برگزیده های پرشین تولز

بهترین داروی ضد ریزش و پر پشت کردن مو

sb1370

Registered User
لایک‌ها
4
یکی از اساتید طب سنتی گفته روغن کندش برای رویش مجدد مو خوبه. حتی اگه به کف دست بزنی مو درمیاره.
اما گیاه گرونیه و فکرکنم از خارج کشور وارد می شه. کیلویی 600,000 تومن
من یکم گرفتم ولی خوب روغنش رو چطوری درست کنم؟
اینجا درمورد کندش یکم توضیح داده:
پیک شفا - کندس(کندش یا ریشه کارزان)

drdrhair

Registered User
لایک‌ها
60
یکی ماینوکسیدیل زده برای حدودا یه سال الان تمام صورتش شده مو! چه برسه به سرش!!! اگه بعد از یه سال قطع کنه باز میریزه؟ خواهشا علمی و درست جواب بدید نه از روی حدس و گمان و تصور
این دارو ها جالب نیست

behnam2070

Registered User
لایک‌ها
55
اقا من قبل از اینکه برم دانشگاه موهام اونقدر پر پشت بود که انگشت لای موهام نمیرفت
بعد از اینکه پامو گزاشتم دانشگاه ریزش شروع شد هزار جور دکتر و شامپو و کوفت و زهرمار امتاحان کردم فایده نداشت
یه روز نشستم ریشه یابی کردم دیدم که تو مدت 4 ساله دانشگاه این موارد باعث ریزش شده
سیگار کشیدن.استرس زیاد.شستن هر روزه مو.خشک کردن مو به طرز وحشیانه با حوله.نداشتن خواب منظم طی تمام 4سال(اغراق نیست تو خوابگاه تموم 4 سالو هر روز تا 4 بیدار بودیم).استرس بیمورد.تغذیه کم.نداشتن تحرک
الان 2ساله همه اینارو برطرف کردم موهام کاملا برگشته به حال اولش وقتی لسانسو تموم کردم 60 درصد فرق سرم مو نداشت

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
اقا من قبل از اینکه برم دانشگاه موهام اونقدر پر پشت بود که انگشت لای موهام نمیرفت
بعد از اینکه پامو گزاشتم دانشگاه ریزش شروع شد هزار جور دکتر و شامپو و کوفت و زهرمار امتاحان کردم فایده نداشت
یه روز نشستم ریشه یابی کردم دیدم که تو مدت 4 ساله دانشگاه این موارد باعث ریزش شده
سیگار کشیدن.استرس زیاد.شستن هر روزه مو.خشک کردن مو به طرز وحشیانه با حوله.نداشتن خواب منظم طی تمام 4سال(اغراق نیست تو خوابگاه تموم 4 سالو هر روز تا 4 بیدار بودیم).استرس بیمورد.تغذیه کم.نداشتن تحرک
الان 2ساله همه اینارو برطرف کردم موهام کاملا برگشته به حال اولش وقتی لسانسو تموم کردم 60 درصد فرق سرم مو نداشت
ریزش مو هیچ وقت با زدن شامپو لوسیون و کزخرفات مالیدنی خوب نمیشه و اینها همگی تبلیغاتی بیش نیست به اعتقاد من ریزش مو زمانی اتفاق میفته که فولیکول های مو به اندازه کافی تحریک نشه و عاملی هم که باعث تحریک فولیکول مو میشه هورمونی به نام فر تستسترون که وقتی تو بدن کم میشه هم ریزش مو اتفاق میفته هم هم موهای بدن و حتی ریش از سرعت رشدشون کم میشه اگه روی سر افرادی که طاسی وسیع نگاه کرده باشید میبینید که سرشون اصلا چرب نمیشه و اگه به موهای ریش و بدنشون هم نگاه کنید میبنید اصلا رشد زیادی نداره

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
ریزش مو هیچ وقت با زدن شامپو لوسیون و کزخرفات مالیدنی خوب نمیشه و اینها همگی تبلیغاتی بیش نیست به اعتقاد من ریزش مو زمانی اتفاق میفته که فولیکول های مو به اندازه کافی تحریک نشه و عاملی هم که باعث تحریک فولیکول مو میشه هورمونی به نام فر تستسترون که وقتی تو بدن کم میشه هم ریزش مو اتفاق میفته هم هم موهای بدن و حتی ریش از سرعت رشدشون کم میشه اگه روی سر افرادی که طاسی وسیع نگاه کرده باشید میبینید که سرشون اصلا چرب نمیشه و اگه به موهای ریش و بدنشون هم نگاه کنید میبنید اصلا رشد زیادی نداره

ولی من کسی رو میشناسم طاس شده ولی بدنش پر مو هست یا کسی رو میشناسم طاسه سرش همچنان چربه

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
ولی من کسی رو میشناسم طاس شده ولی بدنش پر مو هست یا کسی رو میشناسم طاسه سرش همچنان چربه
امکان نداره منظور من از افراد طاس کسی که وسط سرش کاملا طاس هست و اصلا مو نداره غدد چربی روی سر این افراد اصلا هیچ ترشحی نداره چون فر تستسترون باعث ترشح این غدد میشه ضمن اینکه منظور از چربی سر چربی هست که توسط خود پوست ترشح بشه و نه عوامل محیطی من تاحالا 50 تا کچل وسیع نگاه کردم هیچ کدوم سرشون چرب نبود حتی اگه تو تلوزیون هم کچل ها نگاه کنید میبنید سرشون کاملا برق میزنه و اصلا چرب نیست
در مورد سوال دومتون هم من نگفتم بدنشون پر مو نیست گفتم از سرعت رشد موهاشون بشدت کاسته میشه حاضرم اینو ثابت کنم

مثل سر این یارو اگه این فرضیه که تستسترون باعث طاسی میشه درست بود سر این فرد باید بشدت چرب میشد اما برعکش رخ میده یعنی پوست سرکاملا خشک میش
hgfhf.jpgkkk.jpg

Last edited:

viva iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان اگه کسی ماینوکسیدیل بسیار عالی و کمیاب روگین رو خواست من میتونم براش مستقیما از آمریکا توسط یکی از اقواممون براش بیارم ایران

شماره تماس
لطفا فقط اس ام اس بدید
09366534196

دکتر م ا افرا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام سلام
اینجانب دکتر افرا چندین سال است در زمینه طب گیاهی فعالیت دارم وداروهای زیادی را از هندوستان وکره جنوبی وارد میکنیم از جمله ریشه کندش که هم برای رویش مو مؤثر است هم برای عفونت سینوسها
تلفن تماس50 091920570
وبسایت اینجانب حتمن سری بزنیدattariehakim.blogfa.com

es4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول و آخرش خوردن فیناسترایده که باید عوارض رو بپذیرید یا کچلی یا عوارض فیناستراید این هم بروشور جدید شرکت

فایل های ضمیمه

• propecia_ppi.pdf
    157.3 KB · نمایش ها: 44

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام.

یکی از دوستانم موهایش کم پشت است و می خواهد موهایش پر پشت بشه.

آیا شما راهی می شناسید که هم جلوی ریزش مو رو بگیره و هم پرپشتش کنه.

من تو سایتهای زیادی رفتم بیشتر یا شامپو بود یا قرص.

اگه گیاهی می دونید لطفا بگید.

من تو چند تا سایت اینا رو دیدم که گفتند.
سرم ضدریزش سینره بزن جوااااب میده

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام.

یکی از دوستانم موهایش کم پشت است و می خواهد موهایش پر پشت بشه.

آیا شما راهی می شناسید که هم جلوی ریزش مو رو بگیره و هم پرپشتش کنه.

من تو سایتهای زیادی رفتم بیشتر یا شامپو بود یا قرص.

اگه گیاهی می دونید لطفا بگید.

من تو چند تا سایت اینا رو دیدم که گفتند.

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
چیز خوبیه+مصرف مواد ویتامن دار و قرص روی و پروتیین کافی
ویتامین رو اگه از میوه ها بگیره که چه بهتر ولی اگه میوه کافی مصرف نمیکنه از مکمل داروخانه استفاده کنه
کمبود پروتیین باعث نازکی مو میشه

es4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ویتامین رو اگه از میوه ها بگیره که چه بهتر ولی اگه میوه کافی مصرف نمیکنه از مکمل داروخانه استفاده کنه
رو ریزش مو ارثی جواب میده؟

es4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای مرد ها واقعا جواب میده ؟ به نظر من باید از درون درست کرد

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
برای مرد ها واقعا جواب میده ؟ به نظر من باید از درون درست کرد
صددرصد دوست عزیز .تاثیرش جزیی هست.از درون به قول خودتون باید درست بشه.که راهش تغذیه خوب هست .چون پوست چیزی بهش نفوذ نمیکنه
مصرف ماده خوبی روی مو ،مو رو از این رو به اون رو نمیکنه و مشکلش رو برطرف نمیکنه ولی برعکسش هست یعنی مصرف ماده بدی روی سر مو رو داغون میکنه
شامپو و نرم کننده خوبی میتونه جلو مشکلات رو بگیره.بازم میگم جلو مشکلات رو میگیره نه اینکه کار شاخی میکنه
راهش تغذیه خوب و استفاده از ویتامین هاست

es4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صددرصد دوست عزیز .تاثیرش جزیی هست.از درون به قول خودتون باید درست بشه.که راهش تغذیه خوب هست .چون پوست چیزی بهش نفوذ نمیکنه
مصرف ماده خوبی روی مو ،مو رو از این رو به اون رو نمیکنه و مشکلش رو برطرف نمیکنه ولی برعکسش هست یعنی مصرف ماده بدی روی سر مو رو داغون میکنه
شامپو و نرم کننده خوبی میتونه جلو مشکلات رو بگیره.بازم میگم جلو مشکلات رو میگیره نه اینکه کار شاخی میکنه
راهش تغذیه خوب و استفاده از ویتامین هاست
حرف شما کاملا درست هست من خودم قرص ویتامین می خورم دونه خداد تومن کاملترین دارو که واقعا از مکمل و قرص ها بهتره فیناسترایده که تا 65 در صد در ریزش مو ارثی تاثیر داره و متاستفانه عوارض جدی داره

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
این درمان روی من عالی جواب داد
ماینوکسیدیل 5% پاک دارو+بیوتین+زینک+مولتی ویتامین
البته اگه کسی ریزشش هرمونی باشه نباید از فیناستراید غافل بشه

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
داروی گیاهی یا اگه شامپوی مناسب برای این کار هم میشناسید معرفی کنید