برگزیده های پرشین تولز

بهترین داروی ضد ریزش و پر پشت کردن مو

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
برای جلوگیری از ریزش مو, قرص و دارو هم وجود داره یا فقط شامپو و کاشت مو هست؟

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325

fayyazjahani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تنها دارویی که برای ریزش مو تایید شده FDA امریکا هست قرص فیناستراید یا همون پرو پرشیا هست . تو ایران مدل هندی و ایرانیش داره فروش میره هندی بسته صدتاییش دارن میفروشن 55 تومن و بسته ایرانیش هست 12 تومن .
3 تا 6 ماه رویش مجدد مو زمان میبره نشون بده . ماله من 4 ماهه نشون داد . وقتی قرص رو شروع کردین به خوردن بعد دو ماه شدت ریزش بیشتر شاید بشه این نشانه خوبیه یعنی داره اثر میکنه تو 2 درصد افراد بی اثر هست و همچنین عوارضش بزرگ شدن سینه تو دو درصد افراد و کم شدن میل جنسی در 2 درصد افراد بقیه 98 درصد دیگه حالشو ببرن .کسی عارض دید با قطع دارو رفع میشه . این دارو فقط و فقط برای مردان باید مصرف بشه . قرص بسیار ریز است و بدون آب و ناشتا هم میشه خورد . خدایی دم علم گرم .

شخصا به 8 نفر پیشنهاد کردم بخورن همشون هم راضی هستن و البته خودمم خوردم جواب گرفتم الکی دنبال شامپو و این چرتا پرتا نرید . این محلول قطره ای مانیکوسیدل هم خوبه ولی چون درد سرش زیاده و هر روز باید سرت بمالی بعد چند ماه خسته میشی ول میکنی همون پرو پرشیا عالی هست .

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
تنها دارویی که برای ریزش مو تایید شده FDA امریکا هست قرص فیناستراید یا همون پرو پرشیا هست . تو ایران مدل هندی و ایرانیش داره فروش میره هندی بسته صدتاییش دارن میفروشن 55 تومن و بسته ایرانیش هست 12 تومن .
3 تا 6 ماه رویش مجدد مو زمان میبره نشون بده . ماله من 4 ماهه نشون داد . وقتی قرص رو شروع کردین به خوردن بعد دو ماه شدت ریزش بیشتر شاید بشه این نشانه خوبیه یعنی داره اثر میکنه تو 2 درصد افراد بی اثر هست و همچنین عوارضش بزرگ شدن سینه تو دو درصد افراد و کم شدن میل جنسی در 2 درصد افراد بقیه 98 درصد دیگه حالشو ببرن .کسی عارض دید با قطع دارو رفع میشه . این دارو فقط و فقط برای مردان باید مصرف بشه . قرص بسیار ریز است و بدون آب و ناشتا هم میشه خورد . خدایی دم علم گرم .

شخصا به 8 نفر پیشنهاد کردم بخورن همشون هم راضی هستن و البته خودمم خوردم جواب گرفتم الکی دنبال شامپو و این چرتا پرتا نرید . این محلول قطره ای مانیکوسیدل هم خوبه ولی چون درد سرش زیاده و هر روز باید سرت بمالی بعد چند ماه خسته میشی ول میکنی همون پرو پرشیا عالی هست .

بدون نسخه میده داروخونه؟

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
از ترکیبات گیاهی استفاده کنید قرص و شامپو! پیف پیف

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
برای جلوگیری از ریزش مو, قرص و دارو هم وجود داره یا فقط شامپو و کاشت مو هست؟
عزیز بنده 36 سال انواع روش ها , شامپوها و موارد تبلیغاتی رو استفاده کردم. قرصهای بسیار گران قیمت مثل propecia که دکترمی گفت تضمینی اما ممکنه اقیم کنه رو هم ریسک کردم و امتحان کردن و 8 ماه خوردم. به بهترین دکترها هم مراجعه کردم. خلاصه تا دلتون بخواد هزینه کردم. واسه برخی دکترها که زبانزد بودن شاید 6 ماه قبلش وقت میگرفتم. نتیجه:
ریزش موی ارثی هیچ علاجی نداره(تعداد کمی از دکترهای با وجدان که فقط دنبال پول نبودند هم اینو بهم گفتن). ریزشش کمم نمیشه و فقط این خودمونیم که چون هزینه کردیم برخی اوقات الکی تلقین می کنیم انگار داره یه چیزایی درمیاد یا بهتر شده! چاره فقط کاشت مو و بس. پس به نظر من بیخود وقت و پولتون رو حروم نکنید. الا رقابت توی بازار کاشت مو زیاده و با قیمت مناسب می تونید از پسش بر بیاید. اقواممون که دکتره (رتبه 2 دانشگاه علوم پزشکی شیراز تخصص پوست و مو) به من گفت بزار کامل قسمتهایی که می خواد ریزش داشته باشه , بریزه و بعدش واسه کاشت اقدام کن تا دوباره بعد از کاشت با ریزش مابقیش روبرو نشی که تو ذوقت بخوره.
جالبه این ریزش مو تنها چیزیه که پدرم برای من ارث گذاشت :D
یکی از اقواممون از دائیش ارث بهش رسیده که این دیگه خیلی زور میبره. o_O

Last edited:

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
عزیز بنده 36 سال انواع روش ها , شامپوها و موارد تبلیغاتی رو استفاده کردم. قرصهای بسیار گران قیمت مثل propecia که دکترمی گفت تضمینی اما ممکنه اقیم کنه رو هم ریسک کردم و امتحان کردن و 8 ماه خوردم. به بهترین دکترها هم مراجعه کردم. خلاصه تا دلتون بخواد هزینه کردم. واسه برخی دکترها که زبانزد بودن شاید 6 ماه قبلش وقت میگرفتم. نتیجه:
ریزش موی ارثی هیچ علاجی نداره(تعداد کمی از دکترهای با وجدان که فقط دنبال پول نبودند هم اینو بهم گفتن). ریزشش کمم نمیشه و فقط این خودمونیم که چون هزینه کردیم برخی اوقات الکی تلقین می کنیم انگار داره یه چیزایی درمیاد یا بهتر شده! چاره فقط کاشت مو و بس. پس به نظر من بیخود وقت و پولتون رو حروم نکنید. الا رقابت توی بازار کاشت مو زیاده و با قیمت مناسب می تونید از پسش بر بیاید. اقواممون که دکتره (رتبه 2 دانشگاه علوم پزشکی شیراز تخصص پوست و مو) به من گفت بزار کامل قسمتهایی که می خواد ریزش داشته باشه , بریزه و بعدش واسه کاشت اقدام کن تا دوباره بعد از کاشت با ریزش مابقیش روبرو نشی که تو ذوقت بخوره.
جالبه این ریزش مو تنها چیزیه که پدرم برای من ارث گذاشت :D
یکی از اقواممون از دائیش ارث بهش رسیده که این دیگه خیلی زور میبره. o_O
36 سال؟؟؟؟؟؟
مگه خودت چند سالته؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
36 سال؟؟؟؟؟؟
مگه خودت چند سالته؟
36 سال اغراق کردم. خودم 38 سالمه از 16 سالگی ریزش مو شروع شد و پیگیری بنده و .... تا 4 سال پیش که نتیجه قطعی رو گرفتم و خدمتتون عرض کردم.ایشالله توافق هسته ای که بشه قصد کاشت دارم :p
چون هر تار مو رو 200 تا 300 تومان قیمت دادن و من مصرفم بالاست ;)
ایشالله بعد از توافق با ظریف قراره بریم دنبالش

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
فینستراید و مایندکسل خیلی از دکتر ها پیشنهاد میکنند .

من فکر میکنم ریزش موی ارثی درمان نداره فقط با دارو ها ریزش رو کمتر یا میشه اونو به تعویق انداخت

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
فینستراید و مایندکسل خیلی از دکتر ها پیشنهاد میکنند .

من فکر میکنم ریزش موی ارثی درمان نداره فقط با دارو ها ریزش رو کمتر یا میشه اونو به تعویق انداخت
دقیقا. این دو دار اگر ریزش ارثی نباشه و در اثر استرس و برخی عوامل خاص باشه تاثیر داره. والا در برابر ریزش ارثی هیچ فایده ای نداره. حتی ممکنه اگر به پوست سر نسازه و خارش ایجاد کنه , ریزش رو شدیدتر هم بکنه.

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
نکنید بیخود هزینه دوا از بهر کچلی امید شفا....نباشد ریزش ارثی را علاج،نکرده مو به کسی وفا
شکر آن کن که نشود روزی کله آینه ای سیار...صیقلی و شفاف و صاف به مثال نماز جعفر طیار
چاره فقط کاشت مو باشد و روش جدیدتر پی آر پی...گویند تحولیست چو قیاس ال سی دی و سی آر تی

روش prp
[URL='http://forum.persiantools.com/members/saul.367090/']@Saul
[/URL]

@zgg123

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
داروی گیاهی یا اگه شامپوی مناسب برای این کار هم میشناسید معرفی کنید
من سرم و لوسیون سینره رو استفاده کردم که گیاهیه و جواب هم داده. شامپو هم داره برای ریزش و تقویت مو

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
من سرم و لوسیون سینره رو استفاده کردم که گیاهیه و جواب هم داده. شامپو هم داره برای ریزش و تقویت مو
برای دخترا آره.کلا این محصول تا حدی البته کم خاصیت تقویت کنندگی داره ولی جلوی ریزش مو رو نمیتونه بگیره.هیچکی بیشتر از من انواع محصولات رو امتحان نکرده.نصف محصولات سینره.البته من بسیار پرمو هستم:D

hamidra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
منم دارم کچل میشم.ماینوکسیدیل هم خریدم اما میشد دو سه روز میگذشت تازه یادم میفتاد!!!!!!
کلا دارو نمیتونم منظم مصرف کنم برا همین تاثیر ماینوکسیدیل را هم ندیدم:(

Zahra banooo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به دادم برسیددارم کچل میشم ۲۱سالمه ریزش موم ارثی نیست۱۱ماهه زایمان کردم ریزشم روزبه روزداره شدیدترمیشه.دکترم رفتم میگه بخاطرزایمانه دارم اعتمادبه نفسموازدست میدم توروخدایه دارویی که واقعاموثرباشه بهم پیشنهادبدید.درضمن موهام خیلیم چرب وشکننده شده بیش ازاندازه نازک شدن منتظرپاسخ های خوبتون هستم

Zahra banooo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توروخدابه دادم برسیدکچل شدم رفت۲۱سالمه تازه زایمان کردم ریزش موم ارثی نیست اینم بگم موهام چربه وجدیداموهام شکننده شده وکش میادنمیدونم چیکارکنم دکترم که میکه واسه عوارض زایمانه اعتمادبه نفسموازدس داپم

بالا