برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای مولتی مدیا

amnhck123

Registered User
لایک‌ها
57
از همه دوستان ممنون ولی من این برنامه رو دانلود و نصب کردم موقعی که می خوام یه فایل mkv رو توی برنامه باز کنم یه نوشته ای قرمز میاد و چشمک میزنه Download codec و سایت خود نرم افزار هم خراب هست . مگر این برنامه مخصوص همین فایل نیست ؟؟؟ در ضمن الکس جان من چه جوری می تونم زیر نویس ها رو به خود فیلم الصاق کنم که هی نخوام فایل رو بکشم توی نرم افزار تا زیر نویسش رو اجرا کنه . یعنی میخوام زیر نویس بره توی دل خود فیل فیلم و فایل های زیر نویس رو کلا پاک کنم

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
از همه دوستان ممنون ولی من این برنامه رو دانلود و نصب کردم موقعی که می خوام یه فایل mkv رو توی برنامه باز کنم یه نوشته ای قرمز میاد و چشمک میزنه Download codec و سایت خود نرم افزار هم خراب هست . مگر این برنامه مخصوص همین فایل نیست ؟؟؟ در ضمن الکس جان من چه جوری می تونم زیر نویس ها رو به خود فیلم الصاق کنم که هی نخوام فایل رو بکشم توی نرم افزار تا زیر نویسش رو اجرا کنه . یعنی میخوام زیر نویس بره توی دل خود فیل فیلم و فایل های زیر نویس رو کلا پاک کنم

سلام
در مورد Codec ، بهترین پک Codec رو میتونید از اینجا بگیرید K-Lite Mega Codec Pack 3.6.5

در مورد زیرنویس هم :
1. روی Add Files کلیک میکنی و بعد فایل MKV مورد نظر رو انتخاب میکنی
2. در قسمت Output Settings مشخصات فایل خروجی رو انتخاب و بعد روی OK کلیک میکنی
3. در آخر روی دکمه GO کلیک میکنی و کار تبدیل شروع میشه

برای اینکه متوجه بشید داره کامل و درست تبدیل میشه یا نه ، در قسمت Preview میتونید ببینید

اگه بازهم مشکلی بود ، بگید

amnhck123

Registered User
لایک‌ها
57
الکس جان اون مشکل با نصب کدک حل شد . ممنون
ولی دو سوال
1- برای زیر نویس توی نرم افزار جایی برای open کردن فایل زیر نویس نداره چه جوری باید این فایل رو توی نرم افزار باز کنم
2- مثل اینکه این نرم افزار قابلیت تبدیل به فرمت mp4 برای پخش توی موبایل نداره توی پروفایل های خود نرم افزار یه دوتا تبدیل به MPEG-4 داره ولی وقتی اونها رو انتخاب میکنی و کانورت میکنی حجم فایل بسیار بسیار زیاد میشه . راهی برای تبدیل mkv به mp4 قابل پخش توی موبایل نیست ؟

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
الکس جان اون مشکل با نصب کدک حل شد . ممنون
ولی دو سوال
1- برای زیر نویس توی نرم افزار جایی برای open کردن فایل زیر نویس نداره چه جوری باید این فایل رو توی نرم افزار باز کنم
2- مثل اینکه این نرم افزار قابلیت تبدیل به فرمت mp4 برای پخش توی موبایل نداره توی پروفایل های خود نرم افزار یه دوتا تبدیل به MPEG-4 داره ولی وقتی اونها رو انتخاب میکنی و کانورت میکنی حجم فایل بسیار بسیار زیاد میشه . راهی برای تبدیل mkv به mp4 قابل پخش توی موبایل نیست ؟
سلام
1. مگه همراه خودش (توی همون پکیج) نیست ؟ باید کنار بقیه فایلها باشه ، اگه نیست باید با برنامه MKVEXtractGUI وارد پکیجش کنید یا جایگزین یکی از فایلهای زیرنویس دیگه کنید
2. میتونه به Avi , Mpeg , Wmv , RealVideo , VCD و DVD تبدیل کنه که فکر میکنم کم نباشه
شما میتونی غیر مستقیم این کار رو انجام بدی ، اول به یکی از این فرمتها و بعد (با یک برنامه دیگه) به MP4 تبدیل کن
میتونی مستقیم هم این کارو بکنی
در قسمت Output Setting هم میتونی دستی (تغییر Width و Height) و هم خودکار (Frame Size) اندازه فایل خروجی رو تنظیم کنی که هر چقدر اندازه اش کمتر باشه ، کیفیت پایین تری هم داره
در ضمن اون که منظور شما هست ، Codec اش Mpeg4 هست نه فرمتش ، فرمتش AVI هست

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام بر دوست خوب خودم جناب الکس.آقا خسته نباشی. واقعا کارت قابل تحسینه من خودم چون دانشجوی کامپیترم خیلی برام مفیده کلا برای همه کسانیکه با این مقوله سر و کار دارن بسیار مفیده دستت درد نکنه
پ.ن:راستی الکس جان من می خوام از یه فیلم که فرمتش دایوایکس هست یه تیکه جدا کنم چه نرم افزاری رو معرفی می کنی؟

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
119973_large.jpeg

KMPlayer برنامه ایست بسیار قدرتمند برا ی پخش اواع فرمتهای صوتی و تصویری . تقریبا از تمام فرمتهای صوتی و تصویری شناخته شده پشتیبانی میکنه . برای پخش CD و DVD هاتون میتونید از این برنامه قدرتمند استفاده کنید . این نکته رو میشه در مورد این برنامه گفت که تقریبا تمام نیازهای شما رو برای پلیر برطرف میکنه . بسیار زیبا و کاربرپسند طراحی شده و به راحتی میتونید به منوهای بسیار پر تعداد این برنامه دسترسی داشته باشید
این برنامه به قدری قدرتمند هست که پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید چون مطمئن هستم که از این نرم افزار راضی خواهید بود . کیفیت پخش صدا و تصویر برنامه بسیار بالاست .
این برنامه این قابلیت رو داره تا فرمت AVI که امروزه اکثر فیلمهای اینترنتی چنین فرمتی رو دارند پخش کنه . حتی در صورتی که این فایلها خراب یا آسیب دیده باشند این برنامه این توانائی رو داره تا بخش آسیب دیده رو جدا کرده و سایر بخشهای سالم تصویر رو نمایش بده . توانائی های دیگر این برنامه بسیار زیاد هست و شما در ادامه مطلب میتونید اونها رو مطالعه کنید . برنامه محیط کاربری بسیار جالب هم داره و بسیار ساده و دلنشین هست . حتما شما هم دوست دارید فرمت 3GP رو در کامپیوترتون بدون هیچ مشکلی ببینید . این نرم افزار با بالاترین کیفیت این فرمت رو نمایش میده . حتی فرمت FLV رو هم میتونید با این برنامه ببینید
پشتیبانی از تمامی زبانهای دنیا قابلیت دیگر این نرم افزارِ.

Supported Files or Devices
Incomplete/Damaged AVI file (Skip Damaged Frames)
Locked Media Files while downloading or sharing (with realtime index rebuilding under certain condition: AVI downloading in consecutive order)
HTTP Streaming (ASF/OGG/MP3/AAC/MPEG PS/MPEG TS: Only work with internal splitters)
Directshow playback (avi, mkv, mov, mp4, ogg theora, ogm, rmvb, mpeg1/2, http:// etc including almost every audio formats)
Async File Source(network) filter for memory caching
Compressed Audio Album Support(zip, rar)
Shoutcast (Including NSV), Icecast
DTS Wave, and AC3 files, AAC and OGG parser/decoder, Ape/MPC/Flac/Module etc
Real Engine + Directshow (needs Real Player or Alternative or its decoders)
Supprots surestreamed realmedia files with internal rm splitter(not by external one)
Almost all Real Media files are supported(directshow).
QuickTime Engine + Directshow (needs QuickTime player or Alternative or its decoders)
The formats of tested MOV samples with mp4/mov internal splitter(directshow) : MOV[AVC1+AAC], MOV[CVID+PCM], MOV[SVQ1+ARAW], MOV[SVQ3+QDM2], MOV[SVQ3+MP3], MOV[MP4V+AAC], MOV[CVID+TWOS], MOV[RLE+AAC], MOV[SVQ1+IMA4], MOV[SVQ3+IMA4], MOV[SVQ3+QCLP], MOV[Flash], MOV[MJPEG+PCM], MOV[DVC+PCM], MOV[SVQ1+PCM], MOV[MP4V+ALAC], MOV[MSVC+MP3]
Almost all MP4s are supported(directshow).
Mplayer Engine Support
Winamp Input Plugin(decoder) Support
DVD playback, ratDVD support(needs ratDVD filters)
Audio CD(2000, XP only / Win9x-Support by winamp plugin)
Video CD/SVCD/XCD : CDXA Format (2000, XP only)
VCD Image File (BIN/ISO/IMG/NRG) ; NRG needs mplayer.dll
WDM device support like TV/HDTV/Camera/Cam etc
Shockwave Flash/FLC/FLI
Various Image files like png, gif etc

- Internal Codec/Filters
Video decoders
MPEG4 (Divx/Xvid : ffmpeg/xvid)
MPEG1/2 (ffmpeg/libmpeg)
etc (ffmpeg)
Audo decoders
AC3/DTS/LPCM/MPG/MP3/OGG/AAC/WMA
2Ch to Multi Channel expansion
Stream Switcher: Internal Copy/Inplace, Gabest's, Morgan
Etc
Media Priority Control to Connect among Directshow, Real, QT, Winamp and Mplayer
Custom Filter Manager
System Filter Manager

- Plugins
Winamp Input Plugins
Winamp DSP Plugins (Can Stack)
Winamp Visual Plugins (Can Stack)
Winamp General Plugins (Media Library etc Support)
KMP Video Plugins by SDK (Can Stack)
DScaler Filter Support (Can Stack)

Changes in KMPlayer 2.9.3.1284 (2007-05-14):
- Added RGB gamma correction.
- Fixed the problem of losing an audio information when switching audio streams.
- Changed the priority of splitters and decoders. Do not forget to update english.ini manually

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
الکس جان کجایی . اگه میشه اون سوال منو جواب بده ممنون

amnhck123

Registered User
لایک‌ها
57
الکس جان من فکر میکنم مفهوم کدک رو درست متوجه نشدم میشه یه توضیحی درباره کدک و پسوند و فرمت فایلها بدی . شرمنده

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
الکس جان کجایی . اگه میشه اون سوال منو جواب بده ممنون
سلام
شرمنده ، ندیده بودم
خیلی وقت نمیکنم بیام ، وقتی هم میام یکی دو تاپیک بیشتر نمیتونم سر بزنم :(

من می خوام از یه فیلم که فرمتش دایوایکس هست یه تیکه جدا کنم چه نرم افزاری رو معرفی می کنی؟
برنامه های کمی برای این کار وجود داره که بتونه کامل و بدون مشکل انجام بده
ولی یکی از برنامه های نسبتا خوب و کم حجم ، برنامه AVI Splitter 2.11 هست که کار کردن باهاش خیلی راحته و برنامه Boilsoft Video Splitter 5.01 هم خوبه
البته برنامه های حرفه ای و سنگین تری هم هست ، ولی من به شخصه اینو ترجیح میدم
چون هم کار کردن باهاشون سخته و هم حجم زیادی دارن

الکس جان من فکر میکنم مفهوم کدک رو درست متوجه نشدم میشه یه توضیحی درباره کدک و پسوند و فرمت فایلها بدی . شرمنده
والا من خیلی سر رشته ندارم
ولی اگه به انگلیسی مسلط هستید ، یک نگاهی به این چند صفحه بندازید
صفحه Codec - List of codecs - Video codec - AVI - Video compression
این جور مسائل در تخصص آقا وحید هست

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
ممنون الکس جان من دانلود می کنم خبرت می کنم

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
الکس جان هر دو تا رو دانلود کردم ولی از همون کم حجم تره استفاده می کنم اون یکی رو نصب نکردم همین یکی کار آدم رو راه میندازه.ممنون از کمکت.فقط اگه ممکنه..... برنامه رو واسم تو پی ام ارسال کن ممنون

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک کانورتور حرفه ای میخواستم با خروجی کیفی خوب.

hamed_am_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی با پلیر Demon کار کرده اونطوری که تو ریویوش خوندم چیزه جالبی باید باشه

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
من یک کانورتور حرفه ای میخواستم با خروجی کیفی خوب.
سلام
ببخشید اگه دیر دارم جواب میدم
خیلی وقته سمت قسمت نرم افزار نیومده بودم
والا تجربه شخصی خودم McFun هست (به جز با بعضی 3gp ها ، با فایل دیگری مشکل نداره)
مگر اینکه بخواید ضمن تبدیل ، ادیت هم بکنید که بستگی به نیازتون داره (1. کارهای کوچیک و دم دستی ، 2. کارهای حرفه ای که برای کارهای حرفه ای میتونید از Movie Maker خود ویندوز تا Premiere استفاده کنید)
در این صورت باید برید سراغ برنامه های حجیم و وقت گیر (اما حرفه ای)
مثل Adobe Premiere , Ulead و ...
موفق باشید

Namak_co

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
46
سلام
یه مطلب داشتم در مورد بعضی از کاربردهای نرم افزار KMPlayer
بهتر از اینجا جایی رو پیدا نکردم

تو پست بعدیم میذارمش ؛ احیانا اگر جاش اینجاست و لازم شد جابه جاش کنین ممنون میشم بهم اطلاع بدین
چون میخوان لینکشو بدم به این و اون

باتشکر

تا بعد

Namak_co

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
46

همه توضیحات رو عکسها هست ؛ روی هر عکس کلیک کنید تا بزرگش رو نشون بده
اینام کاربردهای این نرم افزار که توضیح دادم:
-تماشای برنامه های تلویزیونی با استفاده از کارت کپچر روی کامپیوتر
-قرار دادن زیر نویس روی فیلم و مچ کردن با تصویر
- کپچر کردن فیلم از کارت Tv ؛ ضبط کردن یه قسمت از فیلم؛ ضبط کردن یه تیکه از صدا
- عکس گرفتن
-تنظیمات روشنایی تصویر

1

2

3

4

5

6

7

8

9

لینک دانلود 12 MB
کد:
http://www.download.com/3001-2139_4-10659939.html?spi=33b7b5294cb83f6ec07a605ffbdb2893
تا بعد

Last edited:

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
بهترين هاي نرم افزارهاي مولتي مديا كه خودم تست كردم:
===================================
توجه:
** براي دانلود و گرفتن اطلاعات بيشتر از نرم افزارها به سايت www.videohelp.com رفته و نام نرم افزار را سرچ كنيد. از سايتهاي ديگر مي توان به www.doom9.org و www.free-codecs.com و http://sourceforge.net اشاره كرد.
** براي دانلود نرم افزارهاي غير رايگان از سايتهايي مانند www.katz.cd استفاده كنيد.
** به تجريه ثابت شده معمولاً بهترين نرم افزارها كمتر به زيبايي ظاهر نرم افزار توجه مي كنند!
** ابزارهاي مرتبط با VirtualDub در آدرس www.videohelp.com/virtualdub-tools و نيز سايت http://neuron2.net موجود است.

1- بهترين پلير صدا و تصوير:
KMPlayer كه داراي خصوصيات منحصر به فرد زير است:
- كاملاً رايگان
- داراي سايز كمتر از 20 مگابايت!
- امكان پخش تمام فرمتهاي صوتي و تصويري از جمله فرمتهاي جديد XviD و MKV و RMVB بدون نياز به نصب كدك هاي فضاپركن مشكل آفرين!
- امكان پخش ايميج هاي سي دي هاي صوتي تصويري و دي وي دي
- امكان پخش فايلهاي فلاش (SWF)
فرمتهاي پخش كننده:
ASF , ASX , AVI , DAT , M1V , M2V , MID , MMS , MOV , MP3 , MPEG , MPG , QT , VOB , WAV , WMA , WMV , SMI , PLS , M3U , RA , RM , RMJ , RMS , RAM , RMM , RMVB , OGG , OGM , MKV , RT , SUB , IDX , ASS , SSA , PSB , SRT , S2K , AVI_NEO_ , IFO , FLAC , AAC , MP4 , APE , MPC , AC3 , FLV , 3GP , TS , TP , CDA , M4A , MKA , MP2 , OFR , DTS , WAX , WVX , WMX , BIN , IMG , ISO , NRG , DIVX , M4V , PART , VP6 , SWF , TRP , FLC , FLI
- پرتابل بودن نرم افزار (بدون نياز به نصب روي رايانه، پلي مي شود)!
- ميتوان بعنوان پلير كارت تي وي استفاده كرد و امكان ضبط تصاوير تلويزيون با فرمتهاي فشرده جديد مانند XviD و MKV را دارد. اين نرم افزار حتي HDTV‌ را هم پلي و كپچر مي كند.
- امكان پخش تلويزيونهاي اينترنتي
- امكان كپچر صدا، عكس و فيلم از فيلم در حال پخش از نرم افزار به هر فرمتي حتي فرمتهاي فشرده.
- داراي افكت گذاري هاي بسيار زياد روي صدا و تصوير.
- امكان جابجايي صدا و تصوير اگر باهم سينك نباشد.
- امكان تغيير اسكرين سايز فيلم به فرمتهاي معمول 4:3 و 16:9 و 1:85:1 و 2:85:1 و هر فرمت دلخواه ديگر.
- نمايش زيرنويس فيلم (چه زيرنويس داخل فيلم و چه زيرنويس همراه) بصورت خودكار و امكان تغيير سايز، فونت، محل نمايش و زمان زيرنويس و همچنين تبديل فرمت فريم زيرنويس به گزينه دلخواه و ادغام دو زيرنويس و ....
- داراي كليدهاي ميانبر و امكان تعريف كليدهاي دلخواه.
- ايجاد پلي ليست دلخواه از فايلهاي صوتي تصويري.
- تايمر خاموش كردن رايانه
- داراى اسكين هاي متعدد و زيبا
آدرس سايت نرم افزار:
http://www.kmplayer.com/forums/index.php
http://www.myfolder.net/search2/?tag=KMPlayer

2- سينك كردن صدا و تصوير
اگر فيلم را با نرم افزار KMPlayer باز كرده و راست كليد كرده و FileInfo را نگاه كنيد و ببينيد كه تأخيري موجود است براي سينك كردن صدا و تصوير، بهترين نرم افزار VideoReDo TVSuite اگر فيلم MPEG باشد كه در منوي Tools گزينه QuickStream Fix را مي زنيم و اگر فيلم Avi باشد نرم افزار AviFixed و گزينه Fix DUB است.

3- فيكس كردن و Repair فايلهاي AVI
بهترين نرم افزار كه كيفيت خوبي نيز دارد AviFixed است. از نرم افزارهاي ديگر VirtualDub و DivXRepair است.

4- كات و جوين كردن، جدا كردن و جوين كردن صدا و تصوير
بهترين نرم افزار براي MPEG نرم افزار VideoReDo TVSuite و براي Avi نرم افزار VirtualDub است. (نكته مهم در استفاده از VirtualDub اينست كه از منوي Video گزينه Direct Stream Copy را انتخاب كنيد كه دوباره فيلم را انكود نكند و براي صدا نيز از منوي Audio گزينه Direct Stream Copy و اگر صدا از جاي ديگر باشد گزينه Audio from other file را كليك كنيد).
نرم افزار راحت ديگر MPEG نرم افزار TMPGEnc Plus و در مورد AVI براي جدا و جوين كردن صدا و تصوير (نه كات و جوين كردن فيلم) AVI-Mux GUI و نيز Elecard XMuxer Pro است.

5- كانورتور MPEG يا DVD به Avi
بهترين نرم افزار GordianKnot و راحت ترين Auto Gordian Knot كه هر دو با كمك نرم افزار VirtualDub مي باشد.

6- كانورتور Avi به MPEG يا DVD
بهترين نرم افزار TMPGEnc Plus است.

7- تبديل كننده فرمت هاي MPEG4 به همديگر مانند XviD به DivX بدون ري انكود (فقط در 5 دقيقه)
بهترين نرم افزار DivX2Mp4 است.

8- كانورتور MKV (تبديل كننده به MKV و از MKV)
بهترين نرم افزار AutoMKV است.

9- بهترين كدك جهت پخش و اديت فرمت MKV
Haali Media Splitter
سايت:
http://haali.cs.msu.ru/mkv

10- كپچر كننده از كارت تي وي، كارت كپچر و امثال آن
بهترين نرم افزار InterVideo WinDVD Creator Platinum يا Intervideo WinDVR ولي راحتترين نرم افزار كه فرمت Avi و حتي MKV را نيز پشتيباني مي كندKMPlayer است.

11- كوتاه كننده بالا و پايين تصوير (Crop كردن)
براي فيلم avi بهترين نرم افزار VirtualDub (با كمك فيلتر Region Remove يا Resize) و براي فيلم MPEG نرم افزار TMPGEnc Plus با كمك فيلتر Clip Frame است.
اگر فيلم MPEG باشد و بخواهيم تبديل به Avi كنيم بهترين نرم افزار GordianKnot است.

12- حذف كننده متن و لوگوهاي تبليغاتي از گوشه تصاوير فيلم
اگر فرمت فيلم خروجي Avi باشد بهترين نرم افزار VirtualDub با كمك فيلتر DeLogo است.
فيلتر DeLogo را در سايت http://neuron2.net سرچ كنيد.

13- متن گذاشتن روي فيلم
بهترين نرم افزار TMPGEnc Xpress است.

14- جدا كننده زيرنويس فيلم از DVD
نرم افزار VobSub بهترين است.

15- گذاشتن زيرنويس فارسي روي فيلم DVD
به نرم افزارهاي IFOEdit و VOBEdit و SubtitleCreator نياز است.

16- گذاشتن زيرنويس اينترنال روي فايلهاي Avi
با نرم افزار AVIAddXSubs امكانپذير است.
راهنما: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1775196&postcount=1

17- اديتور زيرنويس فيلم
بهترين Subtitle Workshop است.

18- تبديل كننده زيرنويس فيلم، تغيير دهنده فريم ريت زيرنويس
بهترين Subtitle Creator است ولي اگر بخواهيد حين پخش فريم ريت زيرنويس تغيير كند نرم افزار KMPlayer.

19- زيرنويس گذاشتن روي فيلم در حال پخش از هر پليري
با نرم افزار IGI Subtitler امكانپذير است.
راهنما: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1009154&postcount=1

20- تبديل همه فايلهاي Vob موجود در DVD به يك فايل
با نرم افزار VStrip GUI كه در مجموعه نرم افزار GordianKnot موجود است امكانپذير است.

21- كپي DVD بخصوص DVD قفل دار روي هارد
بهترين نرم افزار DVDDecrypter است.

22- تبديل صداهاي Stereo و AC3 بزرگ به فرمتهاي كوچكتر ولي با كيفيت
بهترين نرم افزار BeSweet است كه با نرم افزار GordianKnot قابل دسترس است.

Last edited:

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
بهترين نرم افزار براي MPEG نرم افزار VideoReDo TVSuite و براي Avi نرم افزار VirtualDub است. نرم افزار راحت ديگر MPEG نرم افزار TMPGEnc Plus و در مورد AVI براي جدا و جوين كردن صدا و تصوير AVI-Mux GUI و نيز Elecard XMuxer Pro است.

ازا اینا لینک دانلود هم دارید؟ من بیشتر دنباله کات کننده هستم می خوام یه قسمت هایی از بعضی فیلم ها رو جدا کنم

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
بهترين نرم افزار براي MPEG نرم افزار VideoReDo TVSuite و براي Avi نرم افزار VirtualDub است. نرم افزار راحت ديگر MPEG نرم افزار TMPGEnc Plus و در مورد AVI براي جدا و جوين كردن صدا و تصوير AVI-Mux GUI و نيز Elecard XMuxer Pro است.

ازا اینا لینک دانلود هم دارید؟ من بیشتر دنباله کات کننده هستم می خوام یه قسمت هایی از بعضی فیلم ها رو جدا کنم

VirtualDub
http://www.videohelp.com/tools/Virtualdub
http://www.videohelp.com/tools/sections/virtualdub-tools

VideoReDo
http://www.videohelp.com/tools/VideoReDo

TMPGEnc Plus
http://www.videohelp.com/tools/TMPGEnc_Plus

AVIMux GUI
http://www.videohelp.com/tools/AVIMux_GUI
http://www.alexander-noe.com/video/amg/

Elecard XMuxer Pro
http://www.videohelp.com/tools/Elecard_XMuxer_Pro

نرم افزار Cut Assistant نيز براي Cut كردن فايلهاي wmv, avi مناسب است:
http://www.videohelp.com/tools/Cut_Assistant

لينك دانلود نرم افزارهاي غير رايگان را در سايتهايي مانند www.katz.cd جستجو كنيد.

بالا