گرفتین زیر اب دردش فورا میخوابه - با اینکار هم موهای حال حاظرتون قوی میشه هم اینکه موهایی که این اواخر ریخته شده دوباره در میاد

از دست کشیدن به سرتون زمان فکر کردن پرهیز کنید

من قول میدم با انجام این کارها سریعا تاثیرشو میبینید

این سیر و عسل رو کسی نمیدونه لطفا اگه نتیجه گرفتید فی سبیل الله پخشش کنید و جان خودتون قسم که بعدا به اسم خودتون در نیارید که اختراع کردید !!!

با احترام / حجت

دوست عزیز بالا بودن ldl و تریگلیسیرید که منشاءش همون چربی موجود در غذا است یکی از عوامل ریزش موی پاتولوژیک محسوب میشه. نمک هم فکر نمیکنم تاثیری جز بالابردن فشار خون و خونرسانی بیشتر به پوست سر داشته باشه. اگر منظورتون این کار هست ویتامین C و ویتامین E همین کارو انجام میدن و باعث خونرسانی بیشتر و اکسیژن گیری بیشتر میشن.

سیر رو هم من شنیده بودم له میکنن میزارن روی پوست صورت برای از بین بردن موهای زاید. :D فکر کنم مقدار آلیسین موجود در شامپوهای سیر خیلی کمتر از اون مقداری باشه که بشه آدم خودش درست کنه. :) البته شاید عسل ترکیباتی داشته باشه که این خاصیت سیر را خنثی کنه.

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
دوست عزیز بالا بودن ldl و تریگلیسیرید که منشاءش همون چربی موجود در غذا است یکی از عوامل ریزش موی پاتولوژیک محسوب میشه. نمک هم فکر نمیکنم تاثیری جز بالابردن فشار خون و خونرسانی بیشتر به پوست سر داشته باشه. اگر منظورتون این کار هست ویتامین C و ویتامین E همین کارو انجام میدن و باعث خونرسانی بیشتر و اکسیژن گیری بیشتر میشن.

سیر رو هم من شنیده بودم له میکنن میزارن روی پوست صورت برای از بین بردن موهای زاید. :D فکر کنم مقدار آلیسین موجود در شامپوهای سیر خیلی کمتر از اون مقداری باشه که بشه آدم خودش درست کنه. :) البته شاید عسل ترکیباتی داشته باشه که این خاصیت سیر را خنثی کنه.
اونهایی که سرشون پرژکتور شده لطفا یه امتحانی بکنن

چون ضرر نداره براشون که بگیم کچل میشن

بعد یک ماه که دونه دونه مو رو سرشون سبز شد ببینیم باز هم نظرتون همینه یا عوض شده

-------------------

نمک و چربی غذای مورد نیاز مو هست که اگه از **** روزانه حذف و یا خیلی کم بشه باعث ریزش مو میشه

والله اینا که ما میگیم ما دکتر نیستیم یه وقت سوء تفاهم نشه

اما چیزی که تو کتابا مینویسن با واقعیت یه مقدار فاصله داره و تا ادم تجربه نکنه متوجه نمیشه

اما چیزی که من متوجه شدم بعد از گذاشتن این دو تا روی سر و ایجاد سوزش در واقع منافذ پوست باز میشه و هم خون رسانی به اون قسمت بیشتر میشه و شاید این عسل این وسط یه کارایی میکنه

شما بعد از گذاشتن این معجون کلا 10-20 ثانیه هم نمیتونید سوزشش رو تحمل کنید و انگار دارن سوزن میکنن تو سر ادم

کلا کسایی که ریزش مو دارن و موقع شونه کردن موهاشون به شونه میچسبه و کنده میشه بعد از استفاده به عینه میتونن محکم شدن پیاز مو رو احساس کنن و اگه دروغ نگم که ریزش مو رو قطع میکنه حد اقل خیلی کمش میکنه

من خودم رویش مجدد مو داشتم ( البته موقعی که متوجه شدم ریزش موهام زیاد شده پیگیر شدم و سریع جلوشو گرفتم )

به خیلیا توصیه کردم و نتیجه گرفتن و البته بعضی ها هم نتونستن سوزشش متن سرشون رو تحمل کنن

این رو بدونید هرچی مو ریزش کنه بعدش دوباره مو در میاد همونجا اما نازکتر و این موی نازک هم هر بار بریزه دوباره نازکتر در میاد و همینطور ادامه پیدا میکنه تا زمانی که دیگه در نیاد

با موهاتون اصلا بازی نکنید و بهتره اصلا بهش فکر هم نکنید

هرچی بیشتر دستکاریش کنید بیشتر تکون میخوره و پیاز مو نمیتونه خودش رو بازسازی کنه

----------------------

من دکتر نیستم این معجونم من نساختم که ازش دفاع کنم یه چیزی بود که تجربه کردم و خوشحال میشم که بقیه هم بتونن استفاده کنن

درضمن برای اطمینان بیشتر میتونید سیر و عسل رو تو نت سرچ کنید ( در مورد ریزش مو )

با احترام / حجت

Last edited:

Farbodmcp

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز علل ریز مو در آقایان و خانمها فرق میکنه و در هر کدام نیز چندین علت دارد. عبارت فلان چیز مناسب ریزش مو است یک چیز کاملا کلی است که بیشتر از زبان عطاری ها می شنوید! مانند اینکه شما سردرد ناشی از خستگی داشته باشید یکی بیاد بگه این قرص رو بخور برای تمام بیماریها از عفونتهای حاد گرفته تا بیماری های خونی مفیده. شما آیا این قرص رو میخورید؟ :eek:

رشد مجدد بستگی به ریزش داره. اگر در اثر شامپو و شیمی درمانی و این جور عوامل خارجی ایجاد بشه بله فولیکول مو قابلیت رشد مجدد دارد ولی اگر بدون علت باشد به احتمال خیلی زیاد امکان رویش مجدد نیست. به موهای ریخته شده اگر دقت کنید فولیکول تحلیل رفته و آسیب دیده را در انتهاش میبینید. نازک بودن مو به سیکل رشد و فازی که در اون قرار داره مربوط میشه. مو هر چقدر بیشتر روی سر بمونه ضخیمتر میشه. موهایی که فرصت نمیکنن که زیاد بمونن و میریزن نازکتر می مونن.

حذف چربی، گوشت قرمز و نمک از **** غذایی و اضافه کردن مینرال ها و ویتامینها به **** غذایی میتوانه کمک به بهبود ریزش مو کند.

Inspiring

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان هیچ کس ریزش موهاش اینجا در اثر چربی نیست؟ همتون همین جوری موهاتون میریزه؟!!!
من یه 7 سالی هست هر جا که رفتم دکتر هر کوفتی استفاده کردم جواب نداده رو موهام! از شامپو کریستال سیر تا همین کتوکونازول! همشون بعد از یه مدتی دوباره بی اثر میشن گاهی تا یه سالم ادامه دادم درمانو ولی هیچی به هیچی!
الانم که فصل امتحاناته رسما کچل شدم! باز اقایون اشکال نداره خانوما موهاشون یه ذره کم پشت بشه هم ضایع است چه برسه به اینکه...
24cl8gx9fe07ooldmd4.gif

این ماینوکسیدل رو امتحان نکردم میترسم میگن خیلی عوارضش بالاست؟!

anahita_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقاي رسولي

ممكنه اين دارو را به من هم معرفي كنيد
ممنون ميشم

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
ماينوكسيديل + مصرف روزانه فيناسترايد (پروپشيا)

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
فینستراید بهترین گزینه هست و تایید شده ی اف دی ای آمریکا هست. البته باید بیش از 1 سال بگذره تا تاثیر فراوانش رو دید

milad-kh

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
خوب یه چیزی هم واسه تقویت و پر پشتی مو معرفی کنید

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ماينوكسيديل و فيناسترايد (پروپشيا) باید تا ابد مصرف بشه و به محض قطعش ریزش شروع میشه بهترین کار اینه که وقتی همه موها ریخت بری مو بکاری تا چند سال دیگه اصلا شاید با سلولهای بنیادین مو کشت کنند و پیوند بزنند

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ماينوكسيديل و فيناسترايد (پروپشيا) باید تا ابد مصرف بشه و به محض قطعش ریزش شروع میشه بهترین کار اینه که وقتی همه موها ریخت بری مو بکاری تا چند سال دیگه اصلا شاید با سلولهای بنیادین مو کشت کنند و پیوند بزنند
هر دو تا عوارض داره

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
هر دو تا عوارض داره

دارویی که اف دی ای آمریکا تایید کنه بدون شک برای عوارش هم اندیشه ای کردن. برای نمونه روش نوشته شده پیش از بچه دار شدن 6 ماه قطع کنید مصرفش رو وگرنه هیچ مشکلی نداره

jack426

Registered User
لایک‌ها
9
ماينوكسيديل + مصرف روزانه فيناسترايد (پروپشيا)
این نسخه یه دکتری برام نوشت
من ماينوكسيديل رو 8 سال دارم:blush: ازش استفاده میکنم.خوبه ریزش مو رو تا حدود زیادی کم میکنه
در حال حاضر تنها دلیل ریزش موی من کم خوابی و اضطراب هست

ناصری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اضطراب مهمترین عامل ریزش مو هست . من کلا هر موقع امتحان داشته باشم کچل میشم :lol: بعد از مدتی پر پشت تر میشه نمیدونم قضیش چیه . موهای من چربه برای همین دو روز یه بار موهام رو میشورم . همیشه موهام رو کوتاه نگه میدارم هر روز هم قرص فینپشیا و اکوفان و زینک پلاس مصرف میکنم تا حدودی تاثیر داره ولی قرص های فینپشیا کمی عصبیم میکنن برای همین گاهی شربت هیدروکسی زین میخورم . ریزش مو راه علاج قطعی نداره و تقریبا میشه گفت اول آخر بیشتر موها میریزه .

بالا