برگزیده های پرشین تولز

بهترین کشور برای زندگی و تحصیل به نظر شماکجاست؟

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
دزدي از عرب ها حلاله

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
اصلا هیچ کشوری خوب نیست
سوئد که خیلی هواش سرده
امرثیکا ها هم توش فساد و خانه های فساد زیاده
روسیه هم که پر از مامورین k.g.b هرکسی از ایران میرسه روسیه و اوکراین برای تحصیل از طرف این سازمان که مامور زن کا جی بی براش میفرستن که دهنضشو ببندند براشون از ایران خبر بیاره

ااسترالیا هم که بدشت هواش گرم است
مردمش بخاطر وجود حیواناتی نظیر کانگورو ها امنیت ندارند
امارات هم که نمیشه زندگی کرد وقتیکه میری اونجا حالت تهوه بهت دست میده که این عرب ها چطوری اینجویر شدند؟
پاکستان هم بری برای تحصیل که یه مشت تروریست با لباس بلوچی اطرافتن که حالت ازشون بهم میخوره

کانادا هم که مقعر همجنس بازان است
اسراییل هم که پر صهیونیست هست و ستیزجو و فتنه گر با دنیای اسلام ناب انقلابی محمدی

دییگه هر جا رو که یادم رفت بگید تا بگم

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
امریکا :eek:

pany

Registered User
لایک‌ها
19
چقدر سوئد طرفدار داره البته اگه مجذوب سوسیالیست سوئد هستین باید بگم بعد از سال 92 ( استخراج نفت دریای شمال) وضعیت نروژ که اون هم سوسیال دموکرات هست خیلی از سوئد بهتر شده. برای تحصیل به نظر من امریکا , اما من خودم لندن رو برای زندگی خیلی دوست دارم ( البته بعد از ساری!!)

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
چقدر سوئد طرفدار داره البته اگه مجذوب سوسیالیست سوئد هستین باید بگم بعد از سال 92 ( استخراج نفت دریای شمال) وضعیت نروژ که اون هم سوسیال دموکرات هست خیلی از سوئد بهتر شده. برای تحصیل به نظر من امریکا , اما من خودم لندن رو برای زندگی خیلی دوست دارم ( البته بعد از ساری!!)

شما كه امريكا زندگي كردي چطوري لندن رو ترجيح ميدي با اون هواي بيخودش ؟ و مردم سردش

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کسی راجب اوکراین ، اطلاعاتی نداره ؟

اوکراین برای تحصیل خوبه اما زبان اوکراینی باید بلد باشی با زبان انگلیسی زیاد نمیتونند خوب حرف بزنند

اما برای تحصیل دانشگاههای معتبری داره یه سرچ تو گوگل بزنی همه چی دستت میاد

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زنده باد اوکراین
icon5.gif

pany

Registered User
لایک‌ها
19
شما كه امريكا زندگي كردي چطوري لندن رو ترجيح ميدي با اون هواي بيخودش ؟ و مردم سردش
به خاطر فرهنگ مردم بریتانیا و موزه ها و تئاتر های معروفش . البته اینا بعد از یه مدت عادی میشه ولی اون متفاوت بودن فرهنگ و معماری شهرها تو اروپا خیلی برای من جالبه. چنین چیزی در اینجا نیست . جز سانفرانسیسکو و NY و واشینگتون بقیه شهر ها هویت خاصی ندارن ( به نظر من ). شما هر جای امریکا باشی بخوای لباس بخری میری macy 's و kohl's و..... بخوای لوازم برقی و ... باید بری best buy و circuit city . اون wal mart هم که دیگه ...
البته زندگی اینجا خیلی از اروپا راحت تره . قیمت ها مخصوصا غذا تو اروپا به نسبت امریکا خیلی بالاست .

mt33

Registered User
لایک‌ها
0

در امریکا زندگی چطور می بینی ؟

کسی که زبانش خوب باشه کجاها میتونه کار کنه و کسی که تسلط به زبان نداشته باشه برای شروع کار در اونجا باید چه کاری کنه ؟

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به خاطر فرهنگ مردم بریتانیا و موزه ها و تئاتر های معروفش . البته اینا بعد از یه مدت عادی میشه ولی اون متفاوت بودن فرهنگ و معماری شهرها تو اروپا خیلی برای من جالبه. چنین چیزی در اینجا نیست . جز سانفرانسیسکو و NY و واشینگتون بقیه شهر ها هویت خاصی ندارن ( به نظر من ). شما هر جای امریکا باشی بخوای لباس بخری میری macy 's و kohl's و..... بخوای لوازم برقی و ... باید بری best buy و circuit city . اون wal mart هم که دیگه ...
البته زندگی اینجا خیلی از اروپا راحت تره . قیمت ها مخصوصا غذا تو اروپا به نسبت امریکا خیلی بالاست .
اوه من چقدر شگرد بلدم فقط واسه دزدی از والمارت. حیف که آمریکا نیستم. توکه اونجایی استفاده کن
icon5.gif

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
ولی جدای از همه این شوخی ها من سوئد و ژاپن رو مناسب میدونم

بخاطر ساختن این گوشی زیبا

hx97k1.jpg

pany

Registered User
لایک‌ها
19
در امریکا زندگی چطور می بینی ؟

کسی که زبانش خوب باشه کجاها میتونه کار کنه و کسی که تسلط به زبان نداشته باشه برای شروع کار در اونجا باید چه کاری کنه ؟
کلا خیلی متفاوته . من قبل از اینکه تصمیم بگیرم بیام هر وقت این جواب میشنیدم حرصم می گرفت اما واقعا نمیشه گفت خیلی عالیه نسبت به زندگی تو ایران( بستگی داره به زندگی ادم تو ایران ). من وقتی سال 2002 اومدم 18 سالم بود . نه کار کرده بودم نه تنها زندگی کرده بودم. خیلی برام سخت بود روزی 8 ساعت تو super target کار میکردم . نه دوستی نه هیچی ( تو دنور ) . مادر بزرگ و خاله و...بودن اما اینها که جای دوست رو نمیگیرن . خیلی تنها بودم . 2-3 ماهه اول برایادم محیط جدید جذابه اما بعدش عادی میشه . من هنوزم به اینجا عادت نکردم اما به دلیلی که توی تاپیک دیگه ای گفتم ( همه هم مسخرم کردن ) دوست ندارم برگردم . در کل خیلی اینجا به ادم احساس مسئولیت یاد میده. یه بچه 51 ساله امریکایی با 15 ساله ایرانی قابل مقایسه نیست .
اگه زبان بلد نباشی باید تو یه جایی مثل walmart یا کارهای دیگه ساده مثل ظرف شستن انجام بدی
اگه زبان بلد باشی باز هم کار تو walmart و مک دونالد و....از همه راحت تره ( من قبل از اینکه بیام فکر میکردم خیلی زبانم خوبه !!! )ولی خب تو همون جاها به خاطر زبان بهتر کار بهتری بهت میدن.
اگه کار خاصی ادم بلد باشه شرایط فرق داره وگرنه ادم باید فوری بره دنبال تحصیل

mt33

Registered User
لایک‌ها
0
ولی جدای از همه این شوخی ها من سوئد و ژاپن رو مناسب میدونم

بخاطر ساختن این گوشی زیبا

hx97k1.jpg

این گوشی هم طرح جالبیه البته سونی اریکسون همیشه طرحش در یک مدله اما قشنگه

من هر جایی که تکنولوژی حرف اول بزنه من اون کشور دوست دارم

کشورهایی که در تکنولوژی حرف اول می زنند : امریکا -ژاپن -المان البته کشورهای دیگه هستند به جز ایران که تو تکنولوژی ردیف اخره :D

اما عشق من تکنولوژی و راحتی هست

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
اوکراین برای تحصیل خوبه اما زبان اوکراینی باید بلد باشی با زبان انگلیسی زیاد نمیتونند خوب حرف بزنند

اما برای تحصیل دانشگاههای معتبری داره یه سرچ تو گوگل بزنی همه چی دستت میاد

تشکر دوست ِ عزیزم .
منظور تحصیل نبود ، کلا برای اقامت اطلاعات میخواستم . از طریق سرمایه گذاری یا چیزی شبیه این !!
درسته با یک سرچ اوکراین توی گوگل با انبوه شرکت های پرتاب (!) کننده دانشجو مواجه شدم !!

بازم ممنون .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
تشکر دوست ِ عزیزم .
منظور تحصیل نبود ، کلا برای اقامت اطلاعات میخواستم . از طریق سرمایه گذاری یا چیزی شبیه این !!
درسته با یک سرچ اوکراین توی گوگل با انبوه شرکت های پرتاب (!) کننده دانشجو مواجه شدم !!

بازم ممنون .

البته دوستان زبان اوكراين همون روسي هست

H A T E U N ! T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته دوستان زبان اوكراين همون روسي هست
با روسی فرق داره:

Greetings! Rad! By the way, if you heard the Ukrainian language, it would be like you. In Germany, I think, not a problem to find songs Ukrainians. Indeed, we have exactly phonetics Skythian, not Finnish, in the Russian language.

And we have many Iranian words.
Generally, Ukrainians (and all Slavs) resulted from the synthesis of the Baltic, and Thracian and North-Iranian people.

دریا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

من خیلی دلم می خواد مدتی رو (حدود یکسال یا دوسال) خارج از ایران زندگی کنم . مدتهاست که بهش فکر می کنم.
و می خوام با خانواده برم
یه بچه دو -سه ساله هم دارم شما کجا رو پیشنهاد میدید
ضمن اینکه هم خودم هم بچه ام بتونیم زبان یاد بگیریم و مهد کودکها و مراکز آموزشی واسه بچه ام عالی باشه و وقتی برگشتیم بتونیم از اون مدتی که خارج از کشور بودیم به نحو احسن در اینجا استفاده کنیم
هر کجا باشه فرق نداره فقط مفید فایده باشه و اذیت نشیم و از کرده پشیمون بر نگردیم. یک تجربه خوب و با ارزش باشه
ممنون

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
مالزی و استرالیا تایید میشن!مخصوصا مالزی که داره به خوبی پیشرفت میکنه و آب و هوای مناسبتری داره نسبت به استرالیا.سبک زندگیشون هم به ایرانی ها نزدیکتر و مسلمون هم زیاد دارن.دانشگاه های معروف هم اونجا شعبه دارن.من که اگه روزی بخوام برم از اینجا میرم مالزی!

Arash_Em

Registered User
لایک‌ها
0
شرایط اقامت آلمان چه طوریه؟؟
البته میدونم شرایط سختی داره....
35.gif

اگه یکی از دوستان راهنمایی کنه ممنون میشم.........

پ.ن:فاک....ینگ پرشن پرزیدنت!!!

بالا