برگزیده های پرشین تولز

بوسیدن پای انریکو توسط دختر ایرانی

اگر شما جای این دختر بودید کجای انریکو را میبوسیدید؟

• پایش

Votes: 0 0.0%
  • دستش

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    59
وضعیت
موضوع بسته شده است.

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
وبلاگ نسوان اینو گذاشته بود :

امروز صدر اخبار ما نه اختلاس سه هزار میلیاردی و نه گم شدن رحیم مشایی و نه مسایل سیاسی که داستان یک دختر ایرانی است که در کنسرت ان- ریکه ( به کسر الف) می رود روی استیج و از بخت بد ( یا خوب) بند تاپش پاره می شود. البته دختر شئونات اسلامی را مراعات نکرده ( واویللا) بنده از دوستان در بخش نودال و پخش خواهش می کنم لینک تصویر را یک جایی برای شما بگذارند. مخلص کلام آن دختر وقتی ان ریک می پرسد از کجاست بجای اینکه بگوید از بورکینافاسو است می گوید که از ایران است( یا حسین) و بعد هم در برابر ایشان زانو می زند( استغفر الله ). دختر البته همچین نموره ای هم پاتیل است ( نعوذ بالله) باقی داستان را هم دروغ چرا، ما ندیدیم.
بله، داستان به این سادگی است. اما برای مردم غیور و وطن پرست ما تبدیل به یک فاجعه شده است. زیر لینک مربوطه مردم فریاد وامصیبتا سر داده اند که ای داد و ای بیداد و آبروی ایران رفت. انگار که آبروی ایران به بند تاپ آن ضعیفه وصل بوده است. عده ای نوشته اند که بله و زن ایرانی اصلا بی حیاست و پایش که به خارج باز می شود لباس هایی می پوشد که بندش پاره شود و خلاصه از راه دور غیرت زده بودند در حد تیم ملی.ما از داشتن این همه مرد مسلمان ایرانی با غیرت به خودمان افتخار می کنیم. فقط معلوم نیست اگر این دختر هیچ کدام از این کارها رو هم نمی کرد و به 50 دلار احتیاج داشت از این همه مردم با غیرت چند تاشون غیرتش می جنبید که دستش را بگیرد؟ عده ای هم دردشان این بود که آن دختر با افتادن به پای ان- ریکه ایران و ایرانی را حقیر کرد . این دسته معلوم است در عمرشان حتی یک بار هم کنسرت نرفته اند.آقا جان، اینجا فن های یک ارتیست جو گیر می شوند و چش و چار خودشون رو در میارن و هزار حرکت عجیب می کنند من جمله رقابت در گرفتن سوتین خواننده ها در هوا و غش و ضعف و پریدن روی استیج و این کاری که این دختر کرد حتی مردم توی کاریوکه هم برای هم می کنند و هیچ چیز عجیبی نیست. مگر این که انتظار داشته باشید که طرف چون دختر ایرانی است توی کنسرت ان – ریکه حلیت المتقین بخواند که آن امری علی حده است. داستان البته فراتر از این هاست. داستان بر می گردد به فرهنگ زن- ستیزی دیرینه ی سرزمین ما. در قاموس مرد ایرانی زن- دختر چیزی است عمه بلقیس وار ، اسطوره ای از نجابت و تحمل و اخلاق فاطمه زهرا که همزمان البته باسن کیم کارداشیان و وجنات هیلاری داف را هم باید داشته باشد. در مطبح کدبانو، در جامعه شیر زن، در خیابان موقر و متین ؛ سر به زیر، سر به راه… و هزار صفت دیگر نیز باید داشته باشد. هر زن- دختر دیگری که در چارچوبهای عمه بلقیسی ایشان نگنجد مایه ی سرشکستگی است و هرزه و لا ابالی و فاحشه لقب می گیرد. یکی از کامنت گزار های نیمه محترم همین نویسندگان را چهار فاحشه وبلاگ نویس لقب می دهد، در حالیکه به جان شما ما تا حالا بند هیچ جامان هم پاره نشده و تازه اصلا از ان- ریکه هیچ هم خوشمان نمی آید. آقایان محترم، این روزها حال و روز بدی دارند چرا که امثال این دختر روز به روز زیاد تر می شوند.دخترهایی که آزادانه می نوشند و می پوشند و روی استیج می پرند و خواننده ی محبوبشان را بقل می کنند و همزمان از این که بگویند ایرانی هستند شرمی ندارند. دخترانی که دوست پسر دارند، سکس را دوست دارند، به تشکیل خانواده و مادر شدن علاقه ای ندارند را هم به این فهرست اضافه کنید. دخترانی که درس می خوانند و کار می کنند و برای خودشان زندگی می کنند را هم اضافه کنید. چه بخواهیم و چه نخواهیم تعداد این زنها روز به روز زیاد تر می شود. دخترانی که دیگر بچه به بقل خونه ی شوهر و شستن جوراب های بوگندوی همسر و گرفتن دستور پخت خورش آلو از مادر شوهر غایت آرزویشان نیست . جدا شدن و طلاق گرفتن و روی پای خود ایستادن را هم آخر دنیا نمی دانند ، پایش بیفتد سر پرستی یک خانوار را هم بعهده می گیرند و زن زنانه زندگی شان را می چرخانند.دخترانی که در یک کلام با هیچ کدام از معیار های پذیرفته شده ی عمه بلقیسی نمی خوانند و راه خودشان را می روند.آقایان ، البته می توانند از این پدیده ی در حال وقوع نگران ، غمگین ، شرمگین و خشمگین باشند. هرچند من شخصا توصیه می کنم اینهمه غیرت و مردانگی شان را برای مسایل مهم تری که امروز گریبان گیر جامعه ی ماست خرج کنند.راستی از عجایب روزگار در همان تورونتو محمد رضا خاوری با پولهای من و شما دارد در یک خانه ی سه میلیون دلاری به ریش ما می خندد. جالب نیست؟

این کلیپ رو هم اگه کسی تونست لچ کنه :
‫پای بوسی مصباح یزدی‬‎ - YouTube

من که نتونستم دانلود کنم .

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
خاک بر سرش و خاک بر سر کسانی که ایران رو به این روز درآوردن

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
نکته فجیع اینه کل افراد داخل کنسرت دارن میخندن به این دختر ..

CGI.net

Registered User
لایک‌ها
13
اونطور که من دیدم این دختر خانوم کارش از مقدار گلاسو اینا گذشته بود و در حد چند گالن زهرماری مصرف کرده بود!:D
اصلا تو حال خودش نبود به قول یکی از دوستان تا فردای اون روز فکر نکنم چیزی خاطرش باشه. و اون کارم از یه طرف علاقه زیاد به این خواننده داشته و از سمتی هم مقدار زیادی نوشیدنی تناول کرده و انجام این کار در اون حالت کاملا عادی بوده!
حتی کسی که فیلمبرداری میکرد هم براش عجیب بود و خندید! خلاصه یه خواهشی داشتم اینکه از عزیزان میرن خارج یکم مراعات کنن و اینقدر زهرماری نریزن تو بشکه شون ;) که این کارا ازشون سر بزنه

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
میشه لینک بی فیلتر بدین؟

دست شما درد نکنه:)

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
باز جای شکرش باقیه که بر جای دگر بوسه نزده!

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
هیکل داغان یعنی چی؟ :rambo:

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
راستی ساده نباشید ، گول این خس و خاشاک رو نخورید

اینا همش زیر سر آمریکاست ، تهمت میزنه

یک فاحشه آوردن از دروغ میگن این ایرانیه

امام زمان به کمر همشون بزنه اینشالله

مولا علی بزنه به کمرشون انشالله

مک مک آمریکا :eek:

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
حالا این آنا کورنیکوا کیست و کجای انریکه را بوسیده؟
آنا دوز دختر این مردک میباشد که بالجمله تمام اعضا و جوارح لیسیدنی فرد مذکور را بارها و بارها لیسیده است و هیچ کس هم بر او خورده ای نمی گیرد.
با این جمله هم بسیار حالیدم:
در قاموس مرد ایرانی زن- دختر چیزی است عمه بلقیس وار ، اسطوره ای از نجابت و تحمل و اخلاق فاطمه زهرا که همزمان البته باسن کیم کارداشیان و وجنات هیلاری داف را هم باید داشته باشد. در مطبح کدبانو، در جامعه شیر زن، در خیابان موقر و متین ؛ سر به زیر، سر به راه… و هزار صفت دیگر نیز باید داشته باشد. هر زن- دختر دیگری که در چارچوبهای عمه بلقیسی ایشان نگنجد مایه ی سرشکستگی است و هرزه و لا ابالی و فاحشه لقب می گیرد.
با اینکه مخالف فمینیسم هستم و البته دلایل خودم رو دارم؛ولی این سطور فوق باعث شد لحظات کوتاهی بخندم و الان به این واقعیات باید بگریم.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
حیف ایران که به دستان ما افتاد. اون انریکه پاپتی باید می یومد پاهای منو ماچ می کرد که بتونه توی اهواز کنار خلیج زیبای فارس کنسرت اجرا کنه. اما حالا این زن ایرانی هست که مثل برده به پاهای انریکه میوفته. انصافا حیف ایران.
ما ایرانی ها خیلی چیزها داریم که از مهمترینش میشه به ادعای غیرت اشاره کرد.
شاید در وادی غرب هم هر از گاهی از این اتفاقات بیوفته و فلان دختر خودشو به بکهام تسلیم کنه اما انصافا بودن دخترهایی که پدر از دمار همین بکهام بدبخت در آ.ردن طوری که وقتی با ویکتوریا میره بیرون جرات نداره به بقیه دختر ها نگاه کنه انریکه که دیگه خز و خیله.

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
این ننگ فقط در صورتی جبران می شود که انریکه به ایران بیاید و پای آقا را ماچ کند

Like :D
من فقط می تونم بگم اگر ایرانی ها داخل کشور از نظر فرهنگ اجتماعی 500 سال عقبند و از جمله خودم ( همه ما تو ایرانی تو مدارس درس خوندیم ............ و 90 درصد خانواده شایدم بیشتر اصلا تربیت نمیکنند فرزندان ها خودشونو..) و تا زمانی که از خودمون شروع نکتیم به تغییر کردند
و نخواهیم رفتار و گذشت و احترام داشته باشیم به هم دیگه هر روز بدتر و بدتر میشه ایرانی ها خارج از کشور هم نتونستند خودشون با فرهنگ کشور ها جهان اول وقف بدهند
اگر وفت کردید برید یک کلاس زبان یک نکاه بندازید ببنید چه کسایی دارند تافل میگرند و میخواهند برند کشور ها اورپایی متوجه میشید وضعیت چهره ایرانی ها در اینده ما چقدر درامه

Last edited:

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
من موندم ملت چرا این کارا رو میکنن

چرا اینقدر به فوتبالیستها و خواننده ها اهمیت میدن. عسقشون فلان خواننده یا فلان فوتبالیسته. صداش خوبه دلیل میشه که بشه عشقت؟ حتی اگه قیافه نداشته باشه.

ارزشهای یه عده شده چی

همه دخترا همینطورن!
از اول هم همین بودن!
دخترا به شخصیت های اینجوری جذب میشن!
خواننده ها واسه محبوبیت عمومی واسه پولدار بودنشون واسه انرژی که میدن به خواننده واسه حسی که انتقال میدن . به اون کسانی هم که گفته بودن انریکه شبیه نمیدونم شامپانزس یا خز و خیله باید بگم:lol::lol::lol: برو حیف کی...:D
مثلا آتش نشانا یا پلیس ها رو به خاطر حس اینکه میتونن ازشون حمایت کنن و مرد های مبارزن دوست دارن
پزشک ها و ... چندتا کتاب راحع به ذهن خانوما بخونید متوجه میشید.

واسه یه دختر که حتی شاید اونقدرها هم انریکه رو دوست نداشته باشه ، معلومه که افتخاره که بره پیشش حتی وایسه! حتی واسه خود منم افتخاره:eek:
این هم که بردش بالا واسه کسایی که نمیدونن میگم : بیشتر خواننده ها تو کنسرتشون یه آهنگ رو انتخاب میکنن که خیلی احساسی هست و یه دختر و از پایین انتخاب میکنن و میبرن رو Stage و خواننده تو چشاش نگاه میکنه و یعنی آهنگ رو واسه اون میخونه... مایکل خدابیامرز اینکار و میکرد ، حتی Justin Bieber هم واسه آهنگ Someday Girl ئش اینکار کرد.
مگه حالا بنده خدا چیکار کرده که اینقد بهش فحش میدین؟؟
حالا خودتون یه روز قاسم افشار یا یکی از این رپر داغونا رو تو خیابون ببینین میرین باش عکس میندازینا:lol::lol::lol:

Last edited:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
تمام آبرویی که **** در طول 32 سال گذشته با مشقت فراوان و قطره قطره برای ایران و ایرانی در جهان کسب کرده بود این دختر با این حرکتش یکجا بر باد داد :(

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وبلاگ نسوان اینو گذاشته بود :

.

نه این بحث جدی است نه این حادثه
برای نویسنده این مطلب بسیار متاسفم که ژانر روشنفکری را قشنگ بازی می کنند و ادعای دختر بودن هم دارند شاید باشند و شاید هم مثل وبلاگ یکی از معروفترین همجنسگرایان زن معلوم شود آن فرد یک مرد است
احساس نمک در نوشته موج میزد و ربط همیشگی شقایق به گودرز
حیف از این وبلاگ ها نداریم وگرنه اندکی نمک خرج میکردیم
اما اگر کسی به بند تاپ دختر مظلوم گیر داد بخاطر این بود که چربی بدنش از چند کیلومتری داد میزد که این لباس مناسب او نیست
بقیه را هم حوصله ندارم بنویسم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
قدیم هاش چطور بود ؟ من زمانیکه سیاه بود بیشتر دوستش داشتم.

++ راستی جات تو حدس بازی هالیه کجا رفتی
قدیم ها مایکل جکسون هم همین طوری بود. تو خیلی از کنسرت ها و شوهاش یه جایی وارد می شد و هزار تا زن و دختر شروع می کردن جیغ کشیدن و چنگ زدن به صورت شون واسه اش! نمی دونم چرا حال من به هم می خوره این چیزها رو می بینم و می شنوم!
vomit.gif

تاپیک حدس تصویر هم دیگه زیاد حال نمی کردم. یه جورایی جو و تیریپ تاپیک عوض شده بود و زیاد جالب نبود... :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا