برگزیده های پرشین تولز

بهترین سرویس دهنده اینترنت نامحدود در حال حاضر؟

rapico

Registered User
لایک‌ها
519
دوستان این تاپیکو زدم که دوستانی که از سرویس دهنده های مختلف سرویس نامحدود دارن بیان یه مقایسه ای بین کیفیت این سرویس بشه کرد.
همونطور که میدونید سرعت در سرویس های محدود خیلی مزیت نیست مگر برای کاربری که دانلود به حجم کم داره و کلا هم بنفع سرویس دهنده هست تا مصرف کننده ولی در سرویس نامحدود قضیه فرق میکنه
خود من تا بحال از سرویس نامحدود 128 پارس آنلاین استفاده میکردم که این سرویس 20 گیگ بدون قیدوشرط با سرعت یک مگ (چون بعضی سرویس دهنده ها یه جیره ای برای مصرف دارن که مثلا در روز بیشتر از فلان مگ مصرف نشه ضمن اینکه اگه چند روز هم از اینترنت استفاده نکردین روزهای بعد که بخوان وصل بشین باز هم همون مقدار جیره روزانه رو دارین! که خودش نوعی دزدیه دیگه!) میداد یعنی میتونستی 20 گیگ رو تو همون چند روز اول هم مصرف کنی و...
و بعد از این مقدار سرعت سرویس شما به مقدار واقعی تبدیل میشد. قیمت این سرویس هم 28/500 در ماه بود حدودا
اما از این ماه پارس این مقدار رو به نصف یعنی 10 گیگ کاهش داده و در عوض سرعت دانلود رو روی 2 مگ بسته (برای همین 10 گیگ ابتدایی) که همونطور که توضیح دادم برای من و بسیاری از دوستان که دانلود فیلم و بازی و .... دارن بصرفه نیست.
اگه شما از سایر سرویس دهنده ها استفاده میکنید و یا با این سرویس ها آشنا هستین لطفا بیاین و توضیحاتی در موردشون بدین که ببینیم با این شرایط آیا گزینه بهتری میشه انتخاب کرد ؟ که هم شرایط بهتر یا مشابهی(هم از نظر حجم و هم سرعت ) داشته باشه هم رنج قیمتیش مناسب باشه؟ لزوما در مورد تهران هم نیست اما اگه در مورد شهرهای تحت پوشش سرویس هم اطلاعی داشتین بذارین

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
منم همین مشکل رو دارم با پارس! اصلا دانلود هم بذارید کنار به وب گردی معمولی هم نمیرسه. جای خوبی پیداشد منم میام.

irmet

Registered User
لایک‌ها
12
اوراکل دارم روزی 8 گیگ هم دانلود میکنم . نه محدودیت میذارن نه چیزی
سرویس نقره های بگیرین. سرعت دانلود برای 512 : روزها 80. عصرها 120. شبها 220
عددها به کیلوبایت در ثانیه

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
حدود 5 سال 256 نامحدود داتک داشتم راضی بودم خداییش. هیچ داستانی نداشتم تو این 5 سال (کم و بیش اگر هم مشکل بود سراسری بود)
الان هم حدود 8 ماهی هستش 1 مگ نامحدود مخابرات دارم، یه سری گیر و گور توی پورت هاش هستش، اما هم از سرعتش هم از ساپورتش راضیم.

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
حدود 5 سال 256 نامحدود داتک داشتم راضی بودم خداییش. هیچ داستانی نداشتم تو این 5 سال (کم و بیش اگر هم مشکل بود سراسری بود)
الان هم حدود 8 ماهی هستش 1 مگ نامحدود مخابرات دارم، یه سری گیر و گور توی پورت هاش هستش، اما هم از سرعتش هم از ساپورتش راضیم.

اقا کجای اینترنت مخابرات خوبه؟؟شما الان باید با 1 مگ یوتیوب بتونی کم کم 360 استریم کنی، میتونی؟؟؟سرعت لینک تک کانکشن مخابرات واقعا خوبه؟؟برید تاپیک مخابرات ببینید بچه ها چقدر ازش ناله میکنن تو تهران که اصلا به درد نمیخوره باز جاهای دیگه بد نیست

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
اقا کجای اینترنت مخابرات خوبه؟؟شما الان باید با 1 مگ یوتیوب بتونی کم کم 360 استریم کنی، میتونی؟؟؟سرعت لینک تک کانکشن مخابرات واقعا خوبه؟؟برید تاپیک مخابرات ببینید بچه ها چقدر ازش ناله میکنن تو تهران که اصلا به درد نمیخوره باز جاهای دیگه بد نیست

مخابرات مال آقام که نیست :دی
من کرج اینترنت مخابرات دارم. تهران هم تو شرکت داشتیم راضی بودیم. دیگه ببخشید ماهی 37 تومن کجا یک مگ نامحدود می دن؟!
سرعت دانلودش روی 130-140 کیلوبایت هستش.

بالا