برگزیده های پرشین تولز

بک آپ و ریکاوری

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52

marahimi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
يك لپتاپ Vostro 1510 خريده ام كه درايو d‌آن ليبيل recovery‌ دارد.
حجم اين درايو 2 گيگابايت است و تنها 900 مگ آن پر است.
بعد از ورود به منوي rapair گزينه‌ي Dell Factory Image Restore‌ وجود ندارد.
به نظر شما مشكل چيست؟

amirjahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام ، لپ تاپ من Asus و مدل آن Z53JR و سیستم عامل آن Windows Vista Home Premium می باشد . چگونه می توانم Recovery Drive را که روی Hard Disk موجود است باز کنم و چگونه می توانم از محتویات آن استفاده کنم .

hami20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک لب تاپ Asus X80L دارم.روی هارد دیسکم یه پارتیشن مخفی بنام Recovery وجود داره.
الن 2تا سوال دارم:
1-چطوری لب تاپ ام رو ریکاوری کنم؟
2-چطور از این پارتیشن DVD Recovery تهیه کنم؟

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
سلام دوستان خوبم

از دوستان تقاضا می کنم که به دادم برسید....

من یه لب تاب توشیبا با مارکa200ch7 داشتم که برای یه بنده خدایی اومد برام بایوس رو آپدیت کنه......

اما بعد از آپدیت اصلا سیستم بالانمیاد.......

یعنی لب تاب روشن میشه اما صفحه تاریک تاریک هستش و بالا نمیاد.......

دوستان شدیدا تقاضا می کنم که کمکم کنید.....

[email protected]
با تشکر از همه دوستان

Eternity_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من یه vostro 1500 دارم میخوام Restore Factory Setting بکنم اما مشکل اینه که وقتی با f8 وارد ویندوز میشم منوی Restore Dell Factory Settings وجود نداره.... در صورتی که با لب تاپ inspiron یکی از بچه ها امتحان کردم داشت این منو رو.
در ضمن من یه partition مخفی 2.5 Gig دارم ( به غیر از درایو Recovery) که توش فولدر windows - driver - mDirect و غیره هست.
چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟
:wacko:
ممنون!

vodca

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان والا بنده یک دستگاه لب تاب hp pavilion dv6 1125 گرفتم از همه چیش راضیم یعنی زیادی راضی ام چون فول امکاناته ولی یه چیش منو گیج کرده اون چیه؟
اینه:
ویندوز که اورجینال خودشه ویستا که روی درایو c نصب شده اما مشکل همینه که فقط دو تا درایو داره یعنی دو تا پارتیشن که یکیش سیه و دیگری d که ظرفیت سی 300 تا و دی 10.5 تا که تو دی 10 گیگش صرف فایل ریکاوریش شده که توی سه تا دیویدی رایتش کردم حالا می خوام بدونم چجوری پارتیشن رو تنظیم کنم اینجوری که نمیشه البته ویندوز مطمئنا نباید تغییر کنه دیگه ممنون می شمن کمک کنید

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
نرم افزاری که اول گزاشتین پاک شده لطفا دوباره اپلودش کنین
بعدشم یه سوال دارم من چطوری می تونم از درایو C ایمیج بگیرم؟ من فقط بلدم از درایو های سی دی و دی وی دی ایمیج بگیرم
ممنون

MASOODSTAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بنده در اثر یک بی احتیاطی کل هارد لپ تاپ vaio sz420 خودم رو فرمت کرده بودم.
(البته بدون این که هیچ دی وی دی بک آپ از اون بگیرم)
خدمات پس از فروش برام یه ویندوز ویستا نصب کرد که فکر می کنم از همون تقلبی های بازار بود.
تا یه مدت هیچ مشکلی نداشتم تا این که به تازگی مرتبا کراش می کنه و پیغام میده باید ویندوز اصل بخری.
می خواستم ببینم چه کار اساسی میشه براش کرد، و آیا با توجه به این که سونی روی دستگاهاش دی وی دی ویندوز رو نمیده و فقط یه درایو ریکاوری گذاشته می تونم از یه طریقی (مثلا لپ تاپ مشابهی) این ایمیج رو فراهم کرده و روی لپ تاپم نصبش کنم.
کلا راه حل اساسی بدین.
با سپاس.

mzizou10

Registered User
لایک‌ها
0
من یه Toshiba satellite L300D گرفتم و موقع پارتیشن بندی درایو C رو اشتباهی فرمت کردم. روی نوت بوکم دوتا درایو مخفی دارم با نامهای HDD Recovery و Toshiba حجمشون هم حدود 9 گیگ هستش.
می خوام بدونم آیا با تهیه بک آپ از این درایو ها می تونم دوباره ویستا رو مثل روز اولش نصب کنم و اصلا چه طوری میشه از این دو درایو نسخه بک آپ تهیه کرد؟

mehdy_nek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam khobin agha ye soal kasi mitone komak kone
laptop man HP Pavilion DV2000 drive D ro makhshod Recovey darnazar gereftan
mikham in drive recovery ro roye DVD 8G bezanam akhe 7G khodeshe
mitonam bootable hamasho ro DVD bezanam ya bayad kare dige konam ???? kasi mitone rahnemaeiii kone
mamnon misham azizan

nonogomez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید
دوستان میخواستم نحوه ریکاور گرفتن از یه لب تاپ vaio که ویندوزه 7 روش نصبه توضیح بدید ممنون میشم

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
آیا میشه سایز درایو c رو با استفاده از بقیه درایو ها اضافه کرد؟ اگر میشه چطوری ؟! هر کاری کردم نشد لطفا اگر کسی تجبرش رو داره کمک کنه

mahdi_2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم :)
من لپ تاپ وسترو 1320 دارم ويندوزم خراب شده و 2 تا درايو داره يكي درايو c كه تمام اطلاعاتم رو اون درايو و ديگري d كه نوشته ريكاوري حالا هر كاري ميكنم ويندوزم بالا نمياد و نميخوام اون اطلاعاتمو از دست بدم برام مهمه و از ريكاوري بك آپ يا كپي چيزي هم نگرفتم با ريكاوري هم حل نشد گزينه dell factory.....هم كاري از پيش نبرد ميشه راهنمايي كنيد كه من چه جوري اطلاعاتمو از دست ندم:( آيا ميشه دو تا لپ تاپ رو هاد به هارد كرد چه جوري تو رو خدا كمكم كنيددددددددددددددددد:eh::eek:

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم :)
من لپ تاپ وسترو 1320 دارم ويندوزم خراب شده و 2 تا درايو داره يكي درايو c كه تمام اطلاعاتم رو اون درايو و ديگري d كه نوشته ريكاوري حالا هر كاري ميكنم ويندوزم بالا نمياد و نميخوام اون اطلاعاتمو از دست بدم برام مهمه و از ريكاوري بك آپ يا كپي چيزي هم نگرفتم با ريكاوري هم حل نشد گزينه dell factory.....هم كاري از پيش نبرد ميشه راهنمايي كنيد كه من چه جوري اطلاعاتمو از دست ندم:( آيا ميشه دو تا لپ تاپ رو هاد به هارد كرد چه جوري تو رو خدا كمكم كنيددددددددددددددددد:eh::eek:

شما سی دی hiren boot رو دانلود یا تهیه کن ( 150 مگه ) و یا یه سی دی ویندوز لایو بالا بیا اطلاعاتتو هر جاستی کپی کن دو باره ویندوز نصب کن ساده ترین راه :)

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
آیا میشه سایز درایو c رو با استفاده از بقیه درایو ها اضافه کرد؟ اگر میشه چطوری ؟! هر کاری کردم نشد لطفا اگر کسی تجبرش رو داره کمک کنه

بله میشه باید اول قسمتی از درایو d رو resize کنی ( ابتدای درایو ) بعد از apply یه فضایی بین c و D خالی میمونه که میتونی اضافه کنی به c با برنامه پارتیشن مجیک

البته اگر تجربتون کمه این کار با برنامه ممکنه کل هارد و اطلاعات شما رو مشکل ساز بشه بنابراین بکسی که تجربه داره بسپارید

S00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من DELL 1558 دارم که دارای یک درایو مخفی ریکاوری است.اما نمی دونم چطور ازش استفاده کنم لطفا منو راهنمایی کنید؟

rouzbeh_ziafati

Registered User
لایک‌ها
5
من eb17fg vaio دارم که روش ویندوز 7 اورجینال داره ،
آیا 15 گیگابایت که درون درایو c هست بطور اورجینال خودش حاوی فایل های اورجینال ویندوز هست برای روز مبادا اگر بخواهیم ویندوز رو به حالت اولیه برگردونیم؟
من از ویندوزم ریکاوری دیسک تهیه کردم (4تا dvd ) اما می خوام بدونم که این 15 گیگ که کنار گذاشته جریانش چیه؟ آیا میشه بدون استفاده از dvd ها که تهیه کردم هم ویندوز رو به روز اولش برگردوند؟
داخل administrative tools که میرم قسمت computer managemet اونجا فضاهای هارد رو نشون میده ، جالبه که 15 گیگ رو که برای ریکاوری کنار گذاشته نوشته 100% free

omid_lovely007

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من یه مدل دل 5110 با ویندوز 7 ارجینال دارم
با برنامه paragon partition خواستم پارتیشن کنم نشد
و بعد از اینکار هنگام بوت شدن 3 گزینه اومد
windows 7/vista os
windows 7/vista recovery
liunx
میخواستم بدونم اینا چی هستند
بهد چطوری این گزینه هارا غیر فعال کنم
بعد چطوری میتونم یه سی دی اورجینال از ویندوز اصلی داشته باشم برای بعدها که بتونم یه ویندوز دیگه نصب کنم
سی دی اورجینال همراش نبود

بالا