برگزیده های پرشین تولز

تغيير جنسيت جنسي(پديده قرن 21) در ايران و جهان

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
واقعا پدیده قرن هست تاپیک تا الان 12 هزار بازدید داشته
Views: 12,655

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
یه سوال تخصصی
کسی که این عمل رو انجام می ده و از زن به مرد تبدیل می شه دستگاه تولید مثل زنانه رو بر می دارن و جایگزینش رو چی کار می کنن؟؟؟
برام سواله

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
اگه منظورت رحمه که معمولا ندارن
اگه منظورت اندام تناسلیه که من شنیدم میگن اندام جنسی مرد رو میکارن و طی یه عملیات پزشکی کلا اندام جنسی زنانه رو میبندن

میکارن یعنی اینکه باید دوره کامل رو مثل یه بچه تا به بلوغ میرسه طی کنن

نمیدونم اطلاعاتم چقد درسته فقط در حد شنیدنه

latari

Registered User
لایک‌ها
86
من کسی رو از نزدیک میشناسم که خودش رو دختر کرده 15 میلیون خرج کرده میگفت میخوام یکساله پولش رو در بیارم ولی در کل عجیب فکر میکنه که دختره حتی صحبتهاش هم مثل دخترهاست دیگه کار به جایی کشیده بود که کلانتری بهش نامه داده بود که گیر نده گشت بعد رفت پزشک قانونی نامه گرفت دختر شد

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
اگه منظورت اندام تناسلیه که من شنیدم میگن اندام جنسی مرد رو میکارن و طی یه عملیات پزشکی کلا اندام جنسی زنانه رو میبندن

آره منظورم اندام تناسلیه
منظور از کاشتن که می گی خود همون فرد اندام رو داشته و رشد نکرده یا کار دیگه ای می کنن
آخه در مورد تبدیل مرد به زن اندام تناسلی مرد رو بر می دارن و سپس جناب دکتر یه چیزی شبیه اندام تناسلی زن رو بدن مرد برش می ده و از راه روده براش سوراخ درست می کنه
می شه یه کار کاملا هنریه باید از هیچ یه چیزی بسازه
این درباره تبدیل مرد به زن ولی بلعکس رو برام هنوز سواله؟؟؟؟

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
260
من کسی رو از نزدیک میشناسم که خودش رو دختر کرده 15 میلیون خرج کرده میگفت میخوام یکساله پولش رو در بیارم ولی در کل عجیب فکر میکنه که دختره حتی صحبتهاش هم مثل دخترهاست دیگه کار به جایی کشیده بود که کلانتری بهش نامه داده بود که گیر نده گشت بعد رفت پزشک قانونی نامه گرفت دختر شد

یعنی چی میخواسته یکساله در بیاره؟:blink: یعنی بره هرزگی کنه؟ اوووغ!!

فکر نکنم! مگه بزره که مثله نهال رشد کنه!؟ پروتز باید باشه. والا نمیدونم! حجت؟:f34r:

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
آره منظورم اندام تناسلیه
منظور از کاشتن که می گی خود همون فرد اندام رو داشته و رشد نکرده یا کار دیگه ای می کنن
آخه در مورد تبدیل مرد به زن اندام تناسلی مرد رو بر می دارن و سپس جناب دکتر یه چیزی شبیه اندام تناسلی زن رو بدن مرد برش می ده و از راه روده براش سوراخ درست می کنه
می شه یه کار کاملا هنریه باید از هیچ یه چیزی بسازه
این درباره تبدیل مرد به زن ولی بلعکس رو برام هنوز سواله؟؟؟؟
والا اونطوری اطلاع ندارم ولی میدونم چیزی قرار میدن که بناست رشد کنه و در حالت اولیه قابل استفاده نیس میگن چون ادرار خانومها از اندام تناسلیشونه حتی تا موقعی که به رشد مورد نظر نرسه تموم کارها حتی ادرار هم از همون اندام تناسلی زنانه است بعد با یه جراحی حلش میکنن
البته هورمون و اینا هم داره حتما چون درسته خصوصیات دخترانه نداشتن اما خصوصیات پسرونه هم کاملا نداشتن و باید این هورمون ها توشون قوی بشه

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
فکر نکنم! مگه بزره که مثله نهال رشد کنه!؟ پروتز باید باشه. والا نمیدونم! حجت؟:f34r:
ببین این کاشت رو مطمئنم چون از طرف یکی از نزدیک ترین دوستاش مطلع شدم حتی میگه کاملا لذت های جنسی یه مرد رو درک میکنه و دیگه کلا دختر نیس

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
زن رو که مرد می کنند یه قسمتی از گوشت بدنش رو بر می دارن به عنوان اندام وصل می کنند و بسیار کوچک هست و تا حدی احساس داره
مردی رو هم که زن می کنند ، اون رو که بریدن یه سوراخ درست می کنند به سمت روده ها و اون هم احساس کمی داره
بیشتر اینها از لحاظ روحی نیاز مند هستند تا جنسی

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146

والله یه دوره قدیما فیلمشونو تهیه کردم و عملشونو دیدم

فیلمی که من دیدم تبدیل زن به مرد بود

اول از همه دو تا بیضه ( مصنوعی و طبیعیشو نمیدونم اما معلوم بود یه وسیله کار امد و گرونه چون خیلی با احتیاط و تو بسته های خاصی حمل میکردن ) دو طرف لبه اونجای طرف کار گذاشتن و دو لبه رو به هم دوختن و این شد بیضه که از لحاظ ظاهری هم کاملا شبیه بود

اما در مورد الت من چند جا دیدم که یک التی تو مایه های اسفنجی با روکش چرم و البتهیه سری دم و دستگاه داشت و وصل کردن ( زنهایی که میخواستن هر دو الت رو داشته باشن با چسب میچسبوندن و اونایی که میخواستن فقط مرد بشن جراحی لوله ها و ... هم داشت )

دو نکته مهم وجود داشت :

1. الت کوچیک یا بزرگ نمیشد

2. در اوج لذت جنسی منی خارج میشد

نمیدونم این وسیله میتونست لذت جنسی هم به طرف بده یا نه ( بیشتر افرادی که مرد میشن از لحاظ روحی فاعل بودن رو دوست دارن و جسمی زیاد براشون مهم نیست )

به هر حال چیزی که من متوجه شدم اینه که الت از بافت بدن نیست و هیچ وقت تمام بدن رو نمیتونن تبدیل به جنس مخالف کنن

حتی اگه تمام الت رو بتونن طراحی کنن باز هم بدن زن یا مرد قسمت هایی داره که در بدن جنس مخالف کلا وجود ندار

مرد یا زن بودن در الت و بیضه خلاصه نمیشه و کل سیستم بدن فرق میکنه

با احترام / حجت

بالا