برگزیده های پرشین تولز

بهترین غذای تهران کجاست؟

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نظر من بوف شعبه ونک بهترین ساندویچها رو داره .هایدا شعبه تخت طاوووس هم بد نیست......نظر شما چیه؟

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگر غذا بخوای به نظر من فارسی توی دولت واقعا عالیه از غذاهای غیر ایرانی جام جم هم که خیلی عالیه
غذاهای بوف هم شعبه سعادت ابادش که خوب بود

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
بچه ها جام جم اونیه که بغله پارک ملته ؟
یا بالای ولی عصره ؟
حتما بچه مایه دارا میرن اونجا ! مارو راه نمیدن لوووووووووول

mani_monaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من ، یکی از بهترین غذاهای تهران و همچنین یکی از بهترین محیط ها برای غذا خوردن ، "پیشخوان" تو تخت طاووسه ، بعد تقاطع قائم مقام هست.

هم غذاهاش که بیشتر ساندویچ و پیتزا هستند عالیه و هم محیط گرم و صمیمی داره، هم آرومه.

جالبه که مجله ای رو هم به نام "پیشخوان" منتشر می کنه :blink:

GHAHRAMANI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاندیز(بهتر از این هم نمی شه)
شاطر عباس نایب آ اس پ البرز (اینا همش چلو کبابیه)!

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از GHAHRAMANI :
شاندیز(بهتر از این هم نمی شه)
شاطر عباس نایب آ اس پ البرز (اینا همش چلو کبابیه)!
هانی رو هم به اینا اضافی کن .

هم غذاهاش عالیه هم قیمتش خوبه .

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظر من بهترین غذای تو تهران فقط یه جاست نه هیچ جای دیگه ...

خونه

Pat_o_Mat

Guest
لایک‌ها
0
برج سفید چطوره ؟
من چند باری رفتم خوب بود به نظرم . . . مخصوصا با اون اینترفیسش. . .

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ما یه زمانی با دوستامون کارمون این بود که پنجشنبها یا جمعها بریم انواع رستورانها رو تست کنیم البته ما بیشتر تو محلهای خودمون رو میرفتیم.
تو ساندویچ و فست فود خب بهترین ماکس برگر تو پاسداران بود یکمی بالاتر از برج سفید با اینکه قیمتهاشو نسبت به چند ساله قبل چندین بار گروتر کرده ولی بازم غذاش خوبه.
بوف شعبه پاسداران غذا اشغال پیتزا 222 پاسداران غذا اشغال ولی بوف زعفرانیه هنوز خیلی غذاش اشغال نشده ولی اونم داره به اون سمت میره کلا غذاهای بوف یه زمانی خوب بود ولی الان خیلی تعریفی نداره.
این رستورانا که star از این جور چیزا داره همشو بریزید دور غذا اشغال .
چوبیز شریعتی بد نیست اپاچی شریعتی بالا فقط مرغاش خوبه ساندویچهاش بدرد نمیخوره پیتزا اپاچی هم که اشغال.
یه پیتزا و سادویچ فروشی بزرگ هم تقریبا جدیدا تو شریعتی نزدیکای یخچال باز شده که اسمشو یادم رفته ولی اونم غذاش بد نیست.
کباب ترکی پاندا که یه زمانی خیلی عالی بود الان جزو اشغالترین کباب ترکیهای تهرانه بره همین دیگه مشتری هم نداره.
پیتزا تابه تا هم به نظر من اشغاله ولی چند نفر دیده بودم که از غذاش خششون اومده بود.
فری کثیف هم با اینکه تو محلمون نبود یه چند باری رفتیم غذاش خیلی تعریفی نداره ولی بابام میگفت غذاش قبلنا خیلی خوب بوده.
اینم یادم اومد بگم من که سانویچهای هایدا رو دوست ندارم چون همش سس خالیه ولی یه ساندویچی دقیقا 20-30 متر پایینتر از هایدا شریعتی هست به اسم سودا که کالباس تنوریهای مخصوصش خیلی باحاله فقط یکمی سنگینه.
یه چندتا دیگه هم هست که اونا الان تو خاطرم نیست ولی غذاهاشون خیلی جالب نبوده احتمالا وگرنه تو ذهنم میموند.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تو رستورانها خب .
ما چون خونمون تو دولته همیشه اولین رستورانی که طرفش میریم فارسیه که خداییش هم غذاهاش عالیه مخصوصا من کوبیدهاشو خیلی دوست داره الانم خیلی خیلی شلوغ میشه بری باید یه ساعت یا شایدم بیشتر تو صف واستی .
نایب غذاش هنوزم خوبه یه شعبه جدید هم بالای شرعتی زده.هانی رو حتما برید اگه زیاد غذا میخورید فقط مواظب باشید منفجر نشید.
رستوران حاتم با اینکه یکی از قدیمیترین رستورانهای تهرانه که زمان پدر بزرگ من هم بود ولی الان دیگه غذاش تعریفی نداره .
شاندیز تهران که بالا خونمونه غذاش اشغاله فقط پول مفت میگیره البته شاندیز مشهد که جای خود داره.
ASP غذاش خوبه البته برای جیب دانشجوها مناسب نیست دیگه یه رستوران هست تو ولیعصر به نام اسفندیار که فکر نمیکنم تا حالا کسی رفته باشه ولی اگه خیلی مایه دارید و مهمون خارجی داشتید ببریدش اونجا غذاشم خوبه.
برج سفید نرید یه وقت اشغاله فقط کلاس داره غذا اشغال تازه اون گردونشم مثل اینکه الکیه ما که رفتیم خاموش بود.
این پیشخوان هم یه بار خانوادگی رفتیم غذاش خوب بود خدایی .
رستوران خیلی زیاده ولی الان تو خاطرم نیست دیگه.

arashcs

Registered User
لایک‌ها
4
شماها چرا به البرز اشاره نميكنيد؟ميشه گفت بهترين رستوران تهرانه و اكثر ملاقاتهاي سياسي و اينها اونجا صورت ميگيره.
ماخودمون حتما ماهي يكي -دو دفعه ميريم اونجا و هردفعه هم كلي ادم ميبينيم.مثلا يكبار دايي و آصفي و دادكان اونجا بودن.يا بلازويچ وقتي تو ايران بود خيلي وقتها مي رفت اونجا.
قيمتاش البته يك مقدار بالاست.مثلا يك برگ حدود 25-30 ميشه.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ماخودمون حتما ماهي يكي -دو دفعه ميريم اونجا و هردفعه هم كلي ادم ميبينيم.مثلا يكبار دايي و آصفي و دادكان اونجا بودن.يا بلازويچ وقتي تو ايران بود خيلي وقتها مي رفت اونجا.
یعنی فقط اینا آدم هستن؟بقیه آدم نیستن؟:rolleyes:

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از arashcs :
شماها چرا به البرز اشاره نميكنيد؟ميشه گفت بهترين رستوران تهرانه و اكثر ملاقاتهاي سياسي و اينها اونجا صورت ميگيره.
قيمتاش البته يك مقدار بالاست.مثلا يك برگ حدود 25-30 ميشه.
در پست شماره 6 به البرز اشاره شده داداش

arashcs

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از hadipro :
یعنی فقط اینا آدم هستن؟بقیه آدم نیستن؟:rolleyes:

درسته.بقیه جزو موجودات دوپا محسوب میشوند.:D

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اغلب مردم فکر می کنن دیزی و آبگوشت و کباب چنجه جزو غذا نیست.......یعنی غذا فقط ساندویچ و پیتزا هست؟

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
غذا فقط غذاهای بازار. از اون فلافلش گرفته تا چلو کباب نایب.
رستورانی هم که بشه شبها بری، خب مشخصه البرز. که گرونه. من فقط موقعی که دعوت بشم می رم. (-:
غذاهای رستوران لبنانی "بی بی" نبش ظفر و ولی عصر(؟) هم عالیه.
من با محیط رستوران پشتی سوپر استار خیلی حال می کنم. اون قسمت جلوش خیلی شلوغه.

بالا