برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع فروش خاص ترین و نایاب ترین تجهیزات صوتی در کشور |Westone , IFI , HiFiMAN , Woo Audio |

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
اسپیکر های های فای برند اودیو انجین برای اولین بار در کشور در پی سی ماکس

این اسپیکر های های فای جهت استفاده خانگی هستن , و جز پر امتیاز ترین اسپیکر های تولید شده برند audioengine هستن و توسط خیلی از سایت ها جز بهترین اسپیکر های های فای در مارکت انتخاب شدن

Audioengine A2+ Premium Powered Desktop Speakers – Pair
http://pcmaxhw.com/product/audioengine-a2-premium-powered-desktop-speakers-pair/

Audioengine A5+ Active 2-Way Powered Speakers – Pair
http://pcmaxhw.com/product/audioengine-a5-active-2-way-powered-speakers-pair/

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
کابل hdmi برند wireworld میتونید وارد کنید ؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
می اودیو M6 Pro بهترین ایرفون تا رنج قیمت 400 هزار تومن با عملکرد بهتر حتی از شور 215 با قیمت پایین و لوازم جانبی بیشتر - رنگ مشکی در انبار فوری موجود شد

http://pcmaxhw.com/product/mee-audio-m6-pro-headphones-black/
http://pcmaxhw.com/product/mee-audio-m6-pro-universal-fit-in-ear-monitors-headphones-clear/

امپلیفایر و دک هدفون کورد موجو در انبار فوری موجود شد
Chord Mojo Digital To Analog Converter & Headphone Amplifier

کابل وایرلس های رزلوشن ایرفون های وستون و ایرفون هایی با سوکت MMCX - در انبار فوری موجود شد
Westone IEM High Resolution Wireless Audio Cable

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

intel-user

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
با سلام و خسته نباشید
و تشکر بابت این وبسایت عالی
من از طرفدارای پی سی مکسم و همیشه پیگیر محصولات هستم

خواستم ببینم پلیر
dx90
موجود هست؟
و اگر نه ، وارد میکنید؟ و حدود قیمتش چقدر هست؟
خیلی ممنون

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
با سلام و خسته نباشید
و تشکر بابت این وبسایت عالی
من از طرفدارای پی سی مکسم و همیشه پیگیر محصولات هستم

خواستم ببینم پلیر
dx90
موجود هست؟
و اگر نه ، وارد میکنید؟ و حدود قیمتش چقدر هست؟
خیلی ممنون

درود بر شما

ممنونم از پشتیبانی شما
مدل های DX50 و DX90 دیسکانتینیو شدن و مدل DX80 جایگزین DX90 هست در حال حاضر

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
فروم
نقد و بررسی تخصصی هدفون اودیوفایل فیلیپس فیدلیو اکس 2 - Philips Fidelio X2 Review

بخش نقد و بررسی سایت
https://goo.gl/02g8W5

Philips-Fidelio-X2-Review-WWW.PCMAXHW.COM-700PX-15.jpg

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
بسیار عالی در مورد فیدلیو قلمفرسایی نمودید.
این هدفون با این قیمت نسبتا پایین منو در حال حاضر به انتهای گشت و گذارم در پیداکردن هدفون رسونده و دیگه تمایلی به هدفونهای دیگه ندارم.
شاید هدفون بهتری که بعدش تهیه کنم یه چیزی مانند lcd2 باشه که چند برابر قیمت داره.
مدتی بود که از هدفون به اسپیکر گرایش پیدا کرده بودم و این هدفون منو دوباره به دنیای هدفون برگردوند.
صدای خاصی داره و افرادی که گوششون با اسپیکر آشنا نیست و رفرنس صدا براشون هدفونهایی مانند hd600 یا hd650 هست ،بیس اونو boomy و تربلشو تیز تفسیر میکنن.
ولی رفرنس صدای طبیعی اسپیکر مناسب هست و این هدفون تا حالا بهترین هدفونی بوده که صدای اسپیکر رو برام تداعی میکنه.
من در حال حاضر از ترکیب fiio x3 ii+ e12a و این هدفون استفاده میکنم و البته منکر نقش بسیار خوب e12a هم نیستم که واقعا امپ نازنینی هست.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
بسیار عالی در مورد فیدلیو قلمفرسایی نمودید.
این هدفون با این قیمت نسبتا پایین منو در حال حاضر به انتهای گشت و گذارم در پیداکردن هدفون رسونده و دیگه تمایلی به هدفونهای دیگه ندارم.
شاید هدفون بهتری که بعدش تهیه کنم یه چیزی مانند lcd2 باشه که چند برابر قیمت داره.
مدتی بود که از هدفون به اسپیکر گرایش پیدا کرده بودم و این هدفون منو دوباره به دنیای هدفون برگردوند.
صدای خاصی داره و افرادی که گوششون با اسپیکر آشنا نیست و رفرنس صدا براشون هدفونهایی مانند hd600 یا hd650 هست ،بیس اونو boomy و تربلشو تیز تفسیر میکنن.
ولی رفرنس صدای طبیعی اسپیکر مناسب هست و این هدفون تا حالا بهترین هدفونی بوده که صدای اسپیکر رو برام تداعی میکنه.
من در حال حاضر از ترکیب fiio x3 ii+ e12a و این هدفون استفاده میکنم و البته منکر نقش بسیار خوب e12a هم نیستم که واقعا امپ نازنینی هست.

محبت دارید جناب پورشفیعی

به زودی حدود 2 هفته اینده هم نقد و بررسی هدفون HiFiMAN HE400S قرار میدیم و با همین فیلیپس مقایسه میکنیم

به عقیده من سری LCD مشکلات خیلی حادی دارن هم بخش سخت افزاری و طراحی و حتی صدا و هیچ وقت به عنوان رفرنس قبول نداشتم و در اینده LCD 2 و LCD 3 رو با مدل های HIFIMAN مقایسه میکنم

kalepoook

Registered User
لایک‌ها
37
سلام وقت بخیر
میخواستم در صورت امکان راهنمایی کنید بنده رو،یه مدل MEE Audio RX18 تو سایت دارین،نظرتون راجع به یه هدفون که بتونم یک ساعت موزیک گوش بدم داخل باشگاه خوب هست یا نه؟
مدل های ضد اب رو میشه شستشو داد؟

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
سلام.برای شما امکان تهیه ایرفون ibasso it03 وجود دارد؟
اگر بله هزینه تقریبی چقدر میشود؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام وقت بخیر
میخواستم در صورت امکان راهنمایی کنید بنده رو،یه مدل MEE Audio RX18 تو سایت دارین،نظرتون راجع به یه هدفون که بتونم یک ساعت موزیک گوش بدم داخل باشگاه خوب هست یا نه؟
مدل های ضد اب رو میشه شستشو داد؟
سلام , وقت بخیر

صدای RX18 خیلی بالاتر از قیمتش هست و در برند های دیگه باید خیلی بیشتر هزینه کنید حتی تا 3 تا 4 برابر , ولی فاقد قابلیت مقاوت در برابر اب هست ولی M6P میتونید تهیه کنید که کیفیت ساخت بالاتری داره با کیف و سیستم قرار گیری هم پشت گوش هست و موقع حرکت زیاد هم از گوش در نمیاد و استاندارد IPX5 مقاومت در برابر اب و عرق کردن , ما تست اینکه بشوریم انجام ندادیم ولی قطعا تولید کننده هم شستن هدفون پیشنهاد نداده ولی بعد از استفاده میتونید از دستمال مرطوبی یا خشک جهت تمیز کردن استفاده کنید

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام.برای شما امکان تهیه ایرفون ibasso it03 وجود دارد؟
اگر بله هزینه تقریبی چقدر میشود؟

سلام , وقت بخیر

IT03 حدود 1.370 تا 1.400 قابل تهیه هست جهت تست اوردیم که ببینیم چطور هست و قصد داشتیم برای فروش هم لیست کنیم ولی صدا مشابه P1 هست ولی با 400 تا 500 تومن قیمت بالاتر و در همه گوش ها هم خوب فیت نمیشه چون شل ایرفون مشابه کاستوم هست و نمیشه طولانی مدت استفاده کرد در کل ما کاملا راضی نبودیم چون P1 ارزش خیلی بیشتری داره ولی در صورت تمایل میتونید سفارش بدید ولی در این رنج قیمت وستون W30 خرید منطقی تری هست

kalepoook

Registered User
لایک‌ها
37
سلام , وقت بخیر

صدای RX18 خیلی بالاتر از قیمتش هست و در برند های دیگه باید خیلی بیشتر هزینه کنید حتی تا 3 تا 4 برابر , ولی فاقد قابلیت مقاوت در برابر اب هست ولی M6P میتونید تهیه کنید که کیفیت ساخت بالاتری داره با کیف و سیستم قرار گیری هم پشت گوش هست و موقع حرکت زیاد هم از گوش در نمیاد و استاندارد IPX5 مقاومت در برابر اب و عرق کردن , ما تست اینکه بشوریم انجام ندادیم ولی قطعا تولید کننده هم شستن هدفون پیشنهاد نداده ولی بعد از استفاده میتونید از دستمال مرطوبی یا خشک جهت تمیز کردن استفاده کنید
سلام تشکر از شما برای راهنمایی
خرید از طریق سایت انجام میشه،هدفون بلوتوث تا رنج 200 چیزی ندارین؟
سفارش رو به امید خدا انجام بدیم برای تهران چند روز طول میکشه برسه
ممنون از شما

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام تشکر از شما برای راهنمایی
خرید از طریق سایت انجام میشه،هدفون بلوتوث تا رنج 200 چیزی ندارین؟
سفارش رو به امید خدا انجام بدیم برای تهران چند روز طول میکشه برسه
ممنون از شما

وقت بخیر
خواهش میکنم
http://pcmaxhw.com/product/mee-audio-m9b-bluetooth-wireless-in-ear-headphones/
تهران 2 الی 3 روز

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
سلام , وقت بخیر

IT03 حدود 1.370 تا 1.400 قابل تهیه هست جهت تست اوردیم که ببینیم چطور هست و قصد داشتیم برای فروش هم لیست کنیم ولی صدا مشابه P1 هست ولی با 400 تا 500 تومن قیمت بالاتر و در همه گوش ها هم خوب فیت نمیشه چون شل ایرفون مشابه کاستوم هست و نمیشه طولانی مدت استفاده کرد در کل ما کاملا راضی نبودیم چون P1 ارزش خیلی بیشتری داره ولی در صورت تمایل میتونید سفارش بدید ولی در این رنج قیمت وستون W30 خرید منطقی تری هست
سپاسگذارم.من نمیتونم صدای BA ها رو تحمل کنم و اصلا از se535 و se846 خوشم نیومد.نمیدونم w30 از اینا متفاوت هست یا نه.
به نظرم رسید باتوجه به اون یدونه درایور داینامیکی که برای بیس توی it03 هست گرمتر و پرنشاطتر باشه.

Last edited:
بالا