برگزیده های پرشین تولز

بهترین مانیتور ۲۷ اینچ یا بیشتر برای برنامه نویسی

خلیج فارس

Registered User
لایک‌ها
126
سلام دوستان من روزانه ۸ تا ۱۲ ساعت بعضا برنامه نویسی میکنم رشتم نرم افزاره به نظرتون بهترین مانیتور برای
ساعت های طولانی چیه الان تو بازار که چشم رو کمتر خسته کنه ؟

Ali.Agha

Registered User
لایک‌ها
165
انتخابای زیادی دارین ... منتها دوتا عامل مهمه یکی اینکه چقدر میخواین هزینه کنین و دو اینکه چی توی بازار موجود هست ! 27 اینچ و بالا چون طالبش کمتره طبعا کمتر هم موجوده در بازار! و بعضا کسایی از آب گل آلود ماهی میگیرن و قیمت بالا میپرونن!

اینا مثلا موجوده اینجور که زده

اگه میتونید هزینه کنید (حدود 2.5) یه 27 اینچ و بالاتر 4K بگیرید Asus یا Samsung مثلا Samsung U28D590

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان من روزانه ۸ تا ۱۲ ساعت بعضا برنامه نویسی میکنم رشتم نرم افزاره به نظرتون بهترین مانیتور برای
ساعت های طولانی چیه الان تو بازار که چشم رو کمتر خسته کنه ؟
سلام. نظر بنده:
http://rayansaba.com/newshop6/dell---28-4k
تقریبا میشه بگیم یکی از بهترین و کاملترین مانیتورهای حال حاضر دنیاست.

خلیج فارس

Registered User
لایک‌ها
126
سلام. نظر بنده:
http://rayansaba.com/newshop6/dell---28-4k
تقریبا میشه بگیم یکی از بهترین و کاملترین مانیتورهای حال حاضر دنیاست.

سلام خیلی ممنون از کمکی که کردید
ولی من از دو سه نفر پرسیدم گفتن مانیتور های 2k یا 4k پنلشون tn هست و بیشتر برای فیلم و گیم مناسبند
ولی پنل های ips برای کارهای اداری و برنامه نویسی این چیزا مناسبتر هستن بازم نمیدونم گیج شدم

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام خیلی ممنون از کمکی که کردید
ولی من از دو سه نفر پرسیدم گفتن مانیتور های 2k یا 4k پنلشون tn هست و بیشتر برای فیلم و گیم مناسبند
ولی پنل های ips برای کارهای اداری و برنامه نویسی این چیزا مناسبتر هستن بازم نمیدونم گیج شدم
دقیقا نظر بنده برعکسه. یعنی پنل TN به سبب اینکه نور رو منعکس نمی کنه واسه برنامه نویسی به نظر من بهتره.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
نظرم روی این مونیتور هست . کیفیتش هم عالیه . چند تا برای یک شرکت خریدیم و تحویل دادیم
Samsung S27D390 Plus 27inch PLS

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
من هیچ کیفیتی رو رو درست صفحه IMAC ندیدم این سوا
سعی کنید مانیتوری تهیه کنید که چشماتونو اذیت نکنه مدل های IPS به دردتون نمیخوره چون خیلی نور ازار دهنده ای دارن من دارم

Electro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من مانيتور Asus VX24AH به درد کار شما ميخوره صفحه ي اين مانيتور ips هس و باعث ميشه رنگ ها رو واضح تر ببينيد و زاويه ي ديد بيشتري داره علاوه بر اون رزولوشن2K ميتونه توبهتر ديدن متن بهتون کمک کنه
پشتيبانى اين مانيتور از Low blue light باعث ميشه رنگ هاى مضر از صفحه حذف بشه و از خسته شدن چشماتون جلوگيرى ميکنه
قيمت اين مانيتور :1,410,000 تومان

ميتونيد اطلاعات بيشتر رو تو سايت ايسوس ببينيدhttp://www.asuscenter.ir/محصول/مانیتور-و-تلویزیون-(Monitor---TV)/مانیتور-ایسوس-وی-ایکس-24-ای-اچ

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
بهتره که یه سرچی هم در اینترنت بزنید
BEST MONITORS FOR PROGRAMMING
دوستان محترم که نظر میدید مد نظر داشته باشید که کار برنامه نویسی و طراحی هیچ ارتباطی با رزولیشین و کیفیت بالایی که شما از مانیتورها دم میزنید نداره
مانیتورهای بالای رزولیشین Full HD عملا برای برنامه نویسی خوب نیستند و فقط برای تماشای فیلم و بازی و ... که هم کمتر چشم باهاش درگیره و اینکه فاصله ی چشم تا مانیتور بیشتره خوبن
برای برنامه نویسی فقط HD و اگه خیلی دیگه رزولیشن بالا بخواهید Full HD خوبه اصلا 4k برای برنامه نویسی مناسب نیست
تو تمام سایت های خارجی زبان هم ببینید مانیتور منتخب برنامه نویسان IPS هست دلیلش هم نزدیکی چشم به مانیتور هست که نسبت به نوع های دیگه بهترین گزینه هست چشم رو زیاد اذیت نمیکنه
من مانیتور لپتاپم IPS LCD بود اصلا اذیت نمیشدم تا عوض کردم LED خریدم چشمام کلا داغون شد
و برای کیسم هم مانیتورهای مختلف LCD و LED Backlight تست کردم هیچی مانیتور IPS نشد
اینا تجربیات واقعی یه برنامه نویس هست که ده ساله برنامه نویسی میکنه و سر همین مانیتور هم چقدر ضرر زیان دادم

بالا