برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه امتحان کردن یه دوست چیه؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
sokOooootعزیز ,شما اینجا تناقضی دیدی؟:Dمنظورتو واضحتر بگو :blink:. برام جالب بود.

توضیح میدهیم :)

والا من به شخصه با هر دختری که آشنا بودم به قول خودش روحیش لطیف بوده و فیلم اونم اره رو اگه ببینه میمیره حالا شما یه مقداری روحیتون غیر لطیفه که این خوبه البته تو فیلم دیدن :blink:

در پرانتز یه دختری هم میشناختم که عشقه فیلم ترسناک بود یبار یه فیلمه مستند درباره روح و جن گیری نصفه شب گذاشتم بالا آورد:wacko: منم متواری شدم :D

mohana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توضیح میدهیم :)

والا من به شخصه با هر دختری که آشنا بودم به قول خودش روحیش لطیف بوده و فیلم اونم اره رو اگه ببینه میمیره حالا شما یه مقداری روحیتون غیر لطیفه که این خوبه البته تو فیلم دیدن :blink:

در پرانتز یه دختری هم میشناختم که عشقه فیلم ترسناک بود یبار یه فیلمه مستند درباره روح و جن گیری نصفه شب گذاشتم بالا آورد:wacko: منم متواری شدم :D

شفاف سازی میکنیـــــــــــــــــم:D!
برادرم حداقل سیصدتا فیلم داره و من فقط ترسناکاشو دوست دارم ببینم.نمیشه که بادیدن چندتا دختر در مورد همه اینطوری فکر کنین.بعد توضیح ندادین که چرا در اینصورت امتحان کردن دوست هم عجیبه ؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
شفاف سازی میکنیـــــــــــــــــم:D!
برادرم حداقل سیصدتا فیلم داره و من فقط ترسناکاشو دوست دارم ببینم.نمیشه که بادیدن چندتا دختر در مورد همه اینطوری فکر کنین.بعد توضیح ندادین که چرا در اینصورت امتحان کردن دوست هم عجیبه ؟

من نگفتم عجیبه گفتم اوه اوه چه شود معنی دقیقه این جمله اینه که امکان تریکدن دوست مورد نظر موقع عمل شنیع
243.gif
امتحان میباشد
219.gif

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
شما اگر دختر هستی و ميخوای دوست پسرتو امتحان کنی بهترين راه برای امتحان کردنش اينه که
يکی از دوستات که خوشگلرو يجوری با يه حيله و نيرنگی بفرستی پيشه پاش ببينی باهاش رفيق میشه يا نه !!! که البته به احتمال 90% باهاش آشنا میشه ..البته اگه طرف خوشگل باشه ( با توجه به ديدها و استنباطهای خودم از جامعم میگم)
يا نه اگر پسر هستی و ميخوای دوست دخترتو امتحان کنی دقيقاً همين کاره بالارو بکن يعنی يکی از رفيقای خوشگلو خوشتيپتو بفرست جلو پاش ( البته کسی که اينکاره باش يعنی تو 3 سوت مخو بترکونه ) که البته اين يکی به احتمال 95% دختره پا میده به پسره ( اينم از استنباطهای خودم بود )

بهترين و کاملترين راه همينه چون بارها توسط خودم و دوستانم اين عمل تست شده و جواب خوب و قانع پذيری میشه برای ادامه دوستی با طرف يا اين که نه؟؟!

mohana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دخترم و میخوام دوست دخترمو امتحان کنم.حالا با توجه به این نظرتونو بگین ممنون.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بابای من میگه » اصلا چیزی بنام دوست وجود نداره ... منم موافقم ...
اینم پیم بازرگانی ... حالا دوباره بحث کنین .

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما اگر دختر هستی و ميخوای دوست پسرتو امتحان کنی بهترين راه برای امتحان کردنش اينه که
يکی از دوستات که خوشگلرو يجوری با يه حيله و نيرنگی بفرستی پيشه پاش ببينی باهاش رفيق میشه يا نه !!! که البته به احتمال 90% باهاش آشنا میشه ..البته اگه طرف خوشگل باشه ( با توجه به ديدها و استنباطهای خودم از جامعم میگم)
يا نه اگر پسر هستی و ميخوای دوست دخترتو امتحان کنی دقيقاً همين کاره بالارو بکن يعنی يکی از رفيقای خوشگلو خوشتيپتو بفرست جلو پاش ( البته کسی که اينکاره باش يعنی تو 3 سوت مخو بترکونه ) که البته اين يکی به احتمال 95% دختره پا میده به پسره ( اينم از استنباطهای خودم بود )

بهترين و کاملترين راه همينه چون بارها توسط خودم و دوستانم اين عمل تست شده و جواب خوب و قانع پذيری میشه برای ادامه دوستی با طرف يا اين که نه؟؟!

یکی از دوستام مجبورم کرد که به دوست دخترش پیش بدم، منم که حوصله نداشتم شمارشو دادم به یکی از دوستای دیگم ، دختره هم پا داد.
آقا یه هفته نگذشت که اینا از هم دیگه خوششون اومد.
2 هفته بعدش با هم قرار گذاشتن. 1 سال از اون اتفاق میگذره و الانم با هم دیگه دوستن و واسه همدیگه میمیرن.
این دوست بیچاره من هم افسردگی گرفته افتاده گوشه خونه.
ولی از یه کارش خیلی خوشم اومد. با این که دوست دخترش بهش خیانت کرده بود ولی هیچ وقت به روش نیاورد و نگفت که قضیه چی بوده.
فقط فراموشش کرد.
اگر از دوستتون شک دارین این روش رو امتحان کنید. جواب میده.

mohana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابای من میگه » اصلا چیزی بنام دوست وجود نداره ... منم موافقم ...
اینم پیم بازرگانی ... حالا دوباره بحث کنین .

باباتون درست گفتن.من تا حالا مورد نقضی واسه حرفشون ندیدم!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
بله درسته فقط یه چیزی هست
اون هم اینکه
فقط یک دوست وجود داره
اون یک دوست هم نه خیانت میکنه نه نیمه راه میشه نه کم میاره نه ترکت میکنه نه بدی میکنه حتی وقتی بمیری هم باهات هست
جز اون هر دوستی داشته باشی حتی اگه تا لحظه آخر عمرت هم باهات بمونه وقربونت هم بره باز هم وقتی مردی از هم جدا میشین یا اگه اون مرد میگی بی وفا چرا تنها رفتی
حتی اگر پدر و مادر باشن
فکر کنم فهمیدین کی رو میگم

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
يه روش هم من بگم :
در اولين فرصت از پشت سر صداش كن . تا برگشت يهو بي هوا بذار بيخ گوشش ! حالا دو تا حالت داره : 1 - يا رفيقت ميگه ( چي شده ؟ مگه چيكار كردم ) 2 - يا طرف هم بي هوا با مشت فكتو پايين مياره !

در حالت اول يارو از بيخ عربه ، ولش كني بهتره ! ولي اگه حالت دوم اتفاق افتاد مي فهمي كه رفيقت هم مثل خودت روانيه و بنابراين به درد همديگه مي خورين !
من كه هميشه اين روش رو انجام ميدم و هميشه هم جواب داده ، الانم يه فوج رفيق خل و چل مث خودم دارم ! :p

البته يه نكته : اين روش براي امتحان كردن پسرهاست چون در مورد دخترها من دو بار امتحان كردم كه اصلا جواب نداد ! بار اول طرف نه گذاشت و نه برداشت نشست كف پياده رو و زد زير گريه ! بار دوم هم طرف چيزي نگفت اما يه مشت مردك ديوانه پيدا كردم كه حسابي به خدمتم رسيدن ! ( همشون به درد رفاقت مي خوردن !!! )

الان براي امتحان دخترا مي پرسم : باهام ازدواج مي كني ؟ اگه دختره گفت آره مي فهمم خيلي خره ! ولش مي كنم !

اما اگه گفت برو مرتيكه بي ظرفيت مي فهمم كه كيس خوبيه اما نمي دونم چرا اينبار اونها محل نمي ذارن !

خوب ببخشيد پارازيت وسط بحث قشنگتون انداختم ! خواستم يه كم روحيه تون شاد بشه . ارادتمنديم ! :happy:

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
الان براي امتحان دخترا مي پرسم : باهام ازدواج مي كني ؟ اگه دختره گفت آره مي فهمم خيلي خره ! ولش مي كنم !
happy:

این مدلی که اصله حاله !!!
همه دنبال دختر این مدلی می گردن (خر باشه) حالا شما ولش می کنی :D
هر چند می دونم که ولش نمی کنی . اینجا واسه کلاس نوشتی :lol:

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ولی گذشته از این حرفا به نظرم رفیق رو نمیشه با آزمایشهای اینجوری شناخت
باید زمان بگذره
گیریم که یه نفر این آزمایشها رو درست رد کرد . قابل اطمینان نمیشه که به همین راحتی ...

سعدی (علیه رحمه) یه چیزی می گه :
میگه هیچ وقت همه چیزت رو به دوستت نگو چون ممکنه روزی دشمنت بشه
و هیچ وقت با دشمنت اونچنان بد رفتار نکن چون ممکنه روزی رفیقت بشه .

همین خیلی الگوی خوبیه !

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نظر خودمم بیشتر شانس مطرحه.ولی من انتظار زیادی از دوستام ندارم فقط کافیه همون طور که من باهاشون رفتار میکنم اونا هم با من همون طور باشن. انتظار زیادیه؟
دقيقا.
بايد خودتو بذاري جاي اون ببيني اگه كاري كه اون ميكنه تو هم ميكردي پس مشكلي نداره.

eva

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من امتحان کردن آدمها و مخصوصا دوستان یک ظلم هست در حق اونها و به نظرم هیچ کس صلاحیت امتحان کردن دیگران رو نداره. همه ی آدم ها ایراد هایی دارن که بعضیاشون هم در وجودشون و در ژن هست و نمیتونن اصلاحش کنن.
اما شناختن دقیق آدمهای اطراف و مخصوصا دوستان کار بسیار خوبیه و این هم چاره ای نداره جز سپری شدن زمان. یعنی دوست رو باید با سپری شدن زمان شناخت و در یک برخورد و یا حتی 100 برخورد نمیشه کسی رو شناخت.
اگه دوستی دارید که 99% اخلاقش بده و فقط 1% اخلاقش خوبه سعی کنید باهاش طوری رفتار کنید که فقط اون 1% اخلاق های خوبی که داره رو در مقابل شما بروز بده.
:)

دوست رو تو 3 جا ميشه شناخت.مسافرت-پول-دختر(واسه دوستی پسراست)

يه روش هم من بگم :
در اولين فرصت از پشت سر صداش كن . تا برگشت يهو بي هوا بذار بيخ گوشش ! حالا دو تا حالت داره : 1 - يا رفيقت ميگه ( چي شده ؟ مگه چيكار كردم ) 2 - يا طرف هم بي هوا با مشت فكتو پايين مياره !

در حالت اول يارو از بيخ عربه ، ولش كني بهتره ! ولي اگه حالت دوم اتفاق افتاد مي فهمي كه رفيقت هم مثل خودت روانيه و بنابراين به درد همديگه مي خورين !
من كه هميشه اين روش رو انجام ميدم و هميشه هم جواب داده ، الانم يه فوج رفيق خل و چل مث خودم دارم ! :p

البته يه نكته : اين روش براي امتحان كردن پسرهاست چون در مورد دخترها من دو بار امتحان كردم كه اصلا جواب نداد ! بار اول طرف نه گذاشت و نه برداشت نشست كف پياده رو و زد زير گريه ! بار دوم هم طرف چيزي نگفت اما يه مشت مردك ديوانه پيدا كردم كه حسابي به خدمتم رسيدن ! ( همشون به درد رفاقت مي خوردن !!! )

اما اگه گفت برو مرتيكه بي ظرفيت مي فهمم كه كيس خوبيه اما نمي دونم چرا اينبار اونها محل نمي ذارن !

خوب ببخشيد پارازيت وسط بحث قشنگتون انداختم ! خواستم يه كم روحيه تون شاد بشه . ارادتمنديم ! :happy:

ولی گذشته از این حرفا به نظرم رفیق رو نمیشه با آزمایشهای اینجوری شناخت
باید زمان بگذره
گیریم که یه نفر این آزمایشها رو درست رد کرد . قابل اطمینان نمیشه که به همین راحتی ...

سعدی (علیه رحمه) یه چیزی می گه :
میگه هیچ وقت همه چیزت رو به دوستت نگو چون ممکنه روزی دشمنت بشه
و هیچ وقت با دشمنت اونچنان بد رفتار نکن چون ممکنه روزی رفیقت بشه .

همین خیلی الگوی خوبیه !

من با اينا موافقم

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
این مدلی که اصله حاله !!!
همه دنبال دختر این مدلی می گردن (خر باشه) حالا شما ولش می کنی :D
هر چند می دونم که ولش نمی کنی . اینجا واسه کلاس نوشتی :lol:

نه بابا . كلاس چيه ؟

آخه كدوم دختر عاقلي مياد به من جواب مثبت بده ؟ اينايي هم كه ok ميدن حتما يا خيلي خرن يا يه جور مازوخيسم خطرناك دارن ! كه البته من حاضر نيستم يه عمر با همچين ديوانه اي زندگي كنم ! :D

raminrayat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا اگه برگشتو گفت چیکار کنم تا اونی که میخوای بشم و ایرادام چیه ...... اگه پرسید چرا پس اول نمی خواستی منو چی بگیم؟....بگیم داشتیم امتحانت می کردیم ..(فکر نمیکنم اصلا جواب خوبی باشه) پس باید جواب این سوالشرو چی بدیم؟

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
همیشه فاصلت رو از هر کسی حفظ کن حتی عزیز ترین کست..

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
هيچي . يه كار بد در حقش انجام ميدي . بعد به اون يكي دوستت ميگي كه حث رو با عيب گويي از تو شروع كنه ببينه اين دوستت چيا در مورد تو ميگه . اينجوري ميشه فهميد .

بالا