برگزیده های پرشین تولز

تاثيرات قيمت جديد بنزين بر زندگي مردم ليتري

وضعیت
موضوع بسته شده است.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
الان من از كي تشكر كنم بابت اين همه خدمات شبانه روزي مسولين محترم در جهت بالا بردن كيفيت و كميت زندگي مردم ! ١١٠٠ يا ١٨٠٠ ليتري

يعني الان بنزين بشه ليتري ١٨٠٠ ديگه الودگي نداريم ؟ ديگه پولدارا با ماشيناشون نميان بيرون و مجبور ميشن از تاسكي استفاده كنند ؟ ديگه پرايد و ... هم تو شهر ديده نميشه همونطور كه ليتري ٧٠٠ كردن و ديگه ديده نشد ؟ با اين كار وسايل حمل و نقل عمومي هم ارزان ميشه حتما ديگه ؟ به دنبالش اجناس ديگه هم حتما قيمتش پايين مياد ؟ مشكل ترافيك هم حل خواهد شد ؟ دلار چي اونم باعث ميشه كاهش قيمت داشته باشه ؟ ماشين كه صد البته ارزان خواهد شد همانطور كه ديديد وقتي ليتري ٧٠٠ شد ماشينهاي داخلي به شدت كاهش پيدا كرد ! حتما از قاچاق سوخت هم جلوگيري ميشه ؟ يعني ما الان مواد نفتي كم داريم و بايد اول بديم كشورهاي دوست و همسايه و خودمون پاره بشيم ؟ يعني الان همه چيز درست شده بود و همه چيز مثل كشورهاي پيشرفته شده بود و فقط مونده بود كه قيمت سوخت رو مثل اونور ابيا بكنيم ؟ كيفيت ماشينامون هم با اين كار ميره بالا ديگه ؟

Last edited:

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
خوب مثل اينكه دارند بين مردم از ١٨٠٠ حرف مي زنند تا دو روز ديگه ١١٠٠ كردن مردم رو راضي نگه دارند !

گويا گاز ، برق و تلفون هم ميخوان گرون كنند !

تلفون بايد برا چي گرون بشه ديگه ؟ منابع طبيعي از بين ميره يا هوا الوده ميشه ؟

ماليات ها هم كه افزايش پيدا ميكنه !

سال ديگه نميشه نياد تو همين سال باقي بمونيم

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
یه 13 - 14 سال هویدا نخست وزیر بود
خلخالی تو مجلس ازش پرسید این مدت چکار کردی؟
گفت این خودکاری ک دستت من ک اومدم 5 ریال بود الانم 5 ریاله
اونموقع کسی نفهمید هویدا چی گفت الان قابل فهم شده o_O

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
تا عاقا هست نگران نباش امید ما به عاقاست که سیره این توله هاشن که دارن میکنن شما فک میکنی برا الودگی که میخوان گرون کنن نه برادر من پول جنگ سوریه کم اوردن بعد میلیاردا دلار ریختن تو گلو این بی پدرا الان ثروت عاقا کم شده میخوان جایگزین کنن البته با اینکه زندگی سخت میشه ولی به نظر این عقویت حق ایرانیهاست چون غیرت ندارن چون همشون شیادن مثه همه ما

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
تا عاقا هست نگران نباش امید ما به عاقاست که سیره این توله هاشن که دارن میکنن شما فک میکنی برا الودگی که میخوان گرون کنن نه برادر من پول جنگ سوریه کم اوردن بعد میلیاردا دلار ریختن تو گلو این بی پدرا الان ثروت عاقا کم شده میخوان جایگزین کنن البته با اینکه زندگی سخت میشه ولی به نظر این عقویت حق ایرانیهاست چون غیرت ندارن چون همشون شیادن مثه همه ما
از شما برادر بسيجي اين حرفهاي غير منطقي بعيد بود !

اخه مثلا وقتي امثال مختاباد و عباس جديدي و ... راي ميارن ميرن عضو مهم ترين شوراي شهر ايران ميشن الان مشكل سوريه هست ؟ مشكل **** هست ؟ مشكل امريكا هست ؟ يا قانون هاي شخمي كه از طرف مجلس كه اكثريت اعضاي با سوادش تصويب ميكنند تقصير امريكاست ؟ تقصير **** هست ؟ تقصير عمه منه ؟ يا اعضاي كاردان اقاي تدبير و اعتدال كه نميتونند يك روستا رو اداره كنند و از اينگونه طرحها ميدن و ... تقصير **** هست ؟ تقصير امريكاست ؟ تقصير شما بردار بسيجي هست ؟

مشكل جاي ديگه هست !

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
دوسعزیز یکی از افتخارات بنده این بوده که تا امروز حتی برای یک ساعت در بسیج اسمم نبوده در ضمن شما چیزی از سیاست حالیت نیست پسر جان
از افتخارات اين مرز و بوم هست كه بسيج همچون فرماندهاني مثل شما داره كه به صورت نامحسوس به اين كشور خدمت مي كنند !

مسلما من چيزي از سياست حاليم نيست ! چون اگر من سياست حاليم بود مثل شما، الان من طرح افزايش قيمت بنزين رو مطرح ميكردم !

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
از افتخارات اين مرز و بوم هست كه بسيج همچون فرماندهاني مثل شما داره كه به صورت نامحسوس به اين كشور خدمت مي كنند !

مسلما من چيزي از سياست حاليم نيست ! چون اگر من سياست حاليم بود مثل شما، الان من طرح افزايش قيمت بنزين رو مطرح ميكردم !
چن چندی با خودت عمو ؟فرمانده بسیج دیگه کیه ؟؟؟

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
و مثل همیشه بخاری از مردم بلند نمیشه

تو بازار يه مغازه بود تعزيرات اومد به يارو گفت ٢٠٠ تومن ميدي يا اينكه گزارش رد ميكنم مغازت پلم ميشه ... مغازه داره هم داد ٢٠٠ ! بش گفتم برا چي دادي گفت اشكال نداره خانواده اين يارو كه ميان خريد ما مغاره دارها چند برابر ميچپونيم بشون !!!

كلا مردم ياد گرفتند دستشون تو جيب هم باشه و با افزايش قيمتا كسي كمرش خم نميشه و اين چرخه ادامه دارد ...

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
قابل توجه اونايي كه يارانه ميگيرن :

گفته ميشه از طرح هاي فوق كارشناسي تيم دولت اين هست كه كساني كه بالاي ١٢ مليون درامد سالانه دارند و يارانه ميگيرند سه برابر جريمه خواهند شد !!!

در ضمن شنيده ها حاكي از ان هست تمام تراكنش هاي بانكي سال اينده چك ميشه ...
ما كه پولامون رو برديم تو تشك !

mojazshop

Registered User
لایک‌ها
98
یه 13 - 14 سال هویدا نخست وزیر بود
خلخالی تو مجلس ازش پرسید این مدت چکار کردی؟
گفت این خودکاری ک دستت من ک اومدم 5 ریال بود الانم 5 ریاله
اونموقع کسی نفهمید هویدا چی گفت الان قابل فهم شده o_O
کاملا تایید میشه بنزین کی گرون میشه؟؟؟

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
جالب بدونید:

بنزین ایران بی کیفیت ترین بنزین در دنیا شناخته شده .

و ایرانی ها رکورد دار مصرف سوخت در دنیا هستن و همچنین مرگ و میر و تلفات جاده ای

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
هرچی سر ایرانی بیاد حقشه مردمانی بی غیرت و دورو و خنجر میزنن از پشت این از دوران دبستان بهم اثبات شده تا الانم کسی نتونسه خلافشو ثابت کنه فقط یه ایرانی میتونه بهترین کساشو فدای خودش بکنه حالا با هر نوع فرهنگ و شهری که باشه

سیناتِرو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
من توی این 30 سال عمرم ندیده بودم انقدر مردم نگران پول بنزین باشن

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
ادمی را دیدم ک میگفت بنزین 20 ت بشه هم من کادیلاک سوار میشم و پسرم لکسوز
2باره تورم بالا میره - قیمت ها 2 برابر - بیکاری بیداد - فشار روی قشر ضعیفه
خواب پراید هم نمیشه دید !

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
شما پل بسازید آنها خرانشان را رد کنند
و این چرخه کماکان ادامه دارد
وعده ما انتخابات مجلس

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
واقعا بعضيا گاو هستند امروز يكي ميگفت افرين بر دولت اعتدال گرا و ... با افزايش بنزين و ديگر چيزا پوست از سر اين مصرف گراها و پول دارا ميكنند و باعث ميشه با ماشيناي تانكشون نيان بيرون دور دور كنند !!!!!!!!

اخه احمق كسي كه بنز زير پاشه براش ليتري ٧٠٠ يا ٧٠٠٠ تومن فرقي ميكنه ؟ احمق افزايش ماليات و بقيه چيزا براي پولداره فرقي ميكنه ؟ احمق به اين ميگي اعتدال ؟ احمق افزايش اين همه چيز در مقابلش چه خدماتي ارائه كردن ، باعث شده كدوم محصول كيفيتش بهتر بشه ؟ با بالا بردن قيمتها كسي كه پولدار هست فقط وضعش بهتر خواهد شد و هيچ تفاوتي را حس نخواهد كرد و اون توي خر هستي كه ضرر ميكني !

اگر كسي مزيتي از افزايش قيمتها ميدونه بگه تا ما هم روشن بشيم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا