برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع فروش بهترین SSD ها

SilverSaeeD

Registered User
لایک‌ها
48
با سلام خدمت دوستان عزیز..
SSD ها نسل جدیدی از درایو های ذخیره سازی هستند که هدف از تولید آنها افزایش چشم گیر سرعت کامپیوتر و لپ تاپ شماست
مخصوصا در لپ تاپ ها که علاوه بر افزایش سرعت شاهد کمتر شدن مصرف باتری هستیم.
SSD_840_PRO_Blazing_Speeds.jpg

طی سال های گذشته تنها قطعه ای که پیشرفت خاصی نداشت هارد دیسک ها بودند که عامل اصلی کند شدن کامپیوتر ها شناخته می شدند چراکه از سیستم مکانیکی (دیسک های گردان) در آنها استفاده میشد که علاوه بر سرعت کم، عمر پایینی نیز دارند...
تا اینکه با ورود SSD ها شاهد انقلاب بزرگی در این صنعت بودیم آن هم (( استفاده از NAND FLASH به جای دیسک گردان ))

اما ماجرا به اینجا ختم نشد

SSD ها در ابتدا قیمت های سرسام آوری داشتند تا اینکه شرکت ها در ارائه دادن قیمت مناسب به مشتری با هم به رقابت سنگین پرداختند که متاسفانه این امر سبب شد که شاهد SSD هایی با کیفیت پایین باشیم..

در این بین سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های NAND FLASH در جهان توانسته جایگاهی بسیار عالی رو مال خود کنه.. طوری که در محصولات اپل از NAND FLASH های این شرکت استفاده میشه..
sssssssssssssssssssssssssssss.jpg

اکنون ما با شناخت علمی و بررسی های سایت های معتبر و نظرات تمام مصرف کننده گان ، پرسرعت ترین در عین حال با کیفیت ترین SSD های جهان را برای شما دوستان عزیز شناسایی کردیم تا شما با خیال راحت از سرعت و کیفیت لذت ببرید،

نمونه ای از نظرات کاربران :
user1_128pro.jpg
نسخه 128 سامسونگ پرو سرعت و ثبات قابل توجه ای داره! بعد از تقریبا 2 هفته استفاده بسیار سنگین و نصب ویندوز 7 من به هیچ مشکلی برنخوردم. نسل 4 کنترلر سامسونگ که MDX نام داره در صدر قرار داشته و داره..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سامسونگ بعد از موفقیت فوق العاده در تولید کنترلر MDX دست به ساخت کنترلر MEX زد و بار دیگر سایه پرچم خود را بر سر تمامی رقبا به اهتزاز در آورد.
گفتنی است همواره در این عرصه رقابت فوق العاده ای بین شرکت های تولید کننده SSD وجود داشته از جمله شرکت های Plextor و OCZ و Corsair... که در برخی از محصولات خودشان رقیب شانه به شانه محصولات سامسونگ هستند..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جهت اطلاع از تعداد و موجودی پخ کنید
مدل ها:
Samsung EVO 120GB................................ 309 - yek sal garanty
Samsung EVO 250GB................................ 539
Samsung EVO 500GB............................... 1099
Samsung PRO 128GB................................449
Samsung PRO 256GB............................... 739

OCZ Vertex 460 120GB ........................... Ended
OCZ Vector 150 120GB.............................424
Sandisk Extreme II 120GB .......................419

IMG_3941.JPG

Last edited:

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
سلام چرا قیمت تو تاپیک نزدید؟

قیمت Samsung evo 120GB ؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
درج قیمت در پست اول تاپیک الزامی است.

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
تهرانید؟ حضوری هم تحویل میدین؟
گارانتی دارن؟

ex_man99

Registered User
لایک‌ها
57
من یه سوال دارم من زیاد دانلود میکنم برای همین شبا سیستمم روشن میمونه و بدلیل دانلود پدر هارد در اومده و سرعتش و صداش زیاد شده
میخوام بدونم اگه یه ssd به عنوان هاردی که درایو ویندوز روش نصب بشه رو سیستمم اضافه کنم اونوقت وقتی که شبا دانلود میکنم و فایلهای دانلود تو درایو ویندوز سیو مشین اون هارد دیگه خاموش میشه یا نه اونم کار مکینه ؟؟؟

SilverSaeeD

Registered User
لایک‌ها
48
من یه سوال دارم من زیاد دانلود میکنم برای همین شبا سیستمم روشن میمونه و بدلیل دانلود پدر هارد در اومده و سرعتش و صداش زیاد شده
میخوام بدونم اگه یه ssd به عنوان هاردی که درایو ویندوز روش نصب بشه رو سیستمم اضافه کنم اونوقت وقتی که شبا دانلود میکنم و فایلهای دانلود تو درایو ویندوز سیو مشین اون هارد دیگه خاموش میشه یا نه اونم کار مکینه ؟؟؟
سلام.. شما ميتونيد تنظيم كنيد فايل هاي دانلودي در هارد معمولي ذخيره بشه در غير اين صورت فايل ها به صورت پيش فرض تو درايو ويندوز كه اس اس دي باشه ذخيره ميشه.. و اينطوري هارد دوم بيكار مي مونه و بعد زماني كه اونم قابل تنظيمه خود به خود هارد خاموش ميشه..

SilverSaeeD

Registered User
لایک‌ها
48
لیست موجودی و قیمت ها آپدیت شد.... تعداد محدودی اس اس دی سندیسک اکستریم ورژن 2 و او سی زی وکتور 150 موجوده که بهترین های حال حاضر جهان هستند...

بالا