برگزیده های پرشین تولز

بوسیدن پای انریکو توسط دختر ایرانی

اگر شما جای این دختر بودید کجای انریکو را میبوسیدید؟

• پایش

Votes: 0 0.0%
  • دستش

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    59
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
هر کشوری قشر سطح پایین,متوسط و بالا داره.این خانم هم از سطح پایین تر افراد جامعه ماست.
واقعا آدم نمیدونه چی بگه.یعنی چی آخه؟
پ.ن:شکیرا و جنیفر لوپزم اگر از بین مردم یه پسرو میکشن بالا پاشیم بریم کنسرتشون :D

مشکل اینه که روز به روز این سطح پایینی که شما میگی داره تعداد بیشتر میشه و خودشون فراگیرتر!

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
اگر میخواست معروف بشه که کار دیگه ای میکرد. اسکل بود طرف
منظورم در همون لحظاتی هست که تو بغل انریکه بود ممکنه این فکر به ذهنش رسیده باشه که چیکار کنم که خیلی سر و صدا کنه مخصوصا تو ایران چون قبلش گفت من ایرانی هستم :D
چه کار دیگه ای می تونست بکنه در اون لحظات که معروف بشه؟
اگر پاشو نمی بوسید که اصلا ما اون دختره رو نمی دیدیم چون اتفاقا مهمی نیفتاده بود.
بعضی ها واسه شهرت دست به هر کاری می زنن!
ضمن اینکه گفتم شاید همچین فکری به سرش زده شایدم واقعا از سر اسکولی این کارو کرده

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورم در همون لحظاتی هست که تو بغل انریکه بود ممکنه این فکر به ذهنش رسیده باشه که چیکار کنم که خیلی سر و صدا کنه مخصوصا تو ایران چون قبلش گفت من ایرانی هستم :D
چه کار دیگه ای می تونست بکنه در اون لحظات که معروف بشه؟
اگر پاشو نمی بوسید که اصلا ما اون دختره رو نمی دیدیم چون اتفاقا مهمی نیفتاده بود.
بعضی ها واسه شهرت دست به هر کاری می زنن!
ضمن اینکه گفتم شاید همچین فکری به سرش زده شایدم واقعا از سر اسکولی این کارو کرده

نماینده مجلس که نمیخواسته بشه که بره 100 تا دوز و کلک قبلش جور کنه
رفته کنسرت بشکه بشکه ریخته در خندق بلا
مخش دیگه کار نکرده همین که روی انریکه بالا نیاورد باید برویم خدا رو شکر کنیم

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
نماینده مجلس که نمیخواسته بشه که بره 100 تا دوز و کلک قبلش جور کنه
رفته کنسرت بشکه بشکه ریخته در خندق بلا
مخش دیگه کار نکرده همین که روی انریکه بالا نیاورد باید برویم خدا رو شکر کنیم

یک لحظه تجسم کنم تگری میزد میپاشید رو سرو صورت این انریکو ! چی میشد :lol: :لول:

truth

Registered User
لایک‌ها
0
j5bfbo.jpg

بوس کردن پای اقا بهتره یا انریکه؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
خب توقع داری چیکار کنن؟ تو کنسرت مایکل جکسون مردم مثل مجسمه وایستن و فقط بر و بر نگاه کنن؟؟؟؟ یا حداکثر با دوتا انگشت آروم دست بزنن؟؟؟؟ کنسرت کلاسیک که نیومدن! بالاخره مایکل جکسون بود، کم کسی نبود، حالا شما دوست نداری و ابراز احساسات نمیکنی!
عزیز هر کس هر کاری دلش می خواد بکنه بکنه، من که نگفتم دار بزنندش یا به صلابه بکشندش! ولی خودم شخصا از این حرکات افراطی و احمقانه حالم به هم می خوره. حالا می خواد مایکل جکسون باشه یا هر کس دیگه!

آقا اجازه میدن که در مورد حرکتی که کسی انجام میده نظر شخصی خاصی برای خودم داشته باشم دیگه؟ :blink:

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
طرف رو هم كه آخرش برد پايين
2020.gif

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
صحنه را دیدم :D بسیار حرکت ضایعی بود فکر کنم دختره رو پاهاش بند نبود و هی می افتاد احتمالا یه چیزی خورده بود آخرش هم رفتن پایین :wacko: حیف که پیام های بازرگانی نذاشت ادامه ماجرا رو ببینیم
121fs725372.gif

SepehrR

Registered User
لایک‌ها
34
حاجی من مخالف قرار دادن چنین ویدئوهایی و بخش اونها هستم. چون موجب جریحه‌دار شدن احساسات ملی‌گرایانه میشه!
من که نه این ویدئو رو می‌بینم و نه نشرش می‌دم...

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
به جای تاسف خوردن به همچین ویدئو ساده ای باید از این تاسف بخوریم که دختر باکره ای به خاطر 10 هزار تومان بکارتشو از دست میده یا زن بچه داری که به خاطر بی پولی تنشو به حراج میزاره :( .

Jimmy Jump

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
خاک بر سر اونا که با این چیزا عیار ایرانی رو میسنجن مگه هر عوضی نماینده کل ایرانیا میشه ؟ هر جامعه ای بدو خوب داره مونگلو گدا و بیسوادم همه کشوری هست حالا یه دختر بی عقلم ممکنه تو ایران باشه که اینطوری ابراز احساسات کنه دلیل میشه اینقدر به شما بر بخوره ؟؟؟ خب خاک تو سرش که این کارو کرد آبرو خودشم رفت دیگه چه ربطی به کشور داره اینقدر گندش میکنید ؟ در ضمن خیلیم ضایع نبود و اینجور ابراز احساساتای شدید بین زنا خصوصاً تو جوامع ثروتمند رایجه
در کل تاپیکک اصلاً ارزش این همه نظر دادن نداشت دختره هم مالی نبود !

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
اینا که وسط فقط...............نکردند...:D

خوش باشن ایشالا..جوونا مملکت خوش باشن.ما هم خوشیم....

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
به جای تاسف خوردن به همچین ویدئو ساده ای باید از این تاسف بخوریم که دختر باکره ای به خاطر 10 هزار تومان بکارتشو از دست میده یا زن بچه داری که به خاطر بی پولی تنشو به حراج میزاره :( .

تاييد ميشه
لايک
+

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حاجی من مخالف قرار دادن چنین ویدئوهایی و بخش اونها هستم. چون موجب جریحه‌دار شدن احساسات ملی‌گرایانه میشه!
من که نه این ویدئو رو می‌بینم و نه نشرش می‌دم...

شما اگر از واقعیت میخواهید فرار کنید خب حق با شماست
از دو سال پیش و انتخابات و دلسوزی کشورهای غربی برای مردم ایران
کسی که تا قبلش از ایرانی گفتن خودش میترسید از ترس تروریست بودن
حالا هر جایی و هر کسی میخواهد اسم ایرانی را اعلام کند و خود را به پای مردم مظلوم قرار دهد
این دختر حق نداشت با صدای بلند آن هم دو بار اعلام کند ایرانی است چون کاری نکرده بود که افتخاری داشته باشد
حال اگر احساسات ملی گرایانه جریحه دار میشود حق دارد
تا وقتی که خودت باشی هر غلطی میتوانی بکنی ولی وقتی به این شکل از اسم یک ملت سو استفاده میکنی چه این دختر باشی چه رئیس جمهور اشتباه است

تفکر شما به مانند آنهایی است که در سال 57 انقلاب کردند
میگفتند ما که در کشور این همه فقیر داریم چه نیازی به جشن 2500 ساله و یا جشن های هر 3 ماه داریم؟
چرا باید خرج کنیم چون یک کودک در یک منطقه از شهر گرسنه میباشد
اولا که این ویدئو کاملا مسخره و طنزگونه است
دوما مشکل هرکس در جای خودش بزرگ است
مشکل آن دختر بچه در فرهنگی که ازدواج را در بچه پس انداختن میدانند
مشکل شخصی شما در جای دیگری به همان اندازه برای شما مهم است
مشکل این دختر در جامعه ایرانیان خارج که هر ذره آبرو را با خون دل به دست آورده اند در زمانی که روزها و شب ها به تروریست بودن متهم شدند
حال فردی تازه به دوران رسیده بیاید و به ایرانی بودن خودش افتخار کند؟
مشکل هرکس برای خودش و در جای خودش مهم است
لطفا هر چیز را در جای خودش بگویید

Last edited:

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
چند سوال مهم در اینجا مطرح است .....؟

1- "آنجا که آنا کورنیکوا میلیسید" کجاست ؟ که اکثر بچه های پی تی آرزوش رو دارن ؟

2- خب این حالا دختره اونجا نشسته باورشم نمی شده تو همچین موقعیتی قرار بگیره .... حالا قرار گرفته فکر کرده مهم شده باید یه کاری بکنه ...... تحت تأثیر این چیز شعرای ناسیونالیستی و افتخار به ایرانی بودن و فلان بازیگر ایرانی در هالیوود و .... قرار گرفته پیش خودش گفته حالا که به جایی رسیدم بگم ایرانیم ... لابد پس فردا فلان برنامه هم منو دعوت می کنن می گن احسنت که ایرانیییی

3- این کلا تو اون لحظه هر چی به ذهنش می رسید می گفت ..... اما سوال اصلی اینه که چرا زن های ایرانی عقلشان تکامل نیافته و اندک است ؟ کلا زن ایرانی روی اعصاب است (از نظر خلقت)

با تشکر (بعدم این همه مهریه ....اه چه بوی بدی اومد)

p.x

Registered User
لایک‌ها
73
خدا وکیلی این کارو کرده معروف شه
الان هر کار دیگه ای کرده بود کی ما ازش حرف میزدیم

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
تفکر شما به مانند آنهایی است که در سال 57 انقلاب کردند
میگفتند ما که در کشور این همه فقیر داریم چه نیازی به جشن 2500 ساله و یا جشن های هر 3 ماه داریم؟
چرا باید خرج کنیم چون یک کودک در یک منطقه از شهر گرسنه میباشد
اولا که این ویدئو کاملا مسخره و طنزگونه است
دوما مشکل هرکس در جای خودش بزرگ است
مشکل آن دختر بچه در فرهنگی که ازدواج را در بچه پس انداختن میدانند
مشکل شخصی شما در جای دیگری به همان اندازه برای شما مهم است
مشکل این دختر در جامعه ایرانیان خارج که هر ذره آبرو را با خون دل به دست آورده اند در زمانی که روزها و شب ها به تروریست بودن متهم شدند
حال فردی تازه به دوران رسیده بیاید و به ایرانی بودن خودش افتخار کند؟
مشکل هرکس برای خودش و در جای خودش مهم است
لطفا هر چیز را در جای خودش بگویید
اول رو جمله ای که گفتم فکر کنید بعد حرف بزنید منظور دقیق من این بود که ای کاش به جای اینکه اینهمه به خاطر این ویدئو ساده حرص بخوریم به اون دختری که تتنشو به خاطر پول حراج میزاره حرص بخوریم و به جای اینکه بهش کمک کنیم بدتر بهش لگد میزنیم و از جامعه طردش کنیم !
از نظر من کار این دختر اصلا کار زشتی نبود من هم اگه تو این شرایط خفقان و بسته که آدم مثل زندانی میمونه , برام یه فرصتی پیش میومد که برم خارج از کشور , با اینکه مرد هستم شاید حرکات بدتری از خودم نشون میدادم !‌
در ضمن بنده کنسرت های زیادی دیدم که حرکات بدتر از این هم انجام میدادن و چیز عادی هست !

baahman

Registered User
لایک‌ها
1
چرا زمانی که یه نفر روی یه سکو میره و از ما بالاتر قرار میگیره فکر میکنیم باید دست و پا شو ببوسیم !؟ هر چقدر هم که ازش خوشمون بیاد . این فرهنگ دست بوسی و پا بوسی کی میخواد از بین بره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا