برگزیده های پرشین تولز

تحصیل رایگان در سوئد (آخرین فرصت) شروع گرفتن مدارک

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
آقا اين پول بايد چه مدتي توي حساب بمونه؟؟؟

بعد فريد جان واسه خوابگاه هم توي نيمسال اول شما اقدام مي كنيد يا خود دانشجو؟

از زمانی که پول را میزارید تا زمانی که نامه را می گیرین، حتی یک روزه هم میشه اگر فرز باشین :f34r:

ما اقدام می کنیم، خدمات دیگری هم مثل Pick Up فرودگاه، تهیه سیم کارت، کد ملی ، رزرو هتل برای چند روزه اول و ... هم توسط نماینده به دانشجویان داده میشه .

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
خیلی ممنون از توضیحاتتون. فقط یه مساله ی دیگه اینکه اگه آدم چند تا مدرک زبان داشته باشه مثل IELTS و Tofel تاثیری داره. راستش معدل من یه چیزی حدود 14-15 هست. می خوام بدونم این کم بودن معدل رو میشه با زبان یا مدارک دیگه پر کرد تا بشه تو یه دانشگاه خوب پذیرش گرفت؟
یه مساله ی دیگه هیچ کشور دیگه ای تو اروپا به غیر از سوئد و فنلاند رایگان نیست؟ من الان سال سه هستم و دارم برنامه ریزی می کنم که سریعا بعد از فارغ التحصیلی بتونم برم و معطل نشم. چند درصد امکان داره تا سال 2009 سوئد پولی بشه؟
بازم ممنون

چند مدرک زبان کمکی به پذیرش شما نمی کنه بلکه نمره بالای یک مدرک می تونه کمکتون کنه به طور مثال اگر باید IELTS 6 داشته باشین ، شما اگر نمره 7 بیارین برای پذیرش کمک می کنه.

همه دانشگاههایی که ما پذرش می گیریم معتبرند و مدارکشون داخل ایران، سوئد، کانادا و آمریکا برای تحصیل و کار معتبرند.

شرکت با این معدل هم می تواند با کارهایی که انجام می دهد پذیرش را بگیرد . البته ریز نمراتتون حتما باید کارشناسی بشه .

کشور دیگه ای نیست، فعلا گفتند در سال 2009 مشخص میشه ، البته احتمال بالاست چون مجلس طرح رو تصویب کرده دیگه فقط تایید وزارت علوم مونده .

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من خیلی سعی کردم مدارک من مثل مدرک زبان با مدارک خروج از کشور حداقل تا بهمن ماه طول می کشه که آماده بشه به نظر شما ارزش داره وقت بذارم یا تا اون موقع دانشگاه ها پولی شده ؟؟؟؟؟

راستی اگر سوئد پولی بشه وضعیت فنلاند چطور میشه اونا هم شهریه می گیرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا یادم نرفته من قصد دارم تو رشته معماری یا طراحی داخلی ساختمان ادامه تحصیل بدم امکانش در سوئد یا فنلاند هست ؟؟

nima110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کشور دیگه ای نیست، فعلا گفتند در سال 2009 مشخص میشه ، البته احتمال بالاست چون مجلس طرح رو تصویب کرده دیگه فقط تایید وزارت علوم مونده .

فريد جان پس ديگه سال 2008 پولي نميشه؟؟؟يعني تا 2009 وقت هست؟؟؟
كي مجلس اينو تصويب كرد؟؟:(

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
من خیلی سعی کردم مدارک من مثل مدرک زبان با مدارک خروج از کشور حداقل تا بهمن ماه طول می کشه که آماده بشه به نظر شما ارزش داره وقت بذارم یا تا اون موقع دانشگاه ها پولی شده ؟؟؟؟؟

تا یادم نرفته من قصد دارم تو رشته معماری یا طراحی داخلی ساختمان ادامه تحصیل بدم امکانش در سوئد یا فنلاند هست ؟؟

اگر تا دی باتونی آماده کنی به ترم September 2008 میرسی. که به احتمال بالای 90 درصد رایگان خواهد بود.

فنلاند و سوئد با هم این برنامه رو اجرا می کنند .

بله امکانش هست البته نمره زبان و ریز نمراتتون باید کارشناسی بشه .

موفق باشین

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

اگر تا دی باتونی آماده کنی به ترم September 2008 میرسی. که به احتمال بالای 90 درصد رایگان خواهد بود.

فنلاند و سوئد با هم این برنامه رو اجرا می کنند .

بله امکانش هست البته نمره زبان و ریز نمراتتون باید کارشناسی بشه .

موفق باشین

اگر تا آخر دی وقت باشه می تونم انجام بدم

اگر کسی در ترم سپتامبر 2008 وارد دانشگاه بشه و اون موقع هم شهریه ای نشده باشه تا اتمام دوره تحصیل نیازی به پرداخت شهریه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مثلا اگر از ترم بعد شهریه در نظر بگیرند اون فرد هم باید برای ادامه دوره شهریه پرداخت کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

nima110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسه پذيرش گرفتن آيلتس بهتره يا تافل؟واسه سوئد.

تافل چه نمره اي ميخواد؟

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
فريد جان پس ديگه سال 2008 پولي نميشه؟؟؟يعني تا 2009 وقت هست؟؟؟
كي مجلس اينو تصويب كرد؟؟:(

هیچ قولی نمی تونم بدم چون تصمیم گیرنده من نیستم، فقط می تونم از نمایندم در سوئد هر ترم استعلام بکنم .

nima110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اگر کسی در ترم سپتامبر 2008 وارد دانشگاه بشه و اون موقع هم شهریه ای نشده باشه تا اتمام دوره تحصیل نیازی به پرداخت شهریه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا مثلا اگر از ترم بعد شهریه در نظر بگیرند اون فرد هم باید برای ادامه دوره شهریه پرداخت کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

من قبلا" اينو از فريد پرسيدم بمن گفت اگر به ترم سپتامبر 2008 رسيدي ديگه تا اخر تحصيلاتت رايگان هستش.

موفق باشي

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
نوشته ای از Majid_sp2007

من قبلا" اينو از فريد پرسيدم بمن گفت اگر به ترم سپتامبر 2008 رسيدي ديگه تا اخر تحصيلاتت رايگان هستش.

موفق باشي

تایید میشه
305.gif

nima110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسه پذيرش گرفتن آيلتس بهتره يا تافل؟واسه سوئد.

تافل چه نمره اي ميخواد؟

ممنون مي شدم بعد از دعوا جواب من رو هم ميدادين.

حالا اگر شانس ما تا زماني كه مدرك زبان رو جور كرديم سوئد پولي شد.پيشنهادتون كجاست؟البته يه چيزي تو مايه هاي سوئد خرج داشته باشه و زبان تدريس هم انگليسي باشه.هزينه تحصيل هم در حدود ده ،دوازده تومن در سال باشه.مدركش هم معتبر باشه.

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان عزیر لطفا توجه کنید :

یکی از کسانی که در همین فروم تحت عنوان DJ Fred فعالیت میکنه یک نامهبرای من pm کرده اند که من هم همین جا عینا نقل قول اش کردم :

حتما بخونید تا با ایشون بهتر آشنا بشید :

سلام

این یعنی چی :

و در مورد دریافت پذیرش از دانشگاه های فله ای آسیایی اقدامی نمیکنیم ( دانشگاه هایی که باید دستی مدارک رو پیگیری کرد ! )

به تاپیکم سرک کشیدی و جواب کسی رو که اونجا سوال پرسیده بود را در اینجا دادی و کشوندیش اینور ، محترمانه تو تاپیکت بهت اخطار دادم، گویا هنوز ملتفت نشدین که شرکتی ( الیته اگر بشه اسم خونه رو گذاشت شرکت ! ) که نه مجوز داره و از همه بدتر ثبت نشده رو چهجوری میشه بست ؟ و چه جریمه های سنگین و مجازات قضایی در انتظارتون هست .

حالا اومدی حرف منو اینجا با حالت مسخره بازگو کردی ؟ یک بار شد من در تاپیکم مطلبی راجبت بنویسم مگر اینکه خودت فضولی کرده باش ؟

معلومه که وقتی ثبت نشدین و مالیاتی هم نمی دین و کسی هم نظارت به کارتون نداره و هیچ خدماتی هم در کشور های مقصد نمی دین و امور ویزا هم که با خود دانشجوس قیمتتون باید اینجوری باشه .

دارین بازار رو خراب می کنین بدون اینکه منفعتی به متقاضیان برسونین .

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
آقای ppro این کار آخریت خیلی زشت بود.من اصلا خوشم نیومد.هم تو این تاپیک متن نامه خصوصی را نوشتی هم تو اون یکی.من امروز با اون شرکتی که اقای دبیر ادعا میکنند که آنجا کار میکنند تماس میگیرم.اگر که جوابی مبنی بر کار کردن ایشون آنجا بود که من اینجا اعلام میکنم در ضمن اگر هم نبود اون را هم اعلام میکنم.از شما هم تقاضا دارم تا موقعی که وزارت علوم نسبت به تایید کلی مدارک شما اقدام نکرده و تو همون دفترچه ای که خودت گفتی اسم شرکتتون نیومده از اقدام به اعزام دانشجو بپرهیزید و فقط اقدام به اطلاع رسانی بکنید.
از برادر seymour هم تقاضا دارم که به این مورد رسیدگی کنند.

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
ادیت شد توسط سیمور : شرمنده ... ولی بذارین قضیه بین خودشون بمونه و حل بشه ..

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
اولا من از کسی پشتیبانی نکردم.
دوما من از الان میخوام از بهروز مدیر خوبمون یا seymour خان که هر دو این تاپیکها را به بخش بازارچه منتقل کنند.
در ضمن آقای میکرو شما اگر با من تلفنی صحبت کرده بودید اینطور حرف نمیزدید.به هر حال انسانه و هزار خطا که شما هم قاطیه همونا.

من خودم شخصا هیچگونه پولی از کسی دریافت نمیکنم و تا جایی هم که بتونم نمیزارم کسی به دیگری پولی برای میانجیگری در اعزام دانشجو بدهد.
تا این همه منبع هست و به قول خودت کسی که زبان فوله(با اینکه زبان انگیسی تو خیلی از کشورها مثل ایران میمونه که زیاد نیستند افراد زبان دان)چه نیازی به میانجی داره.
از طرز صحبت کردنتم خوشم نیومد امیدوارم که خودت پشیمان شی.
خودت هم برای شروع نشون دادی که برای تهمت زدن نیازی نیست بلکه *****.
در ضمن دوستانی مثل فریدا خانم و غیره که در این موارد اطلاعاتی دارند کم نیست.
نمیدونم مگه برای تحصیل در خارج به مافیا نیاز هست که باید قانون و این حرفا براش درست کرد همه چی معلومه.
اما امیدوارم که موفق باشید.

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اینم بگم که هر کسی که این تاپیک ها رو بخونه خودش میفهمه که چه کسی اطلاعات بیشتری داره و صادقانه اطلاع رسانی میکنه .

من و بقیه بچه های فروم هم با حرف شما 100% موافقیم

ولی این پست شما با این جملتون خیلی تضاد داره

اگر فکر می کنی که هر کسی میتونه بفهمه که چه کسی اطلاعات بیشتری داره و صادقانه کار می کنه نیازی نبود که این پست رو بدی

امیدوارم پست بنده آخرین پست در رابطه با این موضوع باشه و بحث همین جا جمع بشه

مطمئنا هی کی بخواد برای دانشگاه و پذیرش اقدام کنه تمام مراحل قانونی رو که باید طی بشه طی می کنه و از صحت مجوز هر کسی که قراره با اون فرد کار کنه (فرقی نمی کنه چه کسی) اطلاع پیدا می کنه

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
در ضمن آقای میکرو من اگه که یه مقداری از مطالب تاپیک منو خونده بودی اینطور حرف نمیزدی.
چون من اونها را از توی کتابها و سایتها جمع آوری کرده ام.
و شخصا خودم یکی از همون دانشجویانی هستم که این مراحل را رفته ام اما فقط به دلیل اینکه برای رفتن مجبور شدم برم خدمت پروسه تحقیقم خیلی زیاد طول کشد و اطلاعاتم را از او 2 سال دارم.به هر حال دوست دارم هر کس هر گونه اطلاعاتی داره بی دریغ به هموطنان و همه مردم ایران برسونه.(چو ایران نباشد تن من مباد)حالا درست یا غلط.
اصلا هر دوتون بیایید نرخ قیمت و تمامی اطلاعتتون را بزارید وسط.هیچ کس کامل نیست.
در ضمن این کار شغلم هم نیست.
این هم که از دبیر کمی همایت میکنم ماله اینه که ایشون زودتر شروع با فعالیت کردند.در اینجا فقط رقابت باید توی رسوندن اطلاعات به دوستان باشه نه رقابت برای جذب مشتری.

alonelytree

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ادیت شد توسط سیمور : شرمنده .. بذارین قضیه بین خودشون بمونه ...

alonelytree

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ادیت شد توسط سیمور : شرمنده .. بذارین قضیه بین خودشون بمونه ...

Farid.db

کاربر فعال
لایک‌ها
116
آقایون لطفا تمومش کنین .

ایشون بحثی رو که داخل PM بوده را به اینجا کشونده و این هم نتایجشه چه در تاپیک خودشون چه اینجا ...

این آقا یکبار در تاپیک بنده دخالت کردند که همونجا به اطلاعشون رسوندن، این دفعه حرف من را به حالت تمسخر در تاپیکشون آوردند و من هم عکس اعمل نشون دادم. تا قبل از این هم با وجود اینکه کامل از ثبت نبودن و مجوز نداشتنون اطلاع داشتم هیچی نگفتم .

به هر حال تموم شد.

بالا