برگزیده های پرشین تولز

فروش خاطرات مودم وایمکس ایرانسل به مودم وایمکس مبین نت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
سلام هم شهري داداش ما يدون از اين fm-130 ها داره كه تبديل نميشه انگار اين مدل دو نوع داره حالا ميخواستم يدونه مبين بگيرم براش دست دو چيزيسراغ داري و اينكه اينم ازمون برداري؟!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
با سلام دوست عزیز چطور تبدیل نشده؟بله خرید دارم ولی فعلا مودم کارکرده موجود نیست.اون مودم هم بیارید دفتر بررسی کنم.اگر امکان بود تبدیل میکنم برای شما.با تشکر

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام. داداش مودم مبین نت BM632w رو به ایرانسل میخوام تبدیل کنم. هزینش چقدر میشه؟

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
سلام

در حال حاضر مودم دست دوم ایرانسل برای فروش دارید ؟
مودم های ایرانسل رو میشه تغییر مالکیت داد ؟ اگه میشه هزینش چقدره ؟
خیر در حال حاضر ندارم.
مودم های ایرانسل باید هر دو (صاحب و خریدار ) به یکی از دفاتر مراجعه کنید و مدارک را تغییر مالکیت بدید. تغییر نام مبین نت انجام می شود.

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
@data4u
سلام ، وقت بخیر
من مودم وایمکس مبین نت مدل bm632w دارم که دو ماه از طرحش مونده ، آیا میشه ایرانسل رو هم روش پیاده کرد بدون اینکه طرح مبین نت از بین بره ؟ هزینه اینکار چقدر میشه و به صورت کلی یه توضیح مختصری بدین باید چکار کنم ؟
شما برای اینکار باید نماینده فروش مبین نت و هم ایرانسل باشید برای ثبت مک مودم ، درسته ؟
از این لحاظ میپرسم که بعدا مشکلی بابت رجیستر شدن پیش نیاد .
سوال دیگه اینکه تعرفه های ایرانسل شهر به شهر متفاوت هست ، مثلا برای بنده که اصفهانم قیمت تعرفه ها کمتر از تهران حساب میشه .
شما برای حل این مشکل راهی دارید ؟ یعنی آدرسم در پنل کاربری ایرانسل اصفهان ثبت بشه که بتونم مبلغ کمتری بابت تعرفه ها بپردازم.
ببخشید اگر سوالانم زیاد بود ولی همه برام ابهام داره ، مرسی از توجه شما دوست گرامی

سلام و درود در خصوص سوال اولتون بله میتونین اینکار را انجام بدید.براتون پ.خ شد.مک و سریال و اکانت و ....توضیحش از صبر و حوصله اینجا خارجه چون طی تماس تلفنی بهتره.من هم قدرت نماینده ایرانسل دارم و هم مبین نت چون هر 2 نمایندگی را داریم.خیر بابت ثبت مشکلی نیست.
از لحاظ قیمت ها نمیدونم.فرقی نباید باشه.اما اگر اصرار دارید اصفهان باشه.یک قبض اصفهان جهت ثبت می خواد.خیر خواهش میکنم از سوالاتتون متشکرم.

0936-635-9636

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا