برگزیده های پرشین تولز

بهترین داروی ضد ریزش و پر پشت کردن مو

motahary110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مدت 2 سال بود که فیناستراید 1 میل استفاده کردم تاثیر چندانی ندیدم ولی بد هم نبود . می خوام ببینم واسه درمان ریزش ، فیناستراید بهتره یا فین پشیا.
فین پشیا هم مثل فیناستراید 1 میل و 5 میل داره یا نه؟ قیمتش چنده؟
با تشکر

bobby1988

Registered User
لایک‌ها
28
فينپشيا همون فيناسترايد هست با اين تقاوت كه ساخت هنده و كيفيت بالاتري داره پيشنهاد ميكنم به جاي فيناسترايد از فينپشيا استفاده كنين.
قيمتشم 2 برابر فيناسترايده يعني برگي 3 تومن.
پروپشيا هم نوع آمريكاييش هست كه قيمت بالايي داره.
همگي 1 و 5 دارن.
نوع 1 ميلي گرم براي درمان ريزش مو استفاده ميشه كه از تبديل تستوسترون به هيدروتستسترون جلوگيري ميكنه.
نوع 5 م گ براي سنين 60 سال به بالا استفاده ميشه جهت جلوگيري از سرطان پروستات.
براي جلوگيري از ريزش مو بايد نوع 1 م گ رو مصرف كنيد در غير اين صورت با مردونگيتون خداحافظي كنيد :)

135624

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در مورد داروي ضد ريزش مو طلسم اگر كسي تجربه اي داره يا خبري داره لطفا مطلع كنه
من خودم يكي گرفتم ولي به چند دليل هنوز جرات نكردم استفاده كنم. البته درستش اين بود كه اول تحقيق ميكردم بعد خريد ولي مجذوب ادعاهايي كه كرده شدم.

اول اينكه ادعا كرده روي دو هزار نفر تست باليني انجام داده كه خيلي زياده ولي با اين وجود هنوز وزارت بهداشت مجوز نداده آخه مگه ميشه؟ فكر كنين 2000 تا 118000 تومن ميشه 236 ميليون تومان البته براي توليد يك تونيك معجزه آسا چيزي نيست
دوم اينكه خود بعضي از افرادي كه تلفني پاسخگو هستند به دروغ ميگن مجوز بهداشت به عنوان تونيك داره نه دارو ولي تنها گواهيي كه داره گواهيه ثبت اختراع از دانشگاه علوم پزشكيه قزوينه نه وزارت بهداشت
سوم اينكه وقتي درب بطري رو باز ميكني بوي موندگي و ترشيدگي مانند همراه با بوي اويشن ميده البته به نظرمن اينطور مياد چون هنوز محصول تازه توليد شده رو بو نكردم كه تشخيص بدم فاسد شده يا كلا بوش اينطوره
چهارم اينكه از حدود 15 داروخانه كه خودشون محصول رو داشتن در موردش سوال كردم همه با شك و ترديد و احتياط و اينكه هنوز جواب پس نداده صحبت كردن
ولي با همه اينا اميدوارم كه جوابش و پس بده و واقعا درست باشه كه اگه اينطور باشه معجزس و اميدوارم دوستاني كه استفاده كردن خبر بدن اونم خبراي خوب

سلام
بالاخره استفاده کردی؟
چطوره؟
اگه خوبه بگو ما هم تهییه کنیم

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
آقا كسي از روش PRP خبر داره؟؟

عوارض و مضراتش چيه؟
سواي اينكه ميگن پرپشت كننده قطعي هست

tape

Registered User
لایک‌ها
505
براي جلوگيري از ريزش مو بايد نوع 1 م گ رو مصرف كنيد در غير اين صورت با مردونگيتون خداحافظي كنيد
واسه هميشه خداحافظي نه به صورت مقطعي و زمان استفاده اين مسئله پيش مياد و با قطع دارو به حالت اول بر ميگرديد.

m.shahi

Registered User
لایک‌ها
0
آقا كسي از روش PRP خبر داره؟؟

عوارض و مضراتش چيه؟
سواي اينكه ميگن پرپشت كننده قطعي هست

سلام، از كجا مطلع شدين پر پشت كننده قطعيه؟ آيا خودتون اثراتشو ديدين منكه هر چي تو سايتاي ايراني و خارجي گشتم اطميناني در كار نبود

sabzsib

Registered User
لایک‌ها
14
طبق توسیه چند نفر از دوستان در همین تاپیک از شامپوی ضد ریزش فولیکا استفاده کردم . اثر چشم گیری داشت و بعد از 2 بار استحمام ریزش مو تا 90 درصد کمتر شد.
برای خودم واقعا عجیب است !!

bobby1988

Registered User
لایک‌ها
28
واسه هميشه خداحافظي نه به صورت مقطعي و زمان استفاده اين مسئله پيش مياد و با قطع دارو به حالت اول بر ميگرديد.
نوع 5 م.گ ميزنه اونجاتو داغون ميكنه عزيز
اون واسه 1 م.گ هست كه برميگرده به حالت اول.

soheil368

Registered User
لایک‌ها
67
من خودم شش ماهه فیناستراید 1 میل ایرانی مصرف میکنم کاملا ریزش مو متوقف شده .ولی مثل اینکه خارجیش بهتره از این ماه اونو مصرف میکنم.من که ریزش موی سرم ارثی هست و تا الان باید کلی ریخته بود با این دارو اگه رویش جدید نداشته باشه خوبیش اینه که جلوگیری کرده.ولی خوب باید ریسک عوارض رو بپذیرین.

tedony

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام

دوستان توجه كنند كه از وقتي كه بنده مطالب بالا را گفتم خيلي مي گذرد ( نميدانم چه شده دوباره تايپيك بالا اومده )

بهر حال چون دوستان درخواست كردند رفتم دوباره يه اطلاعاتي از داروي گياهي ( كه توليد كننده اش خيلي تعريف مي كرد) گرفتم

اسم دارو : " تـك گـل "‌
بسته بندي : شبيه و هم اندازه قطره چشمي

و اطلاعات بيشتر ( آدرس و شماره انبار در تهران ) رو براي اين كاربراني كه ايميل خود را همينجا اعلام كرده بودند ارسال كردم علت اينكه در محيط عمومي نگفتم : ( عدم ايجاد مزاحمت براي فروشنده )

شما نيز از طريق اين دوستان ( m.shahi - *pariya* - noosha-afarin - samira_kh ) پيگيري كنيد ( همانطور كه گفتم من استفاده نكردم - خدا را سپاس موهاي پر پشتي دارم )

نكته: به مطالبي كه در پستهاي قبلي گفتم حتما توجه كنند ( كه اشتباه برداشت نشه )

باتشكر
رسولي

برای من هم بفرستید :

[email protected]

Amin_boroojerdi

Registered User
لایک‌ها
38
قرص جوشان خارجی زینک پلاس معجزه می کنه.دکتر تغذیه برام تجویز کرده خداییش ازش راضی ام

m69fard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
داروی طلسمو من سه تا قوطی مصرف کردم نتیجه هم نگرفتم
دیگه قضاوت با خودتون
به نظر من اگه رو 2000 نفر امتحان کرده بودن حداقل 4 تا دونه عکس ازشون داشتن

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
قرص جوشان خارجی زینک پلاس معجزه می کنه.دکتر تغذیه برام تجویز کرده خداییش ازش راضی ام

مطمئنی اینو؟؟؟
منم قبلآ دکترم برام از این قرص (البته کپسول بود ) تجویز کرد همچین تاثیری رو حس نکردم
ولی رنگ موهامو مشکی کرد دی !

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
فین پرشیا عوارض داره توصیه نمیشه
به نظر من روگین فوم از همه بهتره من ازش نتیجه گرفتم
قرص پرستات هلث شیف که کاملا گیاهی هست روزی 1 عدد
جواب میده

بالا